Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Kujawskie
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja mieszkaniowa składająca się z trzech budynków wielorodzinnych z halami garażowymi, pomieszczeniami gospodarczymi i windami. Na terenie inwestycji zlokalizowany będzie plac zabaw i zewnętrzne parkingi.Pierwszy budynek w inwestycji powstanie do końca 2014 roku.Planowane oddanie do użytkowania - marzec 2015.Mieszkania od 34 do 70 mkw, od 1 do 4 pokoi.Możliwość łączenia mieszkań w celu uzyskania układów od 80 do 128 m2.Standard wykończenia inwestycji:- stolarka okienna PCV - szara na zewnątrz, biała wewnątrz, na pierwszej kondygnacji okna antywłamaniowe- parapety wewnętrzne z konglomeratu 2 cm, zewnętrzne z blachy stalowej, powlekanej, kolor- wewnętrzne tynki gipsowe, podłogi ze szlichty cementowej- drzwi zewnętrzne, antywłamaniowe- instalacja elektryczna z osprzętem, bez punktów świetlnych- telewizja kablowa, instalacja internetowa i telefoniczna doprowadzone do centralnego punktu dystrybucyjnego- naziemna telewizja cyfrowa z anteną zbiorczą- instalacja gazowa- wentylacja mechaniczna, niskociśnieniowa- system zdalnego odczytu zużycia mediów

  Osiedle Kujawskie

  ul. Kujawska , Solec Kujawski(6.2 km od Bydgoszczy)
  Mertis Investments Sp. z o.o.

Informacje o Solcu Kujawskim

Solec Kujawski to miasto należące do powiatu bydgoskiego, położone w centralnej części Kujaw i województwa kujawsko-pomorskiego. Miasto należy do gminy miejsko-wiejskiej. Jego powierzchnia wynosi 18,68 km2, liczba mieszkańców ok. 16 tysięcy osób. Na terenie Solca Kujawskiego znajduje się jeden z największych kompleksów leśnych w Polsce - Puszcza Bydgoska. Miasto posiada ciekawą architekturę. Do jednych z chętniej odwiedzanych miejsc w Solcu Kujawskim należy Radiowe Centrum Nadawcze. Dla miłośników rozrywki przeznaczony jest z kolei JuraPark Solec. Jeśli chodzi o ofertę edukacyjną, Solec Kujawski posiada 2 szkoły podstawowe, szkołę muzyczną I stopnia, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, 3 przedszkola - w tym jedno niepubliczne.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: