Murapol Osiedle Natura

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kąty Grodziskie, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Kąty Grodziskie 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 30 ofert w najbliższej okolicy!

Murapol Osiedle Natura

5 zdjęć

Murapol Osiedle Natura
Murapol Osiedle Natura
Murapol Osiedle Natura
Murapol Osiedle Natura

Opis Inwestycji

Murapol Osiedle Natura znajduje się na warszawskiej Białołęce. To inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących. To doskonała propozycja dla osób ceniących bliskość natury, funkcjonalność wynikającą z przemyślanego projektu architektonicznego i łatwą komunikację z pozostałymi dzielnicami Warszawy.

Planowane daty oddania do użytku poszczególnych etapów:

budynki 3 i 4 - oddane do użytku,

budynki 1 i 2 - oddane do użytku,

budynek 5 - IIQ2022,

Budynki 6 i 7 - IIIQ2022.

Dlaczego warto?

• Wszystkie mieszkania na piętrach mają obszerne balkony, a mieszkania na parterze – tarasy wybrukowane kostką oraz specjalny bonus: jeżeli marzy Ci się mieszkanie z ogródkiem, Białołęka to idealny wybór.

• Alejki przecinające tereny zielone umożliwiają komfortowy wypoczynek na ogrodzonym terenie, bez konieczności opuszczania osiedla.

• Nowoczesny plac zabaw ucieszy szczególnie rodziców – obecnych i przyszłych.

• Dla wygody osób zmotoryzowanych w sąsiedztwie każdego z budynków zaprojektowano liczne miejsca postojowe zewnętrzne.

Co jeszcze zyskujesz?

• Opcja Murapol Appartme – rozwiązania dostępne w budynkach 3, 4, 5, 6 oraz 7, to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.

• Pakiet antysmogowy – to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.

Dostępne metraże

Dla naszych klientów przygotowaliśmy w tym projekcie szeroki wybór metraży i układów. Oznacza to możliwość znalezienia takiego mieszkania, które najlepiej odpowiada indywidualnym preferencjom. W ramach inwestycji możesz wybrać kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe:

• kawalerki mają powierzchnię wynoszącą ok. 26 mkw.

• mieszkania 2-pokojowe mają od 34 mkw. do nawet 45 mkw.

• mieszkania 3- oraz 4-pokojowe zaczynają się od ok. 52 mkw., a kończą na ok. 60 mkw.

Inwestycja Murapol Osiedle Natura znajduje się na Grodzisku, ul. Kąty Grodziskie 15 (11.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Murapol Osiedle Natura nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Murapol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

• W 7 minut jesteś na Trasie Toruńskiej, a w 25 minut dotrzesz do centrum Warszawy. • Tuż obok osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, wiele punktów usługowych oraz przedszkole, żłobki i szkoła podstawowa. • Większe zakupy zrobisz w bezpośredniej okolicy. Centrum Targowe Atrium Targówek jest oddalone o zaledwie kilka minut jazdy.. • Równie łatwo będzie uciec od cywilizacji – kilkanaście minut pozwoli Ci przenieść się na teren Puszczy Słupeckiej.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Osiedle Natura?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Osiedle Natura mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Murapol Osiedle Natura znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyszkowska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Osiedle Natura znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Natura znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Pszczółka Maja w odległości 300 m, Przedszkole "Wesoły Teletubiś" w odległości 410 m, Niepubliczne Przedszkole KRASNOLUDKI w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Osiedle Natura jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CMP Białołęka w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Osiedle Natura składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 400 m znajduje się Galeria wypieków, w odległości 410 m znajduje się Putka.

Data publikacji: 07.03.2019
Data aktualizacji: 12.05.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: