Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe domy Konstantynów Łódzki

Znaleziono 26 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 184 zł/m²

map

Zobacz na mapie

 • Arkadia Osiedle
  od: 5 740 zł/m2

  Arkadia Osiedle

  Pro-Inwest Sp. z o.o.

  Dom Konstantynów Łódzki
  ul. Armii Krajowej 26
  0.2 km od Łodzi
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 110-113 m2
  • Domów: 13
  • Pokoje: 5
 • Srebrna Ostoja Ogrody Południe
  od: 5 908 zł/m2

  Srebrna Ostoja Ogrody Południe

  Varitex Sp. z o.o.

  Dom Konstantynów Łódzki
  ul. Srebrne Ostoje
  0.1 km od Łodzi
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 71-87 m2
  • Domów: 13
  • Pokoje: 3-5
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Nowe domy - Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki to miasto położone w województwie łódzkim, w powiecie pabianickim. Ze względu na położenie i przynależność do aglomeracji łódzkiej, miejsce wzbudza coraz większe zainteresowanie. To obszar o powierzchni 27,25 km2, którą zamieszkuje ok. 18 tysięcy osób. Graniczy z Łodzią, gminą Pabianice, gminą Lutomiersk, a także z gminą Aleksandrów Łódzki. Miasto posiada bardzo dobrze rozbudowane sieci węzłów komunikacyjnych. W ostatnim czasie rośnie także duże zainteresowanie łódzkimi nieruchomościami i inwestycjami, które powstają w dynamicznym tempie. Czym charakteryzuje się i jak wygląda rynek mieszkaniowy w Konstantynowie Łódzkim?  

Łódzki rynek mieszkaniowy 

W ostatnich kilku latach mocno ożywił się łódzki rynek inwestycyjny. Z powodzeniem funkcjonują na nim zarówno firmy regionalne, jak i ogólnopolscy deweloperzy. Z biegiem czasu można zauważyć, że w województwie łódzkim powstaje coraz więcej nowych inwestycji. Deweloperzy rozsądnie realizują strategię sprzedaży, z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców. Warto wspomnieć o tym, że dla osób poszukujących nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania, bądź domu nie brakuje ofert zakupu na rynku pierwotnym. Ponadto ceny nieruchomości w Łodzi są zdecydowanie atrakcyjniejsze w porównaniu do innych większych aglomeracji.

Atrakcyjne domy w Konstantynowie Łódzkim

Nowe domy jednorodzinne w Konstantynowie Łódzkim charakteryzują się przede wszystkim zabudową szeregową. Wszystkie nowe nieruchomości od dewelopera usytuowane są na zamkniętych osiedlach, a dodatkowo posiadają dodatkowy monitoring. Deweloperzy w trosce o komfort przyszłych nabywców wybierają projekty, które wyróżniają się funkcjonalnością, przestronnym układem pomieszczeń, a także odpowiednią powierzchnią i optymalnym wykorzystaniem działki. Ponadto na terenach, na którym znajdują się nowe domy na sprzedaż w Konstantynowie Łódzkim, znajdziemy ścieżki rowerowe, co zdecydowanie sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu. Warto wspomnieć również o tym, że dla najmłodszych mieszkańców dostępne są w pobliżu liczne place zabaw. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie ciszę, spokój oraz dostęp do natury, jaką niewątpliwie zapewnia kameralne osiedle nowych domów w Konstantynowie Łódzkim. 

Jakie udogodnienia oferuje Konstantynów Łódzki?

Jeśli chodzi o ofertę kulturalną, na terenie miasta mieści się Konstantynowskie Stowarzyszenie Śpiewaczo-Dramatyczne im. Fryderyka Chopina i Towarzystwo Śpiewacze „Lutnia”. Mieszkańcy chętnie korzystają także z Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Galerii Sztuki. Jeśli chodzi o placówki edukacyjne, funkcjonują tutaj przedszkola, a także szkoły podstawowe. Przyszli mieszkańcy nowych domów w Konstantynowie Łódzkim mogą korzystać z rozbudowanej sieci węzłów komunikacyjnych. Tak więc, zdecydowanie bliskość terenów rekreacyjnych to mocna strona tej lokalizacji.

Jesteś zainteresowany zakupem nowego domu w Konstantynowie Łódzkim? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Informacje o Konstantynowie Łódzkim

W Konstantynowie Łódzkim dostępnych jest 26 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

W Konstantynowie Łódzkim nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Konstantynowie Łódzkim dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 71 do 113 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 468 000 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: