Murapol Jana Kazimierza

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Najbliższe inwestycje

 • Miasto Wola(0.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza (4.5 km od centrum Warszawy)
  Miasto Wola
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 5
  Powierzchnia: 59 - 130 m2
  Dantex
 • Yana(0.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 35/37 (5 km od centrum Warszawy)
  Yana
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 21 m2
  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.
 • Osiedle Espresso(0.8 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza (5.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 500 netto/m2
  Osiedle Espresso
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 99 m2
  Ronson Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Murapol Jana Kazimierza to nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy położony przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie. Nowe lokale użytkowe dostępne są na parterze zrealizowanego budynku, w sąsiedztwie licznych inwestycji mieszkaniowych. W tym cieszącym się popularnością rejonie dzielnicy Wola powstały dwa lokale użytkowe. Są dostępne zarówno na sprzedaż, jak i z możliwością wynajmu.Dlaczego warto?Lokale użytkowe na parterze zrealizowanego budynku z ponad 150 mieszkaniami.Solidną bazę potencjalnych klientów stanowią lokatorzy osiedla.Duże i przeszklone witryny zapewniają optymalne nasłonecznienie lokali i dają możliwość umieszczenia dobrze widocznej reklamy.Podjazd ułatwi dostęp osobom niepełnosprawnym lub dotarcie rowerem czy wózkiem dziecięcym.Lokale składają się z pomieszczenia głównego, pokoju socjalnego i łazienki.Wiele miejsc postojowych, w tym w podziemnym garażu, oznacza wygodne parkowanie dla klientówDostępne lokaleW ofercie dwa nowe lokale użytkowe o powierzchniach 37 mkw. Ich wnętrza można indywidualnie aranżować i wydzielić w nich dodatkowe pomieszczenia przeznaczone np. na magazyny, poczekalnie, sale konferencyjne. Aktualnie w ofercie znajdują się lokale, które mogą być zaadaptowane na potrzeby działalności biurowej - np.biura podróży, rachunkowego itp.

Inwestycja Murapol Jana Kazimierza znajduje się na Odolanach, ul. Jana Kazimierza (4.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Murapol Jana Kazimierza została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Jana Kazimierza pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 37 metrów kwadratowych.

Deweloper Murapol S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Murapol Jana Kazimierza

Inwestycja zrealizowana przy ul. Jana Kazimierza na Woli - w popularnej dzielnicy mieszkalnej i biznesowej. Doskonałe skomunikowanie z centrum Warszawy - tylko 15 minut od Śródmieścia. W sąsiedztwie licznych inwestycji mieszkaniowych - gwarancja stałego napływu klientów. Łatwy dojazd samochodem, tramwajem lub autobusem - dogodne połączenie drogowe, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Jana Kazimierza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Murapol Jana Kazimierza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Goleszowska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Jana Kazimierza znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Medyczne Studium Zawodowe w odległości 300 m, Niepubliczne Przedszkole Zaczarowane Motylki w odległości 310 m, DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BIG LITTLE THINGS w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Jana Kazimierza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne Medi Partner w odległości 150 m, Klinika okulistyczna - Dr Nowosielska w odległości 230 m, Klinika Marusza - Akademia rzeźbienia twarzy w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Jana Kazimierza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Jana Kazimierza w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 05.12.2018

Data aktualizacji: 13.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie