Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle przy Okrzei
  Oferta archiwalna
  Nowoczesny budynek wielorodzinny wykonany według najnowszych technologii stosowanych w budownictwie. 24 lokale mieszkalne dostępne z jednej klatki schodowej. Szeroki wybór opcji metrażowych oraz funkcjonalny i przemyślany rozkład mieszkań. Garaż wielostanowiskowy - łącznie 10 miejsc postojowych. Cichobieżna winda poruszająca się od poziomu garażu na poszczególne kondygnacje. Ściany zewnętrzne

  Osiedle przy Okrzei

  od 5 900 /m2
  ul. Okrzei, Zgorzelec(43.2 km od Szklarskiej Poręby)
  AK Future
 • Osiedle "Nova Północ" etap I
  Oferta archiwalna
  W każdym z budynków zaplanowano 44-45 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach użytkowych na pięciu kondygnacjach. Mieszkania zaprojektowane zostały tak, aby umożliwić łatwą aranżację wnętrza i dostosowanie do potrzeb mieszkańców. Przyszły właściciel ma możliwość wyboru lokalu o dowolnej powierzchni użytkowej od 32,64 m2, do 60,95 m2 a także dla osób szukających większych powierzchni
  ul. Lubańska, Zgorzelec(43.5 km od Szklarskiej Poręby)
  RH Development Sp. z o.o. Sp. k.
 • Trawers Park
  Oferta archiwalna
  Żyj wygodnie! Szukasz miejsca do życia, które sprosta wymaganiom dnia codziennego? Lepiej trafić nie można! W sąsiedztwie znajduje się wszystko czego potrzebujesz. Przestrzeń stworzona dla Twoich potrzeb! Zamieszkaj w jednym z naszych funkcjonalnych mieszkań dopasowanych do Ciebie! Różnorodne metraże od 28 m2 do 76 m2 gwarantują, że każdy znajdzie tu miejsce dla siebie i swojej rodziny. Oferujemy

  Trawers Park

  od 4 300 /m2
  ul. Elizy Orzeszkowej 56b, Zgorzelec(41.5 km od Szklarskiej Poręby)
  LDP Budownictwo S.C.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Zgorzelcu – zamieszkaj przy granicy!

Zgorzelec to przygraniczne miasto w województwie dolnośląskim. Położona na prawym brzegu Nysy Łużyckiej miejscowość jeszcze przed 1945 stanowiła część miasta Görlitz. Obecnie jest siedzibą powiatu i ważnym ośrodkiem gospodarczo-kulturalnym w regionie. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości i dlaczego warto tu zainwestować?

Zgorzelec stanowi czwarte pod względem gęstości zaludnienia miasto w województwie dolnośląskim. Dzieli się na następujące osiedla i dzielnice: Dzielnica Północ, Śródmieście, Przedmieście Nyskie, Osiedle Zachód, Osiedle Centralne, Osiedle Słoneczne, Ujazd. Miasto wyróżnia się zabytkową architekturą, która przeplata się z osiedla mieszkalnymi oraz nowoczesnymi inwestycjami deweloperskimi, które powstają w różnych częściach miejscowości. Nowe mieszkania na sprzedaż w Zgorzelcu to odpowiedź na rosnący popyt oraz duże zainteresowanie lokalami w tej okolicy.

Dlaczego warto zamieszkać w Zgorzelcu? Nowe mieszkania na sprzedaż

Zgorzelec to miasto, które łączy zabytkową architekturę, dużą ilość terenów zielonych oraz liczne miejsca pracy, w tym również za granicą. Miejscowość jest także ważnym węzłem komunikacyjnym, znajdującym się na styku trzech granic. Przebiega przez nie autostrada A4 łącząca Drezno z Korczową i dalej Lwowem. Droga 94 zapewnia dogodne połączenie z Wrocławiem, Opole, Krakowem i Tarnowem. Ze Zgorzelca łatwo dojedziemy także do Bogatyni. Wszystko to sprawia, że chętnie inwestują tu firmy handlowo-transportowe, ściągając tym samym chętnych do pracy.

Nowe mieszkania w Zgorzelcu powstają zarówno w starej części miasta, jak i na jego obrzeżach. Są to najczęściej nisko kondygnacyjne budynki o dwóch lub trzech piętrach wraz z wewnętrzną infrastrukturą. Do osiedli przynależą ogrody, place zabaw oraz miejsca parkingowe, które można wykupić wraz z mieszkaniem. Dodatkowo przyszli mieszkańcy mogą wybierać między lokalami w stanie deweloperskim a mieszkaniami wykończonymi pod klucz. Szeroki wybór metraży i lokalizacji sprawia, że oferta jest adresowana do różnych grup odbiorców.

Mieszkania w Zgorzelcu – inwestycja, która się opłaca!

Do zakupu nowego mieszkania w Zgorzelcu zachęcają także korzystne ceny mieszkań. Koszt metra kwadratowego jest tu znacznie niższy niż we Wrocławiu, niemieckim Görlitz lub za czeską granicą. Stabilny wzrost wartości nieruchomości sprawia, że zakup mieszkania jest dobrą i pewną inwestycją.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Zgorzelcu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023