Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Żołędowo, powiat bydgoski

34 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osielsko Residence
  gotowe
  Osielsko Residence to luksusowe osiedle dla wymagających i ceniących sobie komfort Klientów. Postanowiliśmy stworzyć idealne miejsce do zamieszkania – spokojne, otulone zielenią, ekologiczne, bezpieczne, nowoczesne, do którego z radością wraca się po ciężkim dniu. Miejsce, w którym można spędzić czas w rodzinnym gronie.Osielsko Residence zostało stworzone w miejscu, gdzie mieszkańców otaczała zieleń i przyroda, dzięki czemu można poczuć spokój i kojącą atmosferę tego wyjątkowego miejsca. Nasze osiedle to także wszystko, czego potrzebujesz, na wyciągnięcie ręki. Świetny dostęp do sklepów i galerii handlowej, przychodni, szkół, przedszkoli oraz innych udogodnień sprawia, że Osielsko Residence to po prostu najlepsze miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich.Nasze osiedle to 9 luksusowych budynków, składających się z 2 segmentów, połączonych halą garażową z komórkami lokatorskimi. Do użytku mieszkańców oddane są mieszkania wielkości od 46 m2 do 125 m2 – w tym także ekskluzywne, dwupoziomowe penthouse’y. Zadbaliśmy o to, by każde z nich było nowoczesne, przestronne i komfortowe. Panoramiczne, przesuwne okna sprawiają, że wnętrze jest jasne, a mieszkańcy codziennie mogą cieszyć się otulającą ich zielenią i delektować się spokojem i kojącą atmosferą. Zadbaliśmy także o wysmakowane wykończenie z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Harmonijna przestrzeń i wyjątkowy klimat inwestycji sprawia, że jest to miejsce, które zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Jednocześnie Osielsko Residence to osiedle przyszłości – korzystamy z nowoczesnych technologii, które zapewniają komfort na co dzień. Zadbaliśmy także o strefę rekreacyjną. Mieszkańcy mogą spędzić wolną chwilę nad urokliwym oczkiem wodnym, na siłowni, czy – w przypadku najmłodszych – na placu zabaw.

  Osielsko Residence

  od 6 700 zł/m2
  ul. Jana Pawła II 83 , Osielsko, bydgoski(2.8 km od Bydgoszczy)
  Osielsko Residence Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • "Sielanka" Osielsko
  Oferta archiwalna
  Kameralna inwestycja dla poszukujących spokoju za miastem.Różnorodna oferta metraży mieszkań oraz wyróżniająca się bryła budynku. Miejsca parkingowe w garażu wewnętrznym i na ogrodzonym terenie przed obiektem.więcej informacji na temat ceny oraz inwestycji chętnie udzielimy telefonicznie

  "Sielanka" Osielsko

  ul. Jana Pawła II , Osielsko, bydgoski(2.7 km od Bydgoszczy)
  Idea Nieruchomości

Nowe mieszkania w Żołędowie - co je wyróżnia?

Żołędowo to niewielka wieś położona w województwie kujawsko-pomorskim na północ od Bydgoszczy, która dynamicznie rozbudowuje się zarówno jeśli chodzi o budownictwo, jak i inwestycje gminne. Co sprawia, że z pozoru niewyróżniająca się miejscowość zyskała status cieszącej się coraz większą popularnością? Sprawdźmy!

Rynek nieruchomości w Żołędowie

Ze względu na swój wiejski charakter w Żołędowie wciąż dominuje dość gęsta zabudowa jednorodzinna, która przoduje również wśród ofert na rynku wtórnym. Rynek pierwotny jest jednak zdominowany przez nowe mieszkania oraz domy szeregowe lub tzw. bliźniaki. Ich metraż jest zróżnicowany - od około 45 do 120 m2, zwykle od razu przynależą do nich garaże oraz niewielkich rozmiarów ogródki. Nowe mieszkania w Żołędowie budowane są zwykle w pobliżu Osielska, w którym znajduje się wiele istotnych punktów handlowo-usługowych.

Ceny nieruchomości w Żołędowie

Pomimo tego, że nowe mieszkania w Żołędowie od razu projektowane są w wysokim standardzie ich ceny są umiarkowane i stosunkowo stabilne - na tyle, że kuszą osoby chcące przeprowadzić się z ruchliwej Bydgoszczy na bardziej spokojne przedmieścia. Szczególną uwagę należy zwrócić na mieszkania bezczynszowe w Żołędowie, które w dłuższej perspektywie pozwalają znacznie ograniczyć comiesięczne wydatki na utrzymanie nieruchomości i tym samym zaoszczędzić znaczne kwoty.

Żołędowo - czy warto tu inwestować? 

Nowe mieszkania w Żołędowie nie muszą zbyt długo czekać na swoich właścicieli. Pomimo swojego wiejskiego charakteru Żołędowo wraz z pobliskim Osielskiem są stosunkowo rozbudowanymi miejscowościami, a do Bydgoszczy można z nich dojechać w około 20 minut. Większość klientów kupuje tutaj nieruchomości z myślą o zamieszkaniu, ale warto również rozpatrzyć opcję zakupu lokalu pod inwestycję. Okolica wciąż się rozbudowuje i zarówno grunty, jak i nieruchomości już teraz zaczynają zyskiwać na wartości.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Żołędowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal w pełni odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Żołędowie

W Żołędowie dostępne są 34 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Żołędowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 37 do 73 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (7 mieszkań).
 • 2-pokojowe (12 mieszkań).
 • 3-pokojowe (14 mieszkań).
 • 4-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Żołędowie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Żołędowie kosztuje 235 116 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Żołędowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: