Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Kujawskie
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja mieszkaniowa składająca się z trzech budynków wielorodzinnych z halami garażowymi, pomieszczeniami gospodarczymi i windami. Na terenie inwestycji zlokalizowany będzie plac zabaw i zewnętrzne parkingi. Pierwszy budynek w inwestycji powstanie do końca 2014 roku. Planowane oddanie do użytkowania - marzec 2015. Mieszkania od 34 do 70 mkw, od 1 do 4 pokoi. Możliwość łączenia mieszkań w

  Osiedle Kujawskie

  ul. Kujawska, Solec Kujawski(6.2 km od Bydgoszczy)
  Mertis Investments Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania Solec Kujawski – adres z potencjałem

Solec Kujawski znajduje się w centralnej części Kujaw i województwa pomorsko-kujawskiego. Miasto położone na lewym brzegu Wisły, graniczy z Puszczą Bydgoską, zapewniając swoim mieszkańcom kontakt z zielenią i dobre powietrze. Miasto znajduje się jedynie 20 km od Bydgoszczy i 35 km od Torunia, stanowiąc atrakcyjne miejsce do życia dla osób pracujących w obu aglomeracjach. Te same powody ściągają tu inwestorów, wśród których znajdują się m.in. deweloperzy z ofertą lokali biznesowych i osiedli mieszkalnych. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości i dlaczego warto tu zainwestować?

Mieszkania Solc Kujawski – dobra lokalizacja

Solec Kujawski należy do gminy miejsko-wiejskiej w obrębie powiatu bydgoskiego. Miasto o powierzchni 18,68 km2 liczy kilkanaście tysięcy mieszkańców. Na terenie miejscowości znajduje się jeden z największych kompleksów leśnych w Polsce - Puszcza Bydgoska, obfitująca w liczne ścieżki spacerowe i rowerowe. Solec Kujawski wyróżnia się ciekawą architekturą i kameralną atmosferą, którą cenią mieszkańcy oraz osoby odwiedzające Kujawy, które często wybierają miejscowość jako bazę wypadową do zwiedzania regionu. Znajduje się tu także popularny park rozrywki JuraPark Solec. Wszystko to sprawia, że Solec Kujawski cieszy się zainteresowaniem osób poszukujących spokojnego i dobrze skomunikowanej miejsca do życia oraz inwestorów, którzy planują zakup mieszkania w celu najmu turystycznego lub późniejszej odsprzedaży.

Mieszkania na sprzedaż w Solcu Kujawskim –  oferta deweloperów

Rynek pierwotny w Solcu Kujawskim przeżywa w ostatnich latach duże ożywienie. Chętnych na nowe mieszkania stale przybywa. Jest to zarówno młode pokolenie, jak i mieszkańcy pobliskich miast i miejscowości. Duże zainteresowanie nie pozostaje bez wpływu na ceny i dostępność lokali, co stwarza dogodne warunki dla deweloperów, którzy stale poszerzają ofertę mieszkań i kameralnych osiedli z zabudową szeregową.

Zakup nowego mieszkania w Solcu Kujawskim będzie wymagał mniejszych nakładów finansowych niż analogiczne nieruchomości w Bydgoszczy lub Toruniu, ale atrakcyjność lokalizacji sprawia, że będą to jedne z wyższych kwot w województwie pomorsko-kujawskiego. Deweloperzy mogą pozwolić sobie na wyższe ceny, ale wypuszczają tzw. oferty promocyjne, dzięki którym można nabyć lokal przed oddaniem ze sporym upustem cenowym.

Nowe mieszkania w Solcu Kujawskim to w większości niewielkie mieszkania dla singli lub par bez dzieci, składające się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni do 40 mkw. Osobną grupę nieruchomości stanowią mieszkania z dwoma lub trzema pokojami o powierzchni od 50 do 70 mkw oraz domki jednorodzinne lub w szeregowej zabudowie z dostępem do niewielkiego ogródka. Nowe lokale posiadają zazwyczaj przypisane miejsce parkingowe lub dostęp do garażu.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie pomorsko-kujawskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań/domów w Solcu Kujawskim na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023