Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Poznaj mieszkania w Michałowicach

Michałowice to wieś, położona przy drodze krajowej nr 7, nieopodal Krakowa (około 12 kilometrów odległości). Wieś dzieli się na Granice, Kmieciówka, Komora, Michałówka, Podedworze, Podgaje  , Pustki i Warszówka. Cała gmina Michałowice zajmuje powierzchnię nieco ponad 50 km², a zamieszkuje ją 10 tys. osób. Lokalizacja jest atrakcyjna dla osób pracujących i uczących się w pobliskim Krakowie - dojazd autem zajmuje około 30 minut, a komunikacją miejską około 40.

Pierwotny rynek nieruchomości

We wsi zdecydowaną przewagę ma niska zabudowa jednorodzinna. Z tego też względu nowe mieszkania Michałowice to zwykle lokale w bliźniakach oraz domach szeregowych. Deweloperzy oferują przestronne nieruchomości o powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych. Do dyspozycji mieszkańców oddawane są indywidualne miejsca garażowe oraz naziemne miejsca postojowe i przytulne ogrody wraz z idealnymi na ciepłe wieczory tarasami. Budynki są zachowane w nowoczesnym stylu z dużymi oknami, które zapewniają duży dopływ światła dziennego.

Michałowice dysponują wieloma terenami niezagospodarowanymi, co daje deweloperom niemal nieograniczone możliwości. Nowe inwestycje powstają w obrębie ulic Poziomkowej czy Fiołkowej, gdzie dopiero powstaje najważniejsza infrastruktura. Nie jest to jednak duża przeszkoda, bowiem Michałowice cały czas się rozrastają, a posiadacze samochodów nie będą mieli najmniejszego problemu, by dostać się do najważniejszych punktów usługowych czy handlowych.

Mieszkania Michałowice - jakie są ceny?

Kraków należy do czołówki polskich miast pod względem wysokości cen za metr kwadratowy na rynku pierwotnym, a droższa jest tylko Gdynia i Warszawa. Tym bardziej zachęca fakt, że w Michałowicach ceny nieruchomości potrafią być nawet dwukrotnie niższe, niż w stolicy Małopolski.

W związku ze stale rosnącymi cenami w Krakowie i bliską odległością tych dwóch miejsc, może się okazać, że popyt na mieszkania w Michałowicach będzie cały czas wzrastał. Na uwagę zasługuje również tendencja wyjeżdżania z miasta. Obecnie dużo większym zainteresowaniem cieszą się właśnie segmenty i zabudowy bliźniacze, które dają choć namiastkę własnego domu.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Michałowicach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Michałowicach

W Michałowicach dostępne są 24 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

W Michałowicach nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Michałowicach dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 125 do 184 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 743 019 zł.

Aktualnie obowiązują 2 oferty promocyjne.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: