Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Nowe Widoki
  Oferta archiwalna
  Nowe Widoki to inwestycja mieszkaniowa, która powstaje na osiedlu Widok w Skierniewicach. Wyróżniać ją będzie nowoczesna stylistyka, a zastosowanie funkcjonalnych rozwiązań projektowych zapewni komfort nawet najbardziej wymagającym mieszkańcom. Duży, dwukondygnacyjny przeszklony hol wejściowy, dbałość o każdy detal oraz wysoka jakość wykończenia zapewnią nowy standard na lokalnym rynku nieruchomości. System monitoringu oraz videodomofony dadzą, tak ważne dla każdego, poczucie bezpieczeństwa. Budynek składa się z dziewięciu kondygnacji nadziemnych oraz parkingu podziemnego. Na każdym piętrze do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano części wspólne, z myślą o przechowywaniu wózków i rowerów. Inwestycja oferuje 90 komfortowych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 34 m/kw do 110 m/kw. Na najwyższym piętrze znajdować się będą dwa wygodne apartamenty o powierzchni ponad 100m/kw, każdy z częściowo zadaszonym, niemalże 50 metrowym tarasem. Dwie cichobieżne windy, komórki lokatorskie, duże, komfortowe balkony przy każdym z mieszkań to tylko niektóre z rozwiązań pozwalających cieszyć się wygodą użytkowania na co dzień. Część klientów, którzy zdecydują się zakupić mieszkania na wysokim parterze będą mogli docenić czas spędzony we własnym ogródku. To wszystko powoduje, że Nowe Widoki to nowa perspektywa dla wszystkich wymagających klientów, szukających idealnego miejsca do życia.

  Osiedle Nowe Widoki

  od 5 700 zł/m2
  ul. Nowobielańska 59 , Skierniewice(22.8 km od Rawy Mazowieckiej)
  RK Investment
 • Apartamenty Reymonta
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Apartamenty Reymonta położona jest w samym centrum Skierniewic przy ulicy Władysława Reymonta 31. Dawniej w tym miejscu mieścił się Skierniewicki Browar Parowy. Projekt budynku Apartamenty Reymonta powstał z myślą o stworzeniu wyjątkowej przestrzeni do życia – zapewniającej komfort i wygodę jej mieszkańców, a jednocześnie dopasowanej do otaczającej zabudowy i historii tego miejsca.Nowoczesny budynek mieszkalny o oryginalnej architekturze i wyjątkowej kompozycji przestrzennej będzie liczył od 5 do 6 kondygnacji i stanowił niezwykłą formę architektoniczną w centrum miasta. W budynku znajdzie się 195 mieszkań o liczbie pokoi od 1 do 4 o szerokim wachlarzu metraży i funkcjonalnych rozkładach. Do każdego mieszkania będzie przynależeć balkon, loggia lub ogródek. Funkcjonalne rozkłady mieszkań dają wiele możliwości aranżacji wnętrz, a duże przeszklenia zapewniają ich doskonałe doświetlenie.Na parterze budynku powstaną lokale usługowe – sklep spożywczy, fryzjer, piekarnia, restauracja i inne. „Usługi w zasięgu ręki” to ogromna wygoda dla mieszkańców. Całe osiedle jest zorganizowane jako zamknięte i ogrodzone. Wejście do obiektu będzie możliwe tylko za pomocą domofonu, co zapewni bezpieczeństwo i prywatność przyszłym mieszkańcom.Na terenie obiektu do dyspozycji mieszkańców wyłącznie tej nieruchomości została przygotowana „strefa relaksu” - wewnętrzne dziedzińce zostaną wypełnione zielenią, chodnikami oraz ławeczkami, tworząc przyjemne miejsce do wypoczynku. Strefa relaksu stanie się przestrzenią do odpoczynku oraz miejscem spotkań z sąsiadami.W południowo-zachodniej części osiedla zaprojektowany został nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Dodatkowo na terenie osiedla do dyspozycji mieszkańców przygotowane zostały specjalne pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów.Doskonałe położenie Osiedla w centrum Skierniewic przy ul. Reymonta 31 usprawni mieszkańcom codzienne funkcjonowanie. Zakupy, kawa na mieście, dzieci do szkoły czy załatwienie sprawy w urzędzie? Z Apartamentów Reymonta jest wszędzie blisko! Blisko jest także do Dworca PKP. Kolej zapewnia szybki i wygodny dojazd do większych aglomeracji miejskich, takich jak Warszawa czy Łódź. To prawdziwy atut tej inwestycji!W pieszym zasięgu Osiedla znajdują się:• sklepy i punkty usługowe• kawiarnie i restauracje• park miejski• szkoły, przedszkola• ośrodki zdrowia, apteki• banki, poczta• kino• dworzec PKP (800 m, spacerem ok. 10 min.)Oprócz atrakcyjnej lokalizacji zadbaliśmy również o to, aby na parterze budynku znalazły się lokale usługowe – sklep spożywczy, kawiarnia, fryzjer... Nie wychodząc z osiedla, będziesz mógł zrobić zakupy lub załatwić jakąś sprawę.

  Apartamenty Reymonta

  ul. Reymonta 31 , Skierniewice(21.1 km od Rawy Mazowieckiej)
  JHM DEVELOPMENT S.A.

Skierniewicki rynek nieruchomości z coraz większym zainteresowaniem

Skierniewice to jedno z ciekawszych miast leżących w województwie łódzkim. Usytuowane są pomiędzy dwiema największymi aglomeracjami w Polsce - Warszawą i Łodzią, nad rzekami: Skierniewka i Rawka. Okolicę niemal ze wszystkich stron otaczają lasy m.in. Puszcza Bolimowska, Las Zwierzyniecki oraz las w Strobowie i Pamiętnej. Skierniewice przyciągają licznymi zabytkami z zespołem pałacowym na czele. Jeśli chodzi o rynek nieruchomości, z roku na rok powstaje tutaj coraz więcej inwestycji, a ceny nowych mieszkań w Skierniewicach kształtują się na średnim poziomie. Czym charakteryzują się nieruchomości w tym regionie, a przede wszystkim w Skierniewicach? 

Łódzki rynek nieruchomości nie zwalnia tempa

Rynek mieszkaniowy w Łodzi rozwija się tak, jak w większości miast, ze względu na duże zapotrzebowanie nowoczesnego budownictwa. Natomiast jest pod tym względem dość charakterystyczny, gdyż przez długi okres ceny mieszkań na rynku wtórnym były zbliżone do rynku pierwotnego. Dopiero od kilku lat można zauważyć, że nieruchomości pochodzące bezpośrednio od deweloperów uzyskują dużo wyższe kwoty za metr kwadratowy.

Nabywcy nieruchomości mogli również obserwować zróżnicowanie oferty nowych mieszkań, nie tylko ze względu na lokalizację. W dynamicznym tempie pojawiają się projekty inwestycyjne o zdecydowanie wyższym standardzie. Warto także wspomnieć o sektorze pracy i sukcesywnym wzroście zatrudnienia co niewątpliwie przekłada się na branżę nieruchomości. W ostatnich latach na rynku mieszkaniowym można było zauważyć, iż sprzedaż i produkcja były na wysokim poziomie, zdecydowanie powyżej średniej z ostatnich 10 lat. Według raportu OPG Property Professionals „Pierwotny rynek mieszkaniowy w Łodzi” coraz większym zainteresowaniem kupujących cieszą się m.in. mieszkanie 3-pokojowe z dwiema sypialniami. Ponadto w dalszym ciągu bardzo popularne są nowe kawalerki, które  kupowane na wynajem. Zatem w ofercie deweloperów zdecydowanie królują mieszkania 2- i 3-pokojowe, a ich łączna sprzedaż na rynku pierwotnym wyniosła ok. 76 proc. 

Skierniewice - przyjazna okolica

Skierniewice to miasto, które coraz bardziej zyskuje na popularności. Ze względu na bliskość większych aglomeracji - jest to jedna z atrakcyjniejszych lokalizacji w regionie. Skierniewice dzielą się na osiedla Widok, Rawka i Zadębie. Główne ulice Skierniewic to Rawska, Kościuszki i Zwierzyniecka. W tym mieście rynek mieszkaniowy stale się rozwija. Ten fakt cieszy zarówno inwestorów, jak i przyszłych nabywców nieruchomości. Zatem, jak wyglądają nowe mieszkania w Skierniewicach? Jednym z ważniejszych aspektów jest fakt, że nowe lokale z rynku pierwotnego w Skierniewicach położone są w otoczeniu infrastruktury miejskiej. Po mieście i okolicznych miejscowościach można poruszać się dzięki piętnastu liniom autobusów. Zadowoli to wszystkie osoby, które muszą dojeżdżać do pracy bądź szkoły. Nowe mieszkania w Skierniewicach charakteryzują się przede wszystkim nowoczesną stylistyką z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Zazwyczaj są to wielokondygnacyjne budynki, które wyróżniają się szerokim wachlarzem metraży. Do dyspozycji mieszkańców są lokale zarówno 2-, 3-, a nawet 4-pokojowe. Dodatkowo do każdego mieszkania na sprzedaż przynależy balkon, loggia, bądź ogródek. Nowe mieszkania w Skierniewicach zlokalizowane są w pobliżu wielu przedszkoli, szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a także licea. 

Podstawową ofertę uzupełniają szkoły muzyczne oraz sportowe. Warto również wspomnieć o tym, że dużą popularnością cieszą się także pokoje bądź mieszkania na wynajem, które usytuowane są w okolicy m.in. Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej, oddziału rolnego SGGW w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Zawodowej. Zatem jest tu sporo okazji zarówno do poszerzania wiedzy na każdym etapie edukacji, jak i również zainteresowania się bogatą ofertą nowych mieszkań w Skierniewicach. Dodatkowo przyszli nabywcy nieruchomości od dewelopera mają możliwość skorzystania z wielu atrakcji np. w postaci festiwali, które odbywają się cyklicznie na terenie miasta. 

 Jesteś zainteresowany zakupem nowego mieszkania w Skierniewicach? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Informacje o Skierniewicach

Skierniewice to miasto posiadające prawa powiatu, położone w połowie drogi z Warszawy do Łodzi (dzieli je ok. 70 km. Odległości do każdego z miast) na powierzchni 36 km. kw., z liczbą mieszkańców wahającą się w okolicy 50 tys. osób. Skierniewice dzielą się na osiedla Widok, Rawka i Zadębie. Główne ulice Skierniewic to Rawska, Kościuszki i Zwierzyniecka. Zabudowę Skierniewic w dużej mierze tworzą zabytkowe kamienice uzupełnione o korespondującą z otoczeniem zabudowę powojenną. Zakupy umożliwia duże centrum handlowe Dekada i kilkanaście supermarketów. Działają tu dwie szkoły wyższe i liczne szkoły policealne, szkoła muzyczna, przedszkola czy szkoły integracyjne. Skierniewice to też ważny ośrodek kulturalny z licznymi festiwalami odbywającymi się głównie latem. Unikatowe jest też położenie miasta pomiędzy czterema dużymi lasami, z czego jeden jest Parkiem Krajobrazowym.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: