+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Zgorzelec

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle "Nova Północ" etap I
  Oferta archiwalna
  W każdym z budynków zaplanowano 44-45 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach użytkowych na pięciu kondygnacjach. Mieszkania zaprojektowane zostały tak, aby umożliwić łatwą aranżację wnętrza i dostosowanie do potrzeb mieszkańców. Przyszły właściciel ma możliwość wyboru lokalu o dowolnej powierzchni użytkowej od 32,64 m2, do 60,95 m2 a także dla osób szukających większych powierzchni

  Osiedle "Nova Północ" etap I

  od 4 100 zł/m2
  ul. Lubańska , Zgorzelec(43.5 km od Szklarskiej Poręby)
  RH Development Sp. z o.o. Sp. k.

Nowe mieszkania w Zgorzelcu – zamieszkaj przy granicy!

Zgorzelec to przygraniczne miasto w województwie dolnośląskim. Położona na prawym brzegu Nysy Łużyckiej miejscowość jeszcze przed 1945 stanowiła część miasta Görlitz. Obecnie jest siedzibą powiatu i ważnym ośrodkiem gospodarczo-kulturalnym w regionie. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości i dlaczego warto tu zainwestować?

Zgorzelec stanowi czwarte pod względem gęstości zaludnienia miasto w województwie dolnośląskim. Dzieli się na następujące osiedla i dzielnice: Dzielnica Północ, Śródmieście, Przedmieście Nyskie, Osiedle Zachód, Osiedle Centralne, Osiedle Słoneczne, Ujazd. Miasto wyróżnia się zabytkową architekturą, która przeplata się z osiedla mieszkalnymi oraz nowoczesnymi inwestycjami deweloperskimi, które powstają w różnych częściach miejscowości. Nowe mieszkania na sprzedaż w Zgorzelcu to odpowiedź na rosnący popyt oraz duże zainteresowanie lokalami w tej okolicy.

Dlaczego warto zamieszkać w Zgorzelcu? Nowe mieszkania na sprzedaż

Zgorzelec to miasto, które łączy zabytkową architekturę, dużą ilość terenów zielonych oraz liczne miejsca pracy, w tym również za granicą. Miejscowość jest także ważnym węzłem komunikacyjnym, znajdującym się na styku trzech granic. Przebiega przez nie autostrada A4 łącząca Drezno z Korczową i dalej Lwowem. Droga 94 zapewnia dogodne połączenie z Wrocławiem, Opole, Krakowem i Tarnowem. Ze Zgorzelca łatwo dojedziemy także do Bogatyni. Wszystko to sprawia, że chętnie inwestują tu firmy handlowo-transportowe, ściągając tym samym chętnych do pracy.

Nowe mieszkania w Zgorzelcu powstają zarówno w starej części miasta, jak i na jego obrzeżach. Są to najczęściej nisko kondygnacyjne budynki o dwóch lub trzech piętrach wraz z wewnętrzną infrastrukturą. Do osiedli przynależą ogrody, place zabaw oraz miejsca parkingowe, które można wykupić wraz z mieszkaniem. Dodatkowo przyszli mieszkańcy mogą wybierać między lokalami w stanie deweloperskim a mieszkaniami wykończonymi pod klucz. Szeroki wybór metraży i lokalizacji sprawia, że oferta jest adresowana do różnych grup odbiorców.

Mieszkania w Zgorzelcu – inwestycja, która się opłaca!

Do zakupu nowego mieszkania w Zgorzelcu zachęcają także korzystne ceny mieszkań. Koszt metra kwadratowego jest tu znacznie niższy niż we Wrocławiu, niemieckim Görlitz lub za czeską granicą. Stabilny wzrost wartości nieruchomości sprawia, że zakup mieszkania jest dobrą i pewną inwestycją.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Zgorzelcu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: