Murapol Osiedle Szafirove

Mieszkania na sprzedaż ul. Szafirowa, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Gliwice, ul. Szafirowa

Murapol Osiedle Szafirove

8 zdjęć

Murapol Osiedle Szafirove
Murapol Osiedle Szafirove
Murapol Osiedle Szafirove
Murapol Osiedle Szafirove

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

36 - 80/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

5 - 6

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (134)

Pokoje

Piętra

Metraż

Promocje

 • Promocja

  10 okazji mieszkaniowych w Gliwicach

  Nie przegap obecnych okazji mieszkaniowych w Gliwicach. Wybierając mieszkanie z puli promocyjnej, możesz otrzymać pakiet bonusów o wartości nawet 80 tys. zł! A 23 września spotkajmy się na Dniu Otwartym w biurze sprzedaży.

Stacja kolejowa - Gliwice Łabędy - 2630 m

Przystanek Autobusowy - 390 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 15 placówek edukacyjnych, 1 kawiarnia lub restauracja, 5 sklepów, 5 obiektów sportowych, 7 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 188 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejski węzeł cieplny

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (27)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (167 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (22 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 134 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 36 do 80 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Murapol Osiedle Szafirove zostało położone na dziewiczym i bogatym w roślinność terenie, którego sercem jest znane okolicznym mieszkańcom „Żabie Oczko”. Staw stanie się centralnym miejscem spotkań, przy którym powstanie plac zabaw wraz ze strefą rekreacyjną wspierającą budowanie sąsiedzkich relacji.

Zieleń okalająca osiedle to jednak nie wszystko. W sąsiedztwie płynie strumyk połączony z Kłodnicą, a nieopodal leży urokliwy rezerwat przyrody Las Dąbrowa, w którym zorganizowano cieszącą się wysokim zainteresowaniem mieszkańców ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą.

W ramach inwestycji zaplanowano łącznie 620 lokali mieszkalnych, w tym również z dwustronną ekspozycją, w siedmiu 5- i 4-piętrowych budynkach wraz z licznymi miejscami postojowymi na zewnątrz oraz w podziemnych halach garażowych. Kompaktowe układy od jedno- do nawet pięciopokojowych mieszkań zapewnią komfort zarówno rodzinom z dziećmi, seniorom, jak i singlom. Nawet dwa balkony w wybranych lokalach oraz przestronne tarasy z zielonymi ogródkami o powierzchni nawet 89 mkw. przekonają również inwestorów chcących stabilnie ulokować swój kapitał w nieruchomościach.

Zamieszkaj na Murapol Osiedlu Szafirovym, pośród natury i blisko miasta

• Home Management System wdrożony w budynkach umożliwi korzystać mieszkańcom z urządzeń inteligentnego domu, w tym sterować temperaturą, oświetleniem czy zaworami wody zarówno przy użyciu aplikacji mobilnej, jak i manualnie.

• Pakiet antysmogowy, na który składają się filtry montowane w nawiewnikach okiennych, zapewni świeże powietrze w mieszkaniu, wolne od kurzu, pyłków i owadów.

• Wykorzystano trwałe gresy o delikatnym, stonowanym wzornictwie, laminowane panele meblowe w naturalnym, złotym kolorze oraz wysokogatunkowy tynk mozaikowy, aby stworzyć harmonijną aranżację przestrzeni klatek schodowych i części wspólnych. Ponadto, w holu wejściowym znalazło się duże lustro i estetyczne skrzynki pocztowe, które dodają elegancji temu miejscu.

• Wykorzystanie oświetlenia LED w częściach wspólnych budynków pozwala zaoszczędzić wspólnocie mieszkaniowej na opłatach za energię elektryczną.

• Lokale mieszkalne na piętrach mają nawet dwa przestronne balkony złożone z termoizolacyjnych łączników zapobiegających utracie ciepła z mieszkania.

• Mieszkania zaprojektowane w kondygnacjach parterowych posiadają dodatkową plenerową przestrzeń w postaci zielonych ogródków z tarasami wybrukowanymi kostką o powierzchni nawet 89 mkw.

• Miłośnicy niskoemisyjnego środków transportu będą zadowoleni z uwagi na stację ładowania pojazdów elektrycznych i stojaki rowerowe przewidziane na terenie inwestycji.

• Na osiedlu powstanie teren rekreacyjny, a dla najmłodszych lokatorów zaprojektowano plac zabaw.

• Osiedle zostanie podłączone do miejskiego węzła cieplnego.

Planowane oddanie od użytkowania:

Bud. 6 i 7 - III Q 2025

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove znajduje się w Gliwicach, ul. Szafirowa (4.7 km od centrum Gliwic), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 188 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Osiedle Szafirove w sprzedaży są 134 nowe mieszkania o powierzchni od 36 do 80 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (167 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (22 miejsca)

W inwestycji znajduje się 27 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Osiedle Szafirove?

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Osiedle Szafirove mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2630 metrów od inwestycji Murapol Osiedle Szafirove znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gliwice Łabędy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Osiedle Szafirove znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Szafirove znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 27 w odległości 490 m, przedszkole w odległości 490 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 13 w odległości 670 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Osiedle Szafirove jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Euromedical w odległości 560 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Osiedle Szafirove składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Auchan, w odległości 470 m znajduje się Biedronka, w odległości 500 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Szafirove w odległości 410 m znajduje się Boiska General Motors, w odległości 720 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 730 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 11.09.2023
Data aktualizacji: 01.12.2023
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Kozielska 106, 44-121 Gliwice

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: