Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Nowe mieszkania w Mielcu – oferta deweloperska

Miasto położone jest w południowo-wschodniej części Polski. Mielec znajduje się w centrum powiatu mieleckiego – w dolinie Wisłoki i Kotlinie Sandomierskiej. To drugie, co do wielkości miasto województwa podkarpackiego, które jest ważnym ośrodkiem przemysłowym. Mielec kojarzy się głównie z przemysłem lotniczym oraz przedsiębiorstwem liniowej komunikacji autobusowej. Można stąd szybko dojechać do Kolbuszowej, Lisiej Góry, Tarnobrzega czy Baranowa Sandomierskiego.

Rynek nieruchomości w Mielcu

Duży popyt na mieszkania w Mielcu przekłada się na coraz wyższe ceny za metr kwadratowy. Nie brakuje tu chętnych na zakup wymarzonego M dla siebie lub pod inwestycje. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza nowe mieszkania w Mielcu, które zostały oddane do użytkowania w podwyższonym standardzie deweloperskim. Większość z nich posiada dostęp do przestronnych balkonów lub prywatnych ogródków. W okolicy nowoczesnych osiedli mieszkaniowych znajduje się wszystko, co jest niezbędne do wygodnego życia: sklepy, punkty usługowe, placówki medyczne i edukacyjne.

Nowe mieszkania w Mielcu

Zdecydowana większość inwestycji deweloperskich powstaje w bliskiej odległości od ścieżek spacerowo-rowerowych, skwerów, placów zabaw, szkół czy przedszkoli. Deweloperzy w Mielcu wybierają dogodne lokalizacje pod budowę kolejnych osiedli mieszkaniowych. Zazwyczaj składają się z kilku budynków wielorodzinnych, które rozmieszczone są na ogrodzonym terenie. W ofercie deweloperów znajdują się nowe mieszkania i apartamenty o zróżnicowanym metrażu oraz funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć na dostęp do wielu udogodnień, np. parkingu podziemnego.

Nieruchomości na sprzedaż w Mielcu

Najszybciej wyprzedają się mieszkania dwu- i trzypokojowe. Największym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości zlokalizowane w centralnej części miasta, w pobliżu terenów zielonych czy rekreacyjnych oraz głównych ciągów komunikacyjnych. Na szczególne wyróżnienie zasługują mieszkania i domy w zabudowie szeregowej ulokowane w sąsiedztwie doliny rzeki Wisłok. Można je znaleźć w południowej części Mielca, czyli dość spokojnej oraz cichej okolicy.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań w Mielcu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Mielcu

Mielec to miasto w południowo-wschodniej w Polsce, w województwie podkarpackim. Jest ośrodkiem przemysłowym, z funkcjonującymi szkołami techniczno-informatycznymi, branżowymi. Miasto charakteryzuje się bogatą ofertą edukacyjną. Na terenie miasta znajduje się kąpielisko letnie, Miejska Biblioteka Publiczna, Kino Kosmos oraz Dom Kultury Mors. Jeśli chodzi o atrakcje przeznaczone zarówno dla mieszkańców, jak i turystów to w pobliżu znajduje się AquaPark, Europejskie Centrum Bajki oraz Wyciąg Stobierna.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: