+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Włocławek

13 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 058 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Konfigurator mieszkania
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Villa Park
  2 kw. 2024
  Villa Park to inwestycja zbliżona do obiektu Plaza Park. Dwa nowoczesne, siedmiokondygnacyjne budynki powstanią w najlepszej części Włocławka tworząc wspaniały kompleks mieszkaniowy. Architekci tworzący projekt Villa Park zadbali, aby 112 wyjątkowych apartamentów o zróżnicowanych układach pomieszczeń spełniały wszystkie wymagania nowych

  Villa Park

  od 7 200 /m2
  ul. Rzeczna 10 , Włocławek(1.6 km od centrum)
  TI Investment
 • Plaza Park
  gotowe
  Plaza Park to wyjątkowa inwestycja w portfolio firmy TI Investment. Nowoczesny, siedmiokondygnacyjny budynek powstanie w najlepszej części Włocławka tworząc wspaniały kompleks mieszkaniowy. Tylko i aż 89 doskonałych apartamentów. Jednoetapowa inwestycja. To tylko dwie z wielu zalet Plaza

  Plaza Park

  od 6 680 /m2
  ul. Wyszyńskiego 7 , Włocławek(1.6 km od centrum)
  TI Investment
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Włocławek

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Chłodna 21
  Oferta archiwalna
  Inwestycja przy ul. Chłodnej 21 łączy ze sobą zalety mieszkania w kameralnym budynku w bezpośredniej bliskości centrum miasta. Tylko 16 mieszkań o powierzchni od 36 do 60 m2 zaprojektowanych w przemyślany sposób gwarantuje, że Chłodna 21 to dzisiaj jedno z najlepszych miejsc do zamieszkania we Włocławku. Część wspólna budynku będzie wykończona w ponadstandardowy sposób. Nasi projektanci zadbali o

  Chłodna 21

  od 5 100 /m2
  ul. Chłodna 21 , Włocławek(1 km od centrum)
  Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o.
 • Leśna 2
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja, która powstaje przy ul. Leśnej 2 będzie nowoczesnym, przestronnym budynkiem z czterema kondygnacjami naziemnymi (wysoki parter oraz 3 piętra), mieszczącym 44 lokale mieszkalne, o powierzchniach od 38 do 74 metrów kwadratowych. W kondygnacji podziemnej będzie zlokalizowany garaż z miejscami parkingowymi dla samochodów. Wyjątkowa lokalizacja na obrzeżach osiedla Kazimierza

  Leśna 2

  od 4 350 /m2
  ul. Leśna 2 , Włocławek(1.5 km od centrum)
  Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o.
 • Chłodna
  Oferta archiwalna
  Wyjątkowe położenie i bezpośrednia bliskość centrum Włocławka to bezsprzeczne zalety budynku mieszkalnego przy ul. Chłodnej / Pustej. Tylko trzy piętra i 24 mieszkania. Tak kameralna ilość lokali sprawia, że warto spieszyć się z decyzją o zakupie jednego z nich. Dla wygody mieszkańców budynek zostanie wyposażony w nowoczesną i cichą windę. Dostępne będą także dodatkowe miejsca parkingowe przed

  Chłodna

  ul. Chłodna , Włocławek(1.2 km od centrum)
  Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o.
 • Długa 60
  Oferta archiwalna
  Wyjątkowo kameralne miejsce! Wielorodzinny budynek mieszkalny przy ul. Długiej 60 to nasza najnowsza inwestycja. Powstający właśnie budynek będzie miał bardzo kameralny charakter. Jedna klatka schodowa i tylko 20 lokali mieszkalnych sprawia, że to bardzo wyjątkowe miejsce do zamieszkania we Włocławku. Osoby ceniące sobie spokój, ciszę i bezpieczeństwo znajdą tu wszystko czego potrzebują. Mimo

  Długa 60

  ul. Długa 60 , Włocławek(1.2 km od centrum)
  Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania na sprzedaż: Włocławek

Włocławek to trzecie pod względem wielkości miasto województwa kujawsko-pomorskiego. Miasto stanowi ważne centrum gospodarcze, a równocześnie przyciąga dużą ilością zieleni i zabytków. To świetny wybór dla osób, które szukają mieszkania w mniejszym ośrodku, który oferuje wiele możliwości zawodowych. Jak wygląda miejscowy rynek nieruchomości i ile kosztują nowe mieszkania? Włocławek czeka na inwestorów!

Mieszkanie Włocławek na sprzedaż. Dlaczego warto tu zamieszkać?

Włocławek to miasto na prawach powiatu w województwie kujawsko-pomorskim. Z powierzchnią 85,09 km2 stanowi trzecie pod względem wielkości miasto regionu. Według danych GUS na maj 2023 miasto zamieszkiwane jest przez 102 102 osoby. Z każdym rokiem ich jednak przybywa, podobnie jak turystów, których przyciąga obecność największego zalewu w Polsce oraz liczne ścieżki piesze i rowerowe we Włocławskiej Dolinie Wisły.

Miasto rozwija się także pod kątem gospodarczym, zapewniając mieszkańcom wiele miejsc pracy. Wydzielono tu zarówno dzielnicę przemysłową - Zachód Przemysłowy, jak i Włocławską Strefę Rozwoju Gospodarczego - podstrefę Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Znajduje się tu także wiele szkół wyższych. To m.in. Państwowa Akademia Nauk Stosowanych oraz Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławki.

Mieszkania na sprzedaż Włocławek - nowe możliwości inwestowania. Kto kupuje mieszkania?

Wszystko to sprawia, że lokalny rynek mieszkań na sprzedaż zyskuje na wartości, przyciągając nowych mieszkańców i inwestorów. Są to zarówno rodziny dziećmi, które chętnie kupują mieszkania w tradycyjnych dzielnicach mieszkalnych miasta, czy zorientowani na bliskość centrum single. Wśród tej grupy dużą popularnością cieszą się takie oferty jak mieszkania na sprzedaż Włocławek Kazimierza Wielkiego czy mieszkania na sprzedaż Włocławek Południe.

Mieszkania na sprzedaż Włocławek. Jednostka E czy kameralna zabudowa?

Włocławek jest pełen bloków z wielkiej płyty i to właśnie one dominują w ofertach z rynku wtórnego. W przeciwieństwie do nich nowe inwestycje są nisko kondygnacyjne i mają wiele udogodnień w postaci miejsca na parkingu podziemnym. Ich zaletą jest także duży wybór dostępnych metraży. Rodziny w modelu 2+1 lub 2+2 najczęściej decydują się na większe mieszkania 3-pokojowe. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 50 m2 to częsty wybór wśród par i młodych małżeństw. Single i inwestorzy chętnie wybierają mieszkanie po remoncie zlokalizowane w centrum miasta. 

Ile kosztuje mieszkanie na sprzedaż? Włocławek przyciąga cenami

Ceny nieruchomości województwa kujawsko-pomorskiego kształtują się na średnim poziomie w skali Polski. Biorąc pod uwagę ceny mieszkań w Toruniu czy Bydgoszcz, koszt zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego we Włocławku plasuje się na średnim poziomie. W zależności od lokalizacji i standardu różnica między nimi może wynosić nawet kilka tysięcy złotych za metr kwadratowy. Przykładem może być prestiżowa inwestycja Fama mieszkania na sprzedaż Włocławek oraz nieco tańsze mieszkania na sprzedaż Włocławek osiedle Kazimierza Wielkiego. 

Mieszkania na sprzedaż Włocławek: podsumowanie

Włocławek to idealna lokalizacja dla osób, które szukają możliwości rozwoju zawodowego, a równocześnie chcą mieszkać w kameralnej i spokojnej miejscowości. Korzystne ceny mieszkań przyciągają singli, rodziny z dziećmi oraz inwestorów. Odpowiedzią na te potrzeby jest coraz większa liczba nowych inwestycji, zlokalizowanych w atrakcyjnych częściach miasta.

Nowe mieszkania na sprzedaż we Włocławku

We Włocławku dostępnych jest 13 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy we Włocławku mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 41 do 75 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 11 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 2 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie we Włocławku?

Najtańsze nowe mieszkanie we Włocławku dostępne w sprzedaży kosztuje 348 125 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania we Włocławku wynosi 7 058 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym we Włocławku nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Włocławek - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy we Włocławku oddali do użytku 4 lokale mieszkalne. 4 lokale mieszkalne zostaną oddane do 3 miesięcy. 13 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 13 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań we Włocławku, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 0 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 8 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 5 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów we Włocławku i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: