+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Lake Residence II
  Oferta archiwalna
  Lake Residence II jest kontynuacją projektu deweloperskiego Lake Residence, przy ul. Jana Pawła II w Osielsku. Nowoczesne, inteligentne, strzeżone osiedle, które wyróżniają liczne udogodnienia poprawiające standard życia. Koncepcja zakłada budowę 8 luksusowych kompleksów mieszkalnych skierowanych do klientów klasy premium. Każdy z kompleksów składa się z 2 segmentów, połączonych halą garażową

  Lake Residence II

  od 4 690 /m2
  przy ul. Jana Pawła II , Osielsko, bydgoski(2.7 km od Bydgoszczy)
  Nordic Development S.A.
 • "Sielanka" Osielsko
  Oferta archiwalna
  Kameralna inwestycja dla poszukujących spokoju za miastem. Różnorodna oferta metraży mieszkań oraz wyróżniająca się bryła budynku. Miejsca parkingowe w garażu wewnętrznym i na ogrodzonym terenie przed obiektem. więcej informacji na temat ceny oraz inwestycji chętnie udzielimy

  "Sielanka" Osielsko

  ul. Jana Pawła II , Osielsko, bydgoski(2.7 km od Bydgoszczy)
  Idea Nieruchomości

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Żołędowie - co je wyróżnia?

Żołędowo to niewielka wieś położona w województwie kujawsko-pomorskim na północ od Bydgoszczy, która dynamicznie rozbudowuje się zarówno jeśli chodzi o budownictwo, jak i inwestycje gminne. Co sprawia, że z pozoru niewyróżniająca się miejscowość zyskała status cieszącej się coraz większą popularnością? Sprawdźmy!

Rynek nieruchomości w Żołędowie

Ze względu na swój wiejski charakter w Żołędowie wciąż dominuje dość gęsta zabudowa jednorodzinna, która przoduje również wśród ofert na rynku wtórnym. Rynek pierwotny jest jednak zdominowany przez nowe mieszkania oraz domy szeregowe lub tzw. bliźniaki. Ich metraż jest zróżnicowany - od około 45 do 120 m2, zwykle od razu przynależą do nich garaże oraz niewielkich rozmiarów ogródki. Nowe mieszkania w Żołędowie budowane są zwykle w pobliżu Osielska, w którym znajduje się wiele istotnych punktów handlowo-usługowych.

Ceny nieruchomości w Żołędowie

Pomimo tego, że nowe mieszkania w Żołędowie od razu projektowane są w wysokim standardzie ich ceny są umiarkowane i stosunkowo stabilne - na tyle, że kuszą osoby chcące przeprowadzić się z ruchliwej Bydgoszczy na bardziej spokojne przedmieścia. Szczególną uwagę należy zwrócić na mieszkania bezczynszowe w Żołędowie, które w dłuższej perspektywie pozwalają znacznie ograniczyć comiesięczne wydatki na utrzymanie nieruchomości i tym samym zaoszczędzić znaczne kwoty.

Żołędowo - czy warto tu inwestować? 

Nowe mieszkania w Żołędowie nie muszą zbyt długo czekać na swoich właścicieli. Pomimo swojego wiejskiego charakteru Żołędowo wraz z pobliskim Osielskiem są stosunkowo rozbudowanymi miejscowościami, a do Bydgoszczy można z nich dojechać w około 20 minut. Większość klientów kupuje tutaj nieruchomości z myślą o zamieszkaniu, ale warto również rozpatrzyć opcję zakupu lokalu pod inwestycję. Okolica wciąż się rozbudowuje i zarówno grunty, jak i nieruchomości już teraz zaczynają zyskiwać na wartości.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Żołędowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal w pełni odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: