Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Silver House Olkusz
  Oferta archiwalna
  NOWOCZESNY DESIGNNOWOCZESNE MIESZKANIASilver house Olkusz to pierwsza taka inwestycja w nowoczesnym designie położona w centrum miasta, a jednocześnie w odległości zapewniającej ciszę i spokój od codziennego zgiełku. Poza parkingiem podziemnym, posiada 2 szybkobieżne i ciche windy łączące wszystkie piętrzą budynku. Monitoring oraz ogrodzenie zwiększają bezpieczeństwo przekładając się na komfort mieszkańców. W okolicy znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo – usługowa. W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są sklepy takie jak Biedronka czy Lidl, niedaleko stąd również do przedszkola, szkoły oraz placówki medycznej i urzędów.MIESZKANIA DLA WYMAGAJĄCYCHKOMFORT I DESIGNProjekt Silver House to jeden budynek 3 kondygnacyjny podzielony na dwa segmenty A i B w celu zachowania kameralnego charakteru zabudowy. Na całość składa się 47 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 36,69 m2 do 104,6 m2. Cechami rozpoznawczymi naszej inwestycji są bez wątpienia dbałość o detal, eleganckie wykończenie części wspólnych oraz komfort użytkowania również dzięki 2 windom. Ponadto można w pełni korzystać z zalet życia we wspólnocie osiedlowej nie rezygnując z uroków natury oraz prywatności. Projekt ten powstał by spełnić wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorówMIESZKANIA DLA WYMAGAJĄCYCHKOMFORT I DESIGNProjekt Silver House to jeden budynek 3 kondygnacyjny podzielony na dwa segmenty A i B w celu zachowania kameralnego charakteru zabudowy. Na całość składa się 47 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 36,69 m2 do 104,6 m2. Cechami rozpoznawczymi naszej inwestycji są bez wątpienia dbałość o detal, eleganckie wykończenie części wspólnych oraz komfort użytkowania również dzięki 2 windom. Ponadto można w pełni korzystać z zalet życia we wspólnocie osiedlowej nie rezygnując z uroków natury oraz prywatności. Projekt ten powstał by spełnić wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów

  Silver House Olkusz

  ul. Budowlanych , Olkusz(7 km od Dąbrowy Górniczej)
  Antrans Invest Sp. z o.o.
 • Osiedle Dworska Olkusz
  Oferta archiwalna
  Mamy do zaoferowania 44 mieszkania o bardzo wysokim standardzie znajdujące się w bloku wielorodzinnym w Olkuszu przy ul. Dworskiej i Al. 1000-lecia. Budynek został wybudowany w ramach inwestycji Osiedle Dworska. Mieszkania sprzedawane na własność, oddawane w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. Mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 44-92 m2, jedno-, dwu- i trzypokojowe. Wszystkie mieszkania mają balkon lub taras. Budynek czterokondygnacyjny - trzy piętra i parter. W podpiwniczeniu znajdują się miejsca postojowe oraz pomieszczenia gospodarcze. Całość jest ogrodzona, na terenie inwestycji znajduje się plac zabaw dla dzieci. W okolicy znajduje się szpital, szkoły, przystanek autobusowy, basen, przedszkola. Pomagamy w udzielaniu kredytów.

  Osiedle Dworska Olkusz

  ul. Dworska 52 , Olkusz(8.6 km od Dąbrowy Górniczej)
  Infogis sp. z o.o.

Nowe mieszkania – Olkusz z rozwijającym się rynkiem pierwotnym

Olkusz to średniej wielkości miasto w województwie małopolskim położone mniej więcej w równej odległości ok Katowic i Krakowa. Stabilny rozwój gospodarczy sprawia, że zapotrzebowanie na lokale mieszkalne jest tu coraz większe. Dlatego też w Olkuszu rozwija się rynek pierwotny. Dowiedz się więcej o charakterystyce tej lokalizacji nowo powstających w niej nieruchomości.

Rynek pierwotny w Olkuszu – charakterystyka

Rynek nieruchomości w Olkuszu stale się rozwija, choć wzrost w tym sektorze jest raczej powolny. Nowe mieszkania powstają zgodnie z zapotrzebowaniem mieszkańców i przyjezdnych. W mieście dominuje zabudowa o niezbyt dużej intensywności, a większość nowych inwestycji kontynuuje ten trend. Mieszkania powstają więc w kameralnych budynkach wielorodzinnych mających najczęściej od 2 do 4 kondygnacji.

Jak na nowoczesne inwestycje przystało budynki są wyposażone między innymi w windy i miejsca parkingowe, a na osiedlach powstają tereny zielone i rekreacyjne. Mieszkania są natomiast wykonywane w standardach zgodnych z współczesnymi trendami. Dlatego też cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony nabywców.

W jakich częściach miasta powstają nowe mieszkania?

Olkusz dysponuje sporą ilością terenów inwestycyjnych, co chętnie wykorzystują biura deweloperskie przy opracowywaniu kolejnych projektów. Dość często zabudowywane są wolne działki w pobliżu centrum, co pozwala zagęścić zabudowę i ujednolicić tkankę miejską, a przyszłym mieszkańcom zapewnia bardzo dogodne położenie nieruchomości. Częstotliwość powstawania nowych obiektów nie jest jednak zbyt duża – w Olkuszu rzadko realizowane są więcej niż dwie inwestycje mieszkaniowe jednocześnie.

Deweloperzy dopasowują jednak swoje oferty do potrzeb mieszkańców. Dzięki temu budowane przez nich mieszkania w Olkuszu są zróżnicowane pod względem powierzchni czy rozkładów pomieszczeń. Zazwyczaj do każdego lokalu przynależy też balkon, taras lub ogródek, co znacząco zwiększa jego atrakcyjność.

Mieszkania w Olkuszu – ceny na rynku pierwotnym

Olkusz nie należy do drogich miast, szczególnie w porównaniu z pobliskimi miastami wojewódzkimi. Dlatego jest chętnie wybierany przez osoby dysponujące mniejszym wkładem własnym i zdolnością kredytową. Ceny mieszkań w Olkuszu w przeliczeniu na 1 m2 nieznacznie przekraczają średnią krajową. Na jeszcze atrakcyjniejsze ceny można liczyć, wybierając inwestycje poza centrum lub decydując się na większy lokal.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Olkuszu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Olkuszu

Olkusz to miasto w woj. małopolskim, w powiecie olkuskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Olkusz, położone na zachodnich rubieżach Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej nad rzeką Babą, przy drodze krajowej nr 94 i przy drogach wojewódzkich: nr 783 i nr 791. Według danych z 31.12.2011 miasto liczy około 36,5 tys. mieszkańców. Jeden z ośrodków górnictwa rud cynkowo-ołowiowych w Polsce (kopalnia Olkusz – Pomorzany, nieopodal w Bukownie Zakłady Górniczo-Hutnicze „Bolesław”), fabryka naczyń Emalia SA, fabryka wentylatorów OWENT, drobny przemysł i rzemiosło; lokalny ośrodek handlowy i kulturalny.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: