Nordika

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jabłoniowa, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Gdańsk, Jasień, ul. Jabłoniowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 34 oferty w najbliższej okolicy!

Nordika

3 zdjęcia

Nordika
Nordika
Nordika

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Nowoczesny kompleks biurowo-usługowy klasy "B+", zlokalizowany w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej, oddalony o jedynie 5 km od centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Orle Gniazdo- poznaj lokale usługowe Nordika

Budynek składa się z 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemnej. Całkowita powierzchnia kompleksu wynosi 10 214,3 mkw. (biurowa 6 179,5 mkw., handlowa 1200 mkw.). Lokale, które są aktualnie dostępne, znajdują się w ofercie zarówno sprzedażowej, jak i z możliwością ich wynajmu.

Dla najemców i ich klientów przewidziano 140 miejsc parkingowych. Na parterze zaprojektowano lokale o funkcji usługowo-handlowej, natomiast na wyższych piętrach - powierzchnie biurowe. W kondygnacji podziemnej znajduje się niezależna hala garażowa. Chwilę relaksu można spędzić na zielonym tarasie na dachu budynku. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się liczne inwestycje mieszkaniowe.

Inwestycja Nordika znajduje się na Jasieniu, ul. Jabłoniowa (6.4 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Nordika została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Nordika nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Murapol S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Komunikacja

Na Jasień dojeżdża 14-cie linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Planowana jest budowa przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nordika?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nordika mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Nordika znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Leszczynowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nordika znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nordika znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Fasolka" w odległości 90 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nordika w odległości 140 m znajduje się Enjoy Gym, w odległości 140 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 190 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 05.12.2018
Data aktualizacji: 08.02.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: