Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Zagrodowa
  Oferta archiwalna
  Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej i bliźniaczej podwójnej zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Stare Stawy, z przeważającą niską zabudową. W pobliżu znajduje się przedszkole, apteka, minimarket i inne sklepy. Położenie inwestycji umożliwia dogodny dojazd do centrum miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. W pobliżu również wyjazd na trasę Kraków – Tychy.Inwestycja obejmuje realizację budynku w zabudowie bliźniaczej, składającego się z dwóch mieszkań z odrębnymi wejściami o pow. 115,41 m2 każde.Budynek który Państwu oferujemy wykonany został w innowacyjnej technologi Porotherm DryFix, zaletami takiego wykonania są :- Maksymalna ochrona cieplna - ceramika poryzowana zyskała lepsze właściwości termoizolacyjne, znacznie przewyższające pod tym względem tradycyjną cegłę. Poryzacja umożliwia także tzw. oddychanie ścian – naturalną dyfuzję pary wodnej na zewnątrz budynku. Idealne wyprofilowanie w połączeniu z nowatorską zaprawą pozwala na wykonanie niemal jednorodnej, całkowicie ceramicznej ściany, w której udział spoiwa łączącego pustaki jest ograniczony do absolutnego minimum. Przez wyeliminowanie mostków cieplnych powstających często na spoinach z zaprawy tradycyjnej, ściana w systemie Porotherm DRYFIX uzyskuje bardzo korzystny, niski współczynnik przenikania ciepła (współczynnik U od 0,23 W/m2K).- Duża wytrzymałość ściany - mur wykonany na zaprawie Porotherm DRYFIX błyskawicznie uzyskuje deklarowane parametry wytrzymałościowe; już po kilku godzinach może być obciążany- Estetyka ściany - czysty mur po wykonaniu, brak widocznych spoin, optymalny podkład pod tynkCechy, właściwości, przydatność i trwałość zaprawy potwierdzały niezależne instytucje. Instytut Technik Budowlanej nadał jej swoją Aprobatę Techniczną. Pod kątem bezpieczeństwa mieszkańców, certyfikował go również Państwowy Zakład Higieny. Porotherm DRYFIX otrzymał także oznaczenie CE, które wskazuje, że spełnia on wszystkie wymagania określone w Normach Europejskich.

  Zagrodowa

  ul. Zagrodowa , Oświęcim(1.6 km od centrum)
  Dombud S.A.

Nowe domy w Oświęcimiu – jak i gdzie szukać ofert?

Niewielki, leżący na skraju województwa małopolskiego Oświęcim jest bardzo ważnym ośrodkiem turystycznym ze względu na Muzeum Auschwitz-Birkenau. Jest to jednak również lokalny ośrodek kulturalny i przyjemne miejsce do życia. Miasto ciągle się rozwija i powstają w nim zarówno nowe miejsca pracy, jak i atrakcyjne nowe domy czy mieszkania. Dowiedz się więcej o pierwotnym rynku nieruchomości w tej miejscowości oraz cenach i dostępności nowych domów.

Rynek nieruchomości w Oświęcimiu – nowe domy

Oświęcim jest średniej wielkości miastem i siedzibą powiatu. Do stolicy województwa małopolskiego jest stąd niecałe 70 km. Jeszcze bliżej znajdują się Katowice – w odległości ok. 35 km. Przez miasto przebiega droga krajowa 44, która pozwala dojechać do obu tych ośrodków. Jednocześnie jednak Oświęcim znajduje się nieco na uboczu, dzięki czemu jest spokojny i zaciszny. Turystyka nakręca jednak gospodarkę, przez co poziom życia jest wysoki.

Rynek nieruchomości w Oświęcimiu jest znacznie mniejszy niż w Krakowie, Katowicach, czy nawet pobliskich Tychach. Nie brakuje tu jednak inwestycji deweloperskich. Najatrakcyjniejsze działki w obrębie całego miasta są zamieniane w funkcjonalne, nowoczesne osiedla. Są to zarówno typowe bloki, choć raczej w niewysokiej, kameralnej zabudowie, jak i nowe domy – najczęściej w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej. Dzięki temu chcąc zamieszkać w Oświęcimiu, można wybierać spośród nieruchomości dostosowanych do różnych potrzeb. Nowe domy zazwyczaj oferują przestronne wnętrza oraz prywatne ogródki i tarasy, dlatego stanowią znakomity wybór dla osób poszukujących komfortu.

Nowe domy w Oświęcimiu – gdzie powstają?

Gdzie w Oświęcimiu szukać kameralnych inwestycji składających się z nowych domów? Powstają one przede wszystkim na obrzeżach, w pobliżu terenów zielonych oraz innej zabudowy jednorodzinnej – na przykład na spokojnym południu miasta, nieopodal stawów. Niekiedy nowe ciekawe inwestycje realizowane są również w sąsiedztwie dróg wylotowych z miasta – są one idealne dla osób, którym zależy na dobrym skomunikowaniu z okolicą. Za atrakcyjne można też uznać tereny nad Sołą oraz okalającą Oświęcim od północy Wisłą. Powstają tam zarówno nowe domy, jak i eleganckie apartamenty.

Ceny nieruchomości w Oświęcimiu – nowe domy

Ceny nieruchomości w Oświęcimiu oscylują wokół średniej krajowej. Tym samym można uznać tę lokalizację za atrakcyjną, szczególnie że w pobliżu znajduje się wiele miejsc, w których nowe domy i mieszkania są droższe (Tychy, Bielsko-Biała, Katowice i cały GOP). W Krakowie za tę samą cenę można kupić lokal o dwukrotnie mniejszej powierzchni niż w Oświęcimiu. Jeśli zatem zależy Ci na dużej przestrzeni życiowej i zamieszkaniu w nowoczesnym domu od dewelopera, ta spokojna miejscowość może być właściwym miejscem dla Ciebie.

Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Oświęcimiu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Oświęcimiu

W Oświęcimiu dostępnych jest 211 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Oświęcimiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 27 do 119 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (19 mieszkań).
 • 2-pokojowe (74 mieszkania).
 • 3-pokojowe (74 mieszkania).
 • 4-pokojowe (42 mieszkania).
 • 5-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Oświęcimiu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Oświęcimiu kosztuje 222 761 zł.

Aktualnie obowiązują 3 oferty promocyjne. Dostępne jest także 1 mieszkanie w ofercie last minute.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: