Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Zielona Oaza
  Oferta archiwalna
  Nowy budynek mieszkalny wielorodzinny, 3- klatkowy, III- kondygnacyjny, położony w spokojnej części miasta. Okna i balkony wychodzą na ogrody działkowe. Lokale mieszkalne o wysokim standardzie wykończenia m.in. system telewizji cyfrowej w wysokiej rozdzielczości (dwufunkcyjne piece gazowe z zamkniętą komorą spalania), system monitoringu przed wejściem do klatki. Przed blokiem parking,
  ul. Asfaltowa , Kostrzyn(36.1 km od Gorzowa Wielkopolskiego)
  Alfabud

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Kostrzynie nad Odrą – rynek pierwotny

Kostrzyn nad Odrą to miasto w północno-zachodniej części województwa lubuskiego w powiecie gorzowskim. Przez lata miejscowość słynęła jako miejsce organizacji festiwalu Woodstocku. Obecnie zwraca uwagę rozwojowym charakterem oraz dużą ilością nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych. Jak wygląda rynek pierwotny w Kostrzynie na Odrą i jakie lokale znajdziemy w ofercie?

Kostrzyn nad Odrą to miasto na prawach gminy o wielkości 46,14 km. Ponad 17-tysięczna miejscowość stanowi ważny ośrodek edukacyjny, gospodarczy i przemysłowy. Jest to zasługą m.in. zasługą przygranicznego charakteru miasta, które graniczy z Niemcami. Na terenie Kostrzyna znajduje się duży port rzeczny oraz Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, które zapewniają liczne miejsca pracy. Wszystko to sprzyja rozwojowi miasta, które od pewnego czasu stanowi miejsce intensywnej działalności firm deweloperskich.

Nowe mieszkania na sprzedaż – dlaczego warto zamieszkać w Kostrzynie nad Odrą?

Nowe mieszkania na sprzedaż w Kostrzynie nad Odrą cieszą się zainteresowaniem mieszkańców województwa lubelskiego, które pragną kupić mieszkanie w mniejszej miejscowości z dużą ilością terenów zielonych oraz z bogatą infrastrukturą handlowo-usługową na miejscu. To także atrakcyjna propozycja dla osób pracujących na co dzień w Niemczech. Nowe mieszkania charakteryzują się niższymi cenami niż w innych, większych miastach województwa oraz są znacznie tańsze niż lokale za granicą. Stabilny wzrost wartości czyni je dobrą i opłacalną inwestycją.

Mieszkania deweloperskie w Korzystnie nad Odrą – jakie osiedla powstają?

Miasto podzielone jest administracyjnie na 5 części. Są to Szumiłowo, Drzewice, Osiedle Leśne, Stary Kostrzyn, Warniki. Nowe inwestycje powstają w różnych miejscach miasta. Przykładem może mogą być nowe mieszkania sprzedaż w Osiedlu Parkowym w centrum Kostrzyna nad Odrą lub kameralne inwestycje w Warnikach. Większość inwestycji to nisko kondygnacyjne budynki o przeznaczeniu wielorodzinnym. Szeroki wybór metraży i układu pomieszczeń sprawia, że każdy znajdzie tu odpowiedni lokal dla siebie.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubuskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Kostrzynie nad Odrą na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023