+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Ostróda

63 oferty w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 354 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Konfigurator mieszkania
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Port Ostróda
  4 kw. 2024
  Port Ostróda to bez wątpienia najlepsza inwestycja, która powstaje na przestrzeni ostatnich lat na Mazurach. Zlokalizowana będzie nad samym brzegiem Jeziora Drwęckiego. O Porcie Ostróda Śmiało możemy stwierdzić, że tak dobrze położonej, zaplanowanej i z taką ilością atrakcji w bliskiej okolicy, drugiej inwestycji nie znajdziecie na Mazurach. Na ponad 4,5 hektarowej działce powstanie zintegrowana

  Port Ostróda

  od 9 900 /m2
  ul. Wypoczynkowa , Wałdowo, ostródzki(24.9 km od Iławy)
  Realia Group
 • Panorama Miasta
  gotowe

  Panorama Miasta

  ul. Solskiego , Szafranki, ostródzki(24.7 km od Iławy)
  Komfort Development Sp. z o.o.
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Ostróda

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Radisson Blu Resort & Conference Center Ostróda
  Oferta archiwalna
  Kup apartament w funkcjonującym hotelu Radisson Blu na Mazurach i zarabiaj już w tym roku! Inwestycja położona jest w Ostródzie, przy ul. Turystycznej (25.3 km od Iławy) nad samym Jeziorem Drwęckim. Obiekt dysponuje 238 pokojami o metrażach od 20 m2 do ponad 60 m2, restauracją, aquaparkiem, SPA i Centrum Konferencyjnym. Apartamenty są wyposażone i wykończone w standardzie 5*, a ceny rozpoczynają

  Radisson Blu Resort & Conference Center Ostróda

  od 13 787 /m2
  ul. Turystyczna , Ostróda(25.3 km od Iławy)
  Condo.pl
 • Villa Garden
  Oferta archiwalna
  Villa Garden to nowa kameralna inwestycja deweloperska dla osób, które cenią sobie wysoki komfort w przystępnej cenie. Usytuowanie osiedla zapewni wyjątkowy widok na panoramę Ostródy. Inwestycja składa się z 3 budynków mieszkalnych. W każdym z nich zaplanowano cztery kondygnacje. W całej inwestycji przewidziano 18 mieszkań o powierzchni od 57,9 m2 do 92,3 m2. Z okien i tarasów na najwyższych

  Villa Garden

  ul. Morelowa , Szafranki, ostródzki(24.7 km od Iławy)
  OST-BUD
 • Apartamenty Stary Tartak II
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Apartamenty Stary Tartak II jest kontynuacją inwestycji Apartamenty Stary Tartak i usytuowana jest przy ul. 3-go Maja 17D. Jest to kameralny dwukondygnacyjny budynek z 18 mieszkaniami o powierzchni od 44 m2 do 81 m2. W budynku przewidziane są 24 miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Kładziemy bardzo duży nacisk na wygląd wnętrz części wspólnych, które wykańczamy przy użyciu

  Apartamenty Stary Tartak II

  ul. 3-go Maja , Ostróda(25.8 km od Iławy)
  YAKAN TRADE Sp. z o.o. sp.k.
 • Villa Park
  Oferta archiwalna
  Twój zaciszny zakątek Zamieszkaj w cichym, zielonym zakątku nad brzegiem malowniczego jeziora Drwęckiego. Villa Park to osiedle dla osób ceniących spokój, wygodę i bliskość przyrody tuż przy centrum miasta. Wyjątkowe miejsce dla Ciebie Villa Park to dwa kameralne budynki o niskiej zabudowie, zapewniające prywatność. Stworzone z najwyższą starannością skrywać będą kawalerki oraz mieszkania 2, 3 i

  Villa Park

  od 6 400 /m2
  ul. Turystyczna 9 , Ostróda(25.3 km od Iławy)
  YAKAN TRADE Sp. z o.o. sp.k.
 • Apartamenty Stary Tartak
  Oferta archiwalna
  Na terenie zajmowanym przez przedwojenny Tartak należący do Alberta Millenet, w bliskim sąsiedztwie jeziora Drwęckiego rozpoczęła się kolejna nasza inwestycja pod nazwą „Apartamenty Stary Tartak”. Wszystkie detale, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz będą wykonane z najwyższą precyzją oraz wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Nie jest też bez znaczenia teren naszej inwestycji, który

  Apartamenty Stary Tartak

  od 5 600 /m2
  ul. 3 maja , Ostróda(25.8 km od Iławy)
  YAKAN TRADE Sp. z o.o. sp.k.
 • Rezydencja Willa Port
  Oferta archiwalna
  Rezydencja Willa Port to inwestycja położona w Ostródzie, w budynku aparthotelowym Rezydencje Willa Port. Teren wraz z budynkiem jest ogrodzony i strzeżony. W budynku znajduje się winda.

  Rezydencja Willa Port

  ul. A. Mickiewicza 17 , Ostróda(26 km od Iławy)
  Capital Investors Polska Sp. z o.o.
 • Apartamenty w Ostródzie Willa Bulwar
  Oferta archiwalna
  Willa Bulwar w Ostródzie to kameralny kompleks budynków położony w spokojnej okolicy, tuż przy promenadzie prowadzącej wzdłuż brzegu Jeziora Drwęckiego, w pobliżu plaży miejskiej, toru kajakowego, bulwaru z molo, licznych restauracji oraz wyciągu nart wodnych. Apartamenty Willa Bulwar są skierowane zarówno do osób, które poszukują drugiego domu lub wakacyjnej rezydencji na Mazurach, jak i do

  Apartamenty w Ostródzie Willa Bulwar

  ul. Ostróda , Ostróda(25.5 km od Iławy)
  Capital Investors Polska Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Ostródzie na Mazurach

Ostróda to miejscowość turystyczna położona w województwie warmińsko-mazurskim, będąca siedzibą powiatu i gminy. Jest położona nad pięcioma jeziorami, w tym Jeziorem Drwęckim. Graniczy z następującymi gminami – Miłomłyn, Iława, Łukta, Gietrzwałd, Grunwald, Lubawa i Dąbrówno. Zajmuje powierzchnię 14,15 km², a liczba mieszkańców w 2021 roku wyniosła 32 052.

W mieście obowiązuje podział administracyjny na 5 osiedli – Osiedle Centrum, Osiedle Grunwaldzkie, Osiedle Wzgórze Św. Franciszka z Asyżu, Osiedle Plebiscytowe i Osiedle Drwęckie.

Komunikacja w miejscowości

Ostróda uchodzi za ważny węzeł komunikacyjny. Przez miasto przebiegają 3 drogi krajowe – DK7, DK15 i DK16 – można nimi dojechać samochodem m.in. do Olsztyna, Gdańska, Kielc, Warszawy, Torunia, Gniezna i Krakowa.

W lokalizacji kursują także autobusy dziewięciu linii komunikacji miejskiej – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11 i 12. Mieszkańcy mogą zarazem korzystać z połączeń kolejowych w ramach linii 353 (Poznań Wschód-Żeleznodorożnyj). Najbliższy port lotniczy (Olsztyn-Mazury) jest oddalony o 100 km, a port morski w Elblągu o 71 km.

Lokalny klimat biznesowy

W Ostródzie znajduje się podstrefa Specjalnej Strefy Ekonomicznej Warminsko-Mazurskiej Strefy Ekonomicznej. Przedsiębiorcy mogą kupować od gminy działki inwestycyjne, korzystać ze zwolnień z podatku od nieruchomości oraz wsparcia gminy w procesie inwestycyjnym. W lokalizacji niebawem zostanie otwarte największe w regionie centrum handlowe – przy węźle dróg krajowych S16 i S7.

W miejscowości swoje siedziby ma wiele firm o dużym potencjale. Są to m.in. przedsiębiorstwa z następujących branż – budowlanej, maszynowo-remontowej, spożywczej, szkutniczej i drzewnej.

Mieszkania w Ostródzie z rynku pierwotnego

Nowe mieszkania na sprzedaż w Ostródzie to najczęściej nowoczesne apartamenty w szeregowej zabudowie wielorodzinnej. Na rynku pierwotnym przeważają lokale 2-pokojowe o powierzchni około 40-50 m².

Deweloperzy w tej lokalizacji realizują wiele inwestycji. W ostatnich latach nowe mieszkania w Ostródzie powstają m.in. przy ul. Traugutta, Turystycznej, 3-Maja, Mickiewicza i 1-Dywizji. Ich zakup często jest traktowany jako inwestycja w krótkoterminowy wynajem turystom lub sprzedaż pracownikom powstających firm. Ceny budowanych w Ostródzie nowych mieszkań dynamicznie rosną i stale zwiększa się zapotrzebowanie na ich zakup.

Dlaczego warto tutaj zamieszkać?

Warto kupić nowe mieszkanie w Ostródzie z wielu powodów. Można do nich zaliczyć m.in. rozbudowaną infrastrukturę społeczną, w tym liczne placówki edukacyjne i zdrowotne. Na terenie miasta znajduje się także spora powierzchnia lasów z trasami do spacerów, biegania i jazdy na rowerze. Miasto wyróżnia się na tle kraju wysoką jakością powietrza.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie warmińsko-mazurskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Ostródzie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Ostródzie

W Ostródzie dostępne są 64 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Ostródzie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 34 do 101 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 31 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 20 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 13 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Ostródzie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Ostródzie dostępne w sprzedaży kosztuje 411 958 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Ostródzie wynosi 7 354 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Ostródzie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Ostróda - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Ostródzie oddali do użytku 23 lokale mieszkalne. 23 lokale mieszkalne zostaną oddane do 3 miesięcy. 23 lokale mieszkalne zostaną oddane do 6 miesięcy. 64 lokale mieszkalne zostaną oddane do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Ostródzie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 16 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 48 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Ostródzie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: