+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Przy Jasieniu
  Oferta archiwalna
  Osiedle „Przy Jasieniu” wyznacza nową jakość w budownictwie deweloperskim na Śląsku. Domy wznoszone są metodą szalunkową, co pozwoliło na zredukowanie spoin do absolutnego minimum. Wyeliminowanie potencjalnych mostków termicznych, zastosowanie keramzytobetonu, oraz sezonowanie konstrukcji potwierdza fakt, że proponujemy Państwu produkt najwyższej jakości. Osiedle wyróżnia się ponadczasowym stylem

  Przy Jasieniu

  ul. Jaroszowicka , Tychy(2.5 km od centrum)
  Fadom Developer
 • Tychy Dzwonkowa
  Oferta archiwalna
  Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej ul. Dzwonkowa. - Na tej działce zaprojektowaliśmy 4 domy w zabudowie szeregowej, z otwartymi podjazdami i bardzo dużymi ogrodami, - Budynki mają od 106 do 140 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej mieszkalnej + garaż jedno-stanowiskowy. Największy z budynków (140 m.kw.) posiada garaż na dwa auta. - Każdy segment posiada własny

  Tychy Dzwonkowa

  ul.Dzwonkowa , Tychy(1.7 km od centrum)
  Stabilio
 • Tychy Czarna
  Oferta archiwalna
  Główne atuty oferty: -Nowoczesna architektura, -W każdym pomieszczeniu duże okna dające dobre doświetlenie domu, w salonie panoramiczne suwane okno tarasowe, -Pełna wysokość pomieszczeń – brak skosów, -Duże ogrody z południową ekspozycją ( aż do 15 metrów głębokości), -Komfortowa przestrzeń do parkowania - każdy dom posiada garaż oraz dodatkowo od 2 do 3 miejsc postojowych przed budynkiem,

  Tychy Czarna

  ul. Czarna , Tychy(1.9 km od centrum)
  Stabilio
 • Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy
  Oferta archiwalna
  Jest to 6 budynków w zabudowie szeregowej każdy o powierzchni 140,70 m2 (łącznie z garażem) budowanych w Tychach, przy ul. Nowej, w dzielnicy Żwaków. Budynki o nowoczesnej architekturze z dobrze przemyślanym układem pomieszczeń, wnętrze domu zostało zaprojektowane z myślą o rodzinach ceniących sobie prywatność w nowoczesnym wydaniu np. sypialnia gospodarzy z prywatną łazienką, pozostałe dwie

  Osiedle Żwaków ul. Nowa - domy

  ul. Nowa , Tychy(4.5 km od centrum)
  Akord Sp. z o.o.
 • Osiedle Akacjowe
  Oferta archiwalna
  Dom parterowy z niewielkim ogródkiem oraz ozdobnym patio w środku (ogród w salonie) jest doskonałą alternatywą mieszkania w bloku. Ciekawy projekt mający na celu zapewnić maksimum prywatności na zoptymalizowanej powierzchni mieszkalnej 119,30 m2. Dobrze zaprojektowana ciekawa przestrzeń mieszkalna pozwalająca na harmonijne połączenie wygody z klasą. Powierzchnia mieszkalna połączona jest

  Osiedle Akacjowe

  ul. Mąkołowska , Tychy(4.3 km od centrum)
  Akord Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy w Tychach – dogodnie zlokalizowanym mieście

Tychy to miasto znajdujące się w centrum Aglomeracji Śląskiej i liczące ponad 125 tysięcy mieszkańców. Dzieli się na 17 dzielnic: Urbanowice, Wartogłowiec, Mąkołowiec, Paprocany, Radziejówka, Stare Tychy, Glinka, Jaroszowice, Cielmice, Czułów, Wilkowyje, Wygorzele, Zawiść, Zwierzyniec, Śródmieście, Suble i Żwaków.

Miejscowość jest uznawana za ważny węzeł komunikacyjny regionu. Przebiegają przez nią trasy europejskie E75 i E462, autostrady A4 i A1, drogi krajowe DK86 i DK44 oraz drogi wojewódzkie – DW934, DW931 i DW928. Z Tychów można w niespełna 30 minut dojechać samochodem do najważniejszych ośrodków przemysłowych Górnego Śląska – Katowic, Gliwic, Zabrza, Rudy Śląskiej i Chorzowa. Na terenie miasta funkcjonuje komunikacja autobusowa ZTM, linie trolejbusowe, a także dworzec kolejowy w Starych Tychach, z którego realizowane są przewozy m.in. do Katowic, Warszawy, Wisły, Gdyni, Bielska-Białej, Częstochowy i Białegostoku.

Dynamicznie rozwijający się ośrodek biznesowy

Tychy należą do Podstrefy Tyskiej Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, dlatego w lokalizacji tej prężnie rozwija się biznes. Inwestują tutaj nie tylko firmy z polskim kapitałem, lecz także z niemieckim, japońskim, amerykańskim czy włoskim. Mogą zatrudniać wykwalifikowanych specjalistów, w tym absolwentów śląskich uczelni. Mają także do swojej dyspozycji atrakcyjne tereny inwestycyjne i rozwiniętą infrastrukturę techniczną. W miejscowości tej znajdują się siedziby firm m.in. z branży piwowarskiej, motoryzacyjnej, spożywczej, chemicznej, maszynowej i oświetleniowej.

Specyfika lokalnego rynku nowych domów

Nowe domy w Tychach cieszą się dużym popytem, dlatego trzeba się spieszyć z ich zakupem. Na rynku przeważają nowe domy szeregowe na tyskich obrzeżach – najczęściej 2-3 kondygnacyjne o powierzchni użytkowej około 110-130 m2. Ceny budynków są wyższe niż średnia dla województwa, lecz tańsze w porównaniu do Katowic.

Nowe domy na tyskich Sublach są chętnie kupowane przez inwestorów, ponieważ osiedle to uchodzi za jedno z najbardziej prestiżowych. Deweloperzy budują również nieruchomości w innych dzielnicach – m.in. Cielmice, Żwaków, Jaroszowice, Mąkołowiec, Wilkowyje, Zwierzyniec czy Paprocany.

Dlaczego warto tutaj mieszkać?

Lokalizacja ta jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania m.in. ze względu na szybki rozwój miasta i możliwość znalezienia atrakcyjnego zatrudnienia. Istnieje spore zapotrzebowanie zwłaszcza na nowe domy w Tychach, które znajdują się niedaleko Jeziora Paprocańskiego i otaczających je terenów zielonych. Ze względu na położenie w centrum Aglomeracji Śląskiej, mieszkańcy mają dostęp do rozbudowanej infrastruktury społecznej – w tym szpitali, kin, teatrów, centrów kultury, uczelni i innych placówek edukacyjnych.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Tychach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź budynek odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: