Architekt wnętrz

 • 404 STUD.IO

  wielkopolskie, Poznań, Ciążeń, ul. Wolności

  404 STUD.IO

  Aleksandra Franczak absolwentka wydziału architektury wnętrz w Poznaniu. Główny projektant 404Stud.io. Prywatnie miłośniczka art deco i polskiego wzornictwa.

 • DECOROOM

  mazowieckie, Warszawa, Nowogrodzka 62B

  DECOROOM

  Pracownia Architektury Wnętrz Decoroom jest obecna na rynku od 11 lat i z wieloma sukcesami na koncie pozycjonuje się jako jeden z pionierów usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Mówi się, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest to, abyś czuł się w nim komfortowo. Porada doświadczonego architekta i wsparcie zespołu profesjonalistów pozwoli wydobyć z każdej realizacji maksymalny potencjał bez względu na metraż czy układ pomieszczeń. Projektowanie wnętrz to nasza pasja i z przyjemnością podzielimy się nią z Tobą.

 • Deer Design

  mazowieckie, Warszawa, ul. Twarda 64

  Deer Design

  Pracownia Architektury Wnętrz DEER DESIGN to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Sprawdzona i niezawodna ekipa budowlana oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to u nas standard.

 • DesignWolf Interiors

  zachodniopomorskie, Szczecin, ul.Królowej Korony Polskiej

  DesignWolf Interiors

  "Widzisz rzeczy i mówisz "Dlaczego?" A ja śnię rzeczy, których nigdy nie było i mówię "Dlaczego nie?" " George Bernard Shaw Każdy projekt jest nową historią, w której mamy swój udział. Bazując na przeszłości danego miejsca jak i człowieka tworzymy nowy rozdział, nowy wątek Twojej drogi, który będzie tłem Twojego przyszłego życia. Czy to nie cudowne zostać częścią czyjejś historii? ``Twój dom powinien opowiadać historię o tym, kim jesteś, być kwintesencją tego, co kochasz``. Nate Berkus

 • DUART ARCHITEKCI

  mazowieckie, Warszawa, ul. Hoża 51

  DUART ARCHITEKCI

  Jesteśmy zespołem projektantów o podobnym spojrzeniu na otaczającą Nas przestrzeń. Staramy się, aby Nasz często oryginalny sposób postrzegania jej, miał odzwierciedlenie w projektach które tworzymy. Proponowane przez Nas rozwiązania projektowe są oparte na wnikliwej obserwacji i dokładnej analizie zagadnienia. Chcemy, żeby niosły nowatorskie podejście opartej na twórczej inspiracji.

 • estimental.

  mazowieckie, Warszawa, ul. Świeradowska 47

  estimental.

  Pomożemy Ci wykończyć wymarzone mieszkanie, bez nieprzewidzianych kosztów i niepotrzebnego stresu. Zaplanujemy budżet oraz przeprowadzimy Cię przez proces projektowania i wykończenia spersonalizowanych wnętrz, oddających Twój charakter i temperament. Oferujemy usługę Wykończenia Pod Klucz w zupełnie nowej formule. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

 • FRANCESCO DESIGN

  dolnośląskie, Wrocław, ul. Na Polance 22/3

  FRANCESCO DESIGN

  Przyjemnością jest tworzenie przestrzeni, na miarę marzeń. A szczęściem jest trafić na projekt, który go urealni. W Francesco Design projektujemy wnętrza z wyczuciem, kiedy Inwestora chaos myśli, powoduje Jego stres a nasza pracownia go niweluje. Wszystkie potrzeby, oczekiwania, życzenia są dla nas bardzo ważną wskazówką. Nie bez powodu znajdujemy się na liście nieruchomości znajdujących się w całej Polsce i poza jej granicami. Zapraszamy do nas, by powstało kolejne unikatowe wnętrze, a dla Państwa proces tworzenia był czystą przyjemnością.

 • GOTOWE MIESZKANIE.PL

  mazowieckie, Warszawa, ul. Cypryjska 2a

  GOTOWE MIESZKANIE.PL

  Jesteśmy firmą wykończeniową z dużym doświadczeniem, stawiającą w projektach na funkcjonalność i estetykę. W naszej firmie możesz kompleksowo wykonać wszystkie usługi związane z Twoim mieszkaniem czy domem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o ustalony budżet i krótki termin realizacji. Jesteśmy pewni jakości wykonywanych prac, w związku z tym oferujemy najdłuższy okres gwarancji na wszystkie wykonywane prace.

 • i3 Studio

  zachodniopomorskie, Szczecin, Księcia Barnima III Wielkiego 3/35

  i3 Studio

  Jesteśmy i3 Studio i jesteśmy tu dla Ciebie. Chcemy, aby przestrzeń którą zaprojektujemy czy też pomożemy wykonać była dla klienta jego własną - aby mógł nazwać ją swoim miejscem. Jako firma istniejemy krótko, lecz w branży jesteśmy już od kilku lat. Pomożemy ci zaprojektować: wnętrze, taras, elewacje o jakich marzysz. Pójdziemy z Tobą na zakupy, doradzimy - zdobędziemy materiały i jeśli taka Twoja wola podejmiemy się wykończenia projektu, zamieniając projekt w realizację. Indywidualnie podejdziemy do każdego zlecenia

 • Kaim Work

  małopolskie, Kraków, ul. Na Stoku

  Kaim Work

  KAIM.WORK to wyjątkowy zespół kreatywnych ludzi, którzy swoją pasję przekuwają w nowoczesne, pełne klasy i oryginalnego designu wnętrza. Krakowska firma powstała kilka lat temu, stając się odpowiedzią na potrzeby wymagających Klientów. Jej działalność oparta jest na kreacji pomieszczeń. W pełni indywidualne projekty wnętrz mieszkalnych łączą w sobie najnowsze trendy z niekiedy bardzo nietuzinkowymi rozwiązaniami. Zaawansowane wizualizacje architektoniczne przygotowywane są przez najlepszych specjalistów, perfekcyjnie poruszających się w estetyce i praktyczności.

Polecane lokalizacje: