Ranking najlepszych inwestycji:

Warszawa - wrzesień 2019

Wybierz miasto

Najciekawsze inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - wrzesień 2019
Wyniki aktualizowane co miesiąc na podstawie aktywności użytkowników portalu

 • I miejsce

  Osiedle przy Arkadii

  Warszawa, Wola, Powązki, ul. Kłopot 4

  Nowy etap już w sprzedaży! Osiedle przy Arkadii to nowy projekt powstający w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji Burakowska 16. Projekt zakłada budowę 5 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami, garażami podziemnymi i infrastrukturą techniczną oraz stworzenie przyjaznej zielonej przestrzeni wsp...

  Termin oddania: 4 kw. 2019

  Liczba mieszkań: 68

  Powierzchnia: 27 - 101 m2

  Liczba pokoi: 1 - 4

 • II miejsce

  Woronicza

  Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Suwak 14

  Woronicza — nowa inwestycja dewelopera Budimex na Mokotowie Inwestycja Woronicza zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania ulic Woronicza oraz Etiudy Rewolucyjnej, przy ul. Suwak 14. Deweloper do dyspozycji mieszkańców odda 97 lokali mieszkalnych zlokalizowanych na 8-piętrach, o zróżnic...

  Termin oddania: 4 kw. 2020

  Liczba mieszkań: 40

  Powierzchnia: 51 - 104 m2

  Liczba pokoi: 2 - 5

 • III miejsce

  Park Skandynawia

  Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8

  Park Skandynawia Tutaj mieszka to, co kochasz Skandynawia wpisana jest w nazwę Skanska, dlatego właśnie tu znajdziesz to, co jest kwintesencją szwedzkiego stylu życia: ekologię, jakość, styl i równowagę między pracą a życiem prywatnym. Osiedle jest położone przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego na Pradze-Połu...

  Termin oddania: 1 kw. 2020

  Liczba mieszkań: wyprzedane

  Powierzchnia: 28 - 96 m2

  Liczba pokoi: 1 - 5

 • Wyróżnienie

  Moduo Gardens

  Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Postępu 02-672

  Inwestycja Moduo Gardens jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

  Cały projekt składa się z 316 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Aktualnie w inwestycji Moduo Gardens pozostało na sprzedaż 316 mieszkań o powierzchniach od 28 do 132 metrów kwadratowych.

  Termin oddania: 2 kw. 2021

  Liczba mieszkań: 316

  Powierzchnia: 28 - 132 m2

  Liczba pokoi: 1 - 5

 • Wyróżnienie

  Vis A Vis Wola - etap II

  Warszawa, Wola, Odolany, ul. Ordona

  Inwestycja Vis A Vis Wola - etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

  Cały projekt składa się z 253 nowych apartamentów. Budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Aktualnie w inwestycji Vis A Vis Wola - etap II pozostało na sprzedaż 61 apartamentów o powierzchniach od 38 do 83 metrów kwadratowych.

  Termin oddania: 4 kw. 2020

  Liczba mieszkań: 61

  Powierzchnia: 38 - 83 m2

  Liczba pokoi: 1 - 4

 • Wyróżnienie

  Na Mokotowie

  Warszawa, Mokotów, Wyględów, ul. Wyjazd

  SZCZEGÓŁY INWESTYCJI Grunt: Pełna własność Adres: Mokotów, ul. Wyjazd (od Żwirki i Wigury) 2 kameralne budynki: Tylko 149 mieszkań Metraż: 27 - 106 m2 Liczba pokoi: 1-5 Piętra: 6 Zakończenie budowy: IV KWARTAŁ 2019

  Termin oddania: 4 kw. 2019

  Liczba mieszkań: 43

  Powierzchnia: 35 - 82 m2

  Liczba pokoi: 1 - 4

 • Wyróżnienie

  Rezydencja Barska

  Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Białobrzeska 53A

  Rezydencja Barska to nowoczesna, a przy tym kameralna inwestycja zlokalizowana w doskonałym miejscu – na starej Ochocie, u zbiegu ulic Barskiej i Białobrzeskiej. Prestiżowa lokalizacja, stylowa architektura i wnętrza inspirowane najnowszymi trendami światowego designu.

  Termin oddania: 2 kw. 2020

  Liczba mieszkań: 36

  Powierzchnia: 39 - 151 m2

  Liczba pokoi: 2 - 4

 • Wyróżnienie

  Sokratesa 17b

  Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Sokratesa 17b

  Inwestycja Sokratesa 17b to nowoczesny, kameralny apartamentowiec położony wśród zieleni na warszawskich Bielanach. W pięciopiętrowym budynku dostępnych jest 47 mieszkań o powierzchniach od 30 m2 do 127 m2. W budynku zostały także zaprojektowane miejsca postojowe w postaci platform niezależnych w hali garażo...

  Termin oddania: 1 kw. 2020

  Liczba mieszkań: 24

  Powierzchnia: 48 - 127 m2

  Liczba pokoi: 2 - 4

 • Wyróżnienie

  Praga Verde

  Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Gdecka

  Najnowsza inwestycja ANEO Development „PRAGA VERDE” to zanurzony wśród pięknej zieleni kameralny budynek o prostej, nowoczesnej i eleganckiej architekturze. Niewątpliwą zaletą projektu jest obszerny dziedziniec będący strefą zieleni zagospodarowaną wyłącznie dla mieszkańców. W inwestycji stanowiącej jeden 3 p...

  Termin oddania: 3 kw. 2020

  Liczba mieszkań: 38

  Powierzchnia: 35 - 77 m2

  Liczba pokoi: 1 - 4

 • Wyróżnienie

  Zielone Bemowo - etap II

  Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Lazurowa

  Inwestycja Zielone Bemowo - etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

  Cały projekt składa się z 194 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Aktualnie w inwestycji Zielone Bemowo - etap II pozostało na sprzedaż 100 mieszkań o powierzchniach od 33 do 135 metrów kwadratowych.

  Termin oddania: 4 kw. 2020

  Liczba mieszkań: 100

  Powierzchnia: 33 - 135 m2

  Liczba pokoi: 1 - 4

Ranking Inwestycji w Warszawie

Jak co roku portal RynekPierwotny.pl organizuje Ranking Inwestycji. Warszawa niezmiennie wzbudza ogromne emocje, ponieważ to właśnie w tym mieście działa największa liczba deweloperów. Najciekawsze projekty wybiorą oczywiście sami użytkownicy portalu. Do zwycięzców Rankingu Inwestycji w Warszawie 2017 należą m.in. Wola Libre, Apartamenty Krasińskiego II, Skylife. Wyróżniły się nie tylko ciekawymi projektami samych budynków, ale również zadbaniem o komfort życia mieszkańców. Do ich największych zalet należało przede wszystkim połączenie praktycznego budownictwa, estetyki, jak również dużej ilości zieleni wkomponowanej w cały projekt. Ciekawy wygląd przykuł wzrok, jednak to lokalizacja i cechy dodatkowe przeważyły o zwycięstwie powyższych projektów.

Co pomoże wygrać Ranking Inwestycji w Warszawie?

Czy użytkownicy będą nadal zwracali uwagę na elementy dodatkowe i udogodnienia? Niewątpliwie warto prześledzić poprzednie edycje, aby dowiedzieć się, dlaczego głosowano na takie, a nie inne inwestycje. Ranking Inwestycji w Warszawie ma na celu wyłonienie najciekawszej inwestycji deweloperskiej tylko na podstawie głosów samych użytkowników. Niewątpliwie więc deweloperom pomogą profesjonalnie wykonane zdjęcia, konkretne opisy i wizualizacje. Jak wynika z poprzednich edycji Plebiscytu Inwestycji w Warszawie, odpowiednie elementy wizualne i informacje pomogły użytkownikom określić, czy chętnie zamieszkaliby na terenie danego budynku.

Obrzeża kontra centrum

Wiele wskazuje na to, że również w nowej odsłonie rankingu możemy się spodziewać tak emocjonującej rozgrywki, jak w poprzednich latach. Ranking Inwestycji w Warszawie organizowany jest od 2016 roku. Obecnie powstało tak wiele interesujących projektów, że trudno z góry określić, który z nich wygra. Co ciekawe, tym razem obrzeża i prawa strona Wisły mogą stanowić silną konkurencję dla centrum. W 2017 roku I oraz III miejsce zajęły inwestycje z Woli, a II z Mokotowa. W tym można się spodziewać zaciekłej rywalizacji między dotychczasowymi faworytami, a dzielnicami na prawym brzegu Wisły, jak Praga-Północ i Praga-Południe. Wiele niebanalnych projektów spotkamy również na Targówku czy Białołęce.

Kto wygra?

Plebiscyt bierze pod uwagę wiele kryteriów. Najważniejsze z nich to takie, w których ogłoszenie o inwestycji skłania użytkowników portalu RynekPierwotny.pl do zaangażowania i akcji (np. wysłania zgłoszenia). Na podstawie tych danych co miesiąc lista rankingowa warszawskich inwestycji jest aktualizowana i daje odpowiedź, które z nich budzą największe zainteresowanie i są poważnie brane pod uwagę w procesie zakupowym przez osoby szukające własnego "M". Deweloperzy, którzy chcieliby wziąć udział w Rankingu Inwestycji w Warszawie, muszą tylko dodać swoją ofertę na portal RynekPierwotny.pl.