+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Biłgoraj

49 ofert w 3 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 529 zł/m²

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Miasteczko Na Szlaku Kultur, etap II
  4 kw. 2024
  SASS Deweloper prezentuje nową inwestycję budowlaną w modnej dzielnicy w centrum miasta: - 55 mieszkań od 27,58 m2 do 107,23m2, każde mieszkanie posiada balkon lub taras, natomiast na parterze jest 5 mieszkań z ogródkami - 25 miejsc w garażu podziemnym - komórki lokatorskie - winda- przyjazny dostęp dla osób niepełnosprawnych - 9 lokali usługowych od 18m2 do 41m2 - ogrzewanie i woda z sieci

  Miasteczko Na Szlaku Kultur, etap II

  od 7 000 zł/m2
  ul. Tadeusza Kuźmińskiego , Biłgoraj(25.5 km od Janowa Lubelskiego)
  SASS ZRBPHU Ryszard Sass
 • Miasteczko Na Szlaku Kultur
  gotowe
  Komfortowe apartamenty blisko centrum- do zamieszkania lub na wynajem - SASS Deweloper prezentuje nową inwestycję budowlaną w modnej dzielnicy Miasteczko na Szlaku Kultur. Zachwycająca pięknem i funkcjonalnością kamienica wielorodzinna: - 43 mieszkania od 30,64 m2 do 104,30 m2, w tym 6 dwupoziomowych mieszkania z balkonami, loggiami lub tarasami wybrane apartamenty z przestronnymi tarasami z

  Miasteczko Na Szlaku Kultur

  od 5 700 zł/m2
  ul. Berka Joselewicza , Biłgoraj(25.4 km od Janowa Lubelskiego)
  SASS ZRBPHU Ryszard Sass
 • Komorowskiego Corner
  gotowe
  Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą inwestycję. Komorowskiego CORNER to siedmiokondyknacyjny budynek mieszkalno – usługowy w centrum Biłgoraja, wyróżniający się oryginalną architekturą i estetyką. Projektanci zadbali o to, aby komfortowo podzielić przestrzeń i zaoferować klientom widne mieszkania, które posiadają balkon , loggię lub taras. Ponad 100 - metrowe apartamenty z przestrzennymi

  Komorowskiego Corner

  od 6 000 zł/m2
  ul. Bora-Komorowskiego , Biłgoraj(26.1 km od Janowa Lubelskiego)
  VIPMAT Mazur Mateusz

Nowe mieszkania w Biłgoraju – dla kogo?

Biłgoraj to niewielkie miasto położone w województwie lubelskim, które zostało podzielone na 12 dzielnic mających status osiedli. Największym osiedlem mieszkaniowym jest znajdująca się w zachodniej części miasteczka Rożnówka. Spora część ludności Biłgoraja została również skoncentrowana na obszarze siedmiu innych dzielnic – Śródmieście, Rapy, Sitarska – Kępy, Ogrody, Batorego, Nadstawna i Roztocze. W pobliżu tych osiedli są skoncentrowane najważniejsze funkcje miasta Biłgoraj – edukacyjna, handlowa, usługowa i administracyjna.

Lokalny rynek nieruchomości 

Nowe mieszkania w Biłgoraju są znacznie tańsze – nawet o ponad 20% na metrze kwadratowym, w porównaniu do lokali w Rzeszowie i Lublinie. Z tego powodu istnieje na nie bardzo duży popyt – zarówno wśród osób zainteresowanych nieruchomościami na cele mieszkaniowe, jak i planujących uzyskać dochody z wynajmu. Ceny nieruchomości są stabilniejsze w porównaniu do większych miast województwa lubelskiego. W ostatnich latach w Biłgoraju nie powstaje zbyt wiele inwestycji deweloperskich, dlatego trzeba się spieszyć z zakupem nowych mieszkań.

Nowe mieszkania w Biłgoraju - co je wyróżnia?

Deweloperzy oferują nowe mieszkania w Biłgoraju, nawet o powierzchni powyżej 100 m2. Najpopularniejszy metraż to obecnie około 60 m2. Najwięcej ofert dotyczy mieszkań 2-pokojowych i 3-pokojowych. Spore zainteresowanie - pochodzącymi z rynku pierwotnego - nieruchomościami w Biłgoraju wynika również z ich wysokiego standardu wykończenia i wielu udogodnień dla mieszkańców. Nieruchomości mają funkcjonalny układ pomieszczeń, istnieje możliwość podłączenia internetu światłowodowego, korzystania z wind czy podziemnych garaży. Nowe mieszkania w Biłgoraju najczęściej mają również przestronne tarasy i balkony. Dzięki dogodnemu położeniu Biłgoraja, nowe mieszkania znajdują się jednocześnie blisko centrum oraz z dala od miejskiego zgiełku.

Planowane inwestycje

W niedalekiej przyszłości zostało zaplanowanych kilka inwestycji deweloperskich. W ich ramach powstaną w Biłgoraju zarówno nowe mieszkania jednokondygnacyjne, jak i dwukondygnacyjne. Sporym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza nowo powstające luksusowe apartamenty z przestronnymi tarasami. 

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubelskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Biłgoraju na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Biłgoraju

W Biłgoraju dostępnych jest 50 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Biłgoraju mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 25 do 149 m², w tym:

 • kawalerki - 1 lokal
 • mieszkania 2-pokojowe - 20 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 19 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 8 lokali
 • mieszkania 5-pokojowe i więcej - 1 lokal

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Biłgoraju?

Najtańsze nowe mieszkanie w Biłgoraju dostępne w sprzedaży kosztuje 210 600 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Biłgoraju wynosi 7 529 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Biłgoraju nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Biłgoraj - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Biłgoraju oddali do użytku 14 lokali mieszkalnych. 14 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 14 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 14 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Biłgoraju, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 4 lokale
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 4 lokale
 • mieszkania na niskich piętrach - 44 lokale
 • mieszkania na wysokich piętrach - 2 lokale
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 7 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Biłgoraju i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: