Cztery Pory Roku Tychy "Mieszkanie dla Młodych"

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bielska, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Tychy, ul. Bielska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 62 oferty w najbliższej okolicy!

Cztery Pory Roku Tychy "Mieszkanie dla Młodych"

2 zdjęcia

Cztery Pory Roku Tychy "Mieszkanie dla Młodych"

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Panorama

  Osiedle Panorama

  Akord Sp. z o.o.

  Mieszkanie Tychy
  ul. Piłsudskiego
  2.7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 27-111 m2
  • Mieszkań: 47
  • Pokoje: 1-5
 • Apartamenty Bacha
  od: 6 100 zł/m2

  Apartamenty Bacha

  Adatex

  Mieszkanie Tychy
  ul. Bacha
  2.9 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 73-100 m2
  • Mieszkań: 7
  • Pokoje: 3-4
 • Nowy Magistrat
  od: 8 500 zł/m2

  Nowy Magistrat

  PRB Dom

  Mieszkanie Tychy
  ul. Damrota 72
  3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 38-120 m2
  • Mieszkań: 8
  • Pokoje: 2-5

Opis Inwestycji

"Mieszkania w programie Mieszkanie dla Młodych.

Mieszkania tańsze niż Najem.

O szczegóły zapytaj Doradcę Klienta Murapol S.A.

MIESZKANIA Z WIDOKIEM NA LAS, BLISKO JEZIORA ORAZ GŁÓWNYCH DRÓG AGLOMERACJI ŚLĄSKIEJ – TO NASZE OSIEDLE CZTERY PORY ROKU

Standard czyli duży balkon i miejsce parkingowe

W tej wieloetapowej inwestycji zaplanowano 800 lokali w 11 budynkach mieszkalnych oraz mieszkalno-użytkowych. Obecnie na Osiedlu Cztery Pory Roku oferujemy Państwu 146 mieszkań powstałych w V etapie inwestycji. Ich zaletą jest szeroki wybór metraży: od 22 do 54 mkw., duży balkon bądź taras i możliwość pionowego oraz poziomego łączenia lokali. Dogodny dostęp do mieszkań umożliwiają cichobieżne windy. Kierowców z pewnością ucieszy fakt, że każde mieszkanie ma zapewnione miejsce parkingowe. Drewniane elementy elewacji, a także wszechobecna zieleń sprawiają, że osiedle harmonijnie komponuje się z otaczającym je krajobrazem.

Co zyskujesz, czyli przewaga nad konkurencją

Dzięki lokalizacji na terenie osiedla wielu punktów handlowo-usługowych, wiele codziennych obowiązków nie jest uciążliwe. Bliskość głównych dróg zapewnia łatwy dojazd do pracy i nieograniczony dostęp do bogactwa wydarzeń kulturalnych i atrakcji turystycznych Śląska. "

Inwestycja Cztery Pory Roku Tychy "Mieszkanie dla Młodych" znajduje się w Tychach, ul. Bielska (3.8 km od centrum Tych), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Cztery Pory Roku Tychy "Mieszkanie dla Młodych" została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 800 nowych mieszkań znajdujących się w 11 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Cztery Pory Roku Tychy "Mieszkanie dla Młodych" nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 800 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Tychy to ponad 134-tysięczne miasto powiatowe leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej i w Kotlinie Oświęcimskiej. Jego obszar wynosi 82 km2. Miasto z trzech stron otaczają Lasy Pszczyńskie. Z założenia Tychy miały stanowić zaplecze mieszkaniowe dla Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co zaowocowało wzniesieniem 21 osiedli. Mimo to zakłady powstające na terenie miasta sprawiły, że także ono samo rozwinęło się pod względem gospodarczym. W zabudowie mieszkaniowej dominują tu budynki wielorodzinne, choć na obrzeżach rozwija się budownictwo jednorodzinne. Wraz z rozbudową Tychów, tworzona była pełna infrastruktura społeczna. Dziś w mieście można znaleźć 24 szkoły podstawowe i 17 szkół gimnazjalnych, a także 7 liceów, 6 zespołów szkół i 22 szkoły policealne. Działają tu dwa szpitale i 31 przychodni lekarskich. Rozwinięte jest zaplecze kulturalne i sportowe, które tworzą m.in. kino, teatr, 10 galerii sztuki oraz stadion sportowy, lodowisko, 9 ścieżek rowerowych.

Komunikacja

Miasto jest węzłem komunikacyjnym, w którym trasa europejska E462 krzyżuje się z drogami krajowymi nr 44 i 86. Przy granicach miasta biegną drogi wojewódzkie nr 928, 931 i 934. Funkcjonuje tu komunikacja miejska, na którą składa się ponad 40 linii autobusowych, 6 trolejbusowych i 0 mikrobusowych. Działa tu Kolej Śląska. Niespełna 60 km od miasta znajduje się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach, a ok. 65 km od Tychów mieści się lotnisko w Krakowie-Balicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Cztery Pory Roku Tychy "Mieszkanie dla Młodych"?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cztery Pory Roku Tychy "Mieszkanie dla Młodych" mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Cztery Pory Roku Tychy "Mieszkanie dla Młodych" znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żwaków Bielska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Cztery Pory Roku Tychy "Mieszkanie dla Młodych" znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cztery Pory Roku Tychy "Mieszkanie dla Młodych" znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 6 w odległości 340 m, Szkoła Podstawowa nr 37 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kornela Makuszyńskiego w odległości 340 m, Przedszkole Niepubliczne ABC w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Cztery Pory Roku Tychy "Mieszkanie dla Młodych" jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Helpmed w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cztery Pory Roku Tychy "Mieszkanie dla Młodych" składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Biedronka, w odległości 410 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cztery Pory Roku Tychy "Mieszkanie dla Młodych" w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Basen, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: