Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Płock

22 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Kolegialna Residence
  gotowe
  Kolegialna Residence to kameralna nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w centrum Płocka. Budynek mieszkalny powstał z połączenia odrestaurowanego istniejącego budynku i dobudowanej od strony podwórza nowej części mieszkalnej.Budynek ulokowany jest przy ulicy Kolegialnej 21 w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Muzycznej, Banku, Urzędu i innych działalności usługowych Inwestycja ta to idealne miejsce do zamieszkania, zaprojektowane z myślą o tych, którzy doceniają wysoki standard wykończenia wnętrz, lokalizację i przestrzeń otaczającą lokum. Budynek zawiera 83 lokale mieszkalne o różnej powierzchni, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Nowe mieszkania dostępne są w metrażach od 30 m2 do ponad 120m2 (mieszkania dwupoziomowe) i zapewniają funkcjonalny rozkład i możliwość elastycznego rozplanowania oraz urządzenia wnętrz. Wszystkie apartamenty posiadają duże, wysokie okna, a większość z nich – przestronne balkony, które tworzą dodatkowe możliwości aranżacyjne i powiększają dostępną przestrzeń. W podziemnej hali garażowej zaprojektowano miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Na dachu dobudowanej części inwestycji znajdować się będzie zielona przestrzeń rekreacyjna, dostępna dla mieszkańców. Dzięki temu w centrum miasta można będzie oderwać się i odpocząć od codziennego zgiełku ulicy.Inwestycja została zaprojektowana przez warszawską Pracownię Projektową Archikar a głównym projektantem jest architekt Adam Karkusiewicz. Wieloletnie doświadczenie, dbałość o szczegóły oraz nastawienie na potrzeby przyszłych mieszkańców zaowocowały stworzeniem projektu, który zadowoli potrzeby najbardziej wymagających klientów. Pracownia specjalizuje się w projektowaniu budynków o podwyższonym standardzie oraz w klasycznych stylach architektonicznych.

  Kolegialna Residence

  ul. Kolegialna 21 , Płock(0.7 km od centrum)
  Kolegialna Residence Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Nowy Manhattan
  Oferta archiwalna

  Osiedle Nowy Manhattan

  od 4 600 zł/m2
  al. Kobylińskiego , Płock(1.6 km od centrum)
  WP Development
 • Osiedle Górna
  Oferta archiwalna
  II ETAP Osiedle Górna w sprzedażyNa osiedlu Wyszogrodzka, przy ulicy Górnej powstaje nowe osiedle domów wielorodzinnych. Teren ten jest nową rozwojową lokalizacją łączącą  w sobie walory centralnego usytuowania w mieście z zaletami spokojnego położenia w okolicach Wisły. Czy do centrum na Stare Miasto, czy na zakupy do galerii handlowych na Podolszycach wszędzie jest równie blisko i wygodnie do dotarcia. Nasza inwestycja realizuje plany nowoczesnego osiedla kameralnych budynków jednoklatkowych.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkań.Podstawowe dane o inwestycji:Lokalizacja: Płock, ul. Górna, południowa część osiedla Wyszogrodzka.Etap Górna II nawiązuje do architektury powstałego wcześniej etapu osiedla Górna I. Osiedle Górna II składa się z 6 bloków czterokondygnacyjnych, osadzonych na garażach podziemnych po 16 mieszkań każdy. Do każdego mieszkania przyporządkowany jest podziemny, zamknięty garaż z bezpośrednim wejściem do klatki schodowej. Tu znajduje się również pomieszczenie na wózki i rowery.W naszej ofercie mieszkania od 39 m2 do 73 m2 – w pełni elastyczne rozkłady mieszkań do własnej aranżacji wersje 2, 3, 4 pokojowePowierzchnie mieszkań:2-pokojowe: 39 m2, 42 m2,3-pokojowe: 51 m2, 54 m2, 58 m2, 61 m2, 67 m2, 69 m2, 73 m2,4-pokojowe: 67 m2, 69 m2, 73 m2Cena za m2 od 3.990 zł brutto (zawiera już 8% podatku VAT)Osiedle jest ogrodzone.Termin oddania do użytku: sukcesywnie od IV kwartału 2011Forma własności nieruchomości: własność hipoteczna

  Osiedle Górna

  ul. Górna , Płock(1.6 km od centrum)
  Amabud Sp. z o.o.

Nowe mieszkania w Płocku – rynek i oferta

Płock to średniej wielkości miasto ulokowane na styku ważnych szlaków komunikacyjnych i zaledwie 100 km od Warszawy. Przez jego centrum przepływa Wisła, a do granic przylega Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy. Jest to więc bardzo atrakcyjne miejsce do zamieszkania – spokojne i malownicze, a jednocześnie niezbyt oddalone od większych ośrodków. Wszystko to sprawia, że nowe mieszkania w Płocku cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a atrakcyjnych inwestycji deweloperskich przybywa. Dowiedz się więcej o mieszkaniach z rynku pierwotnego w tej lokalizacji.

Rynek nieruchomości w Płocku

Płock rozwija się stabilnie, ale raczej spokojnie. Wśród nabywców widać jednak coraz większe zainteresowanie nowymi mieszkaniami. Duża ilość atrakcyjnych terenów pod inwestycje przyciąga deweloperów, którzy chętnie budują w tym mieście. Wśród nowych inwestycji dominują kameralne budynki wielorodzinne, które dobrze wpasowują się w istniejącą strukturę miasta. Zazwyczaj są to budynki niskie, maksymalnie kilkupiętrowe. Nierzadko można wśród nich znaleźć apartamenty o podwyższonym standardzie, projektowane z myślą o osobach szukających przede wszystkim komfortu.

Szczególny rodzaj nowych mieszkań w Płocku stanowią te powstające w ramach rewitalizacji starych kamienic. Ich atutem – obok bardzo stylowej architektury – są również atrakcyjne lokalizacje w centrum miasta lub w jego pobliżu. W typowych dzielnicach mieszkalnych Płocka powstają natomiast wyższe, liczące nierzadko kilkaset mieszkań bloki o zróżnicowanych metrażach i układach. Dzięki temu jest to rynek, na którym każdy znajdzie mieszkanie spełniające jego indywidualne preferencje.

Płock – nowe mieszkania w całym mieście

Nowe mieszkania powstają w różnych częściach Płocka. Prestiżowych inwestycji można szukać np. w położonej pomiędzy centrum miasta a brzegiem Wisły dzielnicy Kolegialna. Deweloperzy budują także dalej na południe oraz na zachód. Dużo inwestycji powstaje w dzielnicy Podolszyce znajdującej się na wschód od centrum i umiejscowionej przy głównej trasie wylotowej w kierunku Warszawy. Atrakcyjne nowe mieszkania są dostępne na przykład wzdłuż okalającej Podolszyce alei Armii Krajowej. Do niedawna te okolice były znane głównie jako tzw. sypialnia miasta, ale w ostatnich latach rozwijają się także pod względem biznesowym. Przybywa tu usług, sklepów, a nawet biurowców, co czyni z tej okolicy coraz bardziej atrakcyjne miejsce do zamieszkania.

Ile kosztują nowe mieszkania w Płocku?

Ceny nowych mieszkań w Płocku z całą pewnością można uznać za atrakcyjne, szczególnie w porównaniu z większymi ośrodkami miejskimi (np. położoną nie tak daleko Warszawą). Cena 1 m2 powierzchni mieszkalnej statystycznie oscyluje w okolicach średniej krajowej. Dzięki temu popularne są większe lokale – 3-pokojowe lub nawet 4-pokojowe.

Najbardziej prestiżowe inwestycje to nowe apartamenty i mieszkania w rewitalizowanych kamienicach w pobliżu centrum. Okazji można natomiast szukać np. na Podolszycach. Atrakcyjne cenowo nieruchomości powstają też na południowych krańcach miasta.

Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Płocku na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Płocku

W Płocku dostępne są 22 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Płocku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 41 do 143 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 2-pokojowe (2 mieszkania).
 • 3-pokojowe (8 mieszkań).
 • 4-pokojowe (11 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Płocku nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Płocku

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: