+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania na sprzedaż Pisz

55 ofert w 2 inwestycjach

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?

  Dopasuj liczbę pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
 • Koncept House
  2 kw. 2023
  KONCEP HOUSE to nowoczesny apartamentowiec zlokalizowany w Piszu. Kameralny czteropiętrowy budynek wyróżniający się imponującą , modernistyczną architekturą otoczony zaprojektowaną zielenią to nowa i prestiżowa przestrzeń mieszkalna w Piszu. Składa się na nią: 37 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 35-105m2, 15 zamkniętych garaży , 2 otwarte miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

  Koncept House

  ul. Słubicka 60 , Pisz(22.8 km od Mikołajek)
  Grodzki Development
 • Moniuszki etap I
  2 kw. 2023
  Wyróżniająca się architektura budynków, szeroka i funkcjonalna gama mieszkań z przestronnymi tarasami oraz bogata oferta miejsc postojowych w garażach podziemnych, to niewątpliwe atuty naszego nowego projektu. Miło nam poinformować, że zaczynamy zapisy na naszą nowa inwestycję, kompleks budynków mieszkalnych, który będzie usytuowany przy ulicy Moniuszki w Piszu. W ramach inwestycji, podzielonej

  Moniuszki etap I

  ul. Moniuszki , Pisz(21.3 km od Mikołajek)
  Pribo-Epb Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Panorama Mazur
  Oferta archiwalna
  Panorama Mazur, ul. Czerniewskiego, Pisz Panorama Mazur to nowoczesny kompleks dwóch budynków w kameralnej 3 piętrowej zabudowie, w których znajdziemy 68 komfortowych mieszkań o podwyższonym standardzie. Osiedle ze starannie zaprojektowaną małą architekturą: ozdobne ławeczki, oświetlone alejki, bezpieczny plac zabaw dla dzieci to wszystko jest doskonałą propozycją dla osób ceniących piękno i

  Panorama Mazur

  ul. Czerniewskiego , Pisz(22.4 km od Mikołajek)
  Rutkowski Development Sp. J.
 • Masuria Park
  Oferta archiwalna
  PRZYTULNIE I KAMERALNIE Tworząc wizję osiedla Masuria Park, chcieliśmy sprawić, by każdy z jego mieszkańców czuł się tam naprawdę wyjątkowo. Dlatego zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły. Bloki wznoszą się tutaj jedynie na wysokość trzech pięter, dzięki czemu całe osiedle emanuje pełnym spokoju, kameralnym klimatem. Co czeka na przyszłych mieszkańców tego wyjątkowego miejsca? Znakomicie

  Masuria Park

  ul. Zagłoby , Pisz(22.7 km od Mikołajek)
  Rutkowski Development Sp. J.
image

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie. Zero spamu, usługa bez opłat i prowizji.

Wiadomości na temat Pisza:

Nowe mieszkania w Piszu na Mazurach

Pisz to miasto w województwie warmińsko-mazurskim, położone w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich i nieopodal jeziora Śniardwy. Jest otoczone lasami Puszczy Piskiej. Powierzchnia miejscowości wynosi 10,08 km², a liczba mieszkańców – według danych GUS z 2021 roku to 18 245.

Skomunikowanie miasta

W lokalizacji znajduje się stacja kolejowa, z której odjeżdżają pociągi m.in. do Olsztyna, Gdańska, Ełku, Białegostoku, Białej Piskiej, Spychowa czy Marcinkowa. Do dyspozycji mieszkańców są również autobusy komunikacji miejskiej – kursują one nie tylko na terenie miasta, lecz dojeżdżają do pobliskich miejscowości, w tym Snopek i Karwika.

W mieście funkcjonuje też dworzec autobusowy PKS oraz szlak wodny Mikołajki-Pisz o długości 25 km.

Warunki do prowadzenia biznesu

W miejscowości swoje siedziby ma wiele polskich i międzynarodowych firm, m.in. z branży farmaceutycznej, medycznej, meblowej, budowlanej, turystycznej, hotelowej, artykułów szkolno-biurowych, gastronomii, handlu i drobnych usług.

Lokalne władze kładą duży nacisk na inwestycje w rozwój infrastruktury technicznej, w tym dróg i terenów inwestycyjnych. Oferują przedsiębiorcom jedne z najniższych stawek podatkowych w całym województwie warmińsko-mazurskim. Mogą oni liczyć na liczne ulgi oraz indywidualne wsparcie na każdym etapie inwestycji, m.in. merytoryczne, prawne i administracyjne.

Inwestorzy mogą korzystać z atrakcyjnych terenów inwestycyjnych pod zabudowę usługową, a zwłaszcza usługi gastronomiczne i turystyczne.

Mieszkania na sprzedaż w Piszu z rynku pierwotnego

Nowe mieszkania w Piszu to głównie dwupokojowe i trzypokojowe lokale w 4-5 kondygnacyjnej zabudowie wielorodzinnej. Najpopularniejsze są nieruchomości o metrażu około 40-70 m². Błyskawicznie znajdują one nabywców, których przyciąga zwłaszcza atrakcyjna lokalizacja na Mazurach. W ostatnich latach deweloperzy budują mieszkania m.in. przy ul. Słubickiej, Klementowskiego, Czerniewskiego i Zagłoby.

Mieszkania na sprzedaż w Piszu mogą być traktowane jako inwestycja w wynajem krótkoterminowy turystom, a także pracownikom powstających w mieście przedsiębiorstw. Ceny lokali są wyższe niż średnia dla województwa.

Dlaczego warto zamieszkać w tej lokalizacji?

Warto kupić nowe mieszkanie w Piszu, aby zamieszkać w malowniczej lokalizacji, w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Miasto wyróżnia się dużą powierzchnią terenów zielonych i rekreacyjnych, a także dobrze przygotowanymi ścieżkami rowerowymi.

W miejscowości znajdują się również szkoły, basen miejski, boiska sportowe, skatepark, szpital oraz apteki. Młodzi mieszkańcy mogą korzystać z licznych zajęć Piskiego Domu Kultury, w tym muzycznych, plastycznych, teatralnych i tanecznych.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie warmińsko-mazurskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Piszu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Piszu

W Piszu dostępnych jest 61 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Piszu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 35 do 106 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (17 mieszkań).
 • 3-pokojowe (31 mieszkań).
 • 4-pokojowe (7 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Piszu dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 125 m².

Oferty w Piszu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: