Apartamenty przy Dworku

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Białoprądnicka, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Kraków, Krowodrza, ul. Białoprądnicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 560 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty przy Dworku

6 zdjęć

Apartamenty przy Dworku
Apartamenty przy Dworku
Apartamenty przy Dworku
Apartamenty przy Dworku

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Apartamenty Przy Dworku to budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul. Białoprądnickiej w Krakowie w prestiżowej dzielnicy Krowodrza.

Budynek posiada cztery kondygnacje nadziemne oraz jedną podziemną, w której zlokalizowane są miejsca parkingowe oraz pomieszczenia gospodarcze przenaczone do użytku właścicieli mieszkań. Projekt obejmuje 40 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach od 30 m2 do 113 m2 i funkcjonalnych układach. Istnieje również możliwość połączenia dwóch mieszkań, uzyskując tym samym większą powierzchnię, według życzenia i aranżacji przyszłego właściciela.

Położony w pobliżu park oraz Dworek Białoprądnicki z pewnością jest dobrym miejscem do spędzenia wolnego czasu.

Inwestycja Apartamenty przy Dworku znajduje się na Krowodrzy, ul. Białoprądnicka (3.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Apartamenty przy Dworku została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy Dworku nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty przy Dworku?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty przy Dworku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Apartamenty przy Dworku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białoprądnicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty przy Dworku znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy Dworku znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Baby Garden w odległości 90 m, Szkoła Podstawowa nr 58 w odległości 170 m, Samorządowe Przedszkole nr 29 w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty przy Dworku jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Sigma-Med SC. Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w odległości 380 m, Przychodnia kardilogiczna w odległości 410 m, Oddział Radiologii i Medycyny Nuklearnej w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty przy Dworku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 290 m znajduje się Kiosk, w odległości 350 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy Dworku w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: