Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Skierniewice

Znaleziono 20 ofert w 1 inwestycji
Mapa
 • Osiedle Nowe Widoki
  od: 5 600 zł/m2

  RK Investment

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Skierniewicki rynek nieruchomości z coraz większym zainteresowaniem

Skierniewice to jedno z ciekawszych miast leżących w województwie łódzkim. Usytuowane są pomiędzy dwiema największymi aglomeracjami w Polsce - Warszawą i Łodzią, nad rzekami: Skierniewka i Rawka. Okolicę niemal ze wszystkich stron otaczają lasy m.in. Puszcza Bolimowska, Las Zwierzyniecki oraz las w Strobowie i Pamiętnej. Skierniewice przyciągają licznymi zabytkami z zespołem pałacowym na czele. Jeśli chodzi o rynek nieruchomości, z roku na rok powstaje tutaj coraz więcej inwestycji, a ceny nowych mieszkań w Skierniewicach kształtują się na średnim poziomie. Czym charakteryzują się nieruchomości w tym regionie, a przede wszystkim w Skierniewicach? 

Łódzki rynek nieruchomości nie zwalnia tempa

Rynek mieszkaniowy w Łodzi rozwija się tak, jak w większości miast, ze względu na duże zapotrzebowanie nowoczesnego budownictwa. Natomiast jest pod tym względem dość charakterystyczny, gdyż przez długi okres ceny mieszkań na rynku wtórnym były zbliżone do rynku pierwotnego. Dopiero od kilku lat można zauważyć, że nieruchomości pochodzące bezpośrednio od deweloperów uzyskują dużo wyższe kwoty za metr kwadratowy.

Nabywcy nieruchomości mogli również obserwować zróżnicowanie oferty nowych mieszkań, nie tylko ze względu na lokalizację. W dynamicznym tempie pojawiają się projekty inwestycyjne o zdecydowanie wyższym standardzie. Warto także wspomnieć o sektorze pracy i sukcesywnym wzroście zatrudnienia co niewątpliwie przekłada się na branżę nieruchomości. W ostatnich latach na rynku mieszkaniowym można było zauważyć, iż sprzedaż i produkcja były na wysokim poziomie, zdecydowanie powyżej średniej z ostatnich 10 lat. Według raportu OPG Property Professionals „Pierwotny rynek mieszkaniowy w Łodzi” coraz większym zainteresowaniem kupujących cieszą się m.in. mieszkanie 3-pokojowe z dwiema sypialniami. Ponadto w dalszym ciągu bardzo popularne są nowe kawalerki, które  kupowane na wynajem. Zatem w ofercie deweloperów zdecydowanie królują mieszkania 2- i 3-pokojowe, a ich łączna sprzedaż na rynku pierwotnym wyniosła ok. 76 proc. 

Skierniewice - przyjazna okolica

Skierniewice to miasto, które coraz bardziej zyskuje na popularności. Ze względu na bliskość większych aglomeracji - jest to jedna z atrakcyjniejszych lokalizacji w regionie. Skierniewice dzielą się na osiedla Widok, Rawka i Zadębie. Główne ulice Skierniewic to Rawska, Kościuszki i Zwierzyniecka. W tym mieście rynek mieszkaniowy stale się rozwija. Ten fakt cieszy zarówno inwestorów, jak i przyszłych nabywców nieruchomości. Zatem, jak wyglądają nowe mieszkania w Skierniewicach? Jednym z ważniejszych aspektów jest fakt, że nowe lokale z rynku pierwotnego w Skierniewicach położone są w otoczeniu infrastruktury miejskiej. Po mieście i okolicznych miejscowościach można poruszać się dzięki piętnastu liniom autobusów. Zadowoli to wszystkie osoby, które muszą dojeżdżać do pracy bądź szkoły. Nowe mieszkania w Skierniewicach charakteryzują się przede wszystkim nowoczesną stylistyką z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Zazwyczaj są to wielokondygnacyjne budynki, które wyróżniają się szerokim wachlarzem metraży. Do dyspozycji mieszkańców są lokale zarówno 2-, 3-, a nawet 4-pokojowe. Dodatkowo do każdego mieszkania na sprzedaż przynależy balkon, loggia, bądź ogródek. Nowe mieszkania w Skierniewicach zlokalizowane są w pobliżu wielu przedszkoli, szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a także licea. 

Podstawową ofertę uzupełniają szkoły muzyczne oraz sportowe. Warto również wspomnieć o tym, że dużą popularnością cieszą się także pokoje bądź mieszkania na wynajem, które usytuowane są w okolicy m.in. Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej, oddziału rolnego SGGW w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Zawodowej. Zatem jest tu sporo okazji zarówno do poszerzania wiedzy na każdym etapie edukacji, jak i również zainteresowania się bogatą ofertą nowych mieszkań w Skierniewicach. Dodatkowo przyszli nabywcy nieruchomości od dewelopera mają możliwość skorzystania z wielu atrakcji np. w postaci festiwali, które odbywają się cyklicznie na terenie miasta. 

 Jesteś zainteresowany zakupem nowego mieszkania w Skierniewicach? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Informacje o Skierniewicach

W Skierniewicach dostępnych jest 25 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Skierniewicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 57 do 111 m2, w tym lokale:

 • 3-pokojowe (11 mieszkań).
 • 4-pokojowe (8 mieszkań).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Skierniewicach dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 131 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Skierniewicach kosztuje 339 300 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 590 805 zł.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: