Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

     Szukasz Nowe mieszkania Mińsk Mazowiecki

     -33 ofertyw 1 inwestycji
     • Kazikowskiego 12

      Inwestycja Kazikowskiego 12 znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Kazikowskiego 12 (19,7 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera VILLA DEVELOPMENT V.D. Management Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Kazikowskiego 12 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 36 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 32 do 72 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

      Miński, Mińsk Mazowiecki, ul. Kazikowskiego 12 (19,7 km od Warszawy)
      Ceny od: 6 000 zł/m2

      Inwestycja polecana

      Kazikowskiego 12
      • Termin oddania: 2 kw. 2019
      • Liczba Mieszkań: 33
      • Powierzchnia: 32 - 72 m2
      • Liczba pokoi: 1 - 3

     Wiadomości na temat Mińska Mazowieckiego

     Więcej wiadomości

     Mińsk Mazowiecki, 40- tysięczne miasto położone 36 km od granic Warszawy, jest satelitą stolicy i „sypialnią” dla wielu osób pracujących czy uczących się w metropolii. Cicha, spokojna okolica daje wiele możliwość, a zarazem sprawia, że w każdej chwili mieszkańcy mogą korzystać z atutów wielkomiejskiego życia. W Mińsku, każdego roku do użytku oddawane są kolejne mieszkania, a silne zainteresowanie deweloperów terenami inwestycyjnymi owocuje wciąż nowo powstałymi osiedlami oraz stałą liczbą wzrostu ludności w mieście jak i jego okolicach.

     Rynek nieruchomości w Mińsku Mazowieckim

     W ostatnich latach obserwuje się wyjątkowo silne zainteresowanie rynkiem nieruchomości w Mińsku Mazowieckim. Z roku na rok do użytku oddawane są kolejne mieszkania, a niezamieszkałe tereny miasta zmieniają się w nowoczesne osiedla i place budowy. Mińsk Mazowiecki przeżywa wyjątkowy rozkwit stając się miejscem zaspokajającym oczekiwania związane z jakością życia i zadowoleniem jego mieszkańców. Dobre połączenia komunikacyjne z Warszawą, niższe ceny nieruchomości jaki i kosztów życia w porównaniu ze stolicą, wpływają na duże zainteresowanie przeprowadzką na teren powiatu mińskiego.

     Nowe mieszkania od dewelopera w Mińsku Mazowieckim

     Na terenie Mińska Mazowieckiego. działa kilkunastu deweloperów, a ich oferta jak na miasto tak niewielkich rozmiarów, jest wyjątkowo duża. Coraz częściej na przeprowadzkę do Mińska Maz. decydują się osoby młode, dojeżdżające do pracy czy szkoły w stolicy. Nowopowstające osiedla wielorodzinne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Deweloperzy w Mińsku Mazowieckim w sprzedaży posiadają nowe mieszkania o powierzchniach od 27,00 do 111,00 m2.

     Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w ofercie najczęściej pojawiają się lokale 3 – pokojowe. Wokół inwestycji powstają zielone patia, place zabaw, czy lokale usługowe pozwalające załatwić wszystkie pilne sprawy, bez konieczności opuszczania granic osiedla. Ceny mieszkań w Mińsku Mazowiecki wahają się od 3 400 do 6 765 zł za metr kwadratowy. Koszt zakupu zależy jednak od lokalizacji, metrażu i renomy jaką cieszy się deweloper. Jako ciekawostkę, możemy podać, że najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w 2017 roku, na naszym portalu w Mińsku Mazowieckim kosztowało zaledwie 112 182 zł.

     Nowe mieszkanie w Mińsku Mazowieckim - „Zatorze”

     Mińsk Mazowiecki przedziela trakcja kolejowa, która dzieli miasto na dwie części. Tzw. „Zatorze”, to miejsce nieco oddalone od ścisłego centrum. Mieszkańcy chcąc dostać się stąd do newralgicznych punktów na mapie miasta muszą pokonać dystans ok. 3 kilometrów. Problematyczna w podróżach może okazać się przeprawa przez przejazd kolejowy, który przez regularnie kursujące pociągi, jest dość często zamykany. Przyszli mieszkańcy tej części Mińska muszą zatem uzbroić się w cierpliwość i przygotować na chwilowy postój w korku, w godzinach szczytu.

     Po tej stronie miasta, przyszli mieszkańcy będą mieli za to doskonały dostęp do sporej liczby terenów zielonych. Spokojna, cicha okolica pozwoli na spacery i poczucie bezpieczeństwa a pobliskie stacje PKP Anielina i PKP Mińsk Mazowiecki umożliwią codzienne dojazdy do pracy czy szkoły. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstające w tej okolicy Mińska Maz. zlokalizowane są przy ul. Klonowej, Siennickiej, Lipowej i Sosnkowskiego.

     Nowe mieszkania w centrum Mińska

     Nowe mieszkania od dewelopera w Mińsku Mazowieckim, powstają także w ścisłym centrum miasta. Kameralne osiedla znajdują się w bliskiej odległości lokalnych sklepów, piekarni czy punktów usługowych. Przy inwestycjach budowane są garaże podziemne i parkingi dla zmotoryzowanych mieszkańców. Uroki mieszkania w centralnym punkcie to przede wszystkim możliwość szybkiego dotarcia do stacji, szkoły, galerii handlowych czy punktów medycznych. Nowe inwestycje mieszkaniowe w Mińsku Mazowieckim powstały przy ul. Kozikowskiego, Topolowej, Piłsudskiego, Nadrzecznej, Błonie. Dość ciekawe przedsięwzięcie powstaje właśnie na granicy miasta (ale wciąż blisko miejskich uciech) na Warszawskim Przedmieściu. Jak podaje deweloper odległość do stolicy wynosi tylko 19,2 km, co może okazać się ciekawą propozycją dla osób dojeżdżających do stolicy autem.

     Mińsk Mazowiecki dojazd do Warszawy

     Bliskość Warszawy i bardzo dobre połączenie z nią, za sprawą transportu kolejowego i autobusowego sprawia, że Mińsk może okazać się świetną alternatywą dla osób pracujących w stolicy. Czas przejazdu na trasie Mińsk Mazowiecki - Warszawa Centrum, autem w godzinach szczytu nie przekracza 60 minut, a przy normalnych warunkach w Warszawie znajdziemy się w niespełna 30 minut. Podróż pociągiem zajmie nieco więcej ok. 45 minut, chociaż wciąż kłopotliwe są powrotny do Mińska w późnych godzinach wieczornych. Władze miasta starają się jednak usprawnić tę niedogodność i w przyszłości planują dodatkowe połączenia z Warszawą. Wciąż także trwa budowa autostrady A2, która usprawni dojazd na trasie Warszawa - Mińsk i docelowo umożliwi, szybką podróż do wschodniej granicy kraju.

     Znajdziemy dla Ciebie