Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Zielona Dąbrowa 2 domy
  Oferta archiwalna
  Inwestycja usytuowane jest w Dąbrowie Leśnej przy ul. Długiej w spokojnej willowej okolicy obok osiedla ‘’Zielona Dąbrowa” zrealizowanego przez naszą firmę w 2012r . Osiedle składa się z 11 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej i 16 mieszkań. Budynki są energooszczędne, wyposażone w miejskie media i wykończone w bardzo dobrym standardzie przy użyciu materiałów przyjaznych środowisku. Domy są praktycznie i wygodnie rozplanowane oraz posiadają ładne ogródki. Mieszkania na parterze mają dostęp do ogródków a mieszkania na piętrze posiadają duży balkon i nieużytkowe poddasze.Dlaczego warto zamieszkać na osiedlu ”Zielona Dąbrowa II”jedyne takie osiedle w okolicy Dąbrowy Leśnejsąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej ,blisko do centrum Łomianek i sklepu Auchandobry dojazd do Warszawy (przy osiedlu autobus miejski 701 dojeżdża do metra Młociny i autobus lokalny Ł-D i L-7)miejskie media w tym kanalizacjadomy nowoczesne i energooszczędnemieszkania bezczynszoweteren ogrodzony ,oświetlony i zagospodarowanyZakończenie inwestycji Zielona Dąbrowa II koniec grudnia 2016 roku a przeniesienie własności I kwartał 2017.

  Zielona Dąbrowa 2 domy

  ul. Długa , Łomianki(1.2 km od Warszawy)
  Perfekt Invest
 • Nova Park
  Oferta archiwalna
  Segmenty - lokale w Łomiankach o powierzchni 80 m² z możliwością zagospodarowania dodatkowej powierzchni poddasza z działką. Osiedle położone w sąsiedztwie niskiej zabudowy wkomponowane w otaczającą zieleń.Inwestycja Nova Park, jest kontynuacją osiedla Bukowy Park i powstaje w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie Klientów.Segmenty są budynkami mieszkalnymi w zabudowie bliźniaczej. W bryle jednego budynku znajdują się dwa segmenty. Funkcje każdego z nich rozmieszczono na dwóch kondygnacjach. Do każdego segmentu przynależy działka - ogrodzona wraz z bramą i furtką. Teren działki został zagospodarowany w zakresie ogródka, tarasu oraz miejsc parkingowych i dojścia do budynku.Parter każdego z domów wypełnia część dzienna składająca się z przestronnego salonu z kominkiem oraz jadalni z widną kuchnią, dodatkowo przewidziano toaletę. Otwarta klatka schodowa prowadzi na piętro gdzie zaprojektowano strefę wypoczynkową: trzy sypialnie oraz dostępną z przedpokoju łazienkę.Atuty budynków i osiedla:- Alternatywa dla mieszkania w bloku- Solidne materiały i ocieplenie- Energooszczędna technologia budowy- Obniżone koszty utrzymania budynku- Przyłącze wodno-kanalizacyjne z sieci miejskiej- Kameralna zabudowa- Własny ogródek- Zielona okolica

  Nova Park

  od 5 329 zł/m2
  ul. Kościelna Droga/Wiślana , Łomianki Dolne, warszawski zachodni(1 km od Warszawy)
  Sławbud
 • Aleja Chopina I
  Oferta archiwalna
  OSIEDLE “ALEJA CHOPINA I” to domy JEDNORODZINNE w zabudowie BLIŹNIACZEJ usytuowane w ŁOMIANKACH przy Al. Fryderyka Chopina, na wysokości ośrodka jeździeckiego “Wilczeniec”. Zaletą lokalizacji naszego kameralnego osiedla jest bliskość centrum miasta a jednocześnie cicha i spokojna okolica. W pięknym sąsiedztwie Łomianek jest KAMPINOSKI PARK NARODOWY oraz jeziora: Kiełpińskie i Dziekanowskie. Znajdujące się w okolicy atuty rekreacyjne to: centrum sportowe z basenem, pola golfowe, stadnina koni oraz korty tenisowe. Obiekty te spełnią oczekiwania osób ceniących sobie spokój oraz rodzinną atmosferę połączoną z aktywnym wypoczynkiem.Ciekawa architektura domów z atrakcyjnymi i funkcjonalnymi rozkładami wnętrz oraz garażem, pozwala zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Budowa jest realizowana w wysokim standardzie w solidnej, tradycyjnej technologii i pokryciem dachówką firmy BRASS. Sprzedaż następuje w stanie wykończonym kompletnie z zewnątrz wraz z ogrodzeniem oraz podłączonymi mediami typu: prąd, gaz, ujęcie wody, zbiornik asenizacyjny. Tak przygotowany program umożliwia NASZYM KLIENTOM aranżację wnętrza według własnego uznania. Istnieje możliwość wykończenia budynku wewnątrz do stanu developerskiego.W Łomiankach funkcjonują dobrze rozwinięte placówki edukacyjne oraz sprawnie działająca opieka medyczna. Szybki dojazd z osiedla do odległego o 15 km centrum Warszawy udostępnia komunikacja miejska oraz prywatna komunikacja “Łomianki” dojeżdżająca do metra przy Pl. Wilsona. W bliskiej perspektywie ma nastąpić przedłużenie metra do stacji Warszawa-Młociny.Współpracujemy z uznanymi na rynku finansowym bankami.ZAKRES I CENA WYKOŃCZENIA WNĘTRZA inst. elektryczne i alarmowe, inst. hydrauliczne i c.o., piec c.o. i grzejniki, inst. centralnego odkurzacza, tynki gipsowe, izolacje i szlichty, sufit podwieszany k/g z termoizolacją – 92 000,00 bruttoSTANDARD WYKONANIA Budynki wykonane w technologii tradycyjnej: fundamenty żelbetowe, ściany ceramiczne ocieplone styropianem 14cm, strop monolityczny żelbetowy, więźba dachowa drewniana, pokrycie dachu dachówką firmy BRAAS, okna PCV w kolorze białym (5-komorowe) – firmy Schuco, drzwi wejściowe drewniane.INFRASTRUKTURA ZEWNĘTRZNA przyłącze elektryczne, przyłącze gazowe, ogrodzenie osiedla (dwie bramy wjazdowe, videofon), ogrodzenie budynku, kostaka betonowa (droga osiedlowa, podjazdy i wejście do budynku), zbiornik asenizacyjny, studnie chłonne.Film o inwestycji:

  Aleja Chopina I

  Aleja Chopina , Łomianki(1.6 km od Warszawy)
  Sławbud
 • Aleja Chopina II
  Oferta archiwalna
  OSIEDLE “ALEJA CHOPINA II” – 16 domów jednorodzinnych w zabudowie BLIŹNIACZEJ położonych przy ulicy Fryderyka Chopina w Łomiankach Dolnych.Domy zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach z atrakcyjnym i funkcjonalnym rozkładam wnętrz oraz garażem. Budynki wznoszone są w technologii tradycyjnej, z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości pustaków i cegieł ceramicznych oraz pokryciem dachu – dachówką ceramiczną.Oferujemy wykończenie budynku do stanu developerskiego wewnątrz. Z każdym z Klientów przeprowadzamy indywidualne uzgodnienia dotyczące szczegółów wykonania lokalu, min: położenia ścian działowych, rozkładu poszczególnych instalacji, wykonania instalacji dodatkowych.Tak przygotowany program umożliwia NASZYM KLIENTOM aranżację wnętrza według własnego uznaniaSprzedaż następuje w stanie wykończonym kompletnie z zewnątrz wraz z podłączonymi mediami: prąd, gaz, ujęcie wody, zbiornik asenizacyjny, studnie chłonne.Każda działka posiada indywidualną bramę, furtkę i ogrodzenie, które pozwoli na zachowanie prywatności, a inne elementy infrastruktury zewnętrznej, tj podjazdy, chodniki i ponad 30 metrowy taras podwyższą komfort mieszkania.Gmina Łomianki odznacza się wyjątkowymi walorami przyrodniczymi, turystycznymi i rekreacyjnymi: Starorzecze Wisły, Puszcza Kampinoska, Jezioro Dziekanowskie i Kiełpińskie, liczne szlaki turystyki pieszej i rowerowej, centrum sportowe z basenem, pola golfowe, szkoły jazdy konnej, korty tenisowe, które spełnią oczekiwania osób ceniących sobie spokój oraz rodzinną atmosferę połączoną z aktywnym wypoczynkiem. Lokalizacja Osiedla umożliwia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: przedszkoli, szkół, sklepów oraz rozmaitych punktów usługowych. Szybki dojazd z Osiedla do odległego o 12 km centrum Warszawy umożliwia dobrze rozwinięta komunikacja miejska dojeżdżająca do stacji metra Młociny.ZAKRES I CENA WYKOŃCZENIA WNĘTRZA inst. elektryczne i alarmowe, inst. hydrauliczne i c.o., piec c.o. i grzejniki, centralny odkurzacz, tynki gipsowe, izolacje i szlichty, sufit podwieszany (zgodnie z projektem) – 100 000,00 bruttoINFRASTRUKTURA ZEWNĘTRZNA przyłącze elektryczne, przyłącze gazowe, ogrodzenie, zbiornik asenizacyjny, studnie chłonne, kostka betonowaSTANDARD WYKONANIA Budynki wykonane w technologii tradycyjnej:fundamenty żelbetowe, ściany ceramiczne „Porotherm” ocieplone styropianem 14cm, strop monolityczny żelbetowy, więźba dachowa drewniana, pokrycie dachu dachówką, okna PCV firmy Schüco, drzwi wejściowe drewniane, bramy garażowe sekcyjne firmy Wiśniowski.Dodatkowo w ramach ceny – poddasze o powierzchni 50 – 80 m2

  Aleja Chopina II

  Aleja Chopina , Łomianki(1.6 km od Warszawy)
  Sławbud
 • Akacjowa
  Oferta archiwalna
  Inwestycja usytuowana jest w Dąbrowie Leśnej przy ul. Akacjowej 6 w spokojnej, willowej, zielonej okolicy obok ogródków działkowych. Stanowi atrakcyjną propozycję dla osób i rodzin poszukujących spokoju z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy.Kameralne osiedle składa się z nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i domów jednorodzinnych wolnostojących o powierzchni od 134 do 207 m2. Budynki są energooszczędne, wyposażone w miejskie media i wykończone w bardzo dobrym standardzie przy użyciu materiałów przyjaznych środowisku.Domy są funkcjonalnie rozplanowane (dwie kondygnacje z poddaszem użytkowym, z lukarnami) dające możliwość swobody aranżacji i dostosowania do własnych potrzeb. Każdy ma własny ogródek oraz możliwość podłączenia kominka.

  Akacjowa

  od 3 914 zł/m2
  ul. Akacjowa 6 , Łomianki(0.3 km od Warszawy)
  Perfekt Invest
 • Zielona Dąbrowa 2 domy - II etap
  Oferta archiwalna
  Inwestycja usytuowane jest w Dąbrowie Leśnej przy ul. Długiej w spokojnej willowej okolicy obok osiedla ‘’Zielona Dąbrowa” zrealizowanego przez naszą firmę w 2012 r. Osiedle składa się z 4 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej i 18 mieszkań. Budynki są energooszczędne, wyposażone w miejskie media i wykończone w bardzo dobrym standardzie przy użyciu materiałów przyjaznych środowisku. Domy są praktycznie i wygodnie rozplanowane oraz posiadają ładne ogródki. Mieszkania na parterze mają dostęp do ogródków a mieszkania na piętrze posiadają balkon i są dwupoziomowe.

  Zielona Dąbrowa 2 domy - II etap

  od 6 218 zł/m2
  ul. Długa , Łomianki(1.1 km od Warszawy)
  Perfekt Invest
 • Wiślana Oaza
  Oferta archiwalna
  Wiślana Oaza stanowi naszą najnowszą inwestycję. Jest ona w usytuowany w Łomiankach Dolnych przy ul. Wiślanej, w cichej i spokojnej okolicy. Sprzyja ona nie tylko odpoczynkowi z dala on hałasu, ale również pozwala na aktywne spędzenie czasu w przyjemnej okolicy. Dodatkowym atutem jest bliskość centrum miasta. Inwestycja znajduje się w odległości ok. 1,5 kilometra od centrum Łomianek, gdzie zlokalizowane są m.in. punkty usługowe, banki, restauracje, szkoła podstawowa, przedszkola. Parametry techniczne obiektuDom ten stanowi idealną alternatywę dla mieszkań i domów położonych w Stolicy. Nie dotyczy to jedynie dogodnego położenia, bliskości terenów zielonych, lecz także, a może przede wszystkim kosztów. Ceny mieszkań domów i mieszkań w takich dzielnicach jak Targówek, Białołęka czy Bielany o standardzie podobnym do tego, który zapewniamy są wyższe o kilkaset tysięcy złotych.Planując i prowadząc nasze inwestycje stawiamy przede wszystkim na jakość i zadowolenie przyszłych mieszkańców. Nie inaczej jest w przypadku „Wiślanej Oazy”. Przy budowie wykorzystujemy wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne metody, dzięki czemu możemy zapewnić wysoki standard lokali.

  Wiślana Oaza

  od 4 278 zł/m2
  ul. Wiślana , Łomianki Dolne, warszawski zachodni(1.5 km od Warszawy)
  MDG Invest
 • Villa Avanti
  Oferta archiwalna
  Chcesz zamieszkać wśród zieleni, w cichej, spokojnej okolicy w sąsiedztwie tylko nowej niskiej zabudowy jednorodzinnej- Szukasz kompromisu pomiędzy domem, a mieszkaniem w bloku-Oczekujesz atrakcyjnej ceny oraz niezbędnej intymności po ciężkim dniu pracy- Nie chcesz mieszkać w typowym bloku- Chcesz mieć własny ogródek-Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!!!Kameralne, bezpieczne i zamknięte osiedle VILLA AVANTI położone w Łomiankach przy ul.Kościelna Droga spełni Twoje oczekiwania.Oferujemy Państwu 4 dwupoziomowe mieszkania o powierzchni użytkowej 85m2 z działką, w kameralnym nowoczesnym budynku w atrakcyjnej cenie.Projekt architektoniczny wykonany został indywidualnie tylko dla tej inwestycji. Charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością wnętrza z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną.W ramach projektu istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza mieszkania.Mieszkania charakteryzują się dużą wysokością poszczególnych kondygnacji oraz pełnowartościowymi powierzchniami na piętrze.Mieszkania sprzedawane w standardzie wykończenia GOLDNa terenie osiedla oferujemy do sprzedaży również jeden dom wolnostojący o powierzchni 228m2 p.u. na foremnej działce. Projekt domu wykonany na indywidualne zamówienie tylko dla tej inwestycji, jest idealnie dopasowany do działki i kameralnego charakteru osiedla.Pełnowartościowe powierzchnie na piętrze oraz przestronne pokoje dają poczucie komfortu i spokoju tak potrzebnym po ciężkim dniu pracy. Jednocześnie strefa ogrodowa działki została daje duże możliwość rekreacji oraz zapewnia niezbędną intymność. W ramach projektu istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Przy zakupie domu można skorzystać z jednego z dwóch standardów wykończenia PREMIUM lub GOLD.W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi inwestycjami w celu zwiększenia dostępności naszych ofert stale rozszerzamy współpracę z uznanym na rynku finansowym bankami oraz firmami doradztwa kredytowego. Kompetentni doradcy kredytowi zaproponują Państwu optymalne rozwiązania pozwalające na sfinansowanie naszych inwestycji. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia rubryki "kredyty" w, której znajdą Państwo kontakty do naszych partnerów.Współpracujemy również z architektami wnętrz, firmami zajmującymi się profesjonalnym wykończeniem wnętrza oraz licznymi producentami materiałów wykończeniowych, z których można skorzystać przy wykończeniu wnętrza domu lub mieszkania zakupionego w naszej firmie.

  Villa Avanti

  ul. Kościelna Droga , Łomianki(1.7 km od Warszawy)
  Dompol Sp. j.
 • Villa Aleja Lip
  Oferta archiwalna
  Duży dom wolnostojący położony przy zbiegu ulic Aleja Lip i Wąskiej w ekskluzywnej dzielnicy Łomianek - Dąbrowie Leśnej.Przepiękna okolica, Aleja Lip ozdobiona stuletnimi zabytkowymi lipami, działka porośnięta starodrzewem a w sąsiedztwie Kampinoski Park Narodowy. W okolicy znajduje się tylko rozproszona zabudowa jednorodzinna, rezydencjonalna co zapewnia całkowitą prywatność.Villa charakteryzuje się nowoczesną, modernistyczną architekturą, która wzbudza poczucie wyjątkowości i wyróżnienia z otoczenia. Wnętrze domu odznacza się praktycznym rozkładem pomieszczeń, a jednocześnie lekkością i swobodą przestrzeni gwarantując uczucie komfortu i przyjaznego miejsca do odpoczynku. Funkcje mieszkalne w budynku rozmieszczone zostały na dwóch kondygnacjach z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną.Bardzo atrakcyjne usytuowanie budynku/pokoju dziennego z tarasem od strony ul. Al. Lip pozwalające cieszyć się widokiem pięknego drzewostanu.Na atrakcyjność położenia wpływa bliska odległość od Warszawy (metra) oraz dogodny dojazd. Lokalizacja powinna zadowolić zarówno tych z Państwa, którym zależy na wygodzie w kontakcie z miastem i jego atrakcjami jak i tych którzy cenią sobie obcowanie z przyrodą.

  Villa Aleja Lip

  ul. Aleja Lip , Łomianki Dolne, warszawski zachodni(0.9 km od Warszawy)
  ALJA Dom Bogdan Wosiński
 • Słoneczna Polana
  Oferta archiwalna
  Aktualnie realizujemy budowę osiedla domów jednorodzinnych szeregowych – to segmenty w Łomiankach, które wyróżniają się świetną lokalizacją, nowoczesnymi rozwiązaniami oraz są doskonałym miejscem do zamieszkania dla osób, które doceniają komfort i spokój.Doskonała lokalizacja jest ważnym atutem naszej inwestycji. W bezpośredniej okolicy znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz infrastruktura drogowa pozwalająca na szybki dojazd do stolicy. Dostępne są sklepy i punkty usługowe. Okolica jest jednocześnie cicha, a dużym plusem ponadto jest Puszcza Kampinoska, która rozciąga się niedaleko i zaprasza na spacery i do uprawiania sportów.Realizowane przez nas obecnie domy w Łomiankach składają się na niewielkie, ale nowoczesne osiedle.Zabudowania wyróżniają się interesującym designem oraz przemyślanym układem pomieszczeń z duża ilością światła wpadającego z zewnątrz. Mają po trzy poziomy mieszkalne, w tym całe piętro bez skosów oraz poddasze. W segmentach znajdują się planowo salon, kuchnia, trzy łazienki i cztery sypialnie. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z inwestycją!

  Słoneczna Polana

  ul. Michałowicza 84 , Łomianki(2.2 km od Warszawy)
  Firma Budowlana Magaj
 • Segmenty w Łomiankach
  Oferta archiwalna
  Segmenty w Łomiankach o powierzchni 100-120 m² z poddaszem na działkach o powierzchni od 230 m² do 310 m². Osiedle położone w sąsiedztwie niskiej zabudowy wtopionej w zieleń.W budynku wydzielono dwa segmenty. Funkcje każdego z nich rozmieszczono na dwóch kondygnacjach. Obydwa segmenty wydzielono z budynku zachowując podobny, lustrzany rozkład przestrzenny pomieszczeń użytkowych. Do każdego segmentu prowadzi niezależne, zadaszone wejście od strony drogi dojazdowej.Do każdego segmentu przynależy działka, na której znajduje się ogródek z tarasem oraz parking i chodnik.Parter każdego z domów wypełnia część dzienna składająca się z przestronnego salonu z kominkiem oraz jadalni z widną kuchnią, dodatkowo przewidziano toaletę. Otwarta klatka schodowa prowadzi na piętro gdzie zaprojektowano strefę wypoczynkową: trzy sypialnie oraz dostępną z przedpokoju łazienkę. Wyżej znajduje się jasne poddasze doświetlone dwoma oknami dachowymi. Powierzchnię tę można zaaranżować w wyjątkowy sposób – jako dodatkową sypialnię, gabinet, bibliotekę, czy strefę relaksu.Atuty budynków i osiedla:-Alternatywa mieszkania w bloku-Solidne materiały i ocieplenie-Energooszczędna technologia budowy-Obniżone koszty utrzymania budynku-Kameralna zabudowa-Własny ogródek-Zielona okolica

  Segmenty w Łomiankach

  ul. Łomianki , Łomianki(1.1 km od Warszawy)
  Sławbud
 • Rezydencje Łąkowa
  Oferta archiwalna
  OSIEDLE “REZYDENCJE ŁĄKOWA” sześć budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położonych w Łomiankach Centralnych przy ul. Łąkowej 17, z łatwym dojazdem do centrum miasta, trasy E-7 (około 1000 m) oraz Warszawy.Gmina Łomianki odznacza się wyjątkowymi walorami przyrodniczymi, turystycznymi i rekreacyjnymi: Starorzecze Wisły, Puszcza Kampinoska, Jezioro Dziekanowskie i Kiełpińskie, liczne szlaki turystyki pieszej i rowerowej, centrum sportowe z basenem, pola golfowe, szkoły jazdy konnej, korty tenisowe, które spełnią oczekiwania osób ceniących sobie spokój oraz rodzinną atmosferę połączoną z aktywnym wypoczynkiem. Lokalizacja Osiedla umożliwia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: przedszkoli, szkół, sklepów oraz rozmaitych punktów usługowych. Szybki dojazd z Osiedla do odległego o 12 km centrum Warszawy umożliwia dobrze rozwinięta komunikacja miejska i prywatna dojeżdżająca do stacji metra Słodowiec i Plac Wilsona.Budynki zostały wykonane tak, aby zaoferować jak najwięcej przestrzeni i światła. Zaprojektowane w stylu willowym, cechują się elegancką i nowoczesną formą oraz wysokim standardem wykonanym w solidnej, tradycyjnej technologii (ściany z cegły ceramicznej, ocieplone 14 centymetrowym styropianem, dach pokryty dachówką ceramiczną, stropy monolityczne). Na Państwa życzenie istnieje możliwość zagospodarowania poddasza o powierzchni ok. 50m².Sprzedaż budynku następuje w stanie wykończonym kompletnie z zewnątrz oraz podłączonymi mediami miejskimi typu: prąd, gaz, kanalizacja i wodociąg. Proponujemy wykończenie budynku wewnątrz do stanu developerskiego.Współpracujemy z uznanymi na rynku finansowym bankami.Program “Rodzina na Swoim” Preferencyjne kredyty mieszkaniowy w ramach której można otrzymać wsparcie ze strony Skarbu Państwa w postaci dopłaty do odsetek kredytu zaciąganego na zakup mieszkania lub inwestycję budowlaną. Program dopłat skierowany jest do małżeństw oraz osób samotnie wychowujących przynajmniej jedno dziecko, którzy do tej pory nie posiadali prawa własności lub współwłasności do nieruchomości mieszkalnej.Zakres i cena wykończenia budynku wewnątrz: inst. elektryczne i alarmowe, inst. hydrauliczne i c.o., piec c.o. i grzejniki, centralny odkurzacz, tynki gipsowe, izolacje i szlichty – 79 000,00 bruttoInfrastruktura zewnętrzna w zakresie: przyłącze elektryczne, gazowe, kanalizacyjne, wodociągowe, kostka betonowaBudynki wykonane w technologii tradycyjnej: fundamenty żelbetowe,ściany ceramiczne “Porotherm” ocieplone styropianem 14cm, strop monolityczny żelbetowy, więźba dachowa drewniana, pokrycie dachu dachówką, okna PCV okleinowane (kolor złoty dąb) firmy Schüco, drzwi wejściowe drewniane, bramy garażowe sekcyjne firmy Wiśniowski.Dodatkowo w ramach ceny – poddasze o powierzchni ok. 50 m2Video Plan Osiedla:Przykładowa aranżacja wnętrza budynku:

  Rezydencje Łąkowa

  ul. Łąkowa 17 , Łomianki(0.7 km od Warszawy)
  Sławbud
 • Podleśna
  Oferta archiwalna

  Podleśna

  ul. Podleśna , Łomianki(2.9 km od Warszawy)
  Perfekt Invest
 • Park Chopina
  Oferta archiwalna
  Park Chopina to kameralne Osiedle domów jednorodzinnych z dwunastoma segmentami użytkowymi położone przy ulicy Aleja Chopina w Łomiankach Dolnych. Segmenty dwupoziomowe (parter + piętro) o powierzchni użytkowej ok. 100 m² i działką o powierzchni 220 m². Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach z atrakcyjnym i funkcjonalnym rozkładam wnętrz, cechują się elegancką i nowoczesną formą oraz wysokim standardem wykonanym w solidnej, tradycyjnej technologii (ściany z cegły ceramicznej, ocieplone 15 centymetrowym styropianem, dach pokryty dachówką ceramiczną, stropy monolityczne). Na Państwa życzenie istnieje możliwość zagospodarowania poddasza o powierzchni ok. 30m². Segmenty są niezależne, z oddzielnym (niekrępującym) wejściem z poziomie parteru, miejscami parkingowymi i podłączonymi mediami: prąd, gaz, ujęcie wody, zbiornikiem asenizacyjnym. Teren osiedla ogrodzony, automatycznie otwierane bramy, furtki. Wjazd, wejście do budynków i miejsca parkingowe wyłożone kostka betonową. Oferujemy wykończenie lokalu do stanu developerskiego wyposażonego w piec i grzejniki. Z każdym z Klientów przeprowadzamy indywidualne uzgodnienia dotyczące wykończenia wnętrza, min: rozmieszczenia ścian działowych, rozkładu poszczególnych instalacji, wykonania instalacji dodatkowych. Zapewniamy dogodne warunki płatności i pomoc w uzyskaniu kredytu. Gmina Łomianki, w której znajduje się nasza inwestycja, odznacza się wyjątkowymi walorami przyrodniczymi, turystycznymi i rekreacyjnymi: Starorzecze Wisły, Puszcza Kampinoska, Jezioro Dziekanowskie i Kiełpińskie, liczne szlaki turystyki pieszej i rowerowej, centrum sportowe z basenem, szkoły jazdy konnej, korty tenisowe, które spełnią oczekiwania osób ceniących sobie spokój oraz rodzinną atmosferę połączoną z aktywnym wypoczynkiem. Lokalizacja Osiedla umożliwia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: przedszkoli, szkół, sklepów oraz rozmaitych punktów usługowych. Szybki dojazd z Osiedla do odległego o 15 km centrum Warszawy umożliwia dobrze rozwinięta komunikacja miejska dojeżdżająca do stacji metra Młociny.Dodatkowo, możliwość zagospodarowania poddasza o powierzchni ok. 30 m².Wykończenia segmentu wewnątrz w zakresie: inst. elektryczne i alarmowe, inst. hydrauliczne i centralnego ogrzewania, piec c.o. i grzejniki, centralny odkurzacz, tynki gipsowe, izolacje i szlichty,Infrastruktura zewnętrzna w zakresie: przyłącze elektryczne, przyłącze gazowe, ogrodzenie, zbiornik asenizacyjny, studnie chłonne, kostka betonowaBudynki wykonane w technologii tradycyjnej: fundamenty żelbetowe, ściany ceramiczne „Porotherm” ocieplone styropianem 15cm, stropy monolityczne żelbetowe, więźba dachowa drewniana, pokrycie dachu dachówką, okna PCV firmy Schüco, drzwi wejściowe drewniane.

  Park Chopina

  Aleja Chopina , Łomianki(1.6 km od Warszawy)
  Sławbud
 • Osiedle Symfonia
  Oferta archiwalna
  Osiedle Symfonia zostało zlokalizowane w Łomiankach Dolnych w okolicy zurbanizowanej, przy ulicy Szymanowskiego, pomiędzy ulicami Chopina oraz Kościelna Droga, niedaleko centrum Łomianek. Nowoczesne domy zostały usytuowane na foremnych działkach zapewniających niezbedna intymność, rónolegle do wygodnej, oświetlonej, gminnej uliczki – Szymanowskiego. Sąsiadująca z naszą inwestycją wyłącznie nowa, niska zabudowa jednorodzinna świadczy o prestiżu tej lokalizacji i gwarantuje willowy charakter tej części Łomianek. Przygotowaliśmy dwa rodzaje domów do wyboru: 1. DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ: 188 mkw. p.u. 2. DOM WOLNOSTOJĄCY: 188 mkw. p.u. Działki 488-492 mkw. dla domów w zabudowie bliźniaczej Działka 1078 mkw. dla domu wolnostojącego Projekty domów zostały wykonane na nasze indywidualne zamówienie wobec czego są niepowtarzalne. Cechuje je dbałość o każdy szczegół oraz nowoczesny charakter domów. Nadzór autorski nad realizacją osiedla sprawuje Koordynator Projektu. Niezwykle funkcjonalne wnętrze z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną, z dużą iloscią powierzchni przeszklonych gwarantuje najwyższy komfort mieszkania. Niewątpliwym atutem jest duża wysokość poszczególnych kondygnacji. Istnieje możliwość dostosowania wnętrza budynku do Państwa indywidualnych potrzeb. Dbając o naturalne środowisko oraz o ekologiczny charakter osiedla proponujemy Państwu za dodatkową opłatą PAKIET EKOLOGICZNY, który pozwoli na zastosowanie nowoczesnych, ekologicznych i niezwykle efektywnych rozwiązań technologicznych do ogrzewania Państwa domu oraz ciepłej wody użytkowej co zapewni najwyższy komfort mieszkania, dbałość o środowiskonaturalne oraz duże oszczędności w kosztach utrzymania domu. Niedaleko naszego osiedla znajduje się Kampinoski Park Narodowy z niezwykłym bogactwem fauny i flory; znakomity salon fryzjerski; ścieżki spacerowe; drogi rowerowe; centrum sportowe z basenem o wymiarach olimpijskich ICD; treningowe pole golfowe, stadnina koni, sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki, banki, słynny klub jazzowy, dom kultury.

  Osiedle Symfonia

  ul. Szymanowskiego , Łomianki Dolne, warszawski zachodni(1.5 km od Warszawy)
  Dompol
 • Osiedle Apartamenty Chopina
  Oferta archiwalna
  Osiedle Apartamenty Chopina – segmentyATUTY BUDYNKÓWnowoczesna technologia budowy – Portherm,trzyszybowe, energooszczędne i dźwiękoszczelne okna,dodatkowa izolacja termiczna ścian i okien,podwyższone parametry izolacyjności akustycznej,obniżone koszty utrzymania budynku,duże narożne okna, doświetlające wnętrza,duży salon z miejscem na kominek i wyjściem na taras,teren osiedla ogrodzony i oświetlonypodjazdy i droga osiedlowa wyłożone kostką Opis apartamentówApartamenty Chopina, to idealnie wkomponowane w zielone otoczenie osiedle 16 nowoczesnych budynków w zabudowie bliźniaczej, usytuowane w Łomiankach Dolnych, pomiędzy Aleją Chopina a Kościelną Drogą. Osiedle Apartamenty Chopina jest w całości wybudowane i przygotowane do sprzedaży.Zakup domu w tak zaawansowanym stanie – to gwarancja bezpiecznej transakcji !Energooszczędne domy wznoszone w nowoczesnej technologii, z pustaka ceramicznego Porotherm oraz stropy monolityczno-żelbetowe. Podczas budowy zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania w dziedzinach termoizolacji, wentylacji i innych instalacji, stolarki okiennej i drzwiowej. Budynki o wysokiej akumulacji ciepła, potwierdzonej certyfikatem energetycznym, wykonane z najwyższą starannością i jakością. Elewacja posiada klasyczne rozwiązania zarówno w zakresie detali jak i kolorystyki. Czysta forma i estetyczny detal architektoniczny nadaje budynkowi uroku, i dyskretnej elegancji.Konstrukcja budynku i trzyszybowe okna gwarantują maksymalne ograniczenie utraty ciepła przy jednoczesnym pozyskaniu dużej ilości energii pochodzącej z promieniowania słonecznego. Okna chronią przed hałasem i wpływami atmosferycznymi. Wysoko energooszczędne okna Schuco stanowią idealną odpowiedź na rosnące koszty energii i zwiększone wymagania w zakresie ochrony środowiska.Apartamenty Chopina to wybór nowoczesnego, ergonomicznego, ciepłego i zdrowego domu.W budynku wydzielono dwa apartamenty. Prowadzą do nich osobne wejścia od frontu (od strony wewnętrznej drogi dojazdowej). Każdy apartament posiada własne ujęcie wody i przyłącze do szamba szczelnego oraz prywatny ogródek wydzielony z części działki.Funkcje projektowanego obiektu rozmieszczono na dwóch kondygnacjach. Obydwa apartamenty wydzielono z budynku zachowując podobny, lustrzany rozkład przestrzenny pomieszczeń użytkowych. Do każdego mieszkania prowadzi niezależne, zadaszone wejście od strony ulicy.Parter zaprojektowano jako jednoprzestrzenne pomieszczenie z dużą ilością okien co niwelujebarierę między wnętrzem domu, a ogrodem. Strefę dzienną stanowią pomieszczenia podstawowe takie jak: hall, otwarta kuchnia, salon z jadalnią, a do części pomocniczej należy łazienka. Otwarta klatka schodowa prowadzi na piętro gdzie zaprojektowano strefę wypoczynkową: sypialnię i pokój rekreacyjno-składowy oraz dostępną z hallu łazienkę z wanna, prysznicem, sanitariatami oraz z przewidzainym miejscem na pralkę.Apartamenty Chopina sprzedawane są w stanie deweloperskim. By jednak sprostać Państwa potrzebom, poszerzyliśmy skalę naszej oferty o kompleksowe usługi wykończenia i aranżacji wnętrz. Pomożemy Państwu wybrać charakter wnętrza, barwy i materiały. Zajmiemy się realizacją.Wykończenie “pod klucz“Proponujemy Państwu kompleksowe usługi związane z wykończeniem wnętrz, doborem odpowiednich materiałów, wyborem kolorystyki wnętrza oraz dopasowaniem odpowiedniej metody wykonania. Dzięki posiadanemu doświadczeniu, wieloletniej praktyce i zadowoleniu Klientów służymy fachową pomocą oraz doradztwem. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej pracowni projektowej. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z projektowaniem wnętrz. Zakres projektu dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań Inwestorów.Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody teren Apartamentów Chopina został ogrodzony, a bramy i furtki zautomatyzowane. Wjazdy, wejścia do budynków i miejsca parkingowe wyłożyliśmy kostką. Zadbaliśmy również o oświetlenie wewnętrznej ulicy osiedlowej.Apartamenty Chopina z nutą piękna i komfortu.Usytuowane w Łomiankach Dolnych, pomiędzy Aleją Chopina a Kościelną Drogą, stanowią wyjątkową ofertę dla wszystkich ceniących sobie idealne współbrzmienie spokoju natury i rytmu niedalekiego miasta. Znajdujący się tuż obok Kampinoski Park Narodowy i okalająca Łomianki Dolina Wisły rozbrzmiewają ciszą, zaś oddalone jedynie o 15 kilometrów centrum Warszawy tętni nieustająco życiem. Bliskość centrum Łomianek pozwala korzystać z rozwiniętej infrastruktury miejskiej: szkół, przedszkoli, sklepów, placówek medycznych oraz urzędów.

  Osiedle Apartamenty Chopina

  al. Chopina , Łomianki(1.7 km od Warszawy)
  Sławbud
 • Natura Life
  Oferta archiwalna
  Osiedle Natura Life-domy w zabudowie bliźniaczejATUTY BUDYNKÓWnowoczesne technologie budowy – Portherm DRYFIX,trzyszybowe, energooszczędne i dźwiękoszczelne okna,ponadstandardowe wyciszenie ścian i stropów,zwiększona izolacyjność akustyczna budynku,obniżone koszty utrzymania budynku,dodatkowa powierzchnia poddasza,duże, narożne okna – doświetlające wnętrza,duży salon z miejscem na kominek i wyjściem na taras,teren osiedla ogrodzony,podjazdy i droga osiedlowa wyłożone kostką Opis osiedla i domówOsiedle “NATURA LIFE” to dwanaście piętrowych domów w zabudowie bliźniaczej położonych w malowniczym, cichym zakątku Łomianek w otulinie Puszczy Kampinoskiej i Doliny Wisły, blisko centrum Łomianek. W budynkach wykorzystane zostały rozwiązania technologiczne oraz projektowe, umożliwiające znaczne zminimalizowanie kosztów utrzymania budynków.Energooszczedne budynki budowane przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań z pustaków ceramicznych Porother DRYFIX, ze stropami żelbetowymi monolitycznymi. Ściany z cegieł Porotherm wykazują doskonałą izolacyjność akustyczną, zapewniają spokojne, komfortowe mieszkanie oraz pewne zabezpieczenie przed uciążliwymi dźwiękami pochodzącymi zarówno spoza, jak i z wewnątrz budynku. Pokrycie dachu – blacha panel na rąbek.Osiedle “NATURA LIFE” to domy inspirowane nowoczesnymi wartościami architektury wyróżniające się harmonijną skalą i dopracowanymi detalami. Duże trzyszybowe okna firmy Schuco o wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej zapewnią doskonałe doświetlenie domów, z których roztacza się widok na rozległe tereny zielone. Domy przeznaczone dla osób ceniących sobie wygodę i komfort.Segmenty o powierzchni użytkowej 100 m² (plus poddasze 30m²) na działkach o powierzchni od 150 m² do 340 m², usytuowane w Łomiankach Dolnych pomiędzy ulicą Aleja Chopina i Kościelna Drogą, stanowią wyjątkową ofertę dla wszystkich ceniących sobie idealne współbrzmienie spokoju natury i rytmu niedalekiego miasta.Domy piętrowe z poddaszem użytkowym, zaprojektowane w nowoczesnej architekturze, charakteryzuję się czystą formą zarówno elewacji, wnętrz jak i układu funkcjonalnego. Bardzo przejrzyste rozmieszczenie funkcji i czytelny podział na strefy powoduje przyjazny odbiór całego wnętrza.W budynku wydzielono dwa apartamenty. Prowadzą do nich osobne wejścia od frontu (od strony wewnętrznej drogi dojazdowej). Każdy segment posiada własne ujęcie wody i przyłącze do szamba szczelnego oraz prywatny ogródek wydzielony z części działki.Funkcje projektowanego obiektu rozmieszczono na dwóch kondygnacjach. Obydwa apartamenty wydzielono z budynku zachowując podobny, lustrzany rozkład przestrzenny pomieszczeń użytkowych. Do każdego mieszkania prowadzi niezależne, zadaszone wejście od strony drogi osiedlowej.Parter zaprojektowano jako jednoprzestrzenne pomieszczenie z dużą ilością okien co niweluje barierę między wnętrzem domu, a ogrodem. Strefę dzienną stanowią pomieszczenia podstawowe takie jak: hall, łazienka, otwarta kuchnia, salon z jadalnią z miejscem na kominek oraz wyjściem na taras i ogród. Otwarta klatka schodowa prowadzi na piętro gdzie zaprojektowano strefę wypoczynkową: trzy sypialnie oraz dostępną z hallu łazienkę z wanna, prysznicem i sanitariatami. Dodatkowo poddasze o powierzchni ok. 30 m² z możliwością zagospodarowania na cele mieszkalne.Domy sprzedawane są w stanie deweloperskim (parter + piętro). By jednak sprostać Państwa potrzebom, poszerzyliśmy skalę naszej oferty o kompleksowe usługi wykończenia i aranżacji wnętrz. Pomożemy Państwu wybrać charakter wnętrza, barwy i materiały. Zajmiemy się realizacją.Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody teren Osiedla “NATURA LIFE” został ogrodzony, a bramy i furtki zautomatyzowane. Wjazdy, wejścia do budynków i miejsca parkingowe wyłożyliśmy kostką. Zadbaliśmy również o oświetlenie wewnętrznej ulicy osiedlowej.To jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie cisza i spokój wynikające z bliskości natury doskonale łączą się z wygodnym stylem życia.

  Natura Life

  ul. Łomianki , Łomianki(1.5 km od Warszawy)
  Sławbud
 • Domy wolnostojące przy Alei Chopina
  Oferta archiwalna
  DOMY JEDNORODZINNE WOLNOSTOJĄCE – o powierzchni uzytkowej 230 m² lub 242 m² na działkach o powierzchni 880 m², położone przy ulicy Fryderyka Chopina w Łomiankach Dolnych. Domy zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach z atrakcyjnym i funkcjonalnym rozkładam wnętrz oraz garażem na dwa samochody. Budynki wznoszone są w technologii tradycyjnej, z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości pustaków i cegieł ceramicznych oraz pokryciem dachu – dachówką ceramiczną.Oferujemy wykończenie budynku do stanu developerskiego wewnątrz. Z każdym z Klientów przeprowadzamy indywidualne uzgodnienia dotyczące szczegółów wykonania budynku, min: położenia ścian działowych, rozkładu poszczególnych instalacji, wykonania instalacji dodatkowych. Tak przygotowany program umożliwia NASZYM KLIENTOM aranżację wnętrza według własnego uznania. Sprzedaż następuje w stanie wykończonym kompletnie z zewnątrz wraz z podłączonymi mediami: prąd, gaz, ujęcie wody, zbiornik asenizacyjny, studnie chłonne. Gmina Łomianki odznacza się wyjątkowymi walorami przyrodniczymi, turystycznymi i rekreacyjnymi: Starorzecze Wisły, Puszcza Kampinoska, Jezioro Dziekanowskie i Kiełpińskie, liczne szlaki turystyki pieszej i rowerowej, centrum sportowe z basenem, pola golfowe, szkoły jazdy konnej, korty tenisowe, które spełnią oczekiwania osób ceniących sobie spokój oraz rodzinną atmosferę połączoną z aktywnym wypoczynkiem. Lokalizacja Osiedla umożliwia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: przedszkoli, szkół, sklepów oraz rozmaitych punktów usługowych. Szybki dojazd z Osiedla do odległego o 15 km centrum Warszawy umożliwia dobrze rozwinięta komunikacja miejska dojeżdżająca do stacji metra Młociny.Wykończenia budynku wewnątrz w zakresie: inst. elektryczne i alarmowe, inst. hydrauliczne i c.o., centralny odkurzacz, tynki gipsowe, izolacje i szlichty, sufit podwieszany (zgodnie z projektem) 115 000 brutto w przypadku budynku “A”, 120 000 brutto w przypadku budynku “B”Infrastruktura zewnętrzna w zakresie: przyłącze elektryczne, przyłącze gazowe, ogrodzenie, zbiornik asenizacyjny, studnie chłonne, kostka betonowaBudynki wykonane w technologii tradycyjnej: fundamenty żelbetowe, ściany ceramiczne „Porotherm” ocieplone styropianem 14cm, strop monolityczny żelbetowy, więźba dachowa drewniana, pokrycie dachu dachówką, okna PCV firmy Schüco, drzwi wejściowe drewniane, bramy garażowe sekcyjne firmy Wiśniowski.

  Domy wolnostojące przy Alei Chopina

  Aleja Chopina , Łomianki(1.6 km od Warszawy)
  Sławbud
 • Cedrowy Park II
  Oferta archiwalna
  OSIEDLE “CEDROWY PARK II” to domy JEDNORODZINNE w zabudowie BLIŹNIACZEJ usytuowane przy Al. Fryderyka Chopina / ul. Wiślanej w ŁOMIANKACH. Zaletą lokalizacji naszego kameralnego osiedla jest bliskość centrum miasta a jednocześnie cicha i spokojna okolica. W pięknym sąsiedztwie Łomianek jest KAMPINOSKI PARK NARODOWY oraz jeziora: Kiełpińskie i Dziekanowskie. Znajdujące się w okolicy atuty rekreacyjne to: centrum sportowe z basenem, pola golfowe, ośrodek jeździecki ze stadniną koni „Wilczeniec” oraz korty tenisowe. Obiekty te spełnią oczekiwania osób ceniących sobie spokój oraz rodzinną atmosferę połączoną z aktywnym wypoczynkiem.Ciekawa architektura domów z atrakcyjnymi i funkcjonalnymi rozkładami wnętrz oraz garażem, pozwala zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Budowa jest realizowana w wysokim standardzie w solidnej, tradycyjnej technologii i pokryciem dachówką ceramiczną. Sprzedaż następuje w stanie wykończonym kompletnie z zewnątrz oraz podłączonymi mediami typu: prąd, gaz, ujęcie wody, zbiornik asenizacyjny. Tak przygotowany program umożliwia NASZYM KLIENTOM aranżację wnętrza według własnego uznania. Istnieje możliwość wykończenia budynku wewnątrz do stanu developerskiego.W Łomiankach funkcjonują dobrze rozwinięte placówki edukacyjne oraz sprawnie działająca opieka medyczna. Szybki dojazd z osiedla do odległego o 15 km centrum Warszawy udostępnia komunikacja miejska oraz prywatna komunikacja „Łomianki” dojeżdżająca do metra przy Pl. Wilsona. W bliskiej perspektywie ma nastąpić przedłużenie metra do stacji Warszawa-Młociny.Współpracujemy z uznanymi na rynku finansowym bankami.Dom jednorodzinny z garażem 7 pokoi, 1 kuchnia, spiżarka, 2 łazienki, kotłownia, pralnia, garderoby, garażZAKRES I CENA WYKOŃCZENIA WNĘTRZA inst. elektryczne i alarmowe, inst. hydrauliczne i c.o. piec c.o. i grzejniki, inst. centralnego odkurzacza, tynki gipsowe, izolacje i szlichty, ocieplenie dachu (zgodnie z projektem) – 101 000,00 bruttoSTANDARD WYKONANIA Budynki wykonane w technologii tradycyjnej: fundamenty żelbetowe, ściany ceramiczne ocieplone styropianem 14cm, strop monolityczny żelbetowy, więźba dachowa drewniana, pokrycie dachu dachówką ceramiczną, okna PCV okleinowane w kolorze złoty dąb, drzwi wejściowe drewniane.STANDARD WYKONANIAInfrastruktura zewnętrzna w zakresie: przyłącze elektryczne, przyłącze gazowe, ogrodzenie, zbiornik asenizacyjny, studnie chłonne.Powierzchnia domu bez garażu, strychu i piwnic174,4 m2Kubatura832,0 m3Powierzchnia zabudowy140,8 m2Powierzchnia użytkowa200,0 m2Powierzchnia garażu19,8 m2

  Cedrowy Park II

  Aleja Chopina , Łomianki(1.6 km od Warszawy)
  Sławbud
 • Bukowy Park II
  Oferta archiwalna
  Segmenty - lokale w Łomiankach o powierzchni 80-100 (120) m² z poddaszem wraz z działką. Osiedle położone w sąsiedztwie niskiej zabudowy wkomponowane w otaczającą zieleń.Segmenty są budynkami mieszkalnymi w zabudowie bliźniaczej. W bryle jednego budynku znajdują się dwa segmenty. Funkcje każdego z nich rozmieszczono na trzech kondygnacjach. Do każdego segmentu przynależy ogrodzona działka z bramą i furtką, na której znajdują się ogródek z tarasem oraz parking i chodnik.Parter każdego z domów wypełnia część dzienna składająca się z przestronnego salonu z kominkiem oraz jadalni z widną kuchnią, dodatkowo przewidziano toaletę. Otwarta klatka schodowa prowadzi na piętro gdzie zaprojektowano strefę wypoczynkową: trzy sypialnie oraz dostępną z przedpokoju łazienkę. Wyżej znajduje się jasne poddasze doświetlone dwoma oknami dachowymi. Powierzchnię tę można zaaranżować w wyjątkowy sposób – jako dodatkową sypialnię, gabinet, bibliotekę, czy strefę relaksu.Atuty budynków i osiedla:• Alternatywa dla mieszkania w bloku• Solidne materiały i ocieplenie• Energooszczędna technologia budowy• Obniżone koszty utrzymania budynku• Kameralna zabudowa• Własny ogródek• Zielona okolicaREKREACJA - idealne miejsce na stworzenie spokojnego domu, spacery, jogging lub wycieczki rowerowe.DOGODNY DOJAZD - lokalizacja pozwalająca w rozsądnym czasie dojechać do centrum Warszawy - samochodem, lub autobusami Komunikacji Miejskiej Łomianki.WYGODA - w Łomiankach działają centra handlowe, szkoły, przedszkola i ośrodki zdrowia, pozwalające na wygodne, codzienne funkcjonowanie.PAKIET SILVER80(120) m2 PARTER+PIĘTRO WYKOŃCZONE DO STANU DEWELOPERSKIEGO PODDASZE BEZ WYKOŃCZENIA, OCIEPLONE.Energooszczędne budownictwo: budynek wybudowany przy zastosowaniu nowoczesnych technologii obniżających współczynnik przenikania ciepła oraz zapotrzebowanie na energię: ściany Porotherm Dryfix, izolacja styropian grafitowy 20 cm, izolacja posadzek 20 cm, okna trzyszybowe firmy Schüco.PAKIET GOLD80(120) m2 PARTER+PIĘTRO WYKOŃCZONE DO STANU DEWELOPERSKIEGO PODDASZE BEZ WYKOŃCZENIA, OCIEPLONE.Energooszczędne budownictwo: budynek wybudowany przy zastosowaniu nowoczesnych technologii obniżających współczynnik przenikania ciepła oraz zapotrzebowanie na energię: ściany Porotherm Dryfix, izolacja styropian grafitowy 20 cm, izolacja posadzek 20 cm, okna trzyszybowe firmy Schüco + energooszczędny piec kondensacyjny, grzejniki.PAKIET PLATINUM100(120) m2 PARTER+PIĘTRO+PODDASZE WYKOŃCZONE DO STANU DEWELOPERSKIEGOEnergooszczędne budownictwo: budynek wybudowany przy zastosowaniu nowoczesnych technologii obniżających współczynnik przenikania ciepła oraz zapotrzebowanie na energię: ściany Porotherm Dryfix, izolacja styropian grafitowy 20 cm, izolacja posadzek 20 cm, okna trzyszybowe firmy Schüco + energooszczędny piec kondensacyjny, grzejniki, schody na poddasze.

  Bukowy Park II

  od 3 467 zł/m2
  ul. Kościelna Droga , Łomianki Dolne, warszawski zachodni(1.1 km od Warszawy)
  Sławbud
 • Bukowy Park
  Oferta archiwalna
  Osiedle „Bukowy Park” to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, bliskość natury i wygodny styl życia w pobliżu centrum miasta.Osiedle położone jest 500 metrów od centrum Łomianek, na ulicy Kościela Droga w pobliżu ulicy Wiślanej w malowniczej okolicy. W budynkach wykorzystywane są rozwiązania technologiczne oraz projektowe, umożliwiające znaczne zminimalizowanie kosztów utrzymania budynków.Energooszczędne budynki budowane są przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań z pustaków ceramicznych Porother DRYFIX, ze stropami żelbetowymi monolitycznymi, dodatkową izolacją terminą ścian. Pokrycie dachu - blacha panel na rąbek w kolorze grafitowym. Czysta forma i estetyczne detale architektoniczne nadadzą budynkowi uroku i dyskretnej elegancji.Duże trzyszybowe okna o wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej zapewnią doskonałe doświetlenie domów, z których roztacza się widok na malowniczy krajobraz. Budynki o powierzchni użytkowej od 136 m² do 180 m² z poddaszem oraz garażem jednostanowiskowym są dobrą propozycją dla osób ceniących sobie wygodę i komfort.Funkcje projektowanego obiektu rozmieszczono na dwóch kondygnacjach. Parter zaprojektowano jako jednoprzestrzenne pomieszczenie z dużymi oknami co pozwala poczuć atmosferę ogrodu. Strefę dzienną stanowią pomieszczenia podstawowe takie jak: salon z miejscem na kominek połączony z kuchnia i jadalnią, łazienka z prysznicem i sanitariami oraz z wyjściem na taras i ogród. Klatka schodowa prowadzi na piętro, gdzie zaprojektowano strefę wypoczynkową: trzy sypialnie (2 posiadają osobne garderoby, a jedna wyjście na przestronny taras) oraz dostępną z przedpokoju łazienkę z wanną, prysznicem i sanitariatami.Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy możliwość wprowadzenia własnej aranżacji wnętrza. Pomożemy Państwu wybrać projekt dopasowany do indywidualnych potrzeb.Dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa każda z posesji zostanie ogrodzona, a bramy i furtki zautomatyzowane. Wjazdy, wejścia do budynków i miejsca parkingowe zostaną wyłożone kostką.Bliskość centrum Łomianek pozwala korzystać z rozwiniętej infrastruktury miejskiej: szkół, przedszkoli, sklepów, placówek medycznych oraz urzędów.

  Bukowy Park

  ul. Wiślana , Łomianki(1.1 km od Warszawy)
  Sławbud

Łomianki to miejscowość położona na północ od Warszawy, ok. 14 km od centrum stolicy. Niewielkie miasteczko niejednego zdziwić może swoim miejskim krajobrazem. Zwykle małe miejscowości kojarzą się z rzadką zabudową, zwłaszcza na obrzeżach. Tu jest inaczej. Bloki i domy w Łomiankach stanowią zwartą i gęstą sieć, pomiędzy którą występuje zieleń. Piękne krajobrazy zapewniają zwłaszcza tereny nadwiślane oraz bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego. Łomianki zyskały miano miasta satelickiego przez wzgląd na bliskość Warszawy. Co to znaczy? Wiele osób korzysta z oferty tej miejscowości w bardzo ograniczony sposób, wybierając bardziej rozbudowaną Warszawę w zakresie edukacji czy rozrywki. Z drugiej strony, Łomianki nie mają też czym konkurować z miastem stołecznym w zakresie ofert pracy i innych. Dlatego wiele osób kupuje tu nieruchomość, ale większość dnia spędza w Warszawie, tam właśnie pracując, ucząc się i korzystając z oferty kulturalnej czy sportowej. Łomianki zyskują w oczach głównie ze względu na niższe ceny nieruchomości, a zwłaszcza domów. Innymi walorami są te, które bezpośrednio łączą się ze statusem małego miasta.

Sypialnia Warszawy

Łomianki to jedna z wielu miejscowości wokół stolicy, które zyskały miano miast satelickich. Zazwyczaj mianem tym określa się aglomeracje w dużej mierze uzależnione od najbliżej położonego dużego miasta. Niemal każda stolica wojewódzka ma swoje miasta satelickie. Mieszkania i domy w Łomiankach kupują najczęściej ludzie, którzy większość czasu spędzają w stolicy - tam pracują, tam się uczą, chodzą do kina czy do muzeów. Nie oznacza to wcale, że okoliczne miasteczka nie mają nic do zaoferowania. Po prostu nie są w stanie konkurować z bogatą ofertą dużego miasta w wielu aspektach.

Tym, w czym Łomianki pokonują Warszawę, są niższe ceny, dużo zieleni, cisza, spokój. Wiele osób chwali sobie możliwość załatwienia wszystkich spraw w jednym urzędzie, a także lepszą znajomość sąsiadów. Popularnością cieszą się tu mieszkania i domy. Łomianki stanowią świetny wybór dla ludzi, którzy nie chcą, aby w krótkim czasie piękny widok z okien domu zasłoniły im bloki. Większa prywatność, przestrzeń, ale także bezpieczeństwo sprawiają, że przenoszą się tu zwłaszcza rodziny i ludzie preferujący aktywny tryb życia na świeżym powietrzu.

Dom w Łomiankach czy w Warszawie?

Zarówno stolica, jak i wiele okolicznych miejscowości, prześcigają się w ofertach deweloperskich. Rynek nieruchomości jest tu niezwykle dynamiczny, nawet w tych małych miasteczkach. Co przemawia za tym, by kupić dom w Łomiankach, a co za tym, by wybrać jednak Warszawę? Poniżej krótkie zestawienie zalet i wad dużej i małej miejscowości.

Duże miasto oznacza więcej ofert pracy, anonimowość, rozwiniętą sieć dróg i bogatą ofertę edukacyjną. Działa tu wiele instytucji kulturalnych, rozrywkowych, sportowych. Nie ma problemu, żeby iść w środku nocy na siłownię, zamówić jedzenie czy posiedzieć w barze. Z drugiej jednak strony ciągły hałas i zanieczyszczone powietrze dają się we znaki. Korki i konieczność poświęcenia dużej ilości czasu na zakupy oraz jeżdżenie po urzędach rozlokowanych w najróżniejszych częściach miasta to kolejne minusy. Domy w Łomiankach powstają na niewielkich osiedlach nieruchomości jednorodzinnych. W Warszawie deweloperzy lokują je, gdzie się da. Co za tym idzie - za chwilę dom może zostać otoczony blokami, które zasłonią światło, a sąsiedzi z góry będą zaglądać do ogródków. Stolica nie zapewni też takiej prywatności, jak mała miejscowość.

Za zakupem domu w Łomiankach przemawiają te cechy, które są charakterystyczne dla większości małych miast. To prywatność, bezpieczeństwo, lepsza znajomość sąsiadów. W krótkim czasie można załatwić niemal wszystko dzięki niewielkiej powierzchni miasta. Brak korków sprawia, że po mieście jeździ się szybko i przyjemnie. Duża ilość terenów zielonych nie jest wiecznie zajęta przez tłumy ludzi. Można tu przyjemniej spędzić czas również w jednej z wielu instytucji kulturalno-sportowych. Domy w Łomiankach buduje się w przyjemnych okolicach, pełnych zieleni i podobnej zabudowy. Z drugiej strony, miasteczko nie jest w stanie konkurować z ofertą warszawską w zakresie pracy czy ilości imprez, oferty edukacyjnej. Tu nie ma klubów, teatrów i spektakularnych koncertów. Sielska atmosfera nie każdemu może przypaść do gustu. W jednym natomiast Łomianki przewyższają Warszawę - są to ceny.

Ile kosztuje dom w Łomiankach?

Stereotyp o tym, że nieruchomości w mniejszych aglomeracjach zawsze są tańsze, nie dotyczy wszystkich miejscowości. Przykładem może tu być Sopot, w którym ceny są niesamowicie wysokie. Statystycznie domy w Łomiankach są znacznie tańsze niż te w stolicy. Ich średnia cena to ok. 4 500 zł/mkw. Jednak wartość nieruchomości w dużym stopniu jest uzależniona od wielu czynników. Zatem oferty domów z rynku pierwotnego w Łomiankach różnią się między sobą ceną. Jedne kosztują ok. 4 500 zł/mkw., inne ok. 5 400 zł/mkw. Mimo wszystko to nic w porównaniu z cenami w Warszawie, gdzie średnio za dom zapłaci się ok. 5 900 zł/mkw., a przeważają oferty znacznie droższe. Warto tu zaznaczyć, że nieruchomości budowane w stolicy w większości charakteryzują się tym samym standardem, co w okolicznych miejscowościach. Ich wyższe koszty wynikają chociażby z droższych terenów pod zabudowę.

Cena domu w Łomiankach jest niższa oczywiście również ze względu na mniejszy popyt czy status miasta. Stanowi wabik dla wielu osób, które marzą o nieruchomości jednorodzinnej, ale nie chciałyby mieszkać w drogim mieście czy wsi, w której nic nie ma. Dodatkowo można się łatwo dostać do Warszawy dzięki licznym drogom i świetnej komunikacji miejskiej. Wiele zalet przemawia tu na korzyść Łomianek. Jakie jeszcze korzyści warto wymienić?

Dom w Łomiankach - idealny dla rodziny

Standard nieruchomości w tej małej miejscowości często nie odbiega od tego oferowanego w Warszawie. Dzięki temu w wielu przypadkach nabywca płaci znacznie mniej za te same udogodnienia i możliwości. Najczęściej domy w Łomiankach budowane są w systemie zabudowy bliźniaczej. Ich średni metraż wynosi ok. 80 mkw., z tym że dodatkowo nieruchomości te zawierają możliwe do zagospodarowania poddasze i ogromne ogrody. Posiadanie własnej działki wiąże się z wieloma możliwościami, zwłaszcza dla posiadaczy psów czy rodziny. Ogród można dowolnie urządzić, a jego duża powierzchnia gwarantuje, że zmieści się tam niemal wszystko. Grill, basen, aleje kwiatowe czy miejsce zabaw dla dzieci - właściciele mają duży wybór.

Nowoczesne budownictwo wyróżnia się znaczną energooszczędnością, dzięki czemu mieszkanie w domu nie jest już tak kosztowne, jak kiedyś. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu wielu nowych systemów, mieszkańcy mogą cieszyć się przyłączem wodno-kanalizacyjnym do miejskiej sieci. Nie muszą bawić się w budowanie szamba, kopanie studni itp. Gwarantuje to bezpieczeństwo, ale również zapewnia większą wygodę mieszkania w domu. Łomianki to świetne miejsce dla osób, którym zależy na komforcie, a jednocześnie chcą mieszkać w bardzo kameralnej okolicy.

Łomianki - bez samochodu też da radę!

Miejscowość, mimo że niewielka, jest bardzo dobrze skomunikowana z okolicą. Przez środek, z południa na północ, przebiega tu droga krajowa nr 7, która łączy się z jednej strony z obwodnicą Warszawy, a z drugiej prowadzi do Gdańska. Dzięki niej samochodem do ścisłego centrum stolicy można dotrzeć w ok. 25 minut. Oprócz tej głównej arterii, istotne z punktu komunikacyjnego są również ulice: Brukowa, Wiślana, Warszawska, Rolnicza. Poza nimi w Łomiankach znajduje się również wiele lokalnych dróg i dróżek, które usprawniają ruch.

Komunikacja publiczna stoi na bardzo wysokim poziomie. Od stycznia 2018 jej spora częścią zarządza Komunikacja Miejska Łomianki na zlecenie ZTM w Warszawie - jednocześnie Łomianki zostały włączone jako I strefa biletowa aglomeracji warszawskiej. Dzięki temu osoby codziennie dojeżdżające do stolicy nie muszą kupować dwóch biletów - wystarczy im ten odpowiedni dla I strefy. Oprócz tego pozostawiono linie lokalne łączące miejscowość z sąsiednimi, np. Kiełpinem, Dziekanowem Leśnym czy Dąbrową. Przejazd nimi jest całkowicie bezpłatny. Latem można dostać się promem pieszo-rowerowym na Białołękę w Warszawie, a ponadto przez miasteczko przejeżdżają także autobusy PPKS. Bardzo wygodnie jest poruszać się po Łomiankach także rowerem.

Czy jest tu co robić?

Wielu przeciwników małych miast uważa, że zwyczajnie nie ma w nich co robić. Jednak nie zawsze tak jest, co można pokazać na przykładzie Łomianek. W miasteczku funkcjonują ośrodki kultury i sportu, z których najważniejsze to: Dom Kultury i Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe im. Jana Pawła II. Czynna jest biblioteka, w której odbywają się warsztaty, spotkania z autorami i konkursy. Działa tu ok. 12 klubów i drużyn sportowych, w tym Arcus SMS Łomianki - żeńska drużyna koszykówki, która dostała się do ekstraklasy. Miejscowość słynie z szeroko pojętej muzycznej działalności Niepublicznej Szkoły Muzycznej I i II stopnia, która organizuje m.in. Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego. Dodatkowo w mieście odbywa się wiele międzynarodowych imprez i wydarzeń kulturalnych, jak chociażby Mistrzostwa Warszawy w Tańcu Towarzyskim.

Dodatkowo Łomianki słyną z dużej ilości terenów zielonych. Niedaleko znajduje się Wisła i tereny przybrzeżne, a z drugiej strony Kampinoski Park Narodowy. Fani sportów bardziej ekstremalnych mogą wybrać się na tor motocrossowy, który również położony jest w pobliżu Łomianek.

Informacje o Łomiankach

W Łomiankach dostępnych jest 48 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Łomiankach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 34 do 67 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (16 mieszkań).
 • 2-pokojowe (9 mieszkań).
 • 3-pokojowe (23 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Łomiankach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Łomiankach kosztuje 316 592 zł.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: