+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Apartamenty Rawelin
  Oferta archiwalna
  Oferujemy Państwu 53 komfortowe mieszkania o najwyższym standardzie. Każdy znajdzie coś dla siebie – w ofercie znajdują się mieszkania zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. Szczegóły oferty poznają Państwo w zakładce

  Apartamenty Rawelin

  od 4 600 /m2
  ul. Tadeusza Króla , Sandomierz(1.1 km od centrum)
  Robson Nieruchomości Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Dogodnie zlokalizowane nowe mieszkania w Sandomierzu

Sandomierz to miasto położone we wschodniej części województwa świętokrzyskiego, będące stolicą powiatru sandomierskiego. Leży na obszarze Niziny Nadwiślańskiej, Wyżyny Sandomierskiej i Równiny Tarnobrzeskiej. Jest uznawany za ważne centrum gospodarcze, kulturalne i oświatowe regionu.

Dzieli się administracyjnie na 20 części: Zawichojskie, Zarzekowice, Stare Miasto, Trześń, Chwałki, Dzielnica Zachodnia, Osiedle Świętopawelskie, Ostrówek, Gołębice, Grodzisko, Budowa, Cegielnia, Koćmierzów, Mokoszyn, Mokoszyn-Kolonia, Nadbrzezie, Kamień Plebański, Koćmierzów, Krakówka i Rokitek.

Skomunikowanie miasta

Miejscowość jest dobrze skomunikowana. Samochodem można dojechać do Kielc i Rzeszowa w około 1,5 godziny. Do najważniejszych arterii w lokalizacji zaliczają się drogi krajowe – DK 77 Lipnik-Sandomierz-Nisko-Jarosław-Przemyśl i DK79 Warszawa-Sandomierz-Krajów-Katowice-Bytom. Przez miasto przebiegają także drogi wojewódzkie – DW723 do Tarnobrzegu oraz DW77, łącząca miejscowość z Zawichostem i Maruszowem.

W lokalizacji funkcjonuje 5 linii autobusowej komunikacji miejskiej – przystanki są umiejscowione m.in. przy ulicach Kochanowskiego, Mickiewicza, Asnyka, Lubelskiej, Lwowskiej, Koseły, Żwirki i Wigury czy Armii Krajowej. W miejscowości znajduje się również stacja kolejowa, z której odjeżdżają pociągi m.in. w kierunku Przemyśla i Skarżyńsko-Kamiennej.

Lokalny biznes

W mieście mają swoje siedziby znaczące firmy m.in. z branż motoryzacyjnej, recyklingu, urządzeń chłodniczych, szkła przemysłowego, szyb samochodowych, transportu, logistyki, urządzeń pakujących, a także przetwórstwa owoców i warzyw. Zatrudniają one wielu pracowników, którzy chętnie kupują nowe mieszkania w Sandomierzu.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Sandomierzu

Lokalny rynek nieruchomości nie jest zbyt dobrze rozwinięty. Deweloperzy sporadycznie realizują inwestycje w nieruchomości. W ostatnich latach wybudowali m.in. nowe mieszkania w Sandomierzu na Okrzei, Słowackiego, Energetyków, Brzozowskiego, Olszewskiego czy Króla.

W lokalizacji dominuje niska i średniej wysokości zabudowa wielorodzinna. Najpopularniejszy metraż wynosi około 35-70 m² – przeważają lokale 2-pokojowe i 3-pokojowe. Ich ceny są niższe niż średnia dla województwa. Nowe mieszkania w Sandomierzu chętnie kupują zwłaszcza pracownicy z branży IT.

Dlaczego warto tutaj zamieszkać?

Miejscowość jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania m.in. ze względu na rozwiniętą infrastrukturę edukacyjną. Do dyspozycji mieszkańców są żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, a także uczelnie wyższe – Wyższa Szkoła Humanistyczno-Przyrodnicza i filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Mieszkańcy mogą także korzystać z oferty wielu lokali gastronomicznych, supermarketów i galerii handlowych.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie świętokrzyskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Sandomierzu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: