Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Biłgoraj

51 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 860 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Miasteczko Na Szlaku Kultur, etap II
  4 kw. 2023
  SASS Deweloper prezentuje nową inwestycję budowlaną w modnej dzielnicy w centrum miasta:- 55 mieszkań od 27,58 m2 do 107,23m2, każde mieszkanie posiada balkon lub taras, natomiast na parterze jest 5 mieszkań z ogródkami- 25 miejsc w garażu podziemnym- komórki lokatorskie- winda- przyjazny dostęp dla osób niepełnosprawnych- 9 lokali usługowych od 18m2 do 41m2- ogrzewanie i woda z sieci miejskiej- możliwość zmiany ścian działowych,- możliwość połączenia dwóch mieszkań/dwóch lokali usługowych.- taras widokowy dla wszystkich lokatorów kamienicy około 150m2Przewidywane oddanie Kamienicy do użytku na 31 grudzień 2023 roku.

  Miasteczko Na Szlaku Kultur, etap II

  od 7 000 zł/m2
  ul. Tadeusza Kuźmińskiego , Biłgoraj(25.5 km od Janowa Lubelskiego)
  SASS ZRBPHU Ryszard Sass
 • Miasteczko Na Szlaku Kultur
  4 kw. 2022
  Komfortowe apartamenty blisko centrum- do zamieszkania lub na wynajem - SASS Deweloper prezentuje nową inwestycję budowlaną w modnej dzielnicy Miasteczko na Szlaku Kultur. Zachwycająca pięknem i funkcjonalnością kamienica wielorodzinna:- 43 mieszkania od 30,64 m2 do 104,30 m2, w tym 6 dwupoziomowych mieszkania z balkonami, loggiami lub tarasami wybrane apartamenty z przestronnymi tarasami z panoramą na całe Miasteczko- 25 miejsc w garażu podziemnym komórki lokatorskie. Winda przyjazny dostęp dla osób niepełnosprawnych- ogrzewanie i woda z sieci miejskiej- możliwość zmiany ścian działowych,- możliwość połączenia dwóch mieszkań.Kamienica zostanie oddana do użytku 31 grudnia 2022 roku.Bezpieczeństwo finansowe naszej inwestycji gwarantuje rachunek powierniczy prowadzony przez Bank. Rachunek to instrument ochrony i nadzoru dla środków przekazywanych przez nabywców w trakcie budowy. Bank wypłaca deweloperowi środki sukcesywnie - po zrealizowaniu kolejnych etapów inwestycji. Dzięki temu przyszli właściciele mieszkań i lokali mają 100% pewności, że ich pieniądze są bezpieczne i wykorzystywane we właściwy sposób.Klientom, którzy planują dokonać zakupu z udziałem kredytu oferujemy pomoc zaufanego doradcy finansowego.Generalnym wykonawcą i jednocześnie deweloperem jest firma SASS – ZRBPHU RYSZARD SASS. Na rynku budowlanym funkcjonujemy od 2002 roku. Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji budowlanych, remontowych i modernizacyjnych. Z sukcesem wykonaliśmy wiele projektów w Biłgoraju i regionie. Do naszych kluczowych realizacji należą: cerkiew św. Jerzego, designerska kamienica przy ul. Berka Joselewicza w Biłgoraju czy Hotel&Spa Janów w Janowie Lubelskim. Gwarantujemy wysoki standard wykończenia oraz sprawne przeprowadzenie inwestycji.

  Miasteczko Na Szlaku Kultur

  od 5 700 zł/m2
  ul. Berka Joselewicza , Biłgoraj(25.4 km od Janowa Lubelskiego)
  SASS ZRBPHU Ryszard Sass

Nowe mieszkania w Biłgoraju – dla kogo?

Biłgoraj to niewielkie miasto położone w województwie lubelskim, które zostało podzielone na 12 dzielnic mających status osiedli. Największym osiedlem mieszkaniowym jest znajdująca się w zachodniej części miasteczka Rożnówka. Spora część ludności Biłgoraja została również skoncentrowana na obszarze siedmiu innych dzielnic – Śródmieście, Rapy, Sitarska – Kępy, Ogrody, Batorego, Nadstawna i Roztocze. W pobliżu tych osiedli są skoncentrowane najważniejsze funkcje miasta Biłgoraj – edukacyjna, handlowa, usługowa i administracyjna.

Lokalny rynek nieruchomości 

Nowe mieszkania w Biłgoraju są znacznie tańsze – nawet o ponad 20% na metrze kwadratowym, w porównaniu do lokali w Rzeszowie i Lublinie. Z tego powodu istnieje na nie bardzo duży popyt – zarówno wśród osób zainteresowanych nieruchomościami na cele mieszkaniowe, jak i planujących uzyskać dochody z wynajmu. Ceny nieruchomości są stabilniejsze w porównaniu do większych miast województwa lubelskiego. W ostatnich latach w Biłgoraju nie powstaje zbyt wiele inwestycji deweloperskich, dlatego trzeba się spieszyć z zakupem nowych mieszkań.

Nowe mieszkania w Biłgoraju - co je wyróżnia?

Deweloperzy oferują nowe mieszkania w Biłgoraju, nawet o powierzchni powyżej 100 m2. Najpopularniejszy metraż to obecnie około 60 m2. Najwięcej ofert dotyczy mieszkań 2-pokojowych i 3-pokojowych. Spore zainteresowanie - pochodzącymi z rynku pierwotnego - nieruchomościami w Biłgoraju wynika również z ich wysokiego standardu wykończenia i wielu udogodnień dla mieszkańców. Nieruchomości mają funkcjonalny układ pomieszczeń, istnieje możliwość podłączenia internetu światłowodowego, korzystania z wind czy podziemnych garaży. Nowe mieszkania w Biłgoraju najczęściej mają również przestronne tarasy i balkony. Dzięki dogodnemu położeniu Biłgoraja, nowe mieszkania znajdują się jednocześnie blisko centrum oraz z dala od miejskiego zgiełku.

Planowane inwestycje

W niedalekiej przyszłości zostało zaplanowanych kilka inwestycji deweloperskich. W ich ramach powstaną w Biłgoraju zarówno nowe mieszkania jednokondygnacyjne, jak i dwukondygnacyjne. Sporym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza nowo powstające luksusowe apartamenty z przestronnymi tarasami. 

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubelskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Biłgoraju na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Biłgoraju

W Biłgoraju dostępnych jest 65 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Biłgoraju mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 25 do 106 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (3 mieszkania).
 • 2-pokojowe (26 mieszkań).
 • 3-pokojowe (17 mieszkań).
 • 4-pokojowe (4 mieszkania).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Biłgoraju nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Biłgoraju kosztuje 193 060 zł.

Oferty w Biłgoraju

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: