Murapol Słoneczne Jagodno

9 zdjęć

Murapol Słoneczne Jagodno
Murapol Słoneczne Jagodno
Murapol Słoneczne Jagodno
Murapol Słoneczne Jagodno

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Murapol Słoneczne Jagodno dostępnych jest 19 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (19)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Promocje

 • Promocja

  Nowy rok z nowym mieszkaniem we Wrocławiu tańszym nawet o 220 tys. zł? To możliwe!

  Sprawdź promocyjną pulę lokali w trzech naszych wrocławskich inwestycjach i wybierz odpowiednie dla siebie. Odbierz pakiet bonusów, w tym rabat w cenie i nawet dwa miejsca postojowe. 28.01 spotkajmy się na Dniu Otwartym w biurze sprzedaży.

 • Promocja

  5000 zł od Grupy Murapol! Wybierz sobie sąsiada

  Dobry sąsiad to skarb! A możesz zyskać jeszcze więcej! Poleć ofertę mieszkań Murapol swoim znajomym, bliskim i odbierz nawet 5000 zł. Dowiedz się więcej o programie i rekomendacji. Szczegóły na stronie dewelopera.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 304 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 19 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 53 do 68 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Murapol Słoneczne Jagodno znajduje się 8 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Murapol Słoneczne Jagodno to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przy ul. S. Drabika. Ta część Wrocławia jest usytuowana w pobliżu terenów rekreacyjnych oraz parków Brochowskiego i Wojszyce. Z kolei bogata oferta handlowo-usługowa, rozbudowana infrastruktura drogowa i komunikacyjna będą cennym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców. Oferujemy tu ponad 304 komfortowe mieszkania w trzech, nowoczesnych budynkach. Innowacyjne rozwiązania tj.: pakiet antysmogowy oraz możliwość zamontowania rozwiązań z zakresu automatyki mieszkaniowej zapewnią wygodę, komfort i bezpieczeństwo.

Planowane daty oddania do użytku:

bud. 1 - oddany do użytku,

bud. 3 - oddany do użytku,

bud. 2 - I Q 2023.

Dlaczego warto?

• Szeroki wybór metraży (od kawalerek aż po 4-pokojowe lokale) o zróżnicowanych i kompaktowych układach odpowie na indywidualne oczekiwania każdego klienta.

• Przestronne balkony na piętrach oraz wybrukowane tarasy z zielonymi ogródkami na parterze będą ulubionym miejscem wypoczynku we własnym mieszkaniu.

• Szybkie i ciche windy usprawnią komunikację wewnątrz budynku.

• Osiedle zostanie podłączone do miejskiego węzła cieplnego.

• Światłowód z szybkim internetem zapewni wszystkim domownikom komfortową pracę, naukę czy rozrywkę.

• Optymalna liczba miejsc postojowych, w tym w garażu podziemnym, to cenne udogodnienie dla zmotoryzowanych.

• Osiedle będzie ogrodzone dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców.

Co jeszcze zyskujesz?

• Opcja Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.

• Pakiet antysmogowy – to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.

• Energooszczędne oświetlenie LED części wspólnych.

• Stojaki rowerowe w kilku lokalizacjach na terenie osiedla.

Nasz smart home wyróżnia:

• Sterowanie manualne lub z aplikacją mobilną, czyli możliwość zarządzania mediami w mieszkaniu na dwa sposoby: zdalnie lub za pomocą manualnego przycisku - tzw. funkcji hotelowej.

• Pełna kontrola nad dopływem wody - chroń swoje mieszkanie przed zalaniem, dzięki systemowi sterowania głównymi zaworami wody. Możesz zamykać i otwierać jej dopływ nawet wtedy, gdy jesteś poza domem.

• Niezawodność działania - zintegrowane systemy automatyki mieszkaniowej oznaczają, że nasz smart home działa równolegle w formie bezprzewodowej, jak i przewodowej.

Inwestycja Murapol Słoneczne Jagodno znajduje się na Jagodnie, ul. S. Drabika null (5.4 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 304 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Słoneczne Jagodno w sprzedaży jest 19 nowych mieszkań o powierzchni od 53 do 68 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne null
 • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

• Inwestycja powstaje przy ul. S. Drabika, w dzielnicy Jagodno. Dojazd autem do centrum Wrocławia zajmuje zaledwie 15 minut. - Do rekreacji i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu zachęcają zieleńce, w tym Park Brochowski oraz nowo powstały Park Wojszyce, którego powierzchnia sięga aż 1ha. • Blisko osiedla znajdują się sklepy i punkty usługowe (m.in. C.H. Gaj, Lidl, Kaufland, Family Point). • W sąsiedztwie działa kilka przedszkoli, żłobek i szkoła podstawowa. W niedalekiej przyszłości będzie otwarty nowy zespół szkolno-przedszkolny przy pobliskiej ul. Asfaltowej. • Na zróżnicowane potrzeby nowych mieszkańców odpowiedzią jest także bliskie usytuowanie m.in. restauracji, przychodni, kościoła czy klubów fitness. • Przystanek autobusowy dla linii 110, 133, 145, 255 zlokalizowany niedaleko osiedla zapewnia łatwy i szybki dojazd do innych części miasta. Niebawem infrastruktura komunikacyjna poszerzy się o przystanek kolejowy Wrocław Iwiny, z którego będzie można dotrzeć zaledwie w 8 min do centrum Wrocławia.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Słoneczne Jagodno?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Słoneczne Jagodno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Murapol Słoneczne Jagodno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Malinowskiego.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Słoneczne Jagodno w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.11.2021
Data aktualizacji: 20.01.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Jagodnie

Oferty na Jagodnie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: