Murapol Scarpa

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Kartuska, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Gdańsk, Siedlce, ul. Kartuska

Murapol ScarpaMurapol Scarpa

8 zdjęć

Murapol Scarpa
Murapol Scarpa
Murapol Scarpa
Murapol Scarpa
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

26 - 80/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

7

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (243)

Pokoje

Piętra

Metraż

Promocje

 • Promocja

  25 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych z bonusami w Gdańsku. Oszczędź nawet 224 tys. zł!

  Zamieszkaj lub zainwestuj w lokal objęty kwietniową promocją na czterech osiedlach Grupy Murapol w rejonie Śródmieścia i na południu Gdańska. Odbierz m.in. 2 miejsca postojowe i smart home w cenie promocyjnej. Wybierz lokal z bonusami!

 • Promocja

  Poleć ofertę Grupy Murapol i zyskaj nawet 5 000 zł!

  Doceniasz nowoczesne inwestycje i podwyższony standard mieszkań oraz apartamentów inwestycyjnych Grupy Murapol? Poleć naszą ofertę znajomym lub rodzinie i odbierz premię nawet 5 000 zł. Już ponad 1,2 tys. osób skorzystało z programu poleceń!

Stacja kolejowa - Gdańsk Śródmieście - 1895 m

Przystanek Tramwajowy - 191 m

Przystanek Autobusowy - 143 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

8 placówek medycznych, 22 placówki edukacyjne, 6 kawiarni i restauracji, 41 sklepów, 40 obiektów sportowych, 41 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 282 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, ogródek, balkon

Komórki lokatorskie:

posiada (97)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (294 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 243 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 26 do 80 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Murapol Scarpa to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Na ustokach Winnej Góry, u stóp której powstanie Murapol Scarpa, przed wiekami uprawiano winorośl i prowadzono winnice. Dzisiaj wzgórze stanowi punkt widokowy i prezentuje nową perspektywę na Gdańsk z jego najbardziej symbolicznymi obiektami.

Stworzyliśmy to miejsce z myślą o tych, którzy pragną wieść spokojne i wygodne życie, acz nie mniej interesujące z uwagi na bliskość śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil dzieli przyszłych mieszkańców Murapol Scarpa od zabytkowego Prawego Miasta, w tym m.in. Bramy Wyżynnej i fontanny Neptuna, odrestaurowanego dworca głównego czy nowoczesnej galerii handlowej Forum Gdańsk.

W ramach inwestycji zaprojektowaliśmy dwa 6-piętrowe budynki wraz z podziemnymi halami garażowymi i lokalami usługowymi. Stworzymy tutaj 282 kompaktowe mieszkania z nowoczesnymi udogodnieniami. Funkcjonalne układy kawalerek oraz 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania zapewnią zarówno najwyższy komfort lokatorom, jak i atrakcyjność inwestycyjną dla osób pragnących zabezpieczyć swój kapitał w nieruchomościach.

Zamieszkaj u bram Śródmieścia i odkryj własną perspektywę na Gdańsk

• Instalacja Home Management System pozwoli mieszkańcom korzystać z najnowocześniejszych technologii inteligentnego domu, w tym sterować temperaturą, zaworami wody czy elektrycznością za pomocą aplikacji mobilnej bądź manualnie.

• Pakiet antysmogowy zapewnia stały dostęp świeżego powietrza w mieszkaniu. Filtry montowane w nawiewnikach okiennych eliminują nie tylko zanieczyszczenia, ale i alergeny, pyłki roślin czy nawet dostęp owadów.

• Dekoracyjne panele meblowe z wytrzymałego laminatu, wysokogatunkowy tynk mozaikowy czy trwałe płytki gresowe to jedynie część elementów wysokiej jakości wykończenia części wspólnych. W holach wejściowych zaprojektowaliśmy ponadto duże lustra oraz estetyczne i nierdzewne skrzynki pocztowe.

• Na klatkach schodowych i w korytarzach stosujemy również energooszczędną oprawę liniową LED, dzięki której koszty utrzymania budynków będą niższe.

• Mieszkania na piętrach będą posiadać balkony – nawet dwa w przypadku poszczególnych lokali. Dodatkowo mieszkania na 5. i 6. kondygnacji oferują dodatkową przestrzeń plenerową w formie dużych tarasów o powierzchni nawet 37 mkw. Zaprojektowane przy użyciu termoizolacyjnych łączników balkony zapobiegną ponadto utracie ciepła.

• Tarasy wybrukowane kostką z zielonymi ogródkami o powierzchni aż do 104 mkw. będą przynależeć do mieszkań dostępnych na kondygnacjach parterowych.

• Okna portfenetrowe, rozciągające się niemal od podłogi do sufitu, zapewnią wysokie nasłonecznienie mieszkań.

• W budynku od strony ul. Kartuskiej powstaną również lokale handlowo-usługowe, dzięki czemu pod ręką będziemy mieli sklep bądź salon fryzjerski.

• Osiedle zostanie podłączone do miejskiego węzła cieplnego.

• Z myślą o najmłodszych lokatorach oraz rodzicach na terenie osiedla przewidziano plac zabaw.

• W obszarze inwestycji powstaną ogrody deszczowe, które będą miejscem spotkań i rekreacji oraz zapewnią odpowiednią retencję wody.

Inwestycja Murapol Scarpa znajduje się na Siedlcach, ul. Kartuska (2 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 282 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Scarpa w sprzedaży są 243 nowe mieszkania o powierzchni od 26 do 80 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (294 miejsca)

W inwestycji znajduje się 97 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Siedlce to niezwykle kameralna dzielnica Gdańska położona w środkowej części miasta i granicząca od zachodu z samym Śródmieściem. Jest to świetna propozycja dla osób ceniących sobie spokój, niepowtarzalną atmosferę, a zarazem bliskość tętniącego życiem serca Trójmiasta. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna – kamienice i nowoczesne osiedla a także charakterystyczne tzw. domy pruskie, z których najstarsze sięgają XVIII wieku.

Przez dzielnicę przebiega kilka linii autobusowych oraz linia tramwajowa a także ul. Kartuska – jedna z głównych arterii Gdańska, przy której można znaleźć większość kawiarni, restauracji i sklepów. Największe zabytki okolicy to kościół św. Franciszka i zespół młynów przy ul. Kartuskiej 213/215.

Dzielnica posiada własne licea oraz szkoły podstawowe. Działa tu też klub sportowy EX Siedlce Gdańsk i centrum sztuk walki. W odległości ok. 500 m od Siedlec znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny, Starówka, Multikino, CH Morena, Pasaż Chełmski czy Muzeum Narodowe.

Najbliższy szpital (COPERNICUS) znajduje się ok. 300 m na zachód od granicy dzielnicy, a na terenie samych Siedlec znajduje się NZOZ Kartuska.

Siedlce liczą sobie powierzchnię 2,58 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 12 tys. osób.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Scarpa?

Na terenie dzielnicy znajduje się pętla tramwajowa łącząca Siedlce z pozostałymi częściami miasta. Ul. Kartuska to główna arteria komunikacyjna, po której kursują autobusy miejskie i podmiejskie. To również arteria łącząca Gdańsk z Kartuzami. Siedlce dzieli od lotniska im. Lecha Wałęsy ok. 7 km. W odległości ok. 500 m. znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Scarpa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1895 metrów od inwestycji Murapol Scarpa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Śródmieście.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Scarpa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Scarpa znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: VIII Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa nr 14 im. ks. Grzegorza Piramowicza w odległości 234 m, szkoła w odległości 257 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Scarpa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Neodentica w odległości 198 m, Mała Klinika w odległości 237 m, Perfect Smile Klinika Stomatologiczna w odległości 491 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Scarpa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 86 m znajduje się DREWNO HERMANOWSKA, w odległości 192 m znajduje się Lewiatan, w odległości 235 m znajduje się Pellowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Scarpa w odległości 170 m znajduje się boisko / kort, w odległości 202 m znajduje się boisko / kort, w odległości 244 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 24.11.2023
Data aktualizacji: 23.04.2024
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Goszczyńskiego 5, 80-134 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: