Murapol Osiedle Natura

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Murapol Osiedle Natura dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
3.A.0.LU.1
54,56 m²
Parter
5.A.0.LU.1
56,15 m²
Parter
4.A.0.LU.1
56,15 m²
Parter

Opis Inwestycji

Planowane daty oddania do użytku poszczególnych etapów:budynki 5-7 - IIQ2021,budynek 4 - IVQ2020,budynek 3 - IQ2021,budynki 1 i 2 - IVQ2019Murapol Osiedle Natura to nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy położony przy ul. Kąty Grodziskie w Warszawie. W ramach inwestycji zaprojektowano nowe lokale użytkowe dostępne na sprzedaż w parterowych częściach trzech budynków wielorodzinnych. Inwestycja powstaje w sąsiedztwie licznych inwestycji mieszkaniowych, w cieszącym się popularnością rejonie dzielnicy Białołęka.Dlaczego warto?Lokale użytkowe wyeksponowane w parterowych częściach budynków na osiedlu z 363 mieszkaniami.Solidną bazę potencjalnych klientów stanowią lokatorzy zarówno tej inwestycji, jak i sąsiednich osiedli.Duża i przeszklona witryna zapewnia optymalne nasłonecznienie lokalu oraz daje możliwość umieszczenia dobrze widocznej reklamy.Możliwość aranżacji lokali według indywidualnych potrzeb odpowiadającym specyfice prowadzonej działalności.Wiele miejsc postojowych blisko lokalu oznacza wygodne parkowanie dla klientów i pracowników.Dostępne lokaleW ofercie trzy nowe lokale użytkowe, każdy o powierzchni 56 mkw. Składają się z one części usługowej, zaplecza, pomieszczenia socjalnego i łazienki. Ich funkcjonalny układ sprawia, że idealnie nadają się do prowadzenia zróżnicowanej działalności usługowej, m.in.:wielobranżowego sklepu osiedlowego,stylowego salonu fryzjerskiego,modnego salonu kosmetycznego,funkcjonalnego biura,gabinetu lekarskiego,małej gastronomii

Inwestycja Murapol Osiedle Natura znajduje się na Grodzisku, ul. Kąty Grodziskie 15 (11.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Murapol Osiedle Natura jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych, posiada 3 kondygnacje naziemne.

Aktualnie w inwestycji Murapol Osiedle Natura pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 55 do 56 metrów kwadratowych.

Deweloper Murapol S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 55 do 56 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Murapol Osiedle Natura

Inwestycja realizowana przy ul. Kąty Grodziskie - w popularnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy mieszkalnej Białołęka. Doskonałe skomunikowanie z centrum Warszawy - 7 minut od Trasy Toruńskiej, 25 minut do centrum Warszawy. W sąsiedztwie licznych inwestycji mieszkaniowych - gwarancja stałego napływu klientów. Łatwy dojazd samochodem lub autobusem - dogodne połączenie drogowe, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Osiedle Natura mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Murapol Osiedle Natura znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyszkowska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Natura znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Pszczółka Maja w odległości 300 m, Przedszkole "Wesoły Teletubiś" w odległości 410 m, Niepubliczne Przedszkole KRASNOLUDKI w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Osiedle Natura jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CMP Białołęka w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Osiedle Natura składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 400 m znajduje się Galeria wypieków, w odległości 410 m znajduje się Putka.

Data publikacji: 07.03.2019

Data aktualizacji: 16.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie