Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Zielona Oaza
  Oferta archiwalna
  Nowy budynek mieszkalny wielorodzinny, 3- klatkowy, III- kondygnacyjny, położony w spokojnej części miasta. Okna i balkony wychodzą na ogrody działkowe.Lokale mieszkalne o wysokim standardzie wykończenia m.in. system telewizji cyfrowej w wysokiej rozdzielczości (dwufunkcyjne piece gazowe z zamkniętą komorą spalania), system monitoringu przed wejściem do klatki. Przed blokiem parking, chodniki, zieleń.Mieszkania charakteryzują się niskimi kosztami utrzymania. Każdy lokal posiada niezależny licznik na gaz, wodę i prąd.

  Zielona Oaza

  ul. Asfaltowa , Kostrzyn(36.1 km od Gorzowa Wielkopolskiego)
  Alfabud

Informacje o Kostrzynie nad Odrą

Kostrzyn nad Odrą to miasto położone w północno-zachodniej części województwa lubuskiego. Zajmuje 46 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 18 tysięcy osób. Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc jest zdecydowanie Park Narodowy Ujście Warty - to idealne miejsce na piesze czy rowerowe wycieczki. Dodatkowo wyznaczono w nim także ścieżki przyrodnicze, a po drodze można spotkać jednego z kilkudziesięciu żyjących tam przepięknych orłów bielików i wiele innych cudów znikającej natury. Na terenie miasta mieści się również Muzeum Twierdzy Kostrzyn - to miejsce zadowoli wszystkich miłośników historii i wojskowości. W Kostrzynie nad Odrą znajduje się także ośrodek sportowo- rekreacyjny, w którym odbywają się zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz osób starszych. Dużą popularnością cieszą się szczególnie zajęcia z zapasów, piłki nożnej, piłki ręcznej i tenisa ziemnego. Ponadto funkcjonują tutaj trzy szkoły podstawowe, szkoła średnia oraz dwie szkoły wyższe - Wyższa Szkoła Zawodowa oraz Uniwersytet Szczeciński – ośrodek zamiejscowy w Kostrzynie nad Odrą.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: