Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nowe mieszkania na sprzedaż Krynica-Zdrój

41 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 15 549 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Lemko Residence
  1 kw. 2026
  Atrakcje dostępne w okolicy: - Sankostrada 850m. - Lodowisko Miejskie 350m. - Góra Parkowa 900m. - Wyciąg narciarski "Henryk Ski" - 280m. - Park Słotwiński 700m. - Wyciąg Narciarski Słotwiny Arena - 2 km. - Stary Dom Zdrojowy - 1,2 km. - Jaworzyna Krynicka - 2,5 km.

  Lemko Residence

  ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 45, Krynica-Zdrój(1.4 km od centrum)
  MTW Development
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Krynica-Zdrój

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Zielona Apartamenty
  Oferta archiwalna
  Pragniemy zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowych apartamentów w 5-piętrowym budynku wielorodzinnym położonym na ulicy Zielonej w Krynicy Zdrój. Do Państwa dyspozycji oddajemy apartamenty o powierzchni od 35 m2 do 60 m2. Mając na uwadze wymagania naszych klientów istnieje możliwość łączenia oraz powiększania powierzchni apartamentów. Każdy z nich posiada balkon, natomiast w przypadku

  Zielona Apartamenty

  od 5 300 /m2
  ul. Zielona 18A, Krynica-Zdrój(1.1 km od centrum)
  Zielona Apartamenty
 • Villa Wierch
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja w Krynicy-Zdrój przy ul. Kraszewskiego, dokładnie róg ulicy Halnej z ul. Kraszewskiego. Budynek handlowo-usługowo-mieszkalny, obecnie w zaawansowanym stadium budowy. Planowany termin zakończenia III/IV kwartał 2020 r. Mieszkania i Lokale będą oddawane w stanie deweloperskim: tynki, wylewki, stolarka okienna, wykonane instalacje elektryczne, instalacje wod-kan, instalacje c.o,

  Villa Wierch

  od 4 865 /m2
  ul. Kraszewskiego, Krynica-Zdrój(1.2 km od centrum)
  Villa Wierch
 • Belmonte Hotel & Resort
  Oferta archiwalna
  Belmonte Hotel & Resort - będzie to pierwszy 4-gwiazdkowy hotel w Krynicy-Zdroju zlokalizowany bezpośrednio przy stoku narciarskim – u podnóża Góry Krzyżowej. Siedem kondygnacji, trzy skrzydła oraz łącznie 275 Apartamentów Inwestycyjnych i Apartamentów Premium stanowią ofertę, w której każdy powinien znaleźć lokal dla siebie. Apartamenty Inwestycyjne to apartamenty z gwarantowaną stopą zysków

  Belmonte Hotel & Resort

  ul. Piękna 23, Krynica-Zdrój(1 km od centrum)
  Belmonte Development
 • Apartamenty W Krynicy
  Oferta archiwalna
  Nasza inwestycja położona jest w świetnym miejscu – zaledwie kilka minut od centrum uzdrowiska, gdzie znajduje się pijalnia wód mineralnych, Góra Parkowa i Park Zdrojowy – oraz w pobliżu stacji narciarskiej Jaworzyna z nowoczesną kolejką gondolową czyli dokładnie pośrodku 2 atrakcyjnych miejsc w Krynicy Zdrój. Te walory położenia apartamentów w Krynicy znacznie podnoszą ich atrakcyjność

  Apartamenty W Krynicy

  ul. Kraszewskiego, Krynica-Zdrój(2.2 km od centrum)
  INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Oferta nowych mieszkań w Krynicy Morskiej

Krynica Morska to miasto o sporym potencjale turystycznym, znajdujące się w województwie pomorskim – jednocześnie nad morzem i w pobliżu Zalewu Wiślanego. Ze względu na dogodną lokalizację, lokalny rynek nowych mieszkań w Krynicy Morskiej dynamicznie się rozwija. Szczególnie dużym popytem cieszą się apartamenty wakacyjne o metrażu 30-60 m2. Ich zakupem są zainteresowane zarówno rodziny chcące zamieszkać na stałe w cichym i atrakcyjnie turystycznie miejscu, jak i osoby inwestujące w wynajem.

Ceny lokalnych nieruchomości 

Oferowane na rynku pierwotnym w Krynicy Morskiej nowe mieszkania kosztują więcej w porównaniu do lokali znajdujących się w większości polskich miast - Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu czy Katowicach. Są natomiast nieco tańsze niż te w Juracie i Jastarni i zbliżone do cen w Trójmieście. Najwięcej trzeba zapłacić za apartamenty znajdujące się najbliżej plaży, zwłaszcza z widokiem na morze.

Potencjał inwestycyjny Krynicy Morskiej

Dynamicznie rosnące ceny nowych mieszkań w Krynicy Morskiej sprawiają, że warto zainwestować w ich wynajem. Na lokalnym rynku nieruchomości w tej miejscowości popularny jest zwłaszcza najem krótkoterminowy w celach turystycznych. Nie brakuje jednak osób zainteresowanych wynajmem długoterminowym – najczęściej są to pracownicy zatrudnieni w województwie pomorskim, seniorzy oraz młode rodziny.

Standard lokali deweloperskich

Nowe mieszkania w Krynicy Morskiej wyróżniają się zastosowaniem wielu udogodnień dla mieszkańców. Deweloperzy zapewniają m.in. garaże, podziemne miejsca parkingowe, automatyczne bramy wjazdowe, windy, klimatyzację oraz pomieszczenia gospodarcze. Najbardziej luksusowe apartamenty mają dostęp do ogrodu, basenu, jacuzzi, sauny czy sali fitness. Powstaje także wiele mieszkań z przestronnym tarasem lub balkonem z widokiem na morze.

Teren niektórych inwestycji deweloperskich jest ogrodzony i całodobowo monitorowany, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Deweloperzy w Krynicy Morskiej budują również ekologiczne osiedla mieszkaniowe z fotowoltaiką oraz pompami ciepła.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Krynicy Morskiej na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Krynicy-Zdroju

W Krynicy-Zdroju dostępnych jest 41 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Krynicy-Zdroju mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 28 do 43 m², w tym:

 • kawalerki - 23 lokale
 • mieszkania 2-pokojowe - 14 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 4 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Krynicy-Zdroju?

Najtańsze nowe mieszkanie w Krynicy-Zdroju dostępne w sprzedaży kosztuje 409 190 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Krynicy-Zdroju wynosi 15 549 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Krynicy-Zdroju nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Krynica-Zdrój - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Krynicy-Zdroju nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec I kwartału 2026.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Krynicy-Zdroju, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 0 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 41 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Krynicy-Zdroju i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023