Atrium Czerwieńskiego

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Atrium Czerwieńskiego dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U2
588 m²
Parter

Opis Inwestycji

Zróżnicowane metraże, doskonała komunikacja z centrum Krakowa, w otoczeniu dużego osiedla – to lokale handlowo-usługowe w Atrium CzerwieńskiegoLokale handlowo-usługowe powstały na parterze wielorodzinnego budynku, w którym znajdują się 72 mieszkania. Lokal, który jest aktualnie dostępny, znajduje się w ofercie zarówno sprzedażowej, jak i z możliwością jego wynajmu.Dzięki przeszkleniu najniższej kondygnacji lokal jest znakomicie wyeksponowany, a do środka dostaje się dużo światła słonecznego. Liczna zabudowa wielorodzinna w sąsiedztwie, w której mieszka kilka tysięcy osób, to możliwość zaistnienia w świadomości szerokiego grona klientów. Najemcy i klienci nie będą mieli problemu ze znalezieniem miejsca postojowego. Budynek jest wyposażony w podziemny parking.

Inwestycja Atrium Czerwieńskiego znajduje się na Prądniku Białym, ul. Bolesława Czerwieńskiego (3.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Atrium Czerwieńskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Atrium Czerwieńskiego pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 588 metrów kwadratowych.

Deweloper Murapol S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 588 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Atrium Czerwieńskiego

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

W odległości 200 metrów od inwestycji Atrium Czerwieńskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Czerwieńskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Czerwieńskiego znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 119 w odległości 100m, Przedszkole Niepubliczne "Kraina Uśmiechu" w odległości 300m, ŹRÓDŁO Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się POD OWIECZKĄ. APTEKA, w odległości 550 m znajduje się APTEKI BOBILEWICZ, w odległości 650 m znajduje się apteka Verbena.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się EURONET. BANKOMAT, w odległości 400 m znajduje się AP Kraków, w odległości 500 m znajduje się CASH4YOU. BANKOMAT.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się Fitness Platinium, w odległości 1300 m znajduje się Fitness Klub BodyHIT, w odległości 1450 m znajduje się Hala Kartingowa Daytona.

Data publikacji: 05.12.2018

Data aktualizacji: 06.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie