Zarabiaj na
nieruchomościach

Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze oferty
pod inwestycje, które mogą przynieść Ci
ponadprzeciętną stopę zwrotu.

  • W naszej sekcji znajdziesz:
  • mieszkania na wynajem
  • lokale użytkowe
  • condohotele
  • apartamenty wakacyjne

Podpowiemy Ci, o które inwestycje warto zapytać
i na co szczególnie zwrócić uwagę.

Zobacz oferty

Artur Bartnicki

Prezes zarzadu
Mzuri sp z.o.o

Przez 8 lat zdobywał doświadczenia zawodowe w konsultingu (Arthur Andersen oraz MDDP), realizując projekty dla największych firm w Polsce. Specjalizował się w zarządzaniu procesami biznesowymi, podnoszeniu efektywności operacyjnej oraz definiowaniu i wdrażaniu strategii. Przez 4 lata zajmował stanowisko Dyrektora Departamentu Zarządzania Ofertą w Grupie Orange odpowiadając za zarządzanie procesem wdrożenia nowych produktów i usług. Był również dyrektorem zarządzającym i współwłaścicielem spółki oferującej outsourcing sił sprzedaży na rynku farmaceutycznym.

Jan Dziekoński

Prezes zarzadu
Mzuri Investments sp z.o.o

Współzałożyciel spółki Mzuri Investments, w ramach której zbudował pierwszy zespół inwestycyjny. Przed dołączeniem do Mzuri był wicedyrektorem w dziale doradztwa biznesowego w PwC oraz doradcą strategicznym w Roland Berger Strategy Consultants. Łącznie posiada dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe. Jest również posiadaczem własnego portfela mieszkań na wynajem, zarządzanego przez Mzuri. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej.

Artur Kaźmierczak

Prezes zarzadu
Mzuri Investments sp z.o.o

Współwłaściciel Grupy Mzuri, członek zarządu Mzuri Investments i spółek Mzuri CFI, a także posiadacz portfela mieszkań na wynajem. Przed dołączeniem do Mzuri był Partnerem w PwC, gdzie pracował od 2009 roku. Wcześniej był związany z Deloitte, Andersen Business Consulting i Arthur Andersen. Łącznie posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe. Jest absolwentem Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, studiował także w Holandii na Uniwersytecie Maastricht. Jest członkiem Rady Programowej Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami oraz członkiem Rady Nadzorczej notowanej na GPW spółki KBJ S.A. Jest ekspertem często cytowanym przez media.

Partnerem merytorycznym sekcji jest firma Mzuri, mająca ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu i inwestowaniu w najem mieszkań.

Zainwestuj w nieruchomości mieszkalne

Zainwestuj w apartament wakacyjny

Zobacz najlepsze oferty pod inwestycje w wybranym mieście

Zobacz oferty lokali użytkowych w wybranych miastach

Powiązane artykuły

Artykuły o inwestowaniu w nieruchomości i trendy w inwestowaniu w nieruchomości