Murapol Jana Kazimierza

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Murapol Jana Kazimierza dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U1
36,89 m²
Parter
U2
36,89 m²
Parter

Opis Inwestycji

Nowoczesne lokale usługowe w budynku na Woli. Kilkaset mieszkań w bezpośrednim sąsiedztwie, funkcjonalna aranżacja to inwestycja Murapol Jana KazimierzaW ramach inwestycji Murapol Jana Kazimierza parterowa część budynku zyskała charakter komercyjny. W nowoczesnym budynku powstały dwa lokale usługowe o powierzchni niemal 37 mkw. Oba lokale są dostępne zarówno w ofercie sprzedażowej, jak i z możliwością ich wynajmu.Dla wygody użytkowników pod budynkiem znajduje się garaż, a wjazd umożliwia automatycznie otwierana brama. Solidną podstawę do prowadzenia lokalu handlowo-usługowego w inwestycji Murapol Jana Kazimierza stanowią 152 mieszkania znajdujące się w tym samym budynku. Oznacza to bliskość kilkuset mieszkańców, którzy na co dzień będą korzystać z oferowanych produktów i usług. Lokalizacja budynku umożliwia łatwy dojazd do lokali również z innych części Warszawy.

Inwestycja Murapol Jana Kazimierza znajduje się na Odolanach, ul. Jana Kazimierza (4.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Murapol Jana Kazimierza została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Murapol Jana Kazimierza pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchni 37 metrów kwadratowych.

Deweloper Murapol S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych: 37 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Murapol Jana Kazimierza

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 250 metrów od inwestycji Murapol Jana Kazimierza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Reduta Wolska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Jana Kazimierza znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: "Zaczarowane Motylki" - Żłobek i Przedszkole w odległości 350m, Szkoła Podstawowa Nr 132 w odległości 850m, Szkoła Podstawowa nr 238 Publiczna im. C. Botewa w odległości 1100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Medi Partner, w odległości 900 m znajduje się Centrum Medyczne CMP Wola | Przychodnia, w odległości 950 m znajduje się Diagnostyka Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Kościół Św. Wawrzyńca, w odległości 450 m znajduje się Kaplica Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych Dni Ostatnich, w odległości 500 m znajduje się Cerkiew Św. Jana Klimaka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się CrossFit Dock, w odległości 500 m znajduje się Park Powstańców Warszawy, w odległości 600 m znajduje się Skwer im. płk. Pacak-Kuźmirskiego.

Data publikacji: 05.12.2018

Data aktualizacji: 02.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie