Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Wiadomości na temat Zabrza:

Nowe domy Zabrze – zamieszkaj w sercu Górnego Śląska!

Zabrze to miasto na prawach powiatu położone na zachód od Katowic. Granicząc z takimi miastami, jak Ruda Śląska, Bytom czy Gliwice, wchodzi skład Metropolii Górnośląsko-Zagłebiowskiej. Miasto stanowi ważny ośrodek górnictwa i hutnictwa oraz siedzibę wielu firm z sektora IT i budownictwa. Znajduje się tu również Śląski Uniwersytet Medyczny oraz Politechnika Śląska. Dynamiczny rozwój miasta jest również widoczny w działalności deweloperów oraz wysokim popycie na nowe nieruchomości.

Zabrze, jako jedno z największych miast Górnego Śląska, jest obszarem mocno zurbanizowanym. Powierzchnia miasta wynosi 80,4 km2, a liczba ludności sięga niemal 200 tys. mieszkańców. Wśród osób zainteresowanych zakupem własnej nieruchomości znajdują się zarówno mieszkańcy Zabrza, jak i osoby rozpoczynające pracę lub studia. Rosnący popyt oraz potencjał inwestycyjny Zabrza został dostrzeżony przez deweloperów, którzy chętnie inwestują w budowę nowych osiedli wielomieszkaniowych oraz domów jednorodzinnych w Zabrzu. Zwłaszcza ten drugi typ inwestycji cieszy się zainteresowaniem mieszkańców. Świetna komunikacja miejska i drogowa w połączeniu z bliskością terenów zielonych sprawia, że nowe domy Zabrze to wyjątkowo atrakcyjna oferta.

Nowe domy Zabrze – gdzie powstają osiedla deweloperskie?

Zabrze zostało administracyjnie podzielona na 18 dzielnic. Każda z nich ma inny charakter, który sprzyja powstawianiu kameralnej lub wielomieszkaniowej zabudowy. Najwięcej nowych osiedli o charakterze podmiejskim znajduje w dzielnicy Centrum Północ oraz przylegających do niej Grzybowicach i Maciejowie. Nowe domy Zabrze powstają także po południowej stronie miasta, w dzielnicy Pawłów. Każda z nich jest świetnie skomunikowana z pozostałymi częściami miasta oraz w przyszłości ma posiadać dostęp do obwodnicy. Takie rozwiązanie sprawia, że mieszkańcy mogą jednocześnie cieszyć się spokojną okolicą oraz korzystać z bogatej oferty miasta.

Nowe domy Zabrze – jakie oferty?

Domy Zabrze to zarówno wolnostojące budynki mieszkalne, jak i szeregowa zabudowa z ogrodem. W ofercie deweloperów można także znaleźć popularne bliźniaki. Podmiejska zabudowa charakteryzuje się kameralną architekturą oraz zielonym otoczeniem. Powszechną praktyką jest grodzenie osiedli, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców. W sprzedaży dostępne są przestronne kilkupokojowe nieruchomości oraz mniejsze lokale z ogródkiem. Szeroki wybór metraży i układu pomieszczeń sprawia, że domy Zabrze to dobry wybór dla rodzin z dziećmi, par, singli oraz osób starszych.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Zabrzu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Zabrzu

W Zabrzu dostępnych jest 135 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Zabrzu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 31 do 125 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (5 mieszkań).
 • 2-pokojowe (28 mieszkań).
 • 3-pokojowe (56 mieszkań).
 • 4-pokojowe (25 mieszkań).
 • 5-pokojowe (21 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Zabrzu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Zabrzu kosztuje 232 440 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: