+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

image

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie. Zero spamu, usługa bez opłat i prowizji.

Nowe mieszkania Strzelce Krajeńskie – rynek pierwotny

Strzelce Krajeńskie to malownicza miejscowość w północno-wschodniej części województwa lubuskiego. Miasto położone jest nad trzema jeziorami, które stanowią ważne tereny rekreacyjne dla mieszkańców oraz przyciągają turystów z innych części Polski. Duże zainteresowanie lokalami mieszkalnymi i pod wynajem sprawia, że w Strzelcach stale przybywa nowych inwestycji deweloperskich. Jakie lokale znajdziemy na rynku pierwotnym i do kogo adresowana jest oferta?

Strzelce Krajeńskie to miejscowość, która łączy wiele atutów. Miasto, choć niewielkie, posiada w pełni rozwiniętą infrastrukturę, która umożliwia jego mieszkańcom normalne funkcjonowanie bez konieczności dojazdów. Miejscowość jest także świetnie skomunikowana z Gorzowem Wielkopolskim drogą nr 22. Wystarczy jedynie 30 minut jazdy, aby znaleźć się w najważniejszym ośrodku gospodarczo-administracyjnym województwa lubuskiego. Lokalizacja w pasie Pojezierza Południowo-pomorskiego zapewnia dostęp do ciekawych terenów rekreacyjnych i kąpielisk. Nic dziwnego, że mieszkańcy Strzelców Krajeńskich chwalą swoją miejscowość jako miejsce dobre do życia. Nie brakuje także osób, które chcą się tam osiedlić lub kupić mieszkanie pod wynajem. Widoczny popyt nie pozostaje bez wpływu na aktywność deweloperów.

Nowe mieszkania w Strzelcach Krajeńskich

Rynek pierwotny w Strzelcach Krajeńskich przeżywa duże ożywienie. Nowe inwestycje powstają zarówno w ścisłym centrum miasta, jak i okolicach jezior Górne i Dolne. Świeżo oddane budynki znajdziemy także w rejonie drogi 22 w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. To właśnie ta lokalizacja cieszy się największą popularnością, wśród osób pracujących lub uczących się na co dzień w stolicy województwa.

Szeroka oferta mieszkań jest dedykowana różnym potrzebom. W sprzedaży znajdują się niewielkie lokale z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni nie większej niż 40 mkw oraz przestronne mieszkania 2, 3 lub nawet 4-pokojowe. Standardem w nowych inwestycjach jest obecność windy oraz balkon lub taras przynależny do danego lokalu. Na terenie osiedli znajdują się miejsca do parkowania lub podziemne garaże.

Osoby, które chcą mieć własny kawałek zieleni, mogą skorzystać z oferty osiedli domów jednorodzinnych lub lokali w zabudowie szeregowej. Kameralne inwestycje znajdują się w zielonej okolicy, w pobliżu terenów rekreacyjnych i popularnych kąpielisk. Ogrodzenie i oświetlenie budynków wpływa na poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców.

Mieszkania na sprzedaż w Strzelcach Krajeńskich – ile kosztują?

Ceny mieszkań w Strzelcach Krajeńskich nie należą do najniższych, ale mieszczą się w średnim pułapie dla województwa lubuskiego, które należy do jednych z tańszych w Polsce. Na wartość rynkową lokali wpływa dogodna lokalizacja względem stolicy województwa oraz atrakcyjne położenie wśród jezior. Ten drugi aspekt sprawia, że mieszkania na sprzedaż w Strzelcach Krajeńskich chętnie wybierane są także przez inwestorów, którzy chcą udostępniać swoje lokale turystycznie. Na ostateczną cenę mieszkania wpływa dokładna lokalizacja, metraż oraz standard wykonania budynku.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubuskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań/domów w Strzelcach Krajeńskich na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Strzelcach Krajeńskich

Województwo lubuskie zajmuje powierzchnię 13 987,88 kilometrów kwadratowych. Siedzibą Wojewody jest miasto Gorzów Wielkopolski, zaś władz samorządu województwa - Zielona Góra. Dzielnica powołana do życia została w 1999 roku. Zajmuje teren dawnego województwa gorzowskiego i zielonogórskiego oraz niewielkiej części leszczyńskiego. Województwo Lubuskie posiada największą lesistość w skali kraju, aż 49 procent.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: