Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Zacisze Biema
  Oferta archiwalna
  Zacisze Biema w Olkuszu – kup mieszkanie pod dobrą gwiazdą Te mieszkania w Olkuszu powstają dla ciebie! Szukasz nowoczesnego, komfortowego mieszkania w Olkuszu? Trafiłeś pod dobry adres. Zacisze Biema to nowo powstające osiedle domów w zabudowie szeregowej, w którym znajdziesz swój azyl. Otoczenie sosnowych lasów, spokojna okolica, a jednocześnie bliskość do punktów usługowych i handlowych
  ul. Marcina Biema, Olkusz(9.7 km od Dąbrowy Górniczej)
  Antrans Invest Sp. z o.o.
 • Silver House Olkusz
  Oferta archiwalna
  NOWOCZESNY DESIGN NOWOCZESNE MIESZKANIA Silver house Olkusz to pierwsza taka inwestycja w nowoczesnym designie położona w centrum miasta, a jednocześnie w odległości zapewniającej ciszę i spokój od codziennego zgiełku. Poza parkingiem podziemnym, posiada 2 szybkobieżne i ciche windy łączące wszystkie piętrzą budynku. Monitoring oraz ogrodzenie zwiększają bezpieczeństwo przekładając się na komfort
  ul. Budowlanych, Olkusz(7 km od Dąbrowy Górniczej)
  Antrans Invest Sp. z o.o.
 • Mieszkania w Olkuszu
  Oferta archiwalna
  Istniejący budynek był kamienicą wielorodzinna, trzykondygnacyjną z dwoma klatkami schodowymi w całości podpiwniczony w którym znajdowało się osiemnaście samodzielnych lokali mieszkalnych. Wzniesiony został w 1958 r. w technologii tradycyjnej murowanej. W wyniku przebudowy powstały cztery dodatkowe mieszkania o metrażu ok. 60 m2. Dużym atutem zaprojektowanych mieszkań jest ich ciekawa

  Mieszkania w Olkuszu

  od 4 200 /m2
  ul. Staszica 4, Olkusz(7.2 km od Dąbrowy Górniczej)
  Everest-Investment Gryłko i Wspólnicy Spółka Jawna
 • Osiedle Dworska Olkusz
  Oferta archiwalna
  Mamy do zaoferowania 44 mieszkania o bardzo wysokim standardzie znajdujące się w bloku wielorodzinnym w Olkuszu przy ul. Dworskiej i Al. 1000-lecia. Budynek został wybudowany w ramach inwestycji Osiedle Dworska. Mieszkania sprzedawane na własność, oddawane w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. Mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 44-92 m2, jedno-, dwu- i trzypokojowe.
  ul. Dworska 52, Olkusz(8.6 km od Dąbrowy Górniczej)
  Infogis sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania – Olkusz z rozwijającym się rynkiem pierwotnym

Olkusz to średniej wielkości miasto w województwie małopolskim położone mniej więcej w równej odległości ok Katowic i Krakowa. Stabilny rozwój gospodarczy sprawia, że zapotrzebowanie na lokale mieszkalne jest tu coraz większe. Dlatego też w Olkuszu rozwija się rynek pierwotny. Dowiedz się więcej o charakterystyce tej lokalizacji nowo powstających w niej nieruchomości.

Rynek pierwotny w Olkuszu – charakterystyka

Rynek nieruchomości w Olkuszu stale się rozwija, choć wzrost w tym sektorze jest raczej powolny. Nowe mieszkania powstają zgodnie z zapotrzebowaniem mieszkańców i przyjezdnych. W mieście dominuje zabudowa o niezbyt dużej intensywności, a większość nowych inwestycji kontynuuje ten trend. Mieszkania powstają więc w kameralnych budynkach wielorodzinnych mających najczęściej od 2 do 4 kondygnacji.

Jak na nowoczesne inwestycje przystało budynki są wyposażone między innymi w windy i miejsca parkingowe, a na osiedlach powstają tereny zielone i rekreacyjne. Mieszkania są natomiast wykonywane w standardach zgodnych z współczesnymi trendami. Dlatego też cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony nabywców.

W jakich częściach miasta powstają nowe mieszkania?

Olkusz dysponuje sporą ilością terenów inwestycyjnych, co chętnie wykorzystują biura deweloperskie przy opracowywaniu kolejnych projektów. Dość często zabudowywane są wolne działki w pobliżu centrum, co pozwala zagęścić zabudowę i ujednolicić tkankę miejską, a przyszłym mieszkańcom zapewnia bardzo dogodne położenie nieruchomości. Częstotliwość powstawania nowych obiektów nie jest jednak zbyt duża – w Olkuszu rzadko realizowane są więcej niż dwie inwestycje mieszkaniowe jednocześnie.

Deweloperzy dopasowują jednak swoje oferty do potrzeb mieszkańców. Dzięki temu budowane przez nich mieszkania w Olkuszu są zróżnicowane pod względem powierzchni czy rozkładów pomieszczeń. Zazwyczaj do każdego lokalu przynależy też balkon, taras lub ogródek, co znacząco zwiększa jego atrakcyjność.

Mieszkania w Olkuszu – ceny na rynku pierwotnym

Olkusz nie należy do drogich miast, szczególnie w porównaniu z pobliskimi miastami wojewódzkimi. Dlatego jest chętnie wybierany przez osoby dysponujące mniejszym wkładem własnym i zdolnością kredytową. Ceny mieszkań w Olkuszu w przeliczeniu na 1 m2 nieznacznie przekraczają średnią krajową. Na jeszcze atrakcyjniejsze ceny można liczyć, wybierając inwestycje poza centrum lub decydując się na większy lokal.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Olkuszu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023