Apartamenty przy parku lokale handlowo-usługowe

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy parku lokale handlowo-usługowe dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
LU-1
40,51 m²
Parter
LU-2
52,12 m²
Parter
LU-3
16,23 m²
Parter

Opis Inwestycji

Apartamenty Przy Parku to nowoczesny kompleks apartamentowo-usługowy położony przy ul. Kościuszki w Wieliczce. Nowe lokale użytkowe dostępne są na parterze zrealizowanego budynku, w sąsiedztwie licznych inwestycji mieszkaniowych oraz usługowych. W cieszącej się popularnością parkowej dzielnicy Wieliczki powstały 4 lokale użytkowe o szerokiej gamie powierzchni i układów. Lokale są dostępne zarówno na sprzedaż, jak i z możliwością wynajmu.Dlaczego warto?Lokale użytkowe wyeksponowane na parterze zrealizowanego budynku z ponad 70 apartamentami inwestycyjnymi.Solidną bazę potencjalnych klientów stanowią lokatorzy apartamentów i okolicznych osiedli.Duże i przeszklone witryny zapewniają optymalne nasłonecznienie lokali i dają możliwość umieszczenia dobrze widocznej reklamy.Brak schodów ułatwi dostęp osobom niepełnosprawnym lub dojazd rowerem czy wózkiem dziecięcym.Możliwość aranżacji lokali według indywidualnych potrzeb odpowiadającym specyfice prowadzonej działalności.Wiele miejsc postojowych oznacza wygodne parkowanie dla klientów i pracowników.Dostępne lokaleW ofercie nowe lokale użytkowe o zróżnicowanych powierzchniach - od 16 do 52 mkw. Ich wnętrza można indywidualnie aranżować i dopasować do specyfiki prowadzonej działalności. Aktualnie w ofercie znajdują się lokale, które mogą być zaadaptowane na potrzeby m.in.:stylowego salonu fryzjerskiego,modnego salonu kosmetycznego,wielobranżowego sklepufunkcjonalnego biura.

Inwestycja Apartamenty przy parku lokale handlowo-usługowe znajduje się w Wieliczce, ul. Kościuszki (1 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Apartamenty przy parku lokale handlowo-usługowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 4 kondygnacje naziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy parku lokale handlowo-usługowe pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 16 do 52 metrów kwadratowych.

Deweloper Murapol S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 16 do 52 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty przy parku lokale handlowo-usługowe

Inwestycja zrealizowana przy ul. Kościuszki w Wieliczce - w popularnej dzielnicy mieszkalnej i biznesowej. Doskonałe skomunikowanie z centrum Krakowa - tylko 20 minut od Śródmieścia. W pobliżu licznych inwestycji mieszkaniowych, Urzędu Miasta oraz Kopalni Soli - gwarancja stałego napływu klientów. Łatwy dojazd samochodem lub autobusem - dogodne połączenie z autostradą A4, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty przy parku lokale handlowo-usługowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Apartamenty przy parku lokale handlowo-usługowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krzyszkowice Os. Szymanowskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy parku lokale handlowo-usługowe znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 4 w Wieliczce w odległości 300 m, Niepubliczne Przedszkole Siedmiomlowe Buty w odległości 300 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori w Wieliczce w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty przy parku lokale handlowo-usługowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: POZ w odległości 200 m, Centrum Medyczne Solimed w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty przy parku lokale handlowo-usługowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Lidl, w odległości 180 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 200 m znajduje się Intermarché Super.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy parku lokale handlowo-usługowe w odległości 30 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 40 m znajduje się Wieliczanka, w odległości 160 m znajduje się Wieliczanka.

Data publikacji: 30.05.2019

Data aktualizacji: 30.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie