Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Nałęczów

1 oferta w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nałęczowskie Wzgórze
  gotowe
  Osiedle „Nałęczowskie Wzgórze” położone w mikroklimatycznym Nałęczowie jest jedyne w swoim rodzaju, a jego wyjątkowość wynika z zastosowanych technologii, które wykorzystano do jego budowy. Wszystkie budynki charakteryzują się nisko-energooszczędnością. Wymagają one mniejszego, niż w przypadku tradycyjnego budownictwa, zapotrzebowania na ciepło. Zgodnie z obowiązującymi przepisami w budownictwie tradycyjnym zapotrzebowanie na ciepło mieści się w przedziale 90–120 kwh (metr2/rok). W domach o niskiej-energooszczędności poziom ten kształtuje się w granicach 30–60 kwh (metr2/rok). W apartamentach osiedla „Nałęczowskie Wzgórze” udało nam się osiągnąć zaledwie 43,22 kwh (metr2/rok). To realnie wpływa na optymalizację kosztów wynikających z prowadzenia domu.Inwestycja w mieszkanie osiedla „Nałęczowskie Wzgórze” niesie za sobą wiele korzyści. Zdrowy region umożliwia szybkie zregenerowanie sił i odstresowanie się. Posiadając własny apartament w Nałęczowie, można spędzać tu długie weekendy, święta czy wakacje. W okresach, w których nie przebywamy w Nałęczowie można wynajmować lokal, który stanie się dodatkowym źródłem dochodu. Równie dobrze apartament będzie służył jako stałe miejsce zamieszkania. Niezależnie od wieku można zaplanować przeprowadzkę w te strony na stałe. A dla osób starszych dodatkowym argumentem jest panujący tu sprzyjający zdrowiu mikroklimat. Miasto stale się rozwija i inwestuje w nowe trasy, środki lokomocji i połączenia, które jeszcze bardziej ułatwią i przyspieszą dotarcie do jedynego w swoim rodzaju Nałęczowa.

  Nałęczowskie Wzgórze

  od 6 000 zł/m2
  ul. Kamieniak 1-9 , Nałęczów(15.6 km od Puław)
  KWM Sp. z o.o. sk
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Sady Nałęczowskie
  Oferta archiwalna
  Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkania w kompleksie nowoczesnych współdomów zlokalizowanych na terenie Nałęczowa. Inwestycja jest położona w północnej części Nałęczowa w otoczeniu domów jednorodzinnych.Inwestycja została już zakończona i mieszkania są dostępne "od ręki".Mieszkania o powierzchni od 60 do 71 m kw. składają się z:- salonu z aneksem kuchennym,- dwóch sypialni,- łazienki z WC,- mieszkania na parterze mają własny ogródek a na piętrze taras 17 m kw.Możliwość dowolnej aranżacji ścian działowych zarówno na parterze jak i na piętrze. Przestronna i jasna klatka schodowa.

  Sady Nałęczowskie

  od 5 600 zł/m2
  ul. Kombatantów 18 , Nałęczów(15.5 km od Puław)
  Sady Nałęczowskie
 • Nałęczów II
  Oferta archiwalna
  Nałęczów to jedno z najpiękniejszych polskich uzdrowisk. Piękna lokalizacja z dala od wielkomiejskiego zgiełku sprawia, że coraz więcej osób zdecyduje się na zamieszkanie w tym miejscu.Osiedle Nałęczów to kameralny zespół 2 budynków 4 piętrowych znajdujących się przy ul. Kolejowej w samym centrum Nałęczowa.Połączenie nowoczesności z tradycją sprawia, że jest to wyjątkowe miejsce. Ciche windy, elewacja imitująca drewno, dużo zieleni wokół budynków i piękny widok rozpościerający się z okien to jedne z wielu atutów inwestycji.Mieszkania dostępne w metrażu 34-62m2.

  Nałęczów II

  od 5 072 zł/m2
  ul. Kolejowa , Nałęczów(16.3 km od Puław)
  Willowa II Sp. z o.o.
 • Nałęczów I
  Oferta archiwalna
  Nałęczów to jedno z najpiękniejszych polskich uzdrowisk. Piękna lokalizacja z dala od wielkomiejskiego zgiełku sprawia, że coraz więcej osób zdecyduje się na zamieszkanie w tym miejscu.Osiedle Nałęczów to kameralny zespół 2 budynków 4 piętrowych znajdujących się przy ul. Kolejowej w samym centrum Nałęczowa.Połączenie nowoczesności z tradycją sprawia, że jest to wyjątkowe miejsce. Ciche windy, elewacja imitująca drewno, dużo zieleni wokół budynków i piękny widok rozpościerający się z okien to jedne z wielu atutów inwestycji.Mieszkania dostępne w metrażu 34-62m2.

  Nałęczów I

  od 4 948 zł/m2
  ul. Kolejowa , Nałęczów(16.3 km od Puław)
  Willowa II Sp. z o.o.

Nowe mieszkania Nałęczów – dlaczego warto?

Nałęczów (dawniej nazywający się Nałęczów-Zdrój) leży w województwie lubelskim, w odległości 30 km od Lublina. Jest znanym ośrodkiem uzdrowiskowym, który co ciekawe ma wyłącznie kardiologiczny profil. Leczy się tutaj choroby wieńcowe, nadciśnienie tętnicze czy nerwice serca. W centrum miasta znajduje się słynny Park Zdrojowy – chętnie odwiedzany nie tylko przez kuracjuszy, ale także turystów i mieszkańców.

Co ciekawego w Nałęczowie?

Miasto jest częścią trójkąta turystycznego: Puławy – Kazimierz Dolny – Nałęczów. Przyjezdni chętnie odwiedzają wspomniany park, ale także Chatę Stefana Żeromskiego, w której obecnie mieści się muzeum jego pamięci. Nałęczów ma wiele szlaków spacerowych i turystycznych, a także ścieżek rowerowych. Zabytkowe wille, z których miasto jest znane, skutecznie umilają przechadzki – zachwycając, a niejednokrotnie zaskakując swoimi kształtami i zdobieniami.

Głównym punktem jest jednak Uzdrowisko Nałęczów, powstałe w roku 1878. W mieście działa sześć sanatoriów, Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy oraz kilka prywatnych placówek medycznych. Oferta uzdrowiskowa jest wzbogacona o obecne tutaj źródła wód mineralnych. Rozlewnie, które funkcjonują w mieście to Nałęczowianka, Cisowianka oraz Nałęczów-Zdrój.

Nałęczów – nowe mieszkania dla każdego

W uzdrowiskowej miejscowości powstają przede wszystkim kameralne osiedla z niską zabudową wielorodzinną – choć nie tylko. W ofercie pojawiają się lokale o metrażu od 30 do 70 m², w najczęstszym układzie 2- lub 3-pokojowym. Na osiedlach są miejsca postojowe naziemne i podziemne, komórki lokatorskie oraz rowerownie. Zewnętrzny teren to zwykle plac zabaw dla najmłodszych i miejsce do relaksu dla mieszkańców, wszystko wkomponowane w zaprojektowaną zieleń. Nowe mieszkania w Nałęczowie mają być przede wszystkim komfortowe i wygodne. Deweloperzy zwracają także uwagę na efekt wizualny oraz ekologię. To właśnie dlatego nowe mieszkania w Nałęczowie cieszą się tak duża popularnością. 

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubelskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Nałęczowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Nałęczowie

W Nałęczowie dostępna jest 1 oferta nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Nałęczowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni 57 m2, w tym lokale:

 • 3-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Nałęczowie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Oferty w Nałęczowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: