Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nowe mieszkania na sprzedaż Trzebnica

41 ofert w 1 inwestycji

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Viva Trzebnica
  2 kw. 2025
  Inwestycja VIVA TRZEBNICA to kompleks czterech kameralnych budynków, harmonijnie wkomponowanych w zielone otoczenie Trzebnicy. Oferujemy mieszkania w niskich 2 – piętrowych budynkach o zróżnicowanych metrażach, o powierzchni od 30 m² do 65 m² z możliwością posiadania własnego ogródka lub tarasu. Większość klatek schodowych wyposażona zostanie w cichobieżne windy, zapewniające łatwy i wygodny

  Viva Trzebnica

  ul. Wrocławska 4A, Trzebnica(12.7 km od Wrocławia)
  Vivarte Spółka Akcyjna
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Trzebnica

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Stara Mleczarnia
  Oferta archiwalna
  „Stara Mleczarnia”, to inwestycja, która powstaje w sercu Trzebnicy, przy ul. Obrońców Pokoju. Jej atutem jest bliskość infrastruktury niezbędnej do funkcjonowania bez konieczności użycia środków transportu. W pobliżu znajdują się rozmaite obiekty handlowe i usługowe, ośrodek zdrowia, kościół, urząd miasta, urząd pocztowy, przystanek komunikacji miejskiej, dworzec kolejowy z szynobusem

  Stara Mleczarnia

  od 7 700 /m2
  ul. Obrońców Pokoju, Trzebnica(12.7 km od Wrocławia)
  Triada Dom Sp.j.
 • Apartamenty Przy Rynku
  Oferta archiwalna
  Inwestycja zawiera 170 lokali mieszkalnych oraz 12 lokali usługowych. Oferta obejmuje szeroki wybór mieszkań w niskiej zabudowie o powierzchni od 30 do 140m2 oraz lokali usługowych o powierzchni od 40 do 94 m2. Budynek ma kształt zbliżony do litery U. Architekturą nawiązuje do istniejącej zabudowy Starego Miasta w Trzebnicy. Naturalny kolor materiałów wykończeniowych został dobrany tak, by

  Apartamenty Przy Rynku

  od 5 200 /m2
  ul. Obornicka/Marcinowska/Brama Trębaczy, Trzebnica(12.6 km od Wrocławia)
  Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak
 • Osiedle Panorama
  Oferta archiwalna
  Nieopodal głównej osi komunikacyjnej w kierunku Wrocławia powstaje nowe osiedle pod nazwą „Panorama”. Jego usytuowanie zapewnia zarówno swobodną komunikację z miastem Trzebnica, szybki dojazd do mieszczącej się w pobliżu aglomeracji Wrocław jak i zaciszną, kameralną atmosferę wraz z przepięknym widokiem na bogate w zieleń okolice Trzebnicy. Inwestycja obejmuje budowę sześciu dwupiętrowych

  Osiedle Panorama

  ul. Wrocławska, Trzebnica(11.9 km od Wrocławia)
  Triada Dom Sp.j.
 • Inwestycja przy ulicy Św. Jadwigi
  Oferta archiwalna
  W Trzebnicy przy ul. Św. Jadwigi  powstaje budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażem w kondygnacji podziemnej, zlokalizowany na działce 92 AM-11 wraz z infrastrukturą ze zjazdem do garażu, dojściami, oraz zielenią przydomową i tarasową.Budynek składać się będzie z 12 lokali usługowych, z 25 lokali  mieszkalnych w tym 13 lokali mieszkalnych z antresolą,  oraz 35 miejsc parkingowych w

  Inwestycja przy ulicy Św. Jadwigi

  Ul. Św. Jadwigi, Trzebnica(13 km od Wrocławia)
  Kliwo Usługi Budowlane Wojciech Klisowski

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Trzebnicy – prężnie rozwijającym się mieście

Trzebnica to miasto znajdujące się w województwie dolnośląskim, będące siedzibą powiatu trzebnickiego i należące do aglomeracji wrocławskiej. Jego powierzchnia wynosi 8,36 km², a liczba mieszkańców 13631. Miejscowość dynamicznie się rozwija, przyciągając wielu inwestorów.

Dogodnie zlokalizowane miasto

Trzebnica leży przy trasie ekspresowej S5, którą można szybko dojechać do Wrocławia, Leszna, Poznania, Bydgoszczy i Grudziądza. Przez miejscowość przebiegają także droga krajowa nr 15 do Krotoszyna, Gniezna, Torunia i Ostródy, a także droga wojewódzka nr 340 do Ścinawy, Wołowa i Oleśnicy. Do Wrocławia można dojechać samochodem w około 15 minut. Niebawem w lokalizacji powstanie rondo, łączące drogę krajową nr 15 z ulicami Cichą, Brzoski i Prusickiej.

Miasto znajduje się 25 km od lotniska Wrocław Strachowice. Mieszkańcy mogą również korzystać z połączeń kolejowych na trasie Trzebnica-Wrocław Psie Pole, na której kursuje pociąg hybrydowy. Czas dojazdu szynobusem do Wrocławia wynosi około 45 minut. Dworzec znajduje się przy ulicy Kolejowej. W miejscowości funkcjonują zarazem dwie linie (A i B) autobusów komunikacji miejskiej.

Klimat biznesowy w lokalizacji

Miasto dynamicznie się rozwija i przyciąga wielu nowych inwestorów. Swoje siedziby mają tutaj krajowe i międzynarodowe firmy, m.in. z branży budowlanej, oświetleniowej, spożywczej i medycznej. Trzebnica należy do Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości. W lokalizacji planowane jest także utworzenie podstrefy Specjalnej Strefy Ekonomicznej – w jej ramach zostanie oddane 150 ha terenów inwestycyjnych, uzbrojonych w prąd, gaz, wodę i kanalizację.

Dobry klimat inwestycyjny to również zasługa bliskości Wrocławia, Poznania, a także granic z Niemcami i Czechami.

Lokalny rynek deweloperski

Nowe mieszkania w Trzebnicy cieszą się ogromnym zainteresowaniem i błyskawicznie znajdują nowych nabywców. Istnieje ogromny popyt zwłaszcza na malowniczo położone mieszkania przy trzebnickich stawach. W ostatnim czasie deweloperzy realizują inwestycje w okolicach ulicy Leśnej, Świętej Jadwigi, Wrocławskiej i Obrońców Pokoju. Powstają również nieruchomości w pobliżu rynku, przy ulicach Bramy Trębaczy, Marcinkowskiej czy Obornickiej.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Trzebnicy to najczęściej lokale 3-pokojowe o powierzchni około 50 m². Dominuje zabudowa wielorodzinna. Za lokum trzeba zapłacić zdecydowanie mniej niż w Wrocławiu. W związku z tym tanie mieszkania w Trzebnicy mogą być traktowane jako atrakcyjna inwestycja w wynajem.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Trzebnicy na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Trzebnicy

W Trzebnicy dostępnych jest 48 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Trzebnicy mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 32 do 59 m², w tym:

 • kawalerki - 1 lokal
 • mieszkania 2-pokojowe - 19 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 24 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Trzebnicy?

Najtańsze nowe mieszkanie w Trzebnicy dostępne w sprzedaży kosztuje 385 000 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Trzebnicy wynosi 0.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Trzebnicy nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Trzebnica - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Trzebnicy nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec II kwartału 2025.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Trzebnicy, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 14 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 14 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 34 lokale
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Trzebnicy i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023