Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Koszalina:

Rynek nieruchomości w Koszalinie

Koszalin to drugie pod względem wielkości miasto w województwie zachodniopomorskim, będące popularnym ośrodkiem turystycznym. Morze znajduje się w odległości około 11 km od centrum miasta. Zarazem miejscowość jest otoczona sporą powierzchnią terenów zielonych. Koszalin należy do podstref inwestycyjnych Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co przyciąga wielu inwestorów na tutejszy rynek nieruchomości.

Koszalińskie nowe mieszkania powstają w różnych częściach miasta. Zostało one podzielone na 17 osiedli: Bukowe, Jamno-Łabusz, Jedliny, Imienia Tadeusza Kotarbińskiego, Lechitów, Lubiatowo, Morskie, Na Skarpie, Nowobramskie, Raduszka, Rokosowo, Imienia Śniadeckich, Śródmieście, Tysiąclecia, Unii Europejskiej, Imienia Melchiora Wańkowicza i Wspólny Dom.

Nowe mieszkania w Koszalinie - w jakiej dzielnicy? 

Rynek nowych mieszkań w Koszalinie dynamicznie się rozwija. Na terenie miasta powstaje wiele nowoczesnych inwestycji deweloperskich, najczęściej na obrzeżach miasta. Największym popytem cieszą się nieruchomości w koszalińskiej dzielnicy Przylesie oraz na osiedlu Unii Europejskiej, z uwagi na dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Istnieje również spory popyt na lokale zlokalizowane na osiedlu Rokosowo, w pobliżu szpitala wojewódzkiego oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie.

Najpopularniejszy metraż koszalińskich nowych mieszkań wynosi 50-60 m2. Ich zakupem są zainteresowane głównie młode rodziny, które chcą na stałe osiedlić się w tym mieście. Dużym zainteresowaniem cieszą się także kawalerki, lokale 2-pokojowe oraz większe apartamenty wakacyjne. Tego typu nieruchomości w Koszalinie często kupują inwestorzy, którym wynajem mieszkań pozwala ochronić własne pieniądze przed inflacją. Rynek nowych mieszkań w Koszalinie przyciąga również studentów, którzy mogą studiować na kilku uczelniach wyższych, w tym na Politechnice Koszalińskiej.

Ile kosztują nowe mieszkania w Koszalinie?

Nowe mieszkania w Koszalinie zyskują na wartości, dzięki czemu ich zakup może okazać się korzystną inwestycją. Mimo tego są tańsze niż w wielu innych polskich miastach, w tym w Szczecinie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie czy Rzeszowie. Pomimo rosnących cen, nie brakuje osób zainteresowanych zakupem nieruchomości w Koszalinie od deweloperów. Dlatego błyskawicznie znajdują one nabywców.

Koszalińskie nowe mieszkania powstają z uwzględnieniem najnowszych trendów architektonicznych. Często deweloperzy wyposażają je w szereg technologii energooszczędnych, np. w panele fotowoltaiczne czy pompy ciepła. Bez trudu można również znaleźć lokum z przestronnym tarasem, balkonem, ogrodem, garażem czy podziemnym miejscem parkingowym.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie zachodniopomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Koszalinie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Koszalinie

Koszalin zlokalizowany w północno-zachodniej Polsce jest drugim co do wielkości miastem na Pomorzu Zachodnim. Malowniczy krajobraz, Koszalin zawdzięcza swojemu położeniu u podnóża pobrzeża, nad rzeką Dzierżęcinką i jeziorami: Jamno, Lubiatowo Północne. Zabytkowe centrum miasta znajduje się zaledwie 11 km od Morza Bałtyckiego. Zabudowa Koszalina posiada średniowieczny układ, który składa się z siatki ulic obiegających najstarszą część zabudowań łącząc śródmieście z pozostałymi obszarami. Duża powierzchnia miasta składa się z terenów zielonych co sprzyja spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Rozwinięta gospodarka, Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna, rozwinięty węzeł komunikacji przyczyniają się do rozwoju przemysłu i handlu, dając tym samym zatrudnienie wielu mieszkańcom Koszalina. Miasto jest największym ośrodkiem kulturalnym w tym regionie.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: