Murapol Zielona Toskania

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Buforowa, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Buforowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 123 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Murapol Zielona Toskania

8 zdjęć

Murapol Zielona Toskania
Murapol Zielona Toskania
Murapol Zielona Toskania
Murapol Zielona Toskania

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 447 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (192 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Bliskość natury, łatwa komunikacja z centrum i kameralna architektura to cechy wyróżniające osiedle Murapol Zielona Toskania przy ul. Buforowej. Szeroki wybór metraży i układów w inwestycji. Mieszkania wyposażone w pakiet antysmogowy i opcję smart home.

Osiedle Murapol Zielona Toskania powstaje przy ul. Buforowej, w dzielnicy Wojszyce, cieszącej się dużym zainteresowaniem wśród wrocławian. Łatwy dojazd do centrum, doskonałe skomunikowanie z pozostałymi dzielnicami miasta oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest dziś niezwykle popularna. Osobom szukającym nowego mieszkania we Wrocławiu i ceniącym aktywny tryb życia oraz codzienną wygodę oferujemy tu łącznie 417 mieszkań w nowoczesnych budynkach.

Planowane daty oddania do użytku:

budynek 1 - oddany do użytku,

budynek 2 - oddany do użytku,

budynek 3 - oddany do użytku.

Dlaczego warto?

• Za sprawą przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy zyskują pewność, że wprowadzą się do przestronnych i słonecznych mieszkań, w szerokim wyborze metraży (kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe).

• Dla zmotoryzowanych mieszkańców zaprojektowano wiele miejsc postojowych, w tym parking w garażu podziemnym.

• Mieszkania na parterze będą posiadać tarasy, natomiast na wyższych piętrach – balkony.

• Sprawną komunikację wewnątrz budynku zapewnią szybkie i ciche windy.

• Światłowód z szybkim internetem gwarantuje dostęp do multimedialnej rozrywki.

Co jeszcze zyskujesz?

• Opcja Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.

• Pakiet antysmogowy – to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.

Inwestycja Murapol Zielona Toskania znajduje się na Wojszycach, ul. Buforowa (5.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Murapol Zielona Toskania została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 447 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Zielona Toskania nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (192 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

• Osiedle powstaje przy ul. Buforowej, w dzielnicy Wojszyce. To tylko 15 minut od centrum Wrocławia.

• Aktywności sprzyja bliskość Parku Brochowskiego. W oddalonym o 1 km zieleńcu odnaleźć można plac zabaw, labirynt, a uroku dodają mu niewielki strumień, oczko wodne oraz liczne kładki.

• Dostęp do bogatej oferty handlowo-usługowej gwarantuje bliskość wrocławskich galerii: C. H. Krzyki, Gaj, Sky Tower, Family Point, Arkady Wrocławskie, Auchan. Te miejsca oddalone są o ok. 10 min. jazdy samochodem.

• Przystanki autobusowe znajdują się tuż obok osiedla. Kursujące ul. Buforową linie nr 110, 133, 255 umożliwiają szybki dojazd w każdy zakątek miasta, a w przyszłości pojedzie tędy nowa linia tramwajowa.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Zielona Toskania?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Zielona Toskania mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1002 metrów od inwestycji Murapol Zielona Toskania znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Iwiny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Zielona Toskania znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Zielona Toskania znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek nr 16 w odległości 864 m, Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" w odległości 879 m, Punkt Przedszkolny "Jagodowe" w odległości 882 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Zielona Toskania jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Twój lekarz w odległości 288 m, VisMed w odległości 906 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Zielona Toskania składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 181 m znajduje się Żabka, w odległości 181 m znajduje się Żabka, w odległości 231 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Zielona Toskania w odległości 348 m znajduje się boisko / kort, w odległości 383 m znajduje się boisko / kort, w odległości 626 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 22.05.2019
Data aktualizacji: 27.07.2022

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: