Atrium Czerwieńskiego

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Atrium Czerwieńskiego dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U2
588 m²
Parter

Opis Inwestycji

Inwestycja Atrium Czerwieńskiego to nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy przy ul. Czerwieńskiego w dzielnicy Prądnik Biały. To jedna z najpopularniejszych lokalizacji, którymi może pochwalić się Kraków. Nowe lokale użytkowe znajdują się na parterze zrealizowanego i w całości zamieszkanego budynku. Tylko 15 minut od centrum miasta oraz w sąsiedztwie licznych inwestycji mieszkaniowych powstały 3 lokale użytkowe w szerokiej gamie powierzchni i układów. Ostatni, największy z nich, znajduje się w ofercie na sprzedaż, jak i z możliwością wynajmu.Dlaczego warto?Lokal użytkowy wyeksponowany na parterze zrealizowanego budynku z ponad 70 mieszkaniami.Solidną bazę potencjalnych klientów stanowią lokatorzy osiedla.Duża i przeszklona witryna zapewnia optymalne nasłonecznienie lokalu i daje możliwość umieszczenia dobrze widocznej reklamy.Wygodne parkowanie możliwe jest w garażu pod budynkiem.Dostępne lokaleW ofercie nowy lokal użytkowy o powierzchni 588 mkw. Jego wnętrze można indywidualnie aranżować i dopasować do specyfiki prowadzonej w nim działalności. Ten nowy lokal użytkowy w Krakowie może być zaadaptowany na potrzeby m.in.:nowoczesnej siłownimodnego klubu fitness

Inwestycja Atrium Czerwieńskiego znajduje się na Prądniku Białym, ul. Bolesława Czerwieńskiego (3.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Atrium Czerwieńskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atrium Czerwieńskiego pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 588 metrów kwadratowych.

Deweloper Murapol S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 588 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Atrium Czerwieńskiego

Inwestycja zrealizowana przy ul. Czerwieńskiego w popularnej dzielnicy mieszkalnej i biznesowej Prądnik Biały. Doskonałe skomunikowanie z centrum miasta - tylko 15 minut od Śródmieścia Krakowa. W sąsiedztwie licznych inwestycji mieszkaniowych - gwarancja stałego napływu klientów. Łatwy dojazd samochodem lub autobusem - dogodne połączenie drogowe z DK7, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atrium Czerwieńskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Atrium Czerwieńskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czerwieńskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Czerwieńskiego znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 119 im. Janiny Porazińskiej w odległości 120 m, Przedszkole Niepubliczne Galaktyka Dzieci w odległości 170 m, LOKOMOTYWA - Publiczne Przedszkole w Krakowie w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atrium Czerwieńskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 330 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Czerwieńskiego w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.12.2018

Data aktualizacji: 01.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie