Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Nałęczów

Znaleziono 4 oferty w 1 inwestycji
map

Zobacz na mapie

 • Nałęczowskie Wzgórze
  od: 6 000 zł/m2

  Nałęczowskie Wzgórze

  KWM Sp. z o.o. sk

  Mieszkanie Nałęczów
  ul. Kamieniak 1-9
  15.6 km od Puław
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 49-57 m2
  • Mieszkań: 4
  • Pokoje: 2-3
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Nałęczowa:

Nowe mieszkania Nałęczów – dlaczego warto?

Nałęczów (dawniej nazywający się Nałęczów-Zdrój) leży w województwie lubelskim, w odległości 30 km od Lublina. Jest znanym ośrodkiem uzdrowiskowym, który co ciekawe ma wyłącznie kardiologiczny profil. Leczy się tutaj choroby wieńcowe, nadciśnienie tętnicze czy nerwice serca. W centrum miasta znajduje się słynny Park Zdrojowy – chętnie odwiedzany nie tylko przez kuracjuszy, ale także turystów i mieszkańców.

Co ciekawego w Nałęczowie?

Miasto jest częścią trójkąta turystycznego: Puławy – Kazimierz Dolny – Nałęczów. Przyjezdni chętnie odwiedzają wspomniany park, ale także Chatę Stefana Żeromskiego, w której obecnie mieści się muzeum jego pamięci. Nałęczów ma wiele szlaków spacerowych i turystycznych, a także ścieżek rowerowych. Zabytkowe wille, z których miasto jest znane, skutecznie umilają przechadzki – zachwycając, a niejednokrotnie zaskakując swoimi kształtami i zdobieniami.

Głównym punktem jest jednak Uzdrowisko Nałęczów, powstałe w roku 1878. W mieście działa sześć sanatoriów, Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy oraz kilka prywatnych placówek medycznych. Oferta uzdrowiskowa jest wzbogacona o obecne tutaj źródła wód mineralnych. Rozlewnie, które funkcjonują w mieście to Nałęczowianka, Cisowianka oraz Nałęczów-Zdrój.

Nałęczów – nowe mieszkania dla każdego

W uzdrowiskowej miejscowości powstają przede wszystkim kameralne osiedla z niską zabudową wielorodzinną – choć nie tylko. W ofercie pojawiają się lokale o metrażu od 30 do 70 m², w najczęstszym układzie 2- lub 3-pokojowym. Na osiedlach są miejsca postojowe naziemne i podziemne, komórki lokatorskie oraz rowerownie. Zewnętrzny teren to zwykle plac zabaw dla najmłodszych i miejsce do relaksu dla mieszkańców, wszystko wkomponowane w zaprojektowaną zieleń. Nowe mieszkania w Nałęczowie mają być przede wszystkim komfortowe i wygodne. Deweloperzy zwracają także uwagę na efekt wizualny oraz ekologię. To właśnie dlatego nowe mieszkania w Nałęczowie cieszą się tak duża popularnością. 

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubelskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Nałęczowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Nałęczowie

W Nałęczowie dostępne są 4 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Nałęczowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 49 do 57 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (2 mieszkania).
 • 3-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Nałęczowie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: