Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Nowe domy w Jaworznie – stan surowy lub deweloperski

Miasto na prawach powiatu znajduje się w południowej części Polski. Jaworzno przynależy do województwa śląskiego i graniczy z Sosnowcem, Imielinem, Mysłowicami, Bukownem, Trzebinią, Balinem czy Chrzanowem. Miasto położone jest na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych. Przez Jaworzno przebiega autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz DK nr 79. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród inwestorów.

Rynek nieruchomości w Jaworznie

Miasto zostało podzielone na jednostki administracyjne, tj.: Bory, Góra Piasku, Byczyna, Cezarówka Górna i Dolna, Ciężkowice, Dąbrowa Narodowa, Długoszyn, Dobra, Jeleń, Jeziorki, Koźmin, Niedzieliska, Pieczyska, Stara Huta, Szczakowa, Śródmieście, Wilkoszyn, Siłownia i Wysoki Brzeg. W skład wymienionych dzielnic wchodzi kilkanaście osiedli mieszkaniowych, które znajdują się w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Na szczególne wyróżnienie zasługują nowe domy w Jaworznie w zabudowie szeregowej. Do popularnych osiedli można zaliczyć Bory, Jeziorki, Pańska Góra czy Gagarina.

Nowe domy w Jaworznie – oferta deweloperska

Większość nieruchomości powstaje w cichej i spokojnej okolicy – w bliskim otoczeniu terenów zielonych. Na rynku pierwotnym dostępne są domy wykończone w standardzie deweloperskim o zróżnicowanej powierzchni użytkowej. Nieruchomości oddane do użytkowania zostały wyposażone w okna i drzwi wejściowe, centralne ogrzewanie, elementy instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej lub gazowej. Można je kupić w zdecydowanie niższej cenie niż w Krakowie, Katowicach czy Sosnowcu.

Działki budowlane i nowe domy w Jaworznie

Ogromnym powodzeniem cieszą się także grunty pod zabudowę jedno- lub wielorodzinną. Atrakcyjne działki budowlane usytuowane są zarówno w centrum Jaworzna, jak i malowniczych terenach nieopodal lasu. Nowo wybudowane domy w zabudowie szeregowej znajdują się w bliskiej odległości od szkół, przedszkoli, placów zabaw, punktów handlowo-usługowych oraz placówek medycznych. Z tego względu są najchętniej wybierane przez młode rodziny z dziećmi.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Jaworznie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Jaworznie

Jaworzno to miasto, które położone jest w województwie śląskim. Jego powierzchnia zajmuje 156 km2 i zamieszkuje ją ok. 91 tysięcy osób. Miasto składa się z kilkudziesięciu dzielnic, zlokalizowanych w otoczeniu licznych terenów zielonych. Do najpopularniejszych należą m.in. Bory, Byczyna, Długoszyn, Jeziorki, Koźmin oraz Niedzieliska. Występuje tutaj podział na osiedla: Górnicze, Warpie, Kościuszki, Pszczelnik, Skałka, czy Łubowiec. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że Jaworzno uznawane jest za jedną z atrakcyjniejszych okolic. Do jednego z popularniejszych miejsc na mapie miasta należy rynek - główne miejsce spotkań i wypoczynku, które do dnia dzisiejszego tętni życiem i przykuwa uwagę zarówno mieszkańców, jak i turystów. Jeśli chodzi o atrakcje, w mieście znajduje się Park Gródek - idealne miejsce na spacer rodzinny na łonie natury. Nieopodal mieści się także FlyPark Jaworzno - przestrzeń do latania, świetne połączenie sportu oraz zabawy w gronie najbliższych. Jaworzno posiada wiele szkół, w których można kształcić się na różnorodnych kierunkach. Funkcjonują tutaj przedszkola, szkoły podstawowe, licea, szkoły policealne, a także uczelnie.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: