Gdzie chcesz zamieszkać?
0 km
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Więcej filtrów

Szukasz nowe mieszkania miński, Mińsk Mazowiecki - 178 ofert w 5 inwestycjach

  • Kazikowskiego 12

   Nowe mieszkania na sprzedaż miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Kazikowskiego 12 (19.7 km od Warszawy)
   Ceny od: 6 000/m2
   Kazikowskiego 12
   Gotowe do zamieszkania
   Liczba mieszkań: 4
   Powierzchnia: 59 - 72 m2
   Liczba pokoi: 3
   VILLA DEVELOPMENT V.D. Management Sp. z o.o. Sp. k.
  • Osiedle Wesoła

   Nowe mieszkania na sprzedaż miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Wesoła (18.8 km od Warszawy)
   Osiedle Wesoła
   Termin oddania: 4 kw. 2020
   Liczba mieszkań: 53
   Powierzchnia: 33 - 62 m2
   Liczba pokoi: 1 - 3
   Remex
  • Spółdzielcza 24

   Nowe mieszkania na sprzedaż miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Spółdzielcza 24 (19.8 km od Warszawy)
   Spółdzielcza 24
   Termin oddania: 2 kw. 2020
   Liczba mieszkań: 5
   Powierzchnia: 52 - 80 m2
   Liczba pokoi: 1 - 4
   Remex
  • Nova Wesoła

   Nowe mieszkania na sprzedaż miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Wesoła (18.7 km od Warszawy)
   Nova Wesoła
   Termin oddania: 2 kw. 2021
   Liczba mieszkań: 93
   Powierzchnia: 29 - 89 m2
   Liczba pokoi: 1 - 4
   VILLA DEVELOPMENT V.D. Management Sp. z o.o. Sp. k.
  • Osiedle Nowomińskie II etap

   Nowe mieszkania na sprzedaż miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Kazikowskiego 2 (19.5 km od Warszawy)
   Osiedle Nowomińskie II etap
   Termin oddania: 2 kw. 2021
   Liczba mieszkań: 23
   Powierzchnia: 31 - 70 m2
   Liczba pokoi: 1 - 3
   Remex

Mińsk Mazowiecki, 40- tysięczne miasto położone 36 km od granic Warszawy, jest satelitą stolicy i „sypialnią” dla wielu osób pracujących czy uczących się w metropolii. Cicha, spokojna okolica daje wiele możliwość, a zarazem sprawia, że w każdej chwili mieszkańcy mogą korzystać z atutów wielkomiejskiego życia. W Mińsku, każdego roku do użytku oddawane są kolejne mieszkania, a silne zainteresowanie deweloperów terenami inwestycyjnymi owocuje wciąż nowo powstałymi osiedlami oraz stałą liczbą wzrostu ludności w mieście jak i jego okolicach.

Rynek nieruchomości w Mińsku Mazowieckim

W ostatnich latach obserwuje się wyjątkowo silne zainteresowanie rynkiem nieruchomości w Mińsku Mazowieckim. Z roku na rok do użytku oddawane są kolejne mieszkania, a niezamieszkałe tereny miasta zmieniają się w nowoczesne osiedla i place budowy. Mińsk Mazowiecki przeżywa wyjątkowy rozkwit stając się miejscem zaspokajającym oczekiwania związane z jakością życia i zadowoleniem jego mieszkańców. Dobre połączenia komunikacyjne z Warszawą, niższe ceny nieruchomości jaki i kosztów życia w porównaniu ze stolicą, wpływają na duże zainteresowanie przeprowadzką na teren powiatu mińskiego.

Nowe mieszkania od dewelopera w Mińsku Mazowieckim

Na terenie Mińska Mazowieckiego. działa kilkunastu deweloperów, a ich oferta jak na miasto tak niewielkich rozmiarów, jest wyjątkowo duża. Coraz częściej na przeprowadzkę do Mińska Maz. decydują się osoby młode, dojeżdżające do pracy czy szkoły w stolicy. Nowopowstające osiedla wielorodzinne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Deweloperzy w Mińsku Mazowieckim w sprzedaży posiadają nowe mieszkania o powierzchniach od 27,00 do 111,00 m2.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w ofercie najczęściej pojawiają się lokale 3 – pokojowe. Wokół inwestycji powstają zielone patia, place zabaw, czy lokale usługowe pozwalające załatwić wszystkie pilne sprawy, bez konieczności opuszczania granic osiedla. Ceny mieszkań w Mińsku Mazowiecki wahają się od 3 400 do 6 765 zł za metr kwadratowy. Koszt zakupu zależy jednak od lokalizacji, metrażu i renomy jaką cieszy się deweloper. Jako ciekawostkę, możemy podać, że najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w 2017 roku, na naszym portalu w Mińsku Mazowieckim kosztowało zaledwie 112 182 zł.

Nowe mieszkanie w Mińsku Mazowieckim - „Zatorze”

Mińsk Mazowiecki przedziela trakcja kolejowa, która dzieli miasto na dwie części. Tzw. „Zatorze”, to miejsce nieco oddalone od ścisłego centrum. Mieszkańcy chcąc dostać się stąd do newralgicznych punktów na mapie miasta muszą pokonać dystans ok. 3 kilometrów. Problematyczna w podróżach może okazać się przeprawa przez przejazd kolejowy, który przez regularnie kursujące pociągi, jest dość często zamykany. Przyszli mieszkańcy tej części Mińska muszą zatem uzbroić się w cierpliwość i przygotować na chwilowy postój w korku, w godzinach szczytu.

Po tej stronie miasta, przyszli mieszkańcy będą mieli za to doskonały dostęp do sporej liczby terenów zielonych. Spokojna, cicha okolica pozwoli na spacery i poczucie bezpieczeństwa a pobliskie stacje PKP Anielina i PKP Mińsk Mazowiecki umożliwią codzienne dojazdy do pracy czy szkoły. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstające w tej okolicy Mińska Maz. zlokalizowane są przy ul. Klonowej, Siennickiej, Lipowej i Sosnkowskiego.

Nowe mieszkania w centrum Mińska

Nowe mieszkania od dewelopera w Mińsku Mazowieckim, powstają także w ścisłym centrum miasta. Kameralne osiedla znajdują się w bliskiej odległości lokalnych sklepów, piekarni czy punktów usługowych. Przy inwestycjach budowane są garaże podziemne i parkingi dla zmotoryzowanych mieszkańców. Uroki mieszkania w centralnym punkcie to przede wszystkim możliwość szybkiego dotarcia do stacji, szkoły, galerii handlowych czy punktów medycznych. Nowe inwestycje mieszkaniowe w Mińsku Mazowieckim powstały przy ul. Kozikowskiego, Topolowej, Piłsudskiego, Nadrzecznej, Błonie. Dość ciekawe przedsięwzięcie powstaje właśnie na granicy miasta (ale wciąż blisko miejskich uciech) na Warszawskim Przedmieściu. Jak podaje deweloper odległość do stolicy wynosi tylko 19,2 km, co może okazać się ciekawą propozycją dla osób dojeżdżających do stolicy autem.

Mińsk Mazowiecki dojazd do Warszawy

Bliskość Warszawy i bardzo dobre połączenie z nią, za sprawą transportu kolejowego i autobusowego sprawia, że Mińsk może okazać się świetną alternatywą dla osób pracujących w stolicy. Czas przejazdu na trasie Mińsk Mazowiecki - Warszawa Centrum, autem w godzinach szczytu nie przekracza 60 minut, a przy normalnych warunkach w Warszawie znajdziemy się w niespełna 30 minut. Podróż pociągiem zajmie nieco więcej ok. 45 minut, chociaż wciąż kłopotliwe są powrotny do Mińska w późnych godzinach wieczornych. Władze miasta starają się jednak usprawnić tę niedogodność i w przyszłości planują dodatkowe połączenia z Warszawą. Wciąż także trwa budowa autostrady A2, która usprawni dojazd na trasie Warszawa - Mińsk i docelowo umożliwi, szybką podróż do wschodniej granicy kraju.

Znajdziemy dla Ciebie
Zamknij