+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Trzebnica

1 oferta w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 700 zł/m²

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Stara Mleczarnia
  gotowe
  „Stara Mleczarnia”, to inwestycja, która powstaje w sercu Trzebnicy, przy ul. Obrońców Pokoju. Jej atutem jest bliskość infrastruktury niezbędnej do funkcjonowania bez konieczności użycia środków transportu. W pobliżu znajdują się rozmaite obiekty handlowe i usługowe, ośrodek zdrowia, kościół, urząd miasta, urząd pocztowy, przystanek komunikacji miejskiej, dworzec kolejowy z szynobusem

  Stara Mleczarnia

  od 7 700 zł/m2
  ul. Obrońców Pokoju , Trzebnica(12.7 km od Wrocławia)
  Triada Dom Sp.j.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Apartamenty Przy Rynku
  Oferta archiwalna
  Inwestycja zawiera 170 lokali mieszkalnych oraz 12 lokali usługowych. Oferta obejmuje szeroki wybór mieszkań w niskiej zabudowie o powierzchni od 30 do 140m2 oraz lokali usługowych o powierzchni od 40 do 94 m2. Budynek ma kształt zbliżony do litery U. Architekturą nawiązuje do istniejącej zabudowy Starego Miasta w Trzebnicy. Naturalny kolor materiałów wykończeniowych został dobrany tak, by

  Apartamenty Przy Rynku

  od 5 200 zł/m2
  ul. Obornicka/Marcinowska/Brama Trębaczy , Trzebnica(12.6 km od Wrocławia)
  Świat Nieruchomości - Bracia Juszczak
 • Osiedle Panorama
  Oferta archiwalna
  Nieopodal głównej osi komunikacyjnej w kierunku Wrocławia powstaje nowe osiedle pod nazwą „Panorama”. Jego usytuowanie zapewnia zarówno swobodną komunikację z miastem Trzebnica, szybki dojazd do mieszczącej się w pobliżu aglomeracji Wrocław jak i zaciszną, kameralną atmosferę wraz z przepięknym widokiem na bogate w zieleń okolice Trzebnicy. Inwestycja obejmuje budowę sześciu dwupiętrowych

  Osiedle Panorama

  ul. Wrocławska , Trzebnica(11.9 km od Wrocławia)
  Triada Dom Sp.j.
 • Inwestycja przy ulicy Św. Jadwigi
  Oferta archiwalna
  W Trzebnicy przy ul. Św. Jadwigi  powstaje budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażem w kondygnacji podziemnej, zlokalizowany na działce 92 AM-11 wraz z infrastrukturą ze zjazdem do garażu, dojściami, oraz zielenią przydomową i tarasową.Budynek składać się będzie z 12 lokali usługowych, z 25 lokali  mieszkalnych w tym 13 lokali mieszkalnych z antresolą,  oraz 35 miejsc parkingowych w

  Inwestycja przy ulicy Św. Jadwigi

  Ul. Św. Jadwigi , Trzebnica(13 km od Wrocławia)
  Kliwo Usługi Budowlane Wojciech Klisowski

Nowe mieszkania w Trzebnicy – prężnie rozwijającym się mieście

Trzebnica to miasto znajdujące się w województwie dolnośląskim, będące siedzibą powiatu trzebnickiego i należące do aglomeracji wrocławskiej. Jego powierzchnia wynosi 8,36 km², a liczba mieszkańców 13631. Miejscowość dynamicznie się rozwija, przyciągając wielu inwestorów.

Dogodnie zlokalizowane miasto

Trzebnica leży przy trasie ekspresowej S5, którą można szybko dojechać do Wrocławia, Leszna, Poznania, Bydgoszczy i Grudziądza. Przez miejscowość przebiegają także droga krajowa nr 15 do Krotoszyna, Gniezna, Torunia i Ostródy, a także droga wojewódzka nr 340 do Ścinawy, Wołowa i Oleśnicy. Do Wrocławia można dojechać samochodem w około 15 minut. Niebawem w lokalizacji powstanie rondo, łączące drogę krajową nr 15 z ulicami Cichą, Brzoski i Prusickiej.

Miasto znajduje się 25 km od lotniska Wrocław Strachowice. Mieszkańcy mogą również korzystać z połączeń kolejowych na trasie Trzebnica-Wrocław Psie Pole, na której kursuje pociąg hybrydowy. Czas dojazdu szynobusem do Wrocławia wynosi około 45 minut. Dworzec znajduje się przy ulicy Kolejowej. W miejscowości funkcjonują zarazem dwie linie (A i B) autobusów komunikacji miejskiej.

Klimat biznesowy w lokalizacji

Miasto dynamicznie się rozwija i przyciąga wielu nowych inwestorów. Swoje siedziby mają tutaj krajowe i międzynarodowe firmy, m.in. z branży budowlanej, oświetleniowej, spożywczej i medycznej. Trzebnica należy do Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości. W lokalizacji planowane jest także utworzenie podstrefy Specjalnej Strefy Ekonomicznej – w jej ramach zostanie oddane 150 ha terenów inwestycyjnych, uzbrojonych w prąd, gaz, wodę i kanalizację.

Dobry klimat inwestycyjny to również zasługa bliskości Wrocławia, Poznania, a także granic z Niemcami i Czechami.

Lokalny rynek deweloperski

Nowe mieszkania w Trzebnicy cieszą się ogromnym zainteresowaniem i błyskawicznie znajdują nowych nabywców. Istnieje ogromny popyt zwłaszcza na malowniczo położone mieszkania przy trzebnickich stawach. W ostatnim czasie deweloperzy realizują inwestycje w okolicach ulicy Leśnej, Świętej Jadwigi, Wrocławskiej i Obrońców Pokoju. Powstają również nieruchomości w pobliżu rynku, przy ulicach Bramy Trębaczy, Marcinkowskiej czy Obornickiej.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Trzebnicy to najczęściej lokale 3-pokojowe o powierzchni około 50 m². Dominuje zabudowa wielorodzinna. Za lokum trzeba zapłacić zdecydowanie mniej niż w Wrocławiu. W związku z tym tanie mieszkania w Trzebnicy mogą być traktowane jako atrakcyjna inwestycja w wynajem.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Trzebnicy na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Trzebnicy

W Trzebnicy dostępna jest 1 oferta nowych mieszkań znajdująca się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Trzebnicy mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 60 do 60 m², w tym:

 • mieszkania 3-pokojowe - 1 lokal

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Trzebnicy?

Najtańsze nowe mieszkanie w Trzebnicy dostępne w sprzedaży kosztuje 459 382 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Trzebnicy wynosi 7 700 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Trzebnicy nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Trzebnica - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Trzebnicy oddali do użytku 1 lokal mieszkalny. 1 lokal mieszkalny zostanie oddany do 3 miesięcy. 1 lokal mieszkalny zostanie oddany do 6 miesięcy. 1 lokal mieszkalny zostanie oddany do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Trzebnicy, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 1 lokal
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Trzebnicy i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: