Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nowe mieszkania na sprzedaż Tomaszów Mazowiecki

84 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 777 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Farbiarska
  4 kw. 2025
  W centrum Tomaszowa Mazowieckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie nowo wyremontowanych bulwarów nad rzeką Wolbórka, które w 2019r. wybrane zostały najlepiej zagospodarowaną przestrzenią publiczną w woj. łódzkim, na terenie dawnej Tomaszowskiej Fabryki Wyrobów Sukiennych Emanuela Bornszteina, która po II wojnie światowej przemieniła się w Tomaszowską Drukarnię Akcydensową a potem w zakłady należące do

  Osiedle Farbiarska

  ul. Farbiarska 28, Tomaszów Mazowiecki(16.9 km od Piotrkowa Trybunalskiego)
  BIN DOM Sp. z o. o.
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Tomaszów Mazowiecki

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Park Cegielnia - Etap I
  Oferta archiwalna
  Osiedle PARK CEGIELNIA powstaje przy ulicy Cegielnianej 8 w miejscowości Dąbrowa, na granicy miasta Tomaszowa Mazowieckiego.. 3-kondygnacyjne kameralne budynki zatopione w zieleni to najlepszy wybór dla poszukujących mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim. Duże okna, windy, balkony, place zabaw, mnóstwo zieleni, nowoczesny design budynków, a także nieszablonowy projekt otoczenia sprawiają, że nikt,

  Osiedle Park Cegielnia - Etap I

  od 4 900 /m2
  ul. Cegielniana 8, Dąbrowa, łódzkie, tomaszowski(13.6 km od Piotrkowa Trybunalskiego)
  TomPol Capital Sp. z o.o.
 • Spalska
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Spalskiej 74/78 to budynek wielorodzinny, w którym zaprojektowano 27 lokali mieszkalnych. W budynku znajdować się będą również indywidualne garaże na poziomie przyziemia. W ofercie przewidziane są także miejsca postojowe naziemne. Do każdego lokalu mieszkalnego będzie dostępna komórka lokatorska w piwnicy budynku o pow. od 9mkw do 25mkw.

  Spalska

  od 4 450 /m2
  ul. Spalska 74, Tomaszów Mazowiecki(19.1 km od Piotrkowa Trybunalskiego)
  "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k.
 • Mieszkania Smugowa
  Oferta archiwalna
  Inwestycja ta wyróżnia się podwyższonym standardem, interesująca architekturą, komfortem użytkowania i funkcjonalnością. Oferujemy mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe o optymalnym układzie przestrzennym i zróżnicowanych metrażach – od 38-117m2.Każde mieszkanie posiada balkon (mieszkania powyżej 88 m 2posiadają 2 balkony). Do każdego lokalu mieszkalnego przynależna jest komórka lokatorska w

  Mieszkania Smugowa

  ul. Smugowa 13-23A, Tomaszów Mazowiecki(16.4 km od Piotrkowa Trybunalskiego)
  "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim – zainwestuj i zamieszkaj!

Szukasz nieruchomości w Łódzkiem? Nowe mieszkania na sprzedaż w Tomaszowie Mazowieckim to sposób na pewną inwestycję i wygodne lokum w wiodącym ośrodku gospodarczym i naukowym. Gdzie w Tomaszowie Mazowieckim buduje się najwięcej i jakie mieszkania znajdują się w ofercie?

Tomaszów Mazowiecki to czwarte pod względem liczby ludności miasto w województwie łódzkim. Jest oddalony od Łodzi zaledwie 77 km, a bliskość drogi ekspresowej S8 pozwala na dogodny dojazd do Warszawy oraz Częstochowy. Strategiczna lokalizacja sprawia, że miasto stanowi ważny ośrodek gospodarczy i biznesowy oraz jest chętnie wybierany jako miejsce zamieszkania.

Na terenie miasta działają regionalni deweloperzy, dzięki czemu regularnie powstają tu nowe inwestycje. W jakich dzielnicach Tomaszowa Mazowieckiego znajdują się nowe mieszkania na sprzedaż i na jakie udogodnienia mogą liczyć mieszkańcy?

Gdzie zamieszkać w Tomaszowie? 

Nowe mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim znajdują się w obrębie nowoczesnych osiedli deweloperskich, które powstają w rożnych częściach miasta. Najwięcej z nich buduje się w północno-wschodniej i wschodniej części miasta m.in. w dzielnicach Cekanów i Tomaszówek. Nowe osiedla powstają także w południowej części Tomaszowa, w rejonie Osiedla Kanonierów i Majora Hubala oraz na przedmieściach, zwłaszcza na odcinku w kierunku Dąbrowy.

Warto, w tym miejscu zaznaczyć, że coraz więcej terenów Tomaszowa Mazowieckiego jest objęta planami modernizacji, dzięki czemu obszar działalności deweloperskiej ciągle się poszerza w kontrolowany i zrównoważony sposób. Przykładem mogą być mieszkania przy ul. Rolnej w Tomaszowie Mazowieckiej.

Nowe mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim – jaka oferta?

Wśród nowych inwestycji w Tomaszowie Mazowieckim znajdują się klasyczne wielorodzinne osiedla o niskiej zabudowie i wewnętrznej infrastrukturze, kameralne wolnostojące bloki mieszkalne oraz osiedla o podwyższonym standardzie wykończenia. Cześć osiedli posiada ogrodzony teren oraz jest objęta monitoringiem lub ochroną. Do standardu należą takie udogodnienia jak aranżacje roślinne, mała architektura, place zabaw, parkingu oraz ułatwienia dla osób o ograniczonej mobilności. Nowe mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim dostępne są w zróżnicowanych metrażach i układach, dzięki czemu oferta dostosowana jest do potrzeb różnych grup nabywców.

Korzystne położenie miasta na mapie województwa przyciąga do Tomaszowa Mazowieckiego wiele korporacji i inwestorów, dzięki czemu nieruchomości stają się opłacalna lokata kapitału. Do inwestowania zachęca fakt, że mieszkania deweloperskie w Tomaszowie Mazowieckim są dużo tańsze niż w innych, większych miastach wojewódzkich oraz stwarzają dobre perspektywy dochodu z wynajmu lub późniejszej odsprzedaży.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Tomaszowie Mazowieckim na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

 

 

 

 

Nowe mieszkania na sprzedaż w Tomaszowie Mazowieckim

W Tomaszowie Mazowieckim dostępne są 84 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Tomaszowie Mazowieckim mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 45 do 79 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 57 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 23 lokale
 • mieszkania 4-pokojowe - 4 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim?

Najtańsze nowe mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim dostępne w sprzedaży kosztuje 376 052 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim wynosi 7 777 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Tomaszowie Mazowieckim nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Tomaszów Mazowiecki - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Tomaszowie Mazowieckim nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec IV kwartału 2025.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Tomaszowie Mazowieckim, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 19 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 65 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 17 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Tomaszowie Mazowieckim i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023