+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle na Wysokiej etap III i IV
  Oferta archiwalna
  III i IV etap inwestycji Osiedle na Wysokiej to kontynuacja bardzo dobrze przyjętej przez naszych Klientów inwestycji zlokalizowanej w Siemiatyczach przy ulicy Wysokiej. Podobnie jak poprzednie dwa etapy, etap III i IV zlokalizowany jest w otoczeniu lasu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum miasta. Założeniem III etapu jest wybudowanie dalszej części

  Osiedle na Wysokiej etap III i IV

  od 4 000 /m2
  ul. Wysoka , Siemiatycze(42.8 km od Białej Podlaskiej)
  MD Investments
 • Osiedle na Wysokiej budynek B
  Oferta archiwalna
  W otoczeniu lasu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum miasta powstanie kameralne osiedle, na którym zostaną zbudowane 64 mieszkania w II etapach. Inwestycja składa się z dwóch czterokondygnacyjnych budynków. Właśnie rusza sprzedaż w budynku B. Do każdego lokalu przypisana będzie komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe w garażu (dla ok. 30% lokali)

  Osiedle na Wysokiej budynek B

  ul. Wysoka , Siemiatycze(43.2 km od Białej Podlaskiej)
  MD Investments

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania Siemiatycze – zamieszkaj na Podlasiu

Siemiatycze to miasto położone we wschodniej Polsce, w południowej części województwa podlaskiego. Miejscowość znajduje się blisko wschodniej granicy oraz 64 km od Siedlec. Krzyżują się w niej także drogi krajowe łączące Białystok z Rzeszowem i Strzelno z Podlaskiem, co stanowi o strategicznym znaczeniu gospodarczym Siemiatycz, które chętnie są wybierane jako miejsce do życia lub teren pod inwestycję.

Odpowiedzią na popyt jest stale powiększająca się oferta lokali deweloperskich i duże ożywienie na rynku pierwotnym. Nowe mieszkania w Siemiatyczach powstają w różnych częściach miasta. Największa część nowej zabudowy koncentruje się wokół głównej arterii miasta – ulicy 11 listopada oraz okolicach centrum. Nowe osiedla powstają także w pobliżu zalewów, wykorzystując rekreacyjny charakter tej części miasta. Jakie lokale znajdziemy w ofercie i ile kosztuje zakup nowego mieszkania w Siemiatyczach?

Mieszkania na sprzedaż w Siemiatyczach – rynek pierwotny

Nowe mieszkania w Siemiatyczach to cały przekrój lokali o różnym metrażu i układzie pomieszczeń. Największym zainteresowaniem wśród przyszłych mieszkańców cieszą się niewielkie lokale do 50 mkw. Wśród nich znajdują się zarówno otwarte studia z aneksem kuchennym, jak i 2-pokojowe mieszkania odpowiadające potrzebom pary lub niewielkiej rodziny. W ofercie deweloperów znajdują się także większe mieszkania 3- i 4-pokojowe o metrażach do 80 mkw. Standardem w nowych inwestycjach jest winda, balkon oraz miejsca postojowe lub garaż.

W rekreacyjnej części miasta nie brakuje także kameralnej zabudowy szeregowej, wśród której na uwagę zasługują nieruchomości z przynależnym ogródkiem. Wiele nowych inwestycji powstaje w obrębie strzeżonych osiedli, na których znajdują się takie udogodnienia jak monitoring czy ochrona. Atutem jest wspólna zielona przestrzeń rekreacyjna i place zabaw dla najmłodszych. Niewielkie odległości i dobrze rozwinięta infrastruktura pozwalają załatwić większość codziennych spraw na nogach.

Zakup mieszkania w Siemiatyczach – inwestycja, która się opłaca

Argumentem, który zachęca do zakupu mieszkania w Siemiatyczach, jest także cena. Województwo podlaskie należy do jednych z najtańszych w Polsce. Siemiatycze jako niewielka miejscowość oddalona od Białegostoku plasuje się pośrodku cen wojewódzkich. Równocześnie miasteczko posiada rozwojowy charakter i jest siedzibą wielu nowych inwestycji biznesowych. Wszystko to pozwala przypuszczać, że w niedalekiej przyszłości ceny nieruchomości pójdą w górę, co z pewnością czyni zakup dobrą inwestycją.

Podlasie zyskuje także coraz bardziej na popularności turystycznej. Nie brakuje osób, które rozglądają się za kwaterą z dala od hotelowych tłumów i znanych kurortów. Dogodny dojazd, bliskość malowniczych zalewów i licznych rezerwatów przyrody sprawiają, że część inwestorów kupuje nieruchomości w celu najmu turystycznego.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podlaskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań/domów w Siemiatyczach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: