Mała Skandynawia

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Mała Skandynawia dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
LU4
33,08 m²
Parter
LU6
88,45 m²
Parter

Opis Inwestycji

Funkcjonalne lokale usługowe, dobra komunikacja z Katowicami, parking dla najemców i klientów - poznaj inwestycję Mała Skandynawia.Mała Skandynawia to kompleks mieszkalno-usługowy. W I etapie inwestycji powstał IV-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, na którego najniższym poziomie znajdują się lokale usługowe. Ostatnie dwa lokale, które są aktualnie dostępne, znajdują się w ofercie zarówno sprzedażowej, jak i z możliwością ich wynajmu.Układ pomieszczeń sprawia, że miejsce sprzyja prowadzeniu różnorakiej działalności usługowej. Dzięki dwóm niezależnym wjazdom oraz przemyślanemu systemowi dróg wewnętrznych, przepustowość ruchu samochodowego jest tu możliwa nawet w godzinach szczytu. Tuż przy budynku istnieje duży parking, co doceniają zarówno klienci, jak i najemcy. Prowadzenie biznesu w tej dynamicznie rozwijającej się części miasta daje przedsiębiorcom wiele możliwości rozwoju i dotarcia ze swoją ofertą do klientów. Atutem jest dogodna lokalizacja względem centrum Katowic.

Inwestycja Mała Skandynawia znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Armii Krajowej 190 B/ 4 (8 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Mała Skandynawia została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Mała Skandynawia pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 33 do 88 metrów kwadratowych.

Deweloper Murapol S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 33 do 88 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mała Skandynawia

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

W odległości 150 metrów od inwestycji Mała Skandynawia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Piotrowice Cmentarz.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mała Skandynawia znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Dziecięcy Ogród Możliwości" w odległości 550m, Miejskie Przedszkole Nr 81 w odległości 650m, Punkt Przedszkolny"Twórczy Maluch" w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Apteka Vitalis. Leki gotowe i recepturowe, w odległości 750 m znajduje się Asklepios. Apteka, w odległości 1050 m znajduje się Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Bożej Fatimskiej, w odległości 800 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna. Filia nr 27, w odległości 1050 m znajduje się Biblioteka Publiczna Miejska. Filia nr 9.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Alpino. Klub sportowy, w odległości 650 m znajduje się Fit-Med. Hanusa R., w odległości 1050 m znajduje się Rawa. Baseballowy klub sportowy.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 02.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie