Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Leśna 2
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja, która powstaje przy ul. Leśnej 2 będzie nowoczesnym, przestronnym budynkiem z czterema kondygnacjami naziemnymi (wysoki parter oraz 3 piętra), mieszczącym 44 lokale mieszkalne, o powierzchniach od 38 do 74 metrów kwadratowych. W kondygnacji podziemnej będzie zlokalizowany garaż z miejscami parkingowymi dla samochodów.Wyjątkowa lokalizacja na obrzeżach osiedla Kazimierza Wielkiego, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, pozwoli na zamieszkanie w spokojnym i cichym miejscu.Łatwy dostęp do wszystkich mieszkań, a także podziemnych miejsc parkingowych, zapewnią dwie nowoczesne i ciche windy.Nie zabraknie także miejsc postojowych przed samym budynkiem. Każdy z lokali posiadać będzie duży balkon i komórkę lokatorską.Dbając o bezpieczeństwo i komfort mieszkania właścicieli lokali, budynek powstanie na ogrodzonym terenie.

  Leśna 2

  od 4 350 zł/m2
  ul. Leśna 2 , Włocławek(1.5 km od centrum)
  Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o.
 • Chłodna
  Oferta archiwalna
  Wyjątkowe położenie i bezpośrednia bliskość centrum Włocławka to bezsprzeczne zalety budynku mieszkalnego przy ul. Chłodnej / Pustej.Tylko trzy piętra i 24 mieszkania. Tak kameralna ilość lokali sprawia, że warto spieszyć się z decyzją o zakupie jednego z nich.Dla wygody mieszkańców budynek zostanie wyposażony w nowoczesną i cichą windę.Dostępne będą także dodatkowe miejsca parkingowe przed budynkiem oraz komórki lokatorskie do każdego mieszkania.Bezpośrednie sąsiedztwo szkoły, przedszkola, sklepów i ośrodka zdrowia sprawiają, że jest to bardzo pożądane i atrakcyjne miejsce do zamieszkania na mapie Włocławka.

  Chłodna

  ul. Chłodna , Włocławek(1.2 km od centrum)
  Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o.
 • Długa 60
  Oferta archiwalna
  Wyjątkowo kameralne miejsce!Wielorodzinny budynek mieszkalny przy ul. Długiej 60 to nasza najnowsza inwestycja. Powstający właśnie budynek będzie miał bardzo kameralny charakter.Jedna klatka schodowa i tylko 20 lokali mieszkalnych sprawia, że to bardzo wyjątkowe miejsce do zamieszkania we Włocławku. Osoby ceniące sobie spokój, ciszę i bezpieczeństwo znajdą tu wszystko czego potrzebują.Mimo tylko trzech pięter w budynku znajdzie się cicha i ergonomiczna winda umożliwiająca także łatwy dostęp do podziemnego garażu.Mieszkania będą miały powierzchnię od 40,3 m2 do 67,4 m2. Do każdego przynależeć będzie balkon i komórka lokatorska.Budynek będzie ogrodzony, a automatyczna brama wjazdowa zapewni wygodny dostęp do terenu mieszkańcom posiadającym auta.Inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, a od najważniejszych instytucji publicznych i komercyjnych dzieli ją tylko kilka minut spaceru.

  Długa 60

  ul. Długa 60 , Włocławek(1.2 km od centrum)
  Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o.

Włocławek to miasto na prawach powiatu, które leży w województwie kujawsko-pomorskim. Dzięki pięknej architekturze oraz terenach zielonych jest znane zarówno w Polsce, jak i za granicą. Włocławek, jako jedno z niewielu miast w kraju, posiada specjalnie wydzieloną strefę dla przemysłu ciężkiego, znacznie oddaloną od centrum miasta i osiedli mieszkaniowych. Znajduje się ona tuż przy Wiśle. Dzięki temu osobom szukającym mieszkania, Włocławek może zaproponować wiele terenów miejskich w otoczeniu parków, a także zieleni. Miasto posiada bogatą ofertę kulturalną, z której znane jest w całej Polsce. Odbywają się tu m.in. finał Turnieju Poezji Śpiewanej Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego oraz Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych „Brukarnia”. Podobnie prezentuje się strona sportowa. Dzięki licznym atrakcjom, miasto przyciąga wielu turystów. Mimo administracyjnej marginalizacji znaczenia, na którą składała się np. utrata statusu miasta wojewódzkiego, Włocławek dalej się rozwija w każdym możliwym aspekcie. Tym samym staje się atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.

Mieszkania: Włocławek

Rynek nieruchomości we Włocławku jest dość stabilny, od kilku lat ilość nowych inwestycji utrzymuje się na zbliżonym poziomie, raz wzrastając, raz opadając. Duży wpływ na tę liczbę mają programy rządowe typu Mieszkanie dla Młodych czy Mieszkanie Plus. W 2016 roku oddano do użytku 148 mieszkań we Włocławku. Z tej ilości 62 lokale zostały przeznaczone na użytek prywatny, a 86 na wynajem lub sprzedaż. Warto wziąć pod uwagę również to, że wiele osób prywatnych zdecydowało się na wynajęcie czy sprzedanie zakupionej nieruchomości - dokładnie 33,9%. Tym samym można zauważyć, że we Włocławku mieszkania na sprzedaż lub do wynajecia cieszą się o wiele większą popularnością. Ma na to wpływ rosnąca pozycja turystyki w gospodarce miasta. Włocławek dba również o równomierny rozwój, który uwzględnia zarówno potrzeby ekologiczne, społeczne, jak i przemysłowe. Dlatego nowe inwestycje, które tu powstają, muszą być dostosowane do wszystkich powyższych aspektów. To z kolei ma wpływ na ich ilość, która jest ograniczona.

Cena mieszkania we Włocławku

Biorąc pod uwagę sąsiednie miasta, takie jak Toruń czy Bydgoszcz, koszt zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego we Włocławku plasuje się na średnim poziomie. Ceny dla całego województwa kujawsko-pomorskiego kształtują się na poziomie ok. 4 800 zł/mkw. W zależności od lokalizacji i standardu, są oczywiście tańsze i droższe, różnica między nimi może wynosić nawet kilka tysięcy złotych za metr kwadratowy. Cena mieszkania we Włocławku w dużej mierze zależy od tego, czy pochodzi ono z rynku pierwotnego, czy wtórnego. Lokale nowe kosztują zazwyczaj od 3 200 do 5 000 zł/mkw, używane od 2 500 do 4 000 zł/mkw. Duży wpływ ma tu lokalizacja i standard. Często zdarza się, że osoby decydują się na zakup nieruchomości z rynku wtórnego, którą muszą wyremontować. Po podliczeniu kosztów materiałów, robocizny i czasu potrzebnych na remont, okazuje się, że cena za metr kwadratowy wyszła niewiele większa niż zakupione na rynku pierwotnym mieszkanie. Włocławek jest pełen bloków z wielkiej płyty i to właśnie one dominują w ofertach z rynku wtórnego. W przeciwieństwie do nich, nowe inwestycje są nisko kondygnacyjne, monitorowane, mają wiele udogodnień w postaci miejsca na parkingu podziemnym. Dlatego warto dokładnie obliczyć opłacalność inwestycji przed podjęciem decyzji.

Czy opłaca się kupno mieszkania na sprzedaż? Włocławek jako obiekt inwestycji.

Województwo kujawsko-pomorskie jest znane z wielu atutów przyrodniczych, ale także pereł architektonicznych. Można je zauważyć chociażby w Toruniu, Bydgoszczy, we Włocławku. Mieszkania na sprzedaż mogą okazać się trafioną inwestycją właśnie ze względu na corocznie wzrastające zainteresowanie turystyczne tym regionem. Przybywa tu także wiele osób do pracy, co wiąże się z poszukiwaniem lokum na stałe. Wartość nieruchomości stopniowo wzrasta, dzięki czemu można spodziewać się zysku z jej odsprzedaży za kilka lat. Zwłaszcza, jeśli mieszkanie na sprzedaż we Włocławku jest ulokowane w jednej z atrakcyjnych dzielnic. Kupno nieruchomości jest też świetną inwestycją środków finansowych w opozycji do lokat bankowych. Można ją bowiem wynająć, zarówno długo-, jak i krótkoterminowo, co wiąże się ze stałymi przychodami. Mieszkania do wynajęcia we Włocławku cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza że istnieją portale, na których można ogłaszać się w internecie. Stanowią świetną alternatywę dla hoteli i hosteli, bo zapewniają większą kameralność, prywatność i swobodę.

Komunikacja

Dzięki dobrej lokalizacji, Włocławek ma świetne połączenie z całą Polską. Przez miasto przebiegają trzy drogi krajowe: 62, nr 67, nr 91, a także droga wojewódzka nr 252. Łączą one z tym miejscem takie aglomeracje, jak: Gdańsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Częstochowa czy Inowrocław. Ponadto umożliwiają szybkie połączenie z Toruniem i Bydgoszczą. Do ważniejszych ulic należą: Chopina, Okrzei, aleja Kazimierza Wielkiego, Płocka, Toruńska, aleja Księdza Popiełuszki, Kruszyńska. Udostępnione są także przeprawy drogowe przez Wisłę. Dzięki obecności portów, także sama rzeka pełni funkcję rekreacyjno-transportową. Przede wszystkim działa tu przystań jachtowa. Osoby poszukujące mieszkania we Włocławku mogą być zainteresowane również komunikacją publiczną. Po mieście i okolicznych miejscowościach jeżdżą ok. 23 linie autobusowe MPK, w okresie wakacyjnym uruchamiane są także dwie linie nad jezioro. Dostępne są także przewozy wykonywane przez prywatne przedsiębiorstwa. We Włocławku funkcjonują także 3 stacje kolejowe.

Włocławek - dobry dla biznesu

Miasto prężnie się rozwija pod kątem gospodarczym. Wydzielono tu zarówno dzielnicę przemysłową - Zachód Przemysłowy, jak i Włocławską Strefę Rozwoju Gospodarczego - podstrefę Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Na jej terenie firmy mogą skorzystać z preferencyjnych warunków opodatkowania i innych udogodnień. Do ważniejszych przedsiębiorstw należy wymienić: Anwil SA, Brügmann sp. z o.o., Drumet Liny i Druty sp. z o.o., PSH Lewiatan, Delecta SA, WIKA Polska sp. z o.o. sp. k. Ważną inwestycją była także instalacja kwasu tereftalowego za ok. 3,75 mld zł. Mimo istnienia wielu dużych przedsiębiorstw, stopa bezrobocia w 2016 roku utrzymywała się na dość wysokim poziomie. Dzięki licznym inicjatywom spada ona co roku o kilka procent. Warto również zwrócić uwagę na to, że na rynku pracy we Włocławku brakuje wielu specjalistów. Prężnie rozwija się za to sektor usług, który stopniowo dogania poziom rozwoju przemysłu. Gospodarka miasta w dużej mierze opiera się także na turystyce, stąd można zobaczyć wiele lokali otwieranych tylko sezonowo.

Miasto, w którym się żyje

Włocławek to piękne miasto, w którym zachowały się perły architektoniczne zwłaszcza z okresu gotyku. Należą do nich: bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, kościół św. Witalisa, kościół św. Jana Chrzciciela, plac Kopernika, Czarny Spichrz, Wzorcownia, dawny Browar Bojańczyka. Za bogatą ofertę kulturalną odpowiadają instytucje: Centrum Kultury Browar B, Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego, Stowarzyszenie Edukacyjno-Teatralne „Teatr Nasz”, Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej, Obserwatorium Astronomiczne, Galeria Sztuki Współczesnej, Klub Literacki „Bartnicka 10". Odbywa się tu wiele imprez kulturalnych. Ponadto mieszkańcy mogą skorzystać również z oferty wielu klubów sportowych. Dostępne są obiekty sportowe, takie jak: stadiony piłkarskie, boiska treningowe, hale sportowo-widowiskowe, korty tenisowe, pływalnie miejskie itp. Na terenie Włocławka znajdują się parki: Park im. Henryka Sienkiewicza, Park im. Władysława Łokietka, rezerwat przyrody Kulin. W pobliżu mieszczą się także Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy i uzdrowisko Wieniec-Zdrój. Miasto może się pochwalić bogatą infrastrukturą miejską w postaci placówek edukacyjnych, zdrowotnych itp.

Informacje o Włocławku

Włocławek to miasto powiatowe leżące w woj. kujawsko-pomorskim, nad rzekami Wisłą i Zgłowiączką. Jego powierzchnia wynosi 84,8 km2, a zamieszkuje je ok. 114 000 osób. Miasto dzieli się na 6 dzielnic położonych po obu brzegach Wisły. Zabudowa większości z nich to niskie budynki mieszkalne jedno- lub wielorodzinne. Osiedla mieszkaniowe nie zajmują tu dużych powierzchni, natomiast tereny uprzemysłowione skupiają się na terenie funkcjonującego tu Parku Przemysłowo-Technologicznego. W mieście znajdują się dwa duże parki, a tereny leśne otaczają Włocławek praktycznie ze wszystkich stron. Rozwinięta jest tu infrastruktura oświatowa, na którą składa się m.in. 19 przedszkoli publicznych i 15 zespołów szkół. We Włocławku mieści się też szpital specjalistyczny. Do najważniejszych obiektów kulturalnych miasta należy teatr, muzeum i galeria sztuki, a wśród tych sportowych warto wymienić halę sportową i pływalnię. Znajduje się tu galeria handlowa i szereg dużych marketów.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: