Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

           Szukasz Nowe mieszkania Mińsk Mazowiecki

           -164 ofertyw 7 inwestycjach
           • Osiedle Warszawskie Przedmieście

            Inwestycja Osiedle Warszawskie Przedmieście znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Warszawskie Przedmieście (19,2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Konstans K. Król. Inwestycja Osiedle Warszawskie Przedmieście została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 110 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 31 do 77 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Osiedle Warszawskie Przedmieście znajdują się 44 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

            Miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawskie Przedmieście (19,2 km od Warszawy)
            Ceny od: 3 700 zł/m2
            • Termin oddania: oddane do użytku
            • Liczba Mieszkań: 47
            • Powierzchnia: 31 - 77 m2
            • Liczba pokoi: 2 - 3
            Konstans K. Król Mieszkania spełniające kryteria
           • Osiedle Pod Klonami VI

            Inwestycja Osiedle Pod Klonami VI znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Klonowa (20,4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.H.U. Partner. Inwestycja Osiedle Pod Klonami VI została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 55 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 27 do 82 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

            Miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Klonowa (20,4 km od Warszawy)
            Ceny od: 4 200 zł/m2
            • Termin oddania: oddane do użytku
            • Liczba Mieszkań: 29
            • Powierzchnia: 27 - 82 m2
            • Liczba pokoi: 1 - 4
            P.H.U. Partner Mieszkania spełniające kryteria
           • Siennicka IV

            Inwestycja Siennicka IV znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Siennicka (20,4 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera VILLA DEVELOPMENT V.D. Management Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Siennicka IV jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 30 do 93 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

            Miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Siennicka (20,4 km od Warszawy)
            • Termin oddania: 3 kw. 2017
            • Liczba Mieszkań: 14
            • Powierzchnia: 30 - 93 m2
            • Liczba pokoi: 1 - 4
            VILLA DEVELOPMENT V.D. Management Sp. z o.o. Sp. k. Mieszkania spełniające kryteria
           • Osiedle Łupińskiego II etap

            Inwestycja Osiedle Łupińskiego II etap znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Łupińskiego (21,8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Konstans K. Król. Inwestycja Osiedle Łupińskiego II etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 101 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 48 do 61 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Osiedle Łupińskiego II etap znajdują się 22 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

            Miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Łupińskiego (21,8 km od Warszawy)
            Ceny od: 3 400 zł/m2
            • Termin oddania: oddane do użytku
            • Liczba Mieszkań: 22
            • Powierzchnia: 48 - 61 m2
            • Liczba pokoi: 2 - 3
            Konstans K. Król Mieszkania spełniające kryteria
           • Błonie 6

            Inwestycja Błonie 6 znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Błonie 6 (20,5 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PPHU „AS” Arkadiusz Czyżewski. Inwestycja Błonie 6 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 30 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 37 do 112 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Błonie 6 znajduje się 1 mieszkanie, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

            Miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Błonie 6 (20,5 km od Warszawy)
            Ceny od: 3 950 zł/m2
            • Termin oddania: 4 kw. 2017
            • Liczba Mieszkań: 17
            • Powierzchnia: 37 - 112 m2
            • Liczba pokoi: 2 - 4
            PPHU „AS” Arkadiusz Czyżewski Mieszkania spełniające kryteria
           • Osiedle Nadrzeczna

            Inwestycja Osiedle Nadrzeczna znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Nadrzeczna (20,3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.H.U. Partner. Inwestycja Osiedle Nadrzeczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 50 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 32 do 76 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

            Miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Nadrzeczna (20,3 km od Warszawy)
            Ceny od: 5 200 zł/m2
            • Termin oddania: oddane do użytku
            • Liczba Mieszkań: 32
            • Powierzchnia: 32 - 76 m2
            • Liczba pokoi: 1 - 4
            P.H.U. Partner Mieszkania spełniające kryteria
           • Osiedle Pod Klonami V

            Inwestycja Osiedle Pod Klonami V znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Klonowa 21C (20,5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.H.U. Partner. Inwestycja Osiedle Pod Klonami V została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2009 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 44 lokale mieszkalne o powierzchniach od 52 do 53 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

            Miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Klonowa 21C (20,5 km od Warszawy)
            Ceny od: 4 200 zł/m2
            • Termin oddania: oddane do użytku
            • Liczba Mieszkań: 3
            • Powierzchnia: 52 - 53 m2
            • Liczba pokoi: 2
            P.H.U. Partner Mieszkania spełniające kryteria

           Wiadomości na temat Mińska Mazowieckiego

           Więcej wiadomości

           Mińsk Mazowiecki, 40- tysięczne miasto położone 36 km od granic Warszawy, jest satelitą stolicy i „sypialnią” dla wielu osób pracujących czy uczących się w metropolii. Cicha, spokojna okolica daje wiele możliwość, a zarazem sprawia, że w każdej chwili mieszkańcy mogą korzystać z atutów wielkomiejskiego życia. W Mińsku, każdego roku do użytku oddawane są kolejne mieszkania, a silne zainteresowanie deweloperów terenami inwestycyjnymi owocuje wciąż nowo powstałymi osiedlami oraz stałą liczbą wzrostu ludności w mieście jak i jego okolicach.

           Rynek nieruchomości w Mińsku Mazowieckim

           W ostatnich latach obserwuje się wyjątkowo silne zainteresowanie rynkiem nieruchomości w Mińsku Mazowieckim. Z roku na rok do użytku oddawane są kolejne mieszkania, a niezamieszkałe tereny miasta zmieniają się w nowoczesne osiedla i place budowy. Mińsk Mazowiecki przeżywa wyjątkowy rozkwit stając się miejscem zaspokajającym oczekiwania związane z jakością życia i zadowoleniem jego mieszkańców. Dobre połączenia komunikacyjne z Warszawą, niższe ceny nieruchomości jaki i kosztów życia w porównaniu ze stolicą, wpływają na duże zainteresowanie przeprowadzką na teren powiatu mińskiego.

           Nowe mieszkania od dewelopera w Mińsku Mazowieckim

           Na terenie Mińska Mazowieckiego. działa kilkunastu deweloperów, a ich oferta jak na miasto tak niewielkich rozmiarów, jest wyjątkowo duża. Coraz częściej na przeprowadzkę do Mińska Maz. decydują się osoby młode, dojeżdżające do pracy czy szkoły w stolicy. Nowopowstające osiedla wielorodzinne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Deweloperzy w Mińsku Mazowieckim w sprzedaży posiadają nowe mieszkania o powierzchniach od 27,00 do 111,00 m2.

           Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w ofercie najczęściej pojawiają się lokale 3 – pokojowe. Wokół inwestycji powstają zielone patia, place zabaw, czy lokale usługowe pozwalające załatwić wszystkie pilne sprawy, bez konieczności opuszczania granic osiedla. Ceny mieszkań w Mińsku Mazowiecki wahają się od 3 400 do 6 765 zł za metr kwadratowy. Koszt zakupu zależy jednak od lokalizacji, metrażu i renomy jaką cieszy się deweloper. Jako ciekawostkę, możemy podać, że najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w 2017 roku, na naszym portalu w Mińsku Mazowieckim kosztowało zaledwie 112 182 zł.

           Nowe mieszkanie w Mińsku Mazowieckim - „Zatorze”

           Mińsk Mazowiecki przedziela trakcja kolejowa, która dzieli miasto na dwie części. Tzw. „Zatorze”, to miejsce nieco oddalone od ścisłego centrum. Mieszkańcy chcąc dostać się stąd do newralgicznych punktów na mapie miasta muszą pokonać dystans ok. 3 kilometrów. Problematyczna w podróżach może okazać się przeprawa przez przejazd kolejowy, który przez regularnie kursujące pociągi, jest dość często zamykany. Przyszli mieszkańcy tej części Mińska muszą zatem uzbroić się w cierpliwość i przygotować na chwilowy postój w korku, w godzinach szczytu.

           Po tej stronie miasta, przyszli mieszkańcy będą mieli za to doskonały dostęp do sporej liczby terenów zielonych. Spokojna, cicha okolica pozwoli na spacery i poczucie bezpieczeństwa a pobliskie stacje PKP Anielina i PKP Mińsk Mazowiecki umożliwią codzienne dojazdy do pracy czy szkoły. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstające w tej okolicy Mińska Maz. zlokalizowane są przy ul. Klonowej, Siennickiej, Lipowej i Sosnkowskiego.

           Nowe mieszkania w centrum Mińska

           Nowe mieszkania od dewelopera w Mińsku Mazowieckim, powstają także w ścisłym centrum miasta. Kameralne osiedla znajdują się w bliskiej odległości lokalnych sklepów, piekarni czy punktów usługowych. Przy inwestycjach budowane są garaże podziemne i parkingi dla zmotoryzowanych mieszkańców. Uroki mieszkania w centralnym punkcie to przede wszystkim możliwość szybkiego dotarcia do stacji, szkoły, galerii handlowych czy punktów medycznych. Nowe inwestycje mieszkaniowe w Mińsku Mazowieckim powstały przy ul. Kozikowskiego, Topolowej, Piłsudskiego, Nadrzecznej, Błonie. Dość ciekawe przedsięwzięcie powstaje właśnie na granicy miasta (ale wciąż blisko miejskich uciech) na Warszawskim Przedmieściu. Jak podaje deweloper odległość do stolicy wynosi tylko 19,2 km, co może okazać się ciekawą propozycją dla osób dojeżdżających do stolicy autem.

           Mińsk Mazowiecki dojazd do Warszawy

           Bliskość Warszawy i bardzo dobre połączenie z nią, za sprawą transportu kolejowego i autobusowego sprawia, że Mińsk może okazać się świetną alternatywą dla osób pracujących w stolicy. Czas przejazdu na trasie Mińsk Mazowiecki - Warszawa Centrum, autem w godzinach szczytu nie przekracza 60 minut, a przy normalnych warunkach w Warszawie znajdziemy się w niespełna 30 minut. Podróż pociągiem zajmie nieco więcej ok. 45 minut, chociaż wciąż kłopotliwe są powrotny do Mińska w późnych godzinach wieczornych. Władze miasta starają się jednak usprawnić tę niedogodność i w przyszłości planują dodatkowe połączenia z Warszawą. Wciąż także trwa budowa autostrady A2, która usprawni dojazd na trasie Warszawa - Mińsk i docelowo umożliwi, szybką podróż do wschodniej granicy kraju.

           Znajdziemy dla Ciebie
           Znajdziemy dla Ciebie