Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Wiadomości na temat Zabrza:

Nowe domy Zabrze – zamieszkaj w sercu Górnego Śląska!

Zabrze to miasto na prawach powiatu położone na zachód od Katowic. Granicząc z takimi miastami, jak Ruda Śląska, Bytom czy Gliwice, wchodzi skład Metropolii Górnośląsko-Zagłebiowskiej. Miasto stanowi ważny ośrodek górnictwa i hutnictwa oraz siedzibę wielu firm z sektora IT i budownictwa. Znajduje się tu również Śląski Uniwersytet Medyczny oraz Politechnika Śląska. Dynamiczny rozwój miasta jest również widoczny w działalności deweloperów oraz wysokim popycie na nowe nieruchomości.

Zabrze, jako jedno z największych miast Górnego Śląska, jest obszarem mocno zurbanizowanym. Powierzchnia miasta wynosi 80,4 km2, a liczba ludności sięga niemal 200 tys. mieszkańców. Wśród osób zainteresowanych zakupem własnej nieruchomości znajdują się zarówno mieszkańcy Zabrza, jak i osoby rozpoczynające pracę lub studia. Rosnący popyt oraz potencjał inwestycyjny Zabrza został dostrzeżony przez deweloperów, którzy chętnie inwestują w budowę nowych osiedli wielomieszkaniowych oraz domów jednorodzinnych w Zabrzu. Zwłaszcza ten drugi typ inwestycji cieszy się zainteresowaniem mieszkańców. Świetna komunikacja miejska i drogowa w połączeniu z bliskością terenów zielonych sprawia, że nowe domy Zabrze to wyjątkowo atrakcyjna oferta.

Nowe domy Zabrze – gdzie powstają osiedla deweloperskie?

Zabrze zostało administracyjnie podzielona na 18 dzielnic. Każda z nich ma inny charakter, który sprzyja powstawianiu kameralnej lub wielomieszkaniowej zabudowy. Najwięcej nowych osiedli o charakterze podmiejskim znajduje w dzielnicy Centrum Północ oraz przylegających do niej Grzybowicach i Maciejowie. Nowe domy Zabrze powstają także po południowej stronie miasta, w dzielnicy Pawłów. Każda z nich jest świetnie skomunikowana z pozostałymi częściami miasta oraz w przyszłości ma posiadać dostęp do obwodnicy. Takie rozwiązanie sprawia, że mieszkańcy mogą jednocześnie cieszyć się spokojną okolicą oraz korzystać z bogatej oferty miasta.

Nowe domy Zabrze – jakie oferty?

Domy Zabrze to zarówno wolnostojące budynki mieszkalne, jak i szeregowa zabudowa z ogrodem. W ofercie deweloperów można także znaleźć popularne bliźniaki. Podmiejska zabudowa charakteryzuje się kameralną architekturą oraz zielonym otoczeniem. Powszechną praktyką jest grodzenie osiedli, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców. W sprzedaży dostępne są przestronne kilkupokojowe nieruchomości oraz mniejsze lokale z ogródkiem. Szeroki wybór metraży i układu pomieszczeń sprawia, że domy Zabrze to dobry wybór dla rodzin z dziećmi, par, singli oraz osób starszych.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Zabrzu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Zabrzu

W Zabrzu dostępnych jest 129 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Zabrzu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 31 do 125 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (5 mieszkań).
 • 2-pokojowe (26 mieszkań).
 • 3-pokojowe (53 mieszkania).
 • 4-pokojowe (25 mieszkań).
 • 5-pokojowe (20 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Zabrzu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Zabrzu kosztuje 232 440 zł.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: