Gdzie chcesz zamieszkać?
0 km
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Więcej filtrów

Szukasz nowe mieszkania węgorzewski, Węgorzewo - 42 oferty w 2 inwestycjach

 • Nova Port

  Nowe mieszkania na sprzedaż węgorzewski, Węgorzewo, ul. Marszałkowska (1.6 km od centrum Węgorzewa)
  Nova Port
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 49 - 69 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Rutkowski Development Sp. J.
 • Nova Forma

  Nowe mieszkania na sprzedaż węgorzewski, Węgorzewo, ul. Kraszewskiego (0.4 km od centrum Węgorzewa)
  Ceny od: 4 650/m2
  Nova Forma
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 37
  Powierzchnia: 30 - 64 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Rutkowski Development Sp. J.
 • Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

  Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Kamienica Sonety

  Nowe mieszkania na sprzedaż węgorzewski, Węgorzewo, ul. Słowackiego (0.5 km od centrum Węgorzewa)
  Archiwalna
  Kamienica Sonety

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Dom Ełcki Morusiewicz
 • Chrobrego 6e

  Nowe mieszkania na sprzedaż węgorzewski, Węgorzewo, ul. Chrobrego 6e (1.5 km od centrum Węgorzewa)
  Archiwalna
  Chrobrego 6e

  Inwestycja sprzedana

  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: wyprzedane
  Spółdzielnia Mieszkaniowa w Węgorzewie

Nowe mieszkania Węgorzewo - nie tylko pod inwestycję

Węgorzewo to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim i powiecie węgorzewskim. Węgorzewo jest podzielone na: osiedle I - położone na prawym brzegu rzeki Węgorapy i osiedle II - położone na lewym brzegu rzeki Węgorapy. Istnieje również nieoficjalny podział miasta, w którym wyróżnia się: osiedle Kopernika - położone w sąsiedztwie kościoła Matki Bożej Fatimskiej, osiedle Chrobrego - położone przy ulicach Bolesława Chrobrego i Jana Pawła II, osiedle Południe - rejon domów jednorodzinnych położony przy drodze krajowej nr 63. Dlaczego warto tu zamieszkać i kupić mieszkanie? 

Mazury - atrakcyjny region

Mazury to jeden z najpopularniejszych regionów turystycznych. Kojarzony z jeziorami i lasami, piękna przyrodą, wspaniałymi krajobrazami, cieszy się sporą popularnością. Mazury każdego roku są odwiedzane przez wczasowiczów, nie tylko w sezonie urlopowym. Kraina tysiąca jezior słynie z urokliwych zakątków i malowniczych kurortów nad wodą. Za apartament na Mazurach zapłacimy niemało, choć generalnie - przeciętny poziom cen nieruchomości mieszkaniowych jest tu nieco niższy, niż na wybrzeżu. To właśnie dlatego nowe mieszkania w Węgorzewie cieszą się tak dużą popularnością. Jednak zakup nieruchomości na Mazurach to nie tylko sposób na lokatę kapitału. Coraz więcej osób decyduje się zamieszkać tu na stałe.

Nowe mieszkania - Węgorzewo

Nowe mieszkania w Węgorzewie cieszą się sporym zainteresowaniem wśród osób zainteresowanych zakupem nieruchomości, z uwagi na dobre położenie i konkurencyjne ceny, zwłaszcza w porównaniu z większymi mazurskimi miastami. Mieszkania od dewelopera w Węgorzewie są chętnie wybierane przez wszystkie grupy społeczne - single, pary, rodziny z dziećmi, osoby starsze. Średnia cena ofertowa nowych, węgorzewskich mieszkań wynosi 2 400 zł za metr kwadratowy. Za przeciętne mieszkanie zapłacimy około 145 000 zł. Finalna cena zależeć będzie oczywiście od lokalizacji, metrażu i standardu wykończenia. Jednak przestronne metraże, dobry standard wykończenia i atrakcyjna cena - to wyróżniki węgorzewskich nowych mieszkań. 

Węgorzewo - dlaczego warto tu zamieszkać?

Węgorzewo choć niewielkie, może się pochwalić malowniczym położeniem nad rzeką Węgorapą i jeziorem Mamry, przy granicy z Obwodem Kaliningradzkim. Miasto stanowi północne wrota Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Różnorodność węgorzewskiego krajobrazu zachęca do wędrówek pieszych i rowerowych - liczne szlaki i ścieżki biegną wśród pachnących lasów, brzegami malowniczych jezior i po kwiecistych łąkach. Region jest bardzo atrakcyjny dla amatorów sportów wodnych oraz wędkarzy. Jakie miejsca warto odwiedzić w Węgorzewie? Zamek krzyżacki, Węgorzewski Spacerownik, Most Sztynorcki - to tylko niektóre atrakcje. 

Zainteresowała Cię oferta nowych mieszkań w Węgorzewie? Jeśli tak, skontaktuj się z dedykowanym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Znajdziemy dla Ciebie
Zamknij