Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nowe mieszkania na sprzedaż Malbork

44 oferty w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 606 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Sady
  gotowe
  SADY – Twój zielony azyl! Osiedle SADY w Malborku położone w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwych i malowniczych sadów to zielony azyl rodzinnego życia, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Miasto historyczne i nowoczesne. Z przepięknym krzyżackim zamkiem i bajecznymi terenami nad Nogatem. Szukacie w nim miejsca dla siebie? Pragniecie spokoju i chcecie mieszkać w otoczeniu zieleni, a

  Osiedle Sady

  ul. Targowa, Malbork(14.9 km od Tczewa)
  Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.
 • Jagiellońska Park
  gotowe
  Osiedle „Jagiellońska Park” to inwestycja, która spełni Państwa oczekiwania. W/w osiedle składać się będzie z 5 budynków wyróżniających się prostą i nowoczesną architekturą, które ponadto charakteryzować będzie przemyślana funkcjonalność każdego z pomieszczeń, zapewniająca komfort i wygodę mieszkania. Będzie to osiedle przyjazne dla aktywnych dorosłych - dla których powstanie siłownia terenowa,

  Jagiellońska Park

  od 6 700 /m2
  ul. Jagiellońska, Malbork(14.8 km od Tczewa)
  Przedsiębiorstwo Budowlano - Remontowe "Przyszłość"
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Malbork

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Harmonia Park
  Oferta archiwalna
  Harmonia Park - to nowoczesne osiedle mieszkań bezczynszowych, położone w dzielnicy Wielbark przy ul. Ordonówny w Malborku, w bliskim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 3. W każdym z sześciu projektowanych budynków znajdują się dwa komfortowe i funkcjonalne trzypokojowe mieszkania o powierzchni 52 m2 (parter) oraz 57 m2 (piętro). Mieszkania na parterze posiadają wyjście na taras i możliwość

  Harmonia Park

  od 4 122 /m2
  ul. Ordonówny, Malbork(15.2 km od Tczewa)
  Harmonia Deweloper

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Malborku – dlaczego warto w nie inwestować?

Malbork to miasto położone w województwie pomorskim, na terenie powiatu malborskiego. Ma powierzchnię 17,2 km² i 37 635 mieszkańców. Dzieli się na 11 dzielnic: Wielbark, Śródmieście, Czwartaki, Stare Miasto, Rakowiec, Południe, Piaski, Piaski II, Nowa Wieś (Przedmieście), Małe Piaski i Kałdowo. Znajduje się około 15 km od Tczewa i 30 km od Elbląga.

Komunikacja w mieście

Lokalizacja jest dogodnie skomunikowana z pobliskimi miastami za sprawą dróg krajowych nr 55 i 22. Można nimi dojechać m.in. do Nowego Dworu Gdańskiego, Grudziądza, Elbląga i Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkańcy mogą także korzystać z połączeń kolejowych do Warszawy, Gdańska, Gdyni, Torunia czy Elbląga. W Malborku znajduje się budynek dworca kolejowego. Od lipca 2022 roku w mieście funkcjonują bezpłatne linie autobusowe ZMK, które umożliwiają podróżowanie pomiędzy dzielnicami.

Miejsce przyjazne biznesowi

Malbork znajduje się w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Inwestorzy mogą korzystać z tutejszych terenów inwestycyjnych uzbrojonych w wodę, gaz, kanalizację i energię. Mają także możliwość ubiegania się o zwolnienie z podatku dochodowego i od nieruchomości. Każdemu inwestującemu tutaj przedsiębiorcy miasto może wyznaczyć indywidualnego opiekuna inwestycji.

W miejscowości tej swoje siedziby mają uznane firmy m.in. z branży spożywczej, odzieżowej, chemicznej, materiałów budowlanych, okien PCV czy wentylatorów przemysłowych. Obecnie jest zarejestrowanych ponad 4 tysiące firm – większość z nich to podmioty z sektora MŚP. W mieście obowiązują niskie stawki podatku od gruntów na cele biznesowe. Firmy mogą korzystać z wykwalifikowanych kadr, w tym absolwentów miejscowej filii Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.

Sytuacja na lokalnym rynku nieruchomości

Lokalny rynek nieruchomości nie jest zbyt rozwinięty – funkcjonuje tutaj kilku deweloperów, którzy realizują sporadyczne inwestycje. Najczęściej powstają one w Śródmieściu, a także w dzielnicach Malbork-Południe i Wielbark. W ostatnich latach zostały wybudowane lub są w trakcie budowy nowe mieszkania na sprzedaż przy ulicy Włościańskiej, Ordonówny i Szwedzkiej.

W mieście dominuje kilkukondygnacyjna zabudowa wielorodzinna, lecz można również znaleźć lokale w zabudowie bliźniaczej. Deweloperzy często oferują nowe mieszkania bezczynszowe – głównie 2-pokojowe i 3-pokojowe o powierzchni od 35 m² do 85 m². Ceny nowych mieszkań w Malborku są zdecydowanie niższe i stabilniejsze niż w Trójmieście. Mogą być one traktowane jako atrakcyjna inwestycja w wynajem.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Malborku na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Malborku

W Malborku dostępne są 44 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Malborku mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 42 do 61 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 17 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 27 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Malborku?

Najtańsze nowe mieszkanie w Malborku dostępne w sprzedaży kosztuje 368 160 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Malborku wynosi 6 606 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Malborku nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Malbork - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Malborku oddali do użytku 44 lokale mieszkalne. 44 lokale mieszkalne zostaną oddane do 3 miesięcy. 44 lokale mieszkalne zostaną oddane do 6 miesięcy. 44 lokale mieszkalne zostaną oddane do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Malborku, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 18 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 26 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Malborku i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023