+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Konstantynów Łódzki

7 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 461 zł/m²

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Srebrna Ostoja Ogrody Południe
  4 kw. 2024
  „Srebrna Ostoja Ogrody” to Twój wymarzony dom! To miejsce, które pozwoli Ci zrealizować marzenie o własnym domu z ogrodem w cenie, na którą Cię stać. Ty decydujesz, Ty

  Srebrna Ostoja Ogrody Południe

  od 6 539 zł/m2
  ul. Osiedlowa , Konstantynów Łódzki(0.8 km od Łodzi)
  Varitex Sp. z o.o.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Nowa
  Oferta archiwalna
  Osiedle Nowa to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego w bliskim sąsiedztwie obszarów Złotna i Smulska. Wybierając projekty szczególną uwagę zwracaliśmy na funkcjonalność, ilość pomieszczeń i ich powierzchnię oraz optymalne wykorzystanie

  Osiedle Nowa

  ul. Nowa 4 , Konstantynów Łódzki(0.7 km od Łodzi)
  Pro-Inwest Sp. z o.o.
 • Srebrna Ostoja Ogrody
  Oferta archiwalna
  Jest to zamknięte osiedle, które posiada dwa wjazdy od strony południowej i północnej. Teren wyposażony jest w dwa tereny rekreacyjne w postaci ścieżek, elementów małej architektury oraz placów zabaw. Osiedle ma zapewniony dostęp do telewizji naziemnej oraz internetu poprzez instalację światłowodową. Planowany termin oddania do użytkowania: - etap L - 4 kw. 2021 - etap K - 2 kw.

  Srebrna Ostoja Ogrody

  od 5 000 zł/m2
  ul. Warzywnicza 22 , Konstantynów Łódzki(0.9 km od Łodzi)
  Varitex Sp. z o.o.
 • Osiedle Nowa II
  Oferta archiwalna
  “Nowa II” to osiedle domów jednorodzinnych, zlokalizowane na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego w bliskim sąsiedztwie dzielnic Złotno i Smulsko.Lokalizacja stanowi jeden z głównych atutów naszej inwestycji. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać zarówno z dobrodziejstw życia w spokojnej i sielskiej atmosferze przedmieścia jak i bliskości tętniącego energią miasta. Dojazd samochodem do

  Osiedle Nowa II

  od 3 427 zł/m2
  ul. Nowa 16 , Konstantynów Łódzki(0.6 km od Łodzi)
  Pro-Inwest Sp. z o.o.
 • Osiedle Przyrodnicza
  Oferta archiwalna
  Osiedle Przyrodnicza to budowa 7 domów jednorodzinny w zabudowie szeregowej z garażami w bryle budynków. Każdy dom składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze budynku znajdują się: pokój, kuchnia, spiżarnia, korytarz, wiatrołap, łazienka oraz garaż (na jeden samochód). Na I piętrze znajdują się: cztery sypialnie, łazienka oraz korytarz. Każdy dom będzie posiadał trzy tarasy (jeden na parterze i

  Osiedle Przyrodnicza

  od 3 542 zł/m2
  ul. Przyrodnicza , Konstantynów Łódzki(1.2 km od Łodzi)
  AAS Development sp. z o.o.
 • Osiedle Nowa I
  Oferta archiwalna
  “Nowa I” to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego w bliskim sąsiedztwie dzielnic Złotno i Smulsko.Lokalizacja stanowi jeden z głównych atutów naszej inwestycji. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać zarówno z dobrodziejstw życia w spokojnej i sielskiej atmosferze przedmieścia jak i bliskości tętniącego energią miasta.

  Osiedle Nowa I

  od 3 974 zł/m2
  ul. Nowa 4 , Konstantynów Łódzki(0.7 km od Łodzi)
  Pro-Inwest Sp. z o.o.
 • Dom w Konstantynowie Łódzkim
  Oferta archiwalna
  Nowa nieruchomość położona tuż przy granicy Konstantynowa Łódzkiego, 20 minut samochodem od centrum Łodzi - w miejscowości Florentynów Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę, spokój oraz dostęp do natury jaką niewątpliwie zapewnia kameralne osiedle pięciu wolnostojących domów jednorodzinnych przy ulicy Uroczysko - w otoczeniu pięknych terenów leśnych i w pobliżu malowniczych pól.

  Dom w Konstantynowie Łódzkim

  ul. Łódzka , Konstantynów Łódzki(0.8 km od Łodzi)
  Freedom Nieruchomości- Łódź

Nowe domy - Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki to miasto położone w województwie łódzkim, w powiecie pabianickim. Ze względu na położenie i przynależność do aglomeracji łódzkiej, miejsce wzbudza coraz większe zainteresowanie. To obszar o powierzchni 27,25 km2, którą zamieszkuje ok. 18 tysięcy osób. Graniczy z Łodzią, gminą Pabianice, gminą Lutomiersk, a także z gminą Aleksandrów Łódzki. Miasto posiada bardzo dobrze rozbudowane sieci węzłów komunikacyjnych. W ostatnim czasie rośnie także duże zainteresowanie łódzkimi nieruchomościami i inwestycjami, które powstają w dynamicznym tempie. Czym charakteryzuje się i jak wygląda rynek mieszkaniowy w Konstantynowie Łódzkim?  

Łódzki rynek mieszkaniowy 

W ostatnich kilku latach mocno ożywił się łódzki rynek inwestycyjny. Z powodzeniem funkcjonują na nim zarówno firmy regionalne, jak i ogólnopolscy deweloperzy. Z biegiem czasu można zauważyć, że w województwie łódzkim powstaje coraz więcej nowych inwestycji. Deweloperzy rozsądnie realizują strategię sprzedaży, z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców. Warto wspomnieć o tym, że dla osób poszukujących nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania, bądź domu nie brakuje ofert zakupu na rynku pierwotnym. Ponadto ceny nieruchomości w Łodzi są zdecydowanie atrakcyjniejsze w porównaniu do innych większych aglomeracji.

Atrakcyjne domy w Konstantynowie Łódzkim

Nowe domy jednorodzinne w Konstantynowie Łódzkim charakteryzują się przede wszystkim zabudową szeregową. Wszystkie nowe nieruchomości od dewelopera usytuowane są na zamkniętych osiedlach, a dodatkowo posiadają dodatkowy monitoring. Deweloperzy w trosce o komfort przyszłych nabywców wybierają projekty, które wyróżniają się funkcjonalnością, przestronnym układem pomieszczeń, a także odpowiednią powierzchnią i optymalnym wykorzystaniem działki. Ponadto na terenach, na którym znajdują się nowe domy na sprzedaż w Konstantynowie Łódzkim, znajdziemy ścieżki rowerowe, co zdecydowanie sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu. Warto wspomnieć również o tym, że dla najmłodszych mieszkańców dostępne są w pobliżu liczne place zabaw. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie ciszę, spokój oraz dostęp do natury, jaką niewątpliwie zapewnia kameralne osiedle nowych domów w Konstantynowie Łódzkim. 

Jakie udogodnienia oferuje Konstantynów Łódzki?

Jeśli chodzi o ofertę kulturalną, na terenie miasta mieści się Konstantynowskie Stowarzyszenie Śpiewaczo-Dramatyczne im. Fryderyka Chopina i Towarzystwo Śpiewacze „Lutnia”. Mieszkańcy chętnie korzystają także z Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Galerii Sztuki. Jeśli chodzi o placówki edukacyjne, funkcjonują tutaj przedszkola, a także szkoły podstawowe. Przyszli mieszkańcy nowych domów w Konstantynowie Łódzkim mogą korzystać z rozbudowanej sieci węzłów komunikacyjnych. Tak więc, zdecydowanie bliskość terenów rekreacyjnych to mocna strona tej lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zakupem nowego domu w Konstantynowie Łódzkim? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Domy na sprzedaż w Konstantynowie Łódzkim

W Konstantynowie Łódzkim dostępnych jest 7 ofert nowych domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Wśród inwestycji deweloperskich w Konstantynowie Łódzkim dostępne są oferty domów na sprzedaż o powierzchniach od 71 do 87 m². W tym:

 • domy trzypokojowe - 1 dom
 • domy czteropokojowe - 4 domy
 • domy pięciopokojowe i więcej - 2 domy

Domy na sprzedaż w Konstantynowie Łódzkim powstają:

 • w zabudowie szeregowej - 7 domów

Ile kosztuje nowy dom w Konstantynowie Łódzkim?

Najtańszy nowy dom w Konstantynowie Łódzkim dostępny w sprzedaży kosztuje 520 000 zł. Aktualnie średnia cena za m2 domów w Konstantynowie Łódzkim wynosi 6 461 zł.

Aktualnie w inwestycjach w Konstantynowie Łódzkim nie obowiązują oferty specjalne na domy.

Konstantynów Łódzki - domy gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Konstantynowie Łódzkim nie ma domów oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji domów do użytkowania to koniec IV kwartału 2024.

Domy w Konstantynowie Łódzkim - udogodnienia

Najwięcej nowych domów w Konstantynowie Łódzkim oferuje Varitex Sp. z o.o..

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania? Poznaj ofertę nowych mieszkań w Konstantynowie Łódzkim i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: