+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź nowe mieszkania Michałowice, powiat krakowski na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Poznaj mieszkania w Michałowicach

Michałowice to wieś, położona przy drodze krajowej nr 7, nieopodal Krakowa (około 12 kilometrów odległości). Wieś dzieli się na Granice, Kmieciówka, Komora, Michałówka, Podedworze, Podgaje  , Pustki i Warszówka. Cała gmina Michałowice zajmuje powierzchnię nieco ponad 50 km², a zamieszkuje ją 10 tys. osób. Lokalizacja jest atrakcyjna dla osób pracujących i uczących się w pobliskim Krakowie - dojazd autem zajmuje około 30 minut, a komunikacją miejską około 40.

Pierwotny rynek nieruchomości

We wsi zdecydowaną przewagę ma niska zabudowa jednorodzinna. Z tego też względu nowe mieszkania Michałowice to zwykle lokale w bliźniakach oraz domach szeregowych. Deweloperzy oferują przestronne nieruchomości o powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych. Do dyspozycji mieszkańców oddawane są indywidualne miejsca garażowe oraz naziemne miejsca postojowe i przytulne ogrody wraz z idealnymi na ciepłe wieczory tarasami. Budynki są zachowane w nowoczesnym stylu z dużymi oknami, które zapewniają duży dopływ światła dziennego.

Michałowice dysponują wieloma terenami niezagospodarowanymi, co daje deweloperom niemal nieograniczone możliwości. Nowe inwestycje powstają w obrębie ulic Poziomkowej czy Fiołkowej, gdzie dopiero powstaje najważniejsza infrastruktura. Nie jest to jednak duża przeszkoda, bowiem Michałowice cały czas się rozrastają, a posiadacze samochodów nie będą mieli najmniejszego problemu, by dostać się do najważniejszych punktów usługowych czy handlowych.

Mieszkania Michałowice - jakie są ceny?

Kraków należy do czołówki polskich miast pod względem wysokości cen za metr kwadratowy na rynku pierwotnym, a droższa jest tylko Gdynia i Warszawa. Tym bardziej zachęca fakt, że w Michałowicach ceny nieruchomości potrafią być nawet dwukrotnie niższe, niż w stolicy Małopolski.

W związku ze stale rosnącymi cenami w Krakowie i bliską odległością tych dwóch miejsc, może się okazać, że popyt na mieszkania w Michałowicach będzie cały czas wzrastał. Na uwagę zasługuje również tendencja wyjeżdżania z miasta. Obecnie dużo większym zainteresowaniem cieszą się właśnie segmenty i zabudowy bliźniacze, które dają choć namiastkę własnego domu.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Michałowicach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: