+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Jaworzno

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Na Skałce
  Oferta archiwalna
  Nowy 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 131,5 m2 znajduje się na działce o powierzchni 851 m2 w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Na Skałce przy ul. Insurekcji Kościuszkowskiej Jaworznie (5,3 km od Mysłowic). Na parterze zlokalizowany jest przestronny salon połączony z jadalnią i otwartą kuchnią, toaleta, wiatrołap oraz garaż z wejściem z budynku. Garaż o powierzchni 20,96m2.

  Na Skałce

  od 3 765 zł/m2
  ul. Insurekcji Kościuszkowskiej , Jaworzno(4.7 km od Mysłowic)
  Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k.
 • Osiedle Chopina
  Oferta archiwalna
  Nasza inwestycja to 8 niezależnych apartamentów z ogrodami. Każdy z apartamentów posiada własny, ogrodzony teren oraz miejsce parkingowe. Nasz projekt łączy w sobie nowoczesną estetykę z wysokim komfortem mieszkania. Każdy apartament posiada dwa piętra mieszkalne. Projekt odzwierciedla współczesne trendy w architekturze i przeznaczony jest dla tych, którzy poszukują wyjątkowych, wygodnych i

  Osiedle Chopina

  od 4 590 zł/m2
  ul. Chopina , Jaworzno(3 km od Mysłowic)
  Probud Investment Sp. z o.o.

Nowe domy w Jaworznie – stan surowy lub deweloperski

Miasto na prawach powiatu znajduje się w południowej części Polski. Jaworzno przynależy do województwa śląskiego i graniczy z Sosnowcem, Imielinem, Mysłowicami, Bukownem, Trzebinią, Balinem czy Chrzanowem. Miasto położone jest na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych. Przez Jaworzno przebiega autostrada A4, droga ekspresowa S1 oraz DK nr 79. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród inwestorów.

Rynek nieruchomości w Jaworznie

Miasto zostało podzielone na jednostki administracyjne, tj.: Bory, Góra Piasku, Byczyna, Cezarówka Górna i Dolna, Ciężkowice, Dąbrowa Narodowa, Długoszyn, Dobra, Jeleń, Jeziorki, Koźmin, Niedzieliska, Pieczyska, Stara Huta, Szczakowa, Śródmieście, Wilkoszyn, Siłownia i Wysoki Brzeg.

W skład wymienionych dzielnic wchodzi kilkanaście osiedli mieszkaniowych, które znajdują się w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Na szczególne wyróżnienie zasługują nowe domy z 2 sypialniami w Jaworznie w zabudowie szeregowej. Do popularnych osiedli można zaliczyć Bory, Jeziorki, Pańska Góra czy Gagarina.

Nowe domy w Jaworznie – oferta deweloperska

Większość nieruchomości powstaje w cichej i spokojnej okolicy – w bliskim otoczeniu terenów zielonych. Na rynku pierwotnym dostępne są domy wykończone w standardzie deweloperskim o zróżnicowanej powierzchni użytkowej. Nieruchomości oddane do użytkowania zostały wyposażone w okna i drzwi wejściowe, centralne ogrzewanie, elementy instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej lub gazowej. Można je kupić w zdecydowanie niższej cenie niż w Krakowie, Katowicach czy Sosnowcu.

Działki budowlane i nowe domy w Jaworznie

Ogromnym powodzeniem cieszą się także grunty pod zabudowę jedno- lub wielorodzinną. Atrakcyjne działki budowlane usytuowane są zarówno w centrum Jaworzna, jak i malowniczych terenach nieopodal lasu. Nowo wybudowane domy parterowe z 2 sypialniami w zabudowie szeregowej znajdują się w bliskiej odległości od szkół, przedszkoli, placów zabaw, punktów handlowo-usługowych oraz placówek medycznych. Z tego względu są najchętniej wybierane przez młode rodziny z dziećmi.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Jaworznie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: