Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Przy Jasieniu
  Oferta archiwalna
  Osiedle „Przy Jasieniu” wyznacza nową jakość w budownictwie deweloperskim na Śląsku. Domy wznoszone są metodą szalunkową, co pozwoliło na zredukowanie spoin do absolutnego minimum. Wyeliminowanie potencjalnych mostków termicznych, zastosowanie keramzytobetonu, oraz sezonowanie konstrukcji potwierdza fakt, że proponujemy Państwu produkt najwyższej jakości. Osiedle wyróżnia się ponadczasowym stylem i spójnością architektoniczną.ELEMENTY WYPOSAŻENIA:• Okna PCV z sześciokomorowego systemu o głębokości zabudowy 90 mm z wkładką termiczną w ramie. Zastosowanie dwukomorowego pakietu szybowego z ciepłą ramką pozwala na uzyskanie wyjątkowo niskiego współczynnika przenikania ciepła dla całego okna.• Wysoka izolacja termiczna (15 cm izolacji zewnętrznej)• Rolety zewnętrzne sterowane elektronicznie• Brama garażowa sterowana elektronicznie• Ogrzewanie podłogowe zasilane gazem• Instalacja monitoringu• Instalacja alarmu magnetycznego w oknach• Instalacja alarmu pojemnościowego• Domofon• Droga i podjazdy wewnątrz osiedla wykonane z kostki brukowej• Tarasy wykonane z płytek betonowych• Zagospodarowana działka z zielenią i podjazdem• Wygodna wiata przydomowa, oprócz garażu• Podziemny zbiornik na wodę deszczową (3000 litrów)• Funkcja programowania temperatury wewnątrz każdego domu• Granitowe parapety• Eleganckie i utrzymane w architekturze osiedla ogrodzenie

  Przy Jasieniu

  ul. Jaroszowicka , Tychy(2.5 km od centrum)
  Fadom Developer
 • Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy
  Oferta archiwalna
  Jest to 6 budynków w zabudowie szeregowej każdy o powierzchni 140,70 m2 (łącznie z garażem) budowanych w Tychach, przy ul. Nowej, w dzielnicy Żwaków.Budynki o nowoczesnej architekturze z dobrze przemyślanym układem pomieszczeń, wnętrze domu zostało zaprojektowane z myślą o rodzinach ceniących sobie prywatność w nowoczesnym wydaniu np. sypialnia gospodarzy z prywatną łazienką, pozostałe dwie sypialnie również posiadają swoją łazienkę natomiast częśćdzienna/gościnna posiada bezpośredni dostęp do wc, a wszystko zróżnicowane poziomami dla zapewnienia większego komfortu.Jest to II etap budowanego przez nas osiedla, pierwszy etap, został już zakończony i oddany do eksploatacji. Był to zespół dwóch nowoczesnychbudynków 9-rodzinnych z lokalami usługowymi wraz z przynależną infrastrukturą.Nasze inwestycje cechuje ciekawa i niespotykana architektura, wykończenia wysokiej klasy materiałami, solidne wykonanie, przemyślane rozwiązaniaprojektowe i techniczne, dbałość o szczegóły a także wyjątkowy charakter całości przedsięwzięcia.Nauczeni doświadczeniem, dbamy również o niskie koszty eksploatacji naszych produktów,w naszej najnowszej inwestycji również zostanie zastosowany system wentylacji higrosterowalnej AERECO, dzięki temu zostanie zmniejszone zapotrzebowaniena ciepło do ogrzewania powietrza wentylacyjnego o 43% (rekomendacja techniczna RT ITB-1188/2010) a co za tym idzie zmniejszą się rachunki za ogrzewanie domów.Osiedle zlokalizowane jest w południowo-zachodniej części miasta. Jest to piękny malowniczy teren, czysty ekologicznie, o niskiej zabudowie w sąsiedztwie lasu.Domy budowane w drugim pasie od ul. Nowej są one jednocześnie oddalone od miejskiego zgiełku a zarazem teren ten jest bardzo dobrze rozwinięty “komunikacyjnie”.

  Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy

  ul. Nowa , Tychy(4.5 km od centrum)
  Akord Sp. z o.o.
 • Osiedle Akacjowe
  Oferta archiwalna
  Dom parterowy z niewielkim ogródkiem oraz ozdobnym patio w środku (ogród w salonie) jest doskonałą alternatywą mieszkania w bloku. Ciekawy projekt mający na celu zapewnić maksimum prywatności na zoptymalizowanej powierzchni mieszkalnej 119,30 m2. Dobrze zaprojektowana ciekawa przestrzeń mieszkalna pozwalająca na harmonijne połączenie wygody z klasą. Powierzchnia mieszkalna połączona jest przejściem z garażem o powierzchni 19 m2.Na posesji jest również dodatkowe miejsce parkingowe.Cena domu obejmuje: dom w stanie tzw. deweloperskim czyli rozprowadzone instalacje (elektryczna i grzewcza zakończone gniazdkami, wod-kan-wyprowadzona ze ścian, alarmową), ogrzewanie podłogowe w salonie, aneksie kuchennym i jadalni), tynki, wylewki. Wentylacja mechaniczna:  żwirowy gruntowy wymiennik ciepła (umiejscowiony w fundamencie budynku), rekuperator TCS (zainstalowany w pomieszczeniu gospodarczym w garażu).Instalacja c.w.u. przygotowana pod montaż 3 czujek do cyrkulacji. Ogrodzenie drewniane, drewutnia, śmietnik zadaszony-zamykany. Dom całkowicie wykończony z zewnątrz wraz z podjazdem i chodnikiem. Standard domu nie obejmuje: kolektorów słonecznych oraz powietrznej pompy ciepła.

  Osiedle Akacjowe

  ul. Mąkołowska , Tychy(4.3 km od centrum)
  Akord Sp. z o.o.

Nowe domy w Tychach – dogodnie zlokalizowanym mieście

Tychy to miasto znajdujące się w centrum Aglomeracji Śląskiej i liczące ponad 125 tysięcy mieszkańców. Dzieli się na 17 dzielnic: Urbanowice, Wartogłowiec, Mąkołowiec, Paprocany, Radziejówka, Stare Tychy, Glinka, Jaroszowice, Cielmice, Czułów, Wilkowyje, Wygorzele, Zawiść, Zwierzyniec, Śródmieście, Suble i Żwaków.

Miejscowość jest uznawana za ważny węzeł komunikacyjny regionu. Przebiegają przez nią trasy europejskie E75 i E462, autostrady A4 i A1, drogi krajowe DK86 i DK44 oraz drogi wojewódzkie – DW934, DW931 i DW928. Z Tychów można w niespełna 30 minut dojechać samochodem do najważniejszych ośrodków przemysłowych Górnego Śląska – Katowic, Gliwic, Zabrza, Rudy Śląskiej i Chorzowa. Na terenie miasta funkcjonuje komunikacja autobusowa ZTM, linie trolejbusowe, a także dworzec kolejowy w Starych Tychach, z którego realizowane są przewozy m.in. do Katowic, Warszawy, Wisły, Gdyni, Bielska-Białej, Częstochowy i Białegostoku.

Dynamicznie rozwijający się ośrodek biznesowy

Tychy należą do Podstrefy Tyskiej Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, dlatego w lokalizacji tej prężnie rozwija się biznes. Inwestują tutaj nie tylko firmy z polskim kapitałem, lecz także z niemieckim, japońskim, amerykańskim czy włoskim. Mogą zatrudniać wykwalifikowanych specjalistów, w tym absolwentów śląskich uczelni. Mają także do swojej dyspozycji atrakcyjne tereny inwestycyjne i rozwiniętą infrastrukturę techniczną. W miejscowości tej znajdują się siedziby firm m.in. z branży piwowarskiej, motoryzacyjnej, spożywczej, chemicznej, maszynowej i oświetleniowej.

Specyfika lokalnego rynku nowych domów

Nowe domy w Tychach cieszą się dużym popytem, dlatego trzeba się spieszyć z ich zakupem. Na rynku przeważają nowe domy szeregowe na tyskich obrzeżach – najczęściej 2-3 kondygnacyjne o powierzchni użytkowej około 110-130 m2. Ceny budynków są wyższe niż średnia dla województwa, lecz tańsze w porównaniu do Katowic.

Nowe domy na tyskich Sublach są chętnie kupowane przez inwestorów, ponieważ osiedle to uchodzi za jedno z najbardziej prestiżowych. Deweloperzy budują również nieruchomości w innych dzielnicach – m.in. Cielmice, Żwaków, Jaroszowice, Mąkołowiec, Wilkowyje, Zwierzyniec czy Paprocany.

Dlaczego warto tutaj mieszkać?

Lokalizacja ta jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania m.in. ze względu na szybki rozwój miasta i możliwość znalezienia atrakcyjnego zatrudnienia. Istnieje spore zapotrzebowanie zwłaszcza na nowe domy w Tychach, które znajdują się niedaleko Jeziora Paprocańskiego i otaczających je terenów zielonych. Ze względu na położenie w centrum Aglomeracji Śląskiej, mieszkańcy mają dostęp do rozbudowanej infrastruktury społecznej – w tym szpitali, kin, teatrów, centrów kultury, uczelni i innych placówek edukacyjnych.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Tychach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź budynek odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Tychach

W Tychach dostępnych jest 278 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Tychach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 27 do 73 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (17 mieszkań).
 • 2-pokojowe (178 mieszkań).
 • 3-pokojowe (41 mieszkań).
 • 4-pokojowe (42 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Tychach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Tychach kosztuje 272 700 zł.

Aktualnie obowiązują 2 oferty promocyjne.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: