Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Na Skałce
  Oferta archiwalna
  Nowy 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 131,5 m2 znajduje się na działce o powierzchni 851 m2 w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Na Skałce przy ul. Insurekcji Kościuszkowskiej Jaworznie (5,3 km od Mysłowic). Na parterze zlokalizowany jest przestronny salon połączony z jadalnią i otwartą kuchnią, toaleta, wiatrołap oraz garaż z wejściem z budynku. Garaż o powierzchni 20,96m2.

  Na Skałce

  od 3 765 /m2
  ul. Insurekcji Kościuszkowskiej, Jaworzno(4.7 km od Mysłowic)
  Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k.
 • Osiedle Chopina
  Oferta archiwalna
  Nasza inwestycja to 8 niezależnych apartamentów z ogrodami. Każdy z apartamentów posiada własny, ogrodzony teren oraz miejsce parkingowe. Nasz projekt łączy w sobie nowoczesną estetykę z wysokim komfortem mieszkania. Każdy apartament posiada dwa piętra mieszkalne. Projekt odzwierciedla współczesne trendy w architekturze i przeznaczony jest dla tych, którzy poszukują wyjątkowych, wygodnych i

  Osiedle Chopina

  od 4 590 /m2
  ul. Chopina, Jaworzno(3 km od Mysłowic)
  Probud Investment Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wiadomości na temat Jaworzna:

Nowe domy w Jaworznie – stan surowy lub deweloperski

Miasto na prawach powiatu znajduje się w południowej części Polski. Jaworzno przynależy do województwa śląskiego i graniczy z Sosnowcem, Imielinem, Mysłowicami, Bukownem, Trzebinią, Balinem czy Chrzanowem. Miasto położone jest na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych. Przez Jaworzno przebiega autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz DK nr 79. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród inwestorów.

Rynek nieruchomości w Jaworznie

Miasto zostało podzielone na jednostki administracyjne, tj.: Bory, Góra Piasku, Byczyna, Cezarówka Górna i Dolna, Ciężkowice, Dąbrowa Narodowa, Długoszyn, Dobra, Jeleń, Jeziorki, Koźmin, Niedzieliska, Pieczyska, Stara Huta, Szczakowa, Śródmieście, Wilkoszyn, Siłownia i Wysoki Brzeg.

W skład wymienionych dzielnic wchodzi kilkanaście osiedli mieszkaniowych, które znajdują się w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Na szczególne wyróżnienie zasługują nowe domy z 2 sypialniami w Jaworznie w zabudowie szeregowej. Do popularnych osiedli można zaliczyć Bory, Jeziorki, Pańska Góra czy Gagarina.

Nowe domy w Jaworznie – oferta deweloperska

Większość nieruchomości powstaje w cichej i spokojnej okolicy – w bliskim otoczeniu terenów zielonych. Na rynku pierwotnym dostępne są domy wykończone w standardzie deweloperskim o zróżnicowanej powierzchni użytkowej. Nieruchomości oddane do użytkowania zostały wyposażone w okna i drzwi wejściowe, centralne ogrzewanie, elementy instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej lub gazowej. Można je kupić w zdecydowanie niższej cenie niż w Krakowie, Katowicach czy Sosnowcu.

Działki budowlane i nowe domy w Jaworznie

Ogromnym powodzeniem cieszą się także grunty pod zabudowę jedno- lub wielorodzinną. Atrakcyjne działki budowlane usytuowane są zarówno w centrum Jaworzna, jak i malowniczych terenach nieopodal lasu. Nowo wybudowane domy parterowe z 2 sypialniami w zabudowie szeregowej znajdują się w bliskiej odległości od szkół, przedszkoli, placów zabaw, punktów handlowo-usługowych oraz placówek medycznych. Z tego względu są najchętniej wybierane przez młode rodziny z dziećmi.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Jaworznie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023