Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Nowe mieszkania w Mielcu – oferta deweloperska

Miasto położone jest w południowo-wschodniej części Polski. Mielec znajduje się w centrum powiatu mieleckiego – w dolinie Wisłoki i Kotlinie Sandomierskiej. To drugie, co do wielkości miasto województwa podkarpackiego, które jest ważnym ośrodkiem przemysłowym. Mielec kojarzy się głównie z przemysłem lotniczym oraz przedsiębiorstwem liniowej komunikacji autobusowej. Można stąd szybko dojechać do Kolbuszowej, Lisiej Góry, Tarnobrzega czy Baranowa Sandomierskiego.

Rynek nieruchomości w Mielcu

Duży popyt na mieszkania w Mielcu przekłada się na coraz wyższe ceny za metr kwadratowy. Nie brakuje tu chętnych na zakup wymarzonego M dla siebie lub pod inwestycje. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza nowe mieszkania w Mielcu, które zostały oddane do użytkowania w podwyższonym standardzie deweloperskim. Większość z nich posiada dostęp do przestronnych balkonów lub prywatnych ogródków. W okolicy nowoczesnych osiedli mieszkaniowych znajduje się wszystko, co jest niezbędne do wygodnego życia: sklepy, punkty usługowe, placówki medyczne i edukacyjne.

Nowe mieszkania w Mielcu

Zdecydowana większość inwestycji deweloperskich powstaje w bliskiej odległości od ścieżek spacerowo-rowerowych, skwerów, placów zabaw, szkół czy przedszkoli. Deweloperzy w Mielcu wybierają dogodne lokalizacje pod budowę kolejnych osiedli mieszkaniowych. Zazwyczaj składają się z kilku budynków wielorodzinnych, które rozmieszczone są na ogrodzonym terenie. W ofercie deweloperów znajdują się nowe mieszkania i apartamenty o zróżnicowanym metrażu oraz funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć na dostęp do wielu udogodnień, np. parkingu podziemnego.

Nieruchomości na sprzedaż w Mielcu

Najszybciej wyprzedają się mieszkania dwu- i trzypokojowe. Największym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości zlokalizowane w centralnej części miasta, w pobliżu terenów zielonych czy rekreacyjnych oraz głównych ciągów komunikacyjnych. Na szczególne wyróżnienie zasługują mieszkania i domy w zabudowie szeregowej ulokowane w sąsiedztwie doliny rzeki Wisłok. Można je znaleźć w południowej części Mielca, czyli dość spokojnej oraz cichej okolicy.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań w Mielcu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Mielcu

Mielec to miasto w południowo-wschodniej w Polsce, w województwie podkarpackim. Jest ośrodkiem przemysłowym, z funkcjonującymi szkołami techniczno-informatycznymi, branżowymi. Miasto charakteryzuje się bogatą ofertą edukacyjną. Na terenie miasta znajduje się kąpielisko letnie, Miejska Biblioteka Publiczna, Kino Kosmos oraz Dom Kultury Mors. Jeśli chodzi o atrakcje przeznaczone zarówno dla mieszkańców, jak i turystów to w pobliżu znajduje się AquaPark, Europejskie Centrum Bajki oraz Wyciąg Stobierna.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: