+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania na sprzedaż Tomaszów Mazowiecki

149 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 446 zł/m²

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?

  Dopasuj liczbę pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
 • Osiedle Farbiarska
  4 kw. 2025
  W centrum Tomaszowa Mazowieckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie nowo wyremontowanych bulwarów nad rzeką Wolbórka, które w 2019r. wybrane zostały najlepiej zagospodarowaną przestrzenią publiczną w woj. łódzkim, na terenie dawnej Tomaszowskiej Fabryki Wyrobów Sukiennych Emanuela Bornszteina, która po II wojnie światowej przemieniła się w Tomaszowską Drukarnię Akcydensową a potem w zakłady należące do

  Osiedle Farbiarska

  ul. Farbiarska 28 , Tomaszów Mazowiecki(16.9 km od Piotrkowa Trybunalskiego)
  BIN DOM Sp. z o. o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Park Cegielnia - Etap I
  Oferta archiwalna
  Osiedle PARK CEGIELNIA powstaje przy ulicy Cegielnianej 8 w miejscowości Dąbrowa, na granicy miasta Tomaszowa Mazowieckiego.. 3-kondygnacyjne kameralne budynki zatopione w zieleni to najlepszy wybór dla poszukujących mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim. Duże okna, windy, balkony, place zabaw, mnóstwo zieleni, nowoczesny design budynków, a także nieszablonowy projekt otoczenia sprawiają, że nikt,

  Osiedle Park Cegielnia - Etap I

  od 4 900 zł/m2
  ul. Cegielniana 8 , Dąbrowa, łódzkie, tomaszowski(13.6 km od Piotrkowa Trybunalskiego)
  TomPol Capital Sp. z o.o.
 • Spalska
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Spalskiej 74/78 to budynek wielorodzinny, w którym zaprojektowano 27 lokali mieszkalnych. W budynku znajdować się będą również indywidualne garaże na poziomie przyziemia. W ofercie przewidziane są także miejsca postojowe naziemne. Do każdego lokalu mieszkalnego będzie dostępna komórka lokatorska w piwnicy budynku o pow. od 9mkw do 25mkw.

  Spalska

  od 4 450 zł/m2
  ul. Spalska 74 , Tomaszów Mazowiecki(19.1 km od Piotrkowa Trybunalskiego)
  "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k.
 • Mieszkania Smugowa
  Oferta archiwalna
  Inwestycja ta wyróżnia się podwyższonym standardem, interesująca architekturą, komfortem użytkowania i funkcjonalnością. Oferujemy mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe o optymalnym układzie przestrzennym i zróżnicowanych metrażach – od 38-117m2.Każde mieszkanie posiada balkon (mieszkania powyżej 88 m 2posiadają 2 balkony). Do każdego lokalu mieszkalnego przynależna jest komórka lokatorska w

  Mieszkania Smugowa

  ul. Smugowa 13-23A , Tomaszów Mazowiecki(16.4 km od Piotrkowa Trybunalskiego)
  "Ezbud" Sp. z o.o. Sp.k.
image

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie. Zero spamu, usługa bez opłat i prowizji.

Nowe mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim – zainwestuj i zamieszkaj!

Szukasz nieruchomości w Łódzkiem? Nowe mieszkania na sprzedaż w Tomaszowie Mazowieckim to sposób na pewną inwestycję i wygodne lokum w wiodącym ośrodku gospodarczym i naukowym. Gdzie w Tomaszowie Mazowieckim buduje się najwięcej i jakie mieszkania znajdują się w ofercie?

Tomaszów Mazowiecki to czwarte pod względem liczby ludności miasto w województwie łódzkim. Jest oddalony od Łodzi zaledwie 77 km, a bliskość drogi ekspresowej S8 pozwala na dogodny dojazd do Warszawy oraz Częstochowy. Strategiczna lokalizacja sprawia, że miasto stanowi ważny ośrodek gospodarczy i biznesowy oraz jest chętnie wybierany jako miejsce zamieszkania.

Na terenie miasta działają regionalni deweloperzy, dzięki czemu regularnie powstają tu nowe inwestycje. W jakich dzielnicach Tomaszowa Mazowieckiego znajdują się nowe mieszkania na sprzedaż i na jakie udogodnienia mogą liczyć mieszkańcy?

Gdzie zamieszkać w Tomaszowie? 

Nowe mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim znajdują się w obrębie nowoczesnych osiedli deweloperskich, które powstają w rożnych częściach miasta. Najwięcej z nich buduje się w północno-wschodniej i wschodniej części miasta m.in. w dzielnicach Cekanów i Tomaszówek. Nowe osiedla powstają także w południowej części Tomaszowa, w rejonie Osiedla Kanonierów i Majora Hubala oraz na przedmieściach, zwłaszcza na odcinku w kierunku Dąbrowy.

Warto, w tym miejscu zaznaczyć, że coraz więcej terenów Tomaszowa Mazowieckiego jest objęta planami modernizacji, dzięki czemu obszar działalności deweloperskiej ciągle się poszerza w kontrolowany i zrównoważony sposób. Przykładem mogą być mieszkania przy ul. Rolnej w Tomaszowie Mazowieckiej.

Nowe mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim – jaka oferta?

Wśród nowych inwestycji w Tomaszowie Mazowieckim znajdują się klasyczne wielorodzinne osiedla o niskiej zabudowie i wewnętrznej infrastrukturze, kameralne wolnostojące bloki mieszkalne oraz osiedla o podwyższonym standardzie wykończenia. Cześć osiedli posiada ogrodzony teren oraz jest objęta monitoringiem lub ochroną. Do standardu należą takie udogodnienia jak aranżacje roślinne, mała architektura, place zabaw, parkingu oraz ułatwienia dla osób o ograniczonej mobilności. Nowe mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim dostępne są w zróżnicowanych metrażach i układach, dzięki czemu oferta dostosowana jest do potrzeb różnych grup nabywców.

Korzystne położenie miasta na mapie województwa przyciąga do Tomaszowa Mazowieckiego wiele korporacji i inwestorów, dzięki czemu nieruchomości stają się opłacalna lokata kapitału. Do inwestowania zachęca fakt, że mieszkania deweloperskie w Tomaszowie Mazowieckim są dużo tańsze niż w innych, większych miastach wojewódzkich oraz stwarzają dobre perspektywy dochodu z wynajmu lub późniejszej odsprzedaży.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Tomaszowie Mazowieckim na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

 

 

 

 

Informacje o Tomaszowie Mazowieckim

W Tomaszowie Mazowieckim dostępnych jest 159 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Tomaszowie Mazowieckim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 31 do 79 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (5 mieszkań).
 • 2-pokojowe (98 mieszkań).
 • 3-pokojowe (38 mieszkań).
 • 4-pokojowe (8 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Tomaszowie Mazowieckim dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 135 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Tomaszowie Mazowieckim kosztuje 237 460 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 690 000 zł.

Oferty w Tomaszowie Mazowieckim

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: