+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

image

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie. Zero spamu, usługa bez opłat i prowizji.

Informacje o Hajnówce

Hajnówka to miasto położone w województwie podlaskim, które należy do siedziby powiatu hajnowskiego. Leży pomiędzy Bielskiem Podlaskim a Białowieżą. Zajmuje 21,29 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 21 tysięcy osób. Bogata historia miasta, a także atrakcyjne położenie sprawia, że jest to miejsce warte zobaczenia. Jednym z ciekawszych punktów na mapie Hajnówki jest Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej, które zostało stworzone ze względu na dużą liczbę ludności białoruskiej. W muzeum mieszczą się różnego rodzaju wystawy etnograficzne, a także przedmioty dokumentujące życie Białorusinów Podlaskich. Jedną z popularnych atrakcji w mieście jest Park Miniatur Zabytków Podlasia. Ponadto, na terenie Hajnówki odbywają się cyklicznie festiwale m.in. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Cerkiewnej.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: