Murapol Atrium Służewiec

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Murapol Atrium Służewiec dostępnych jest 12 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
B.4.0.01
3
57,2 m²
Parter
A.5.0.03
3
57,34 m²
Parter
B.4.2.05
3
58,62 m²
2
B.4.6.04
3
58,62 m²
6
B.4.7.04
3
58,62 m²
7
B.1.0.02
3
59,69 m²
Parter
B.3.2.03
3
58,73 m²
2
B.3.3.03
3
58,73 m²
3
B.3.4.03
3
58,73 m²
4
B.3.5.03
3
58,73 m²
5
B.3.7.03
3
58,73 m²
7
B.7.0.01
3
59,27 m²
Parter

Opis Inwestycji

Planowane daty oddania do użytku poszczególnych etapów:Budynek A - IIQ2020budynek B - IIQ2020Nowe mieszkania w spokojnej części Służewca na warszawskim Mokotowie, w otoczeniu biznesowego centrum stolicy, bogata infrastruktura w sąsiedztwie, blisko terenów zielonych i miejsc rekreacji, funkcjonalne mieszkania w budynkach z reprezentacyjnymi dziedzińcami - sprawdź inwestycję Murapol Atrium SłużewiecMurapol Atrium Służewiec to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa wyróżniająca się atrakcyjną architekturą. Przy ul. Cybernetyki, w dzielnicy Mokotów - na terenie warszawskiego Służewca, powstają dwa 7-piętrowe budynek z dużymi, zielonymi dziedzińcami. Zaprojektowano w nich łącznie 488 mieszkań. W ofercie znajdują się zarówno funkcjonalne kawalerki i mieszkania dwupokojowe, a także przestronne mieszkania trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe. Ich metraże zapewniają bardzo szeroki wybór - od 26 do ponad 100 mkw.Zaletą mieszkań jest przestronny układ oraz duże nasłonecznienie pomieszczeń. Pokoje są jasne, a także ustawne. Dodatkowo istnieje możliwość ich indywidualnej aranżacji. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają obszerne balkony, a te na parterze tarasy i ogródki. W każdej z klatek schodowych działać będą szybkie i ciche windy, co ułatwi komunikację wewnątrz budynku. W każdym mieszkaniu znajdzie się m.in. łącze światłowodowe, co oznacza dostęp do szybkiego internetu i usług multimedialnych.Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców w podziemnych kondygnacjach budynków przewidziano hale garażowe z licznymi miejscami postojowymi. Ich uzupełnieniem będą miejsca postojowe zewnętrzne. Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami. Budynek będzie podłączony do miejskiego węzła cieplnego. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zaplanowano plac zabaw.

Inwestycja Murapol Atrium Służewiec znajduje się na Służewcu, ul. Cybernetyki 15 (6.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Murapol Atrium Służewiec jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 488 nowych mieszkań. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Murapol Atrium Służewiec pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 57 do 60 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 60 m2 (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Murapol S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 488 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 57 do 60 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Murapol Atrium Służewiec

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 100 metrów od inwestycji Murapol Atrium Służewiec znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny KOMPUTEROWA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Atrium Służewiec znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Shim Sham - warszawski swing w odległości 350m, FNF Dance Studio w odległości 400m, Zespół Szkół Nr 20 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Consilium. Centrum medyczne, w odległości 200 m znajduje się Centrum Medyczne DANTEX MED, w odległości 250 m znajduje się MEDIKLINIKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Żabka. Sklep spożywczy, w odległości 250 m znajduje się Zaścianek - Kuchnia za ścianą.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Reebok CrossFit Mokotów, w odległości 550 m znajduje się Calypso Fitness Club Adgar Plaza, w odległości 650 m znajduje się Galeria Fitness Club.

Data publikacji: 15.02.2018

Data aktualizacji: 23.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie