Architekt wnętrz

 • 404 STUD.IO

  wielkopolskie, Poznań, Ciążeń, ul. Wolności

  404 STUD.IO

  Aleksandra Franczak absolwentka wydziału architektury wnętrz w Poznaniu. Główny projektant 404Stud.io. Prywatnie miłośniczka art deco i polskiego wzornictwa.

 • boko architekci

  łódzkie, Łódź, ul. Tylna 2b lok. 12

  boko architekci

  Pracownia architektoniczna stworzona przez absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Łódzkiej. Jesteśmy laureatami i uczestnikami wielu konkursów ogólnopolskich. Mamy w swoim dorobku projekty zarówno dla klientów prywatnych jak i komercyjnych. Tworzymy młody, dynamiczny i zgrany zespół, otwarty na nowe wyzwania. Swoje kilkuletnie doświadczenie zbieraliśmy w czołowych łódzkich pracowniach architektonicznych, pracując przy projektach o zróżnicowanym stopniu trudności (od wnętrz mieszkalnych po skomplikowane projekty, wymagające przygotowania wielobranżowych dokumentacji projektowych).

 • DECOROOM

  mazowieckie, Warszawa, Nowogrodzka 62B

  DECOROOM

  Pracownia Architektury Wnętrz Decoroom jest obecna na rynku od 11 lat i z wieloma sukcesami na koncie pozycjonuje się jako jeden z pionierów usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Mówi się, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest to, abyś czuł się w nim komfortowo. Porada doświadczonego architekta i wsparcie zespołu profesjonalistów pozwoli wydobyć z każdej realizacji maksymalny potencjał bez względu na metraż czy układ pomieszczeń. Projektowanie wnętrz to nasza pasja i z przyjemnością podzielimy się nią z Tobą.

 • Deer Design

  mazowieckie, Warszawa, ul. Twarda 64

  Deer Design

  Pracownia Architektury Wnętrz DEER DESIGN to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Sprawdzona i niezawodna ekipa budowlana oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to u nas standard.

 • DesignWolf Interiors

  zachodniopomorskie, Szczecin, ul.Królowej Korony Polskiej

  DesignWolf Interiors

  "Widzisz rzeczy i mówisz "Dlaczego?" A ja śnię rzeczy, których nigdy nie było i mówię "Dlaczego nie?" " George Bernard Shaw Każdy projekt jest nową historią, w której mamy swój udział. Bazując na przeszłości danego miejsca jak i człowieka tworzymy nowy rozdział, nowy wątek Twojej drogi, który będzie tłem Twojego przyszłego życia. Czy to nie cudowne zostać częścią czyjejś historii? ``Twój dom powinien opowiadać historię o tym, kim jesteś, być kwintesencją tego, co kochasz``. Nate Berkus

 • DUART ARCHITEKCI

  mazowieckie, Warszawa, ul. Hoża 51

  DUART ARCHITEKCI

  Jesteśmy zespołem projektantów o podobnym spojrzeniu na otaczającą Nas przestrzeń. Staramy się, aby Nasz często oryginalny sposób postrzegania jej, miał odzwierciedlenie w projektach które tworzymy. Proponowane przez Nas rozwiązania projektowe są oparte na wnikliwej obserwacji i dokładnej analizie zagadnienia. Chcemy, żeby niosły nowatorskie podejście opartej na twórczej inspiracji.

 • GOTOWE MIESZKANIE.PL

  mazowieckie, Warszawa, ul. Cypryjska 2a

  GOTOWE MIESZKANIE.PL

  Jesteśmy firmą wykończeniową z dużym doświadczeniem, stawiającą w projektach na funkcjonalność i estetykę. W naszej firmie możesz kompleksowo wykonać wszystkie usługi związane z Twoim mieszkaniem czy domem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o ustalony budżet i krótki termin realizacji. Jesteśmy pewni jakości wykonywanych prac, w związku z tym oferujemy najdłuższy okres gwarancji na wszystkie wykonywane prace.

 • Kaim Work

  małopolskie, Kraków, ul. Na Stoku

  Kaim Work

  KAIM.WORK to wyjątkowy zespół kreatywnych ludzi, którzy swoją pasję przekuwają w nowoczesne, pełne klasy i oryginalnego designu wnętrza. Krakowska firma powstała kilka lat temu, stając się odpowiedzią na potrzeby wymagających Klientów. Jej działalność oparta jest na kreacji pomieszczeń. W pełni indywidualne projekty wnętrz mieszkalnych łączą w sobie najnowsze trendy z niekiedy bardzo nietuzinkowymi rozwiązaniami. Zaawansowane wizualizacje architektoniczne przygotowywane są przez najlepszych specjalistów, perfekcyjnie poruszających się w estetyce i praktyczności.

 • KODO Projekty i Realizacja

  dolnośląskie, Wrocław, ul. Podwale 1A

  KODO Projekty i Realizacja

  Z KODO urządzisz swoje nowe miejsce do życia. Zainspirujemy Cię pomysłami na aranżację, wspólnie projektując Twoje wymarzone mieszkanie. Wyręczymy Cię w procesie realizacji - urządzimy dla Ciebie gotowy dom. Dziesięcioletnie doświadczenie i sprawdzony system pracy pozwala nam przeprowadzać cały proces w sposób przemyślany i zgodny z założeniami

 • Łukaszewicz Studio

  mazowieckie, Warszawa, Bobrowiecka 3/177

  Łukaszewicz Studio

  Studio Łukaszewicz zajmuję się projektowaniem i aranżacją wnętrz prywatnych jak i biurowych. W swojej pracy dużą wagę przywiązuję do przyzwyczajeń klienta jego gustów i oczekiwań. Przekładam te indywidualne wizję na formę i funkcję, dając początek procesowi projektowemu. Uważam, że dobre wnętrze to przede wszystkim: przemyślany plan, rzetelne techniczne rozwiązania oraz piękne wykończenia i dekoracje.

Polecane lokalizacje: