Murapol Zielony Żurawiniec

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Sielawy, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Sielawy

Murapol Zielony Żurawiniec

7 zdjęć

Murapol Zielony Żurawiniec
Murapol Zielony Żurawiniec
Murapol Zielony Żurawiniec
Murapol Zielony Żurawiniec
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

1 kw. 2025

Powierzchnie

32 - 93/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

5 - 6

Budynki

7

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (131)

Pokoje

Piętra

Metraż

Promocje

 • Promocja

  Kup teraz nowe mieszkanie w Poznaniu, taniej nie będzie!

  Wybierz mieszkanie objęte lutową promocją na Murapol Osiedlu Verde i w Murapol Zielonym Żurawińcu w Poznaniu i odbierz pakiet bonusów o wartości nawet 197 tys. zł! A 24 lutego przyjdź na Mieszkaniowy Dzień Otwarty do biura sprzedaży.

 • Promocja

  Poleć ofertę Grupy Murapol i zyskaj nawet 5 000 zł!

  Doceniasz nowoczesne inwestycje i podwyższony standard mieszkań oraz apartamentów inwestycyjnych Grupy Murapol? Poleć naszą ofertę znajomym lub rodzinie i odbierz premię nawet 5 000 zł. Już ponad 1,2 tys. osób skorzystało z programu poleceń!

Stacja kolejowa - Poznań Karolin - 2044 m

Przystanek Tramwajowy - 619 m

Przystanek Autobusowy - 521 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek medycznych, 14 placówek edukacyjnych, 13 kawiarni i restauracji, 25 sklepów, 10 obiektów sportowych, 39 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 623 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, loggia, ogródek, taras

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się staw, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 131 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 32 do 93 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Murapol Zielony Żurawiniec znajduje się 39 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Murapol Zielony Żurawiniec to zaprojektowane w nowoczesnym wydaniu osiedle mieszkaniowe położone na bogatych przyrodniczo poznańskich Naramowicach przy ul. Sielawy. Inwestycja leży niemal w strefie północnego klina zieleni oraz doliny Warty, których urok i rozległe połacie terenów zielonych przyciąga spacerowiczów z całej okolicy. To znakomite miejsce zaspokajające na co dzień potrzeby rekreacji i wypoczynku na świeżym powietrzu wśród mieszkańców. Na obszarze naramowickiego klina znajduje się nawet niewielkie jezioro, dawny staw młyński, oferujący wytchnienie przy szumie drzew i świergocie ptaków.

W ramach Murapol Zielonego Żurawińca przewidziano realizację sześciu 4-piętrowych i jednego 5 piętrowego budynków wraz z podziemnymi halami garażowymi, jak i licznymi miejscami postojowymi na zewnątrz. Ostatecznie w ręce nabywców zostanie oddanych ponad 600 komfortowych mieszkań charakteryzujących się przede wszystkim kompaktowymi układami pomieszczeń. Zróżnicowany metraż oraz wachlarz od 1- do nawet 4-pokojowych lokali zapewni wygodę zarówno singlom, rodzinom z dziećmi, jak i seniorom. Zaplanowana strefa rekreacji wraz z placem zabaw na osiedlu będzie sprzyjać dodatkowo budowaniu sąsiedzkich relacji.

Wybierz inteligentne i eco rozwiązana w Murapol Zielonym Żurawińcu

• Mieszkańcy mają możliwość korzystania z urządzeń typu smart home, dzięki wdrożeniu w budynkach Home Management System. Możliwe jest to zarówno za pomocą aplikacji mobilnej, jak i manualnego sterowania – temperaturą, elektrycznością czy zaworami wody.

• Filtry antysmogowe w nawiewnikach okiennych dają mieszkańcom ochronę przed zanieczyszczeniami, alergenami, pyłkami czy nawet owadami i zapewniają stały dopływ świeżego powietrza do mieszkania.

• Wykorzystano trwałe gresy o delikatnym i stonowanym wzornictwie, laminowane panele meblowe w naturalnym, złotym odcieniu oraz wysokojakościowy tynk mozaikowy, aby stworzyć harmonijną aranżację przestrzeni klatek schodowych i części wspólnych. Dodatkowo, w holach wejściowych zaprojektowano duże lustra oraz estetyczne skrzynki pocztowe, które podkreślają elegancję tego miejsca.

• Części wspólne są wyposażone w oświetlenie LED, dzięki czemu wspólnota mieszkaniowa poniesie niższe koszty utrzymania budynku.

• Wszystkie mieszkania na parterach mają dostęp do tarasów z ogródkami o powierzchni nawet 90 mkw.

• Mieszkania na piętrach oferują przestronne nawet dwa balkony przynależne do jednego lokalu.

• Osiedle zostało zaprojektowane z uwzględnieniem ekologicznych środków transportu – przewidziano stojaki rowerowe oraz stację ładownia pojazdów elektrycznych.

• Osiedle będzie ogrodzone.

• Budynki będą podłączone do miejskiego węzła cieplnego.

Planowane oddanie do użytkowania:

bud. 1, 3 i 4 oddane do użytku Q 2023

bud. 6 i 7 - I Q 2025

Inwestycja Murapol Zielony Żurawiniec znajduje się na Naramowicach, ul. Sielawy (4.9 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 623 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Zielony Żurawiniec w sprzedaży jest 131 nowych mieszkań o powierzchni od 32 do 93 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

• Inwestycja jest realizowana przy ul. Sielawy, w dzielnicy Naramowice. Dojazd autem do centrum Poznania zajmuje tylko 15 minut.

• Zaledwie 5 minut drogi rowerem i kwadrans spacerem znajdują się rozległe tereny zielone rezerwatu przyrody Żurawiniec z licznymi miejscami do wypoczynku na świeżym powietrzu. Taka lokalizacja sprzyja aktywności fizycznej i rodzinnym spacerom - z dala od zgiełku miasta.

• W promieniu kilkuset metrów od osiedla działają sklepy i punkty handlowe (Żabka, Netto, Biedronka, Carrefour). Dojazd do centrum handlowego Plaza z kinem Cinema City zajmuje 10 minut.

• Bliskość żłobków, szkół i przedszkoli jest atutem dla wielu osób planujących nabyć nowe mieszkanie. Naramowice to doskonałe miejsce dla rodzin, ponieważ osiedlając się tu, nie musisz martwić się o czasochłonne poranne odwożenie dzieci – wszystko jest na miejscu.

• Lokalizacja w bliskości dużych węzłów komunikacyjnych i dogodny dojazd do śródmieścia sprawiają, że centrum Poznania znajduje się na wyciągnięcie ręki.

• Codzienne podróżowanie ułatwi bliskość przystanków MPK. Kursują tu linie nr: 144, 146, 167, 169, 234, 248, 911.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Zielony Żurawiniec?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Zielony Żurawiniec mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2044 metrów od inwestycji Murapol Zielony Żurawiniec znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Karolin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Zielony Żurawiniec znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Zielony Żurawiniec znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 106 m, Przedszkole Pirata Fredusia w odległości 381 m, Przedszkole Pirata Fredusia w odległości 385 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Zielony Żurawiniec jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: COREclinic w odległości 166 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 303 m, Centrum Medyczne Rubież 14 w odległości 315 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Zielony Żurawiniec składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Groszek, w odległości 300 m znajduje się Zagrodnicza - delikatesty, cukiernia, piekarnia, w odległości 302 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Zielony Żurawiniec w odległości 446 m znajduje się boisko / kort, w odległości 494 m znajduje się boisko / kort, w odległości 495 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 01.02.2021
Data aktualizacji: 22.02.2024
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Sielawy 23/12, 61-619 Poznań

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: