Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania Świlcza

Świlcza to wieś położona w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim, granicząca z Rzeszowem. Jej integralne części to Chałupki,       Góra od Kościoła, Góra Zachodnia, Góra za Ławą, Kamyszyn, Mała Strona   i Wielka Strona oraz Za Koleją. Liczba mieszkańców to tutaj niecałe 3,5 tys. osób, ale powierzchnia to 18,6 km², co czyni Świlczę drugą wsią w gminie pod względem wielkości.

Mieszkania Świlcza - jak wyglądają?

Wieś ma kameralny klimat i na próżno szukać tu rozległych osiedli wysokich bloków. Zdecydowana większość nowych inwestycji to zabudowa bliźniacza czy szeregowa, gdzie mieszkanie staje się właściwie namiastką domu. Wśród dostępnych ofert znajdziemy przestronne lokale mieszkalne, o powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych, z własnymi garażami jednostanowiskowymi oraz naziemne miejsca postojowe. Nowo powstałe inwestycje wyróżniają się nowoczesnym designem, wysokim standardem wykończenia i ekologicznymi rozwiązaniami. Całość ma być nie tylko przyjemna dla oka, ale także komfortowa i oszczędna. Coraz większą uwagę zwraca się także, na możliwość ucieczki od zgiełku miasta. Nowe osiedla są bogate w tereny zielone, a lokalizacja wybierana jest tak, aby przy zachowaniu dogodnego dojazdu do centrum miasta, okolica była spokojna i cicha oraz zachęcała do rekreacji i sportów na powietrzu.

Dla kogo mieszkania w Świlczy?

Swoim spokojnym klimatem Świlcza przyciąga wszystkich tych, którzy być może prowadzą codzienne życie w sąsiednim Rzeszowie, ale wieczorami w dni wolne cenią sobie cichy azyl, który pozwala odpocząć od miejskiego trybu życia. Za lokalizacją przemawia również cena, która za metr kwadratowy wynosi znacznie mniej, niż we wspomnianym Rzeszowie, choć do centrum miasta dzieli Świlczę zaledwie 8 kilometrów. Tańsze mieszkanie na obrzeżach to idealne rozwiązanie dla wielu potencjalnych kupujących.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podkarpackim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Świlczy na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023