Murapol Atrium Służewiec

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Cybernetyki, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Cybernetyki 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 218 ofert w najbliższej okolicy!

Murapol Atrium Służewiec

10 zdjęć

Murapol Atrium Służewiec
Murapol Atrium Służewiec
Murapol Atrium Służewiec
Murapol Atrium Służewiec

Najbliższe inwestycje

 • Wynalazek 3A
  od: 13 100 zł/m2
  Pod wynajem

  Wynalazek 3A

  Strus Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Służewiec, Mokotów, Warszawa
  ul. Wynalazek 3A
  5.8 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 30-70 m2
  • Mieszkań: 41
  • Pokoje: 2-4
 • Central House
  Pod wynajem

  Central House

  Okam Capital Sp. z o.o.

  Mieszkanie Służewiec, Mokotów, Warszawa
  ul. Domaniewska 47/49
  5.4 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 27-114 m2
  • Mieszkań: 105
  • Pokoje: 1-5
 • Parkur Residence
  od: 10 184 zł/m2
  Pod wynajem

  Parkur Residence

  YIT Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Osiedle Wyczółki, Ursynów, Warszawa
  ul. Kłobucka 25
  6.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 37-73 m2
  • Mieszkań: 7
  • Pokoje: 2-4

Opis Inwestycji

Planowane daty oddania do użytku poszczególnych etapów:

Budynek A - oddany do użytku

Budynek B - oddany do użytku

Murapol Atrium Służewiec to nowoczesna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Cybernetyki, w dzielnicy Mokotów – na terenie spokojnej części warszawskiego Służewca. Osiedle jest położone w otoczeniu biznesowego centrum stolicy, co zapewnia bogatą infrastrukturę w sąsiedztwie. Jednocześnie mieszkańcy zyskują łatwy dostęp do terenów zielonych i miejsc rekreacji. Osiedle Murapol Atrium Służewiec to dwa 7-piętrowe budynki.

Dlaczego warto?

Zaletą wszystkich mieszkań jest przestronny układ oraz duże nasłonecznienie pomieszczeń. Pokoje są jasne, a także ustawne.

Niezależnie od piętra do mieszkania dotrzesz komfortowo – w każdej z klatek schodowych zaplaowano nowoczesne, szybkie i ciche windy, co ułatwi komunikację wewnątrz budynku.

Służewiec może pochwalić się niewieloma inwestycjami, które w tak udany sposób łączą tradycję z nowoczesnością.

Wszystkie mieszkania na piętrach mają obszerne balkony, a te na parterze – tarasy i ogródki.

Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców w podziemnych kondygnacjach budynków przewidziano hale garażowe z licznymi miejscami postojowymi oraz postoje na zewnątrz.

Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami.

Budynek jest podłączony do miejskiego węzła cieplnego.

Dostępne metraże

Na osiedlu znajdziesz odpowiadające różnym potrzebom nowe mieszkania. Warszawa to miasto, gdzie stale rośnie zapotrzebowanie na wszystkie typy lokali – od kompaktowych kawalerek do ekskluzywnych i przestronnych apartamentów, których powierzchnia znacznie przekracza 100 mkw. Osiedle Murapol Atrium Służewiec oferuje:

kawalerki do 30 mkw.: to rozwiązanie najbardziej ekonomiczne – dzięki doskonałym rozkładom mieszkań zmieści się tu wszystko, czego do życia potrzebuje singiel lub para;

mieszkania 2- oraz 3-pokojowe: mają od 34 do 61 mkw.; najczęściej, oprócz przestronnego salonu, do dyspozycji są sypialnie, w których można urządzić nie tylko miejsce do spania, lecz również przytulny pokój dziecięcy lub stanowisko do pracy;

mieszkania 4-pokojowe: zaczynają się od ok. 80 mkw., choć w ofercie są również bardzo przestronne lokale o powierzchni 90 mkw.; pozwalają cieszyć się wygodnymi przestrzeniami, których aranżacja będzie czystą przyjemnością.

Inwestycja Murapol Atrium Służewiec znajduje się na Służewcu, ul. Cybernetyki 15 (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Murapol Atrium Służewiec została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 488 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Murapol Atrium Służewiec nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 488 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Zamieszkaj w centrum Mokotowa, w pobliżu reprezentacyjnych biurowców i eleganckich hoteli. Większość potrzebnych Ci usług znajdziesz w sąsiedztwie, a komunikacja z każdą częścią Warszawy będzie bardzo łatwa. W dalszą podróż wybierzesz się z położonego w niewielkiej odległości Lotniska Chopina. Parki oraz tor wyścigów konnych znajdują się tylko kilka minut od inwestycji. Dolina Służewiecka to jedna z ulubionych przestrzeni spacerowych rodzin mieszkających w Warszawie. Rodzice szczególnie docenią bliskość żłobków, przedszkoli i szkoły podstawowej w sąsiedztwie.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Atrium Służewiec?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Atrium Służewiec mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Murapol Atrium Służewiec znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Komputerowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Atrium Służewiec znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Atrium Służewiec znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Happy Kids' Academy - Europejskie Przedszkole Językowe w odległości 340 m, Niepubliczne Przedszkole Montessori ItsyBitsy w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Atrium Służewiec jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medycyny Pracy Medicover w odległości 210 m, Warszawskie Centrum Medyczne w odległości 250 m, Enel-Med Oddział Postępu w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Atrium Służewiec składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 110 m znajduje się Bonjour, w odległości 130 m znajduje się Carrefour Express.

Data publikacji: 15.02.2018
Data aktualizacji: 18.01.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: