+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Zabrze

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Zabrza:

Nowe domy Zabrze – zamieszkaj w sercu Górnego Śląska!

Zabrze to miasto na prawach powiatu położone na zachód od Katowic. Granicząc z takimi miastami, jak Ruda Śląska, Bytom czy Gliwice, wchodzi skład Metropolii Górnośląsko-Zagłebiowskiej. Miasto stanowi ważny ośrodek górnictwa i hutnictwa oraz siedzibę wielu firm z sektora IT i budownictwa. Znajduje się tu również Śląski Uniwersytet Medyczny oraz Politechnika Śląska. Dynamiczny rozwój miasta jest również widoczny w działalności deweloperów oraz wysokim popycie na nowe nieruchomości.

Zabrze, jako jedno z największych miast Górnego Śląska, jest obszarem mocno zurbanizowanym. Powierzchnia miasta wynosi 80,4 km2, a liczba ludności sięga niemal 200 tys. mieszkańców. Wśród osób zainteresowanych zakupem własnej nieruchomości znajdują się zarówno mieszkańcy Zabrza, jak i osoby rozpoczynające pracę lub studia. Rosnący popyt oraz potencjał inwestycyjny Zabrza został dostrzeżony przez deweloperów, którzy chętnie inwestują w budowę nowych osiedli wielomieszkaniowych oraz domów jednorodzinnych w Zabrzu. Zwłaszcza ten drugi typ inwestycji cieszy się zainteresowaniem mieszkańców. Świetna komunikacja miejska i drogowa w połączeniu z bliskością terenów zielonych sprawia, że nowe domy Zabrze to wyjątkowo atrakcyjna oferta.

Nowe domy Zabrze – gdzie powstają osiedla deweloperskie?

Zabrze zostało administracyjnie podzielona na 18 dzielnic. Każda z nich ma inny charakter, który sprzyja powstawianiu kameralnej lub wielomieszkaniowej zabudowy. Najwięcej nowych osiedli o charakterze podmiejskim znajduje w dzielnicy Centrum Północ oraz przylegających do niej Grzybowicach i Maciejowie. Nowe domy Zabrze powstają także po południowej stronie miasta, w dzielnicy Pawłów. Każda z nich jest świetnie skomunikowana z pozostałymi częściami miasta oraz w przyszłości ma posiadać dostęp do obwodnicy. Takie rozwiązanie sprawia, że mieszkańcy mogą jednocześnie cieszyć się spokojną okolicą oraz korzystać z bogatej oferty miasta.

Nowe domy Zabrze – jakie oferty?

Domy Zabrze to zarówno wolnostojące budynki mieszkalne, jak i szeregowa zabudowa z ogrodem. W ofercie deweloperów można także znaleźć popularne bliźniaki. Podmiejska zabudowa charakteryzuje się kameralną architekturą oraz zielonym otoczeniem. Powszechną praktyką jest grodzenie osiedli, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców. W sprzedaży dostępne są przestronne kilkupokojowe nieruchomości oraz mniejsze lokale z ogródkiem. Szeroki wybór metraży i układu pomieszczeń sprawia, że domy Zabrze to dobry wybór dla rodzin z dziećmi, par, singli oraz osób starszych.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Zabrzu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: