Różana Dolina

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bałkańska, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Wrocław, Psie Pole, Różanka, ul. Bałkańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 67 ofert w najbliższej okolicy!

Różana Dolina

2 zdjęcia

Różana Dolina

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Mieszkania w programie Mieszkanie dla Młodych.

Mieszkania tańsze niż Najem.

O szczegóły zapytaj Doradcę Klienta Murapol S.A.

Osiedle Różana Dolina we Wrocławiu przy ul. Łużyckiej to zespół dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej, o prostej, nowoczesnej formie. Stanowi znakomita propozycję dla osób pragnących zamieszkać blisko centrum, ceniących bezpieczeństwo i lubiących atmosferę kameralnej zabudowy. Osiedle składa się z 18 modułów, każdy moduł tworzą dwa mieszkania – na parterze i piętrze budynku. Do dyspozycji przyszłych właścicieli przekażemy 36 komfortowych mieszkań o metrażach od 41 do 59m2 o bogatych możliwościach aranżacji wnętrz. Lokale na parterze posiadają przestronne tarasy oraz grodzone ogródki, zaś mieszkania na piętrze balkony. Od frontu znajdować się będą wybrukowane chodniki oraz droga dojazdowa i skwery. Osiedle Różana Dolina to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój oraz bliskość terenów zielonych, tras spacerowych i ścieżek rowerowych. NAJWAŻNIEJSZE ATUTY OSIEDLA:

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń

Szeroki wybór powierzchni użytkowej

Kameralne, grodzone osiedle

Atrakcyjne zagospodarowanie terenu

Tarasy i ogródki na parterze, balkony na 1 piętrze

Nowoczesna, oryginalna architektura

Inwestycja Różana Dolina znajduje się na Różance, ul. Bałkańska (3.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Różana Dolina została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Różana Dolina nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Różana Dolina ?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Różana Dolina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Różana Dolina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Serbska (C.K. Agora).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Różana Dolina znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Różana Dolina znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 126 w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Różana Dolina jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Andrzej Korta w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Różana Dolina składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Różana Dolina w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: